Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Tribulust ka mitte, sest see pole minu teada üheski inimuuringus efekti andnud.

Aga miks seda müüakse ilma sinnajuurde ütlemata, et see efekti ei anna? :)

Mida keegi efektiks peab. On tugevaid testotõstjaid mis paljudel hoopis depressiooni ja libiidolangust tekitavad.

Tribuluse puhul lambist pakun et asi on aktiivse koostisosa annustes.

Ja testosteroon pole ainus inimese androgeen. Kõige tugevam inimese androgeen on dihüdrotestosteroon, mida Eestis üldse mõõta ei saa ja mida ka muidu harva mõõdetakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära keeruta, madal testo viitab just taltsale pere-elule :)

Su östradiooli tulemusi oleks vaja ja hea oleks kui rohkem mõõtmisi ajas. Peaksid tutvust sobitama Quattromedi või PERHi kenade laborantidega ja äkki saad täitsa niisama. (Ehkki kokkuvõttes läheb suhe alati kallimaks kui mistahes vereanalüüsid).

Parem ostku sportauto. Raha läheb samamoodi, aga tuju oluliselt parem. EI pea ühtlasi ka seda halba poolt taluma.

PS: Suur võimalus, et k**** saab veel tihedamini. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parem ostku sportauto. Raha läheb samamoodi, aga tuju oluliselt parem. EI pea ühtlasi ka seda halba poolt taluma.

PS: Suur võimalus, et k**** saab veel tihedamini. :D

Ja võimas sportauto või tsikkel on teatavasti ka väga hea testobooster : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina võin õelda, et minu põhjal tribulus tõstis testo taset. Pihku peksmine peaks langetama testo taset ja ühtlasi vähendama ka isu ja kõvana seismise aega. :D

Spadesi kohta ei oma kindlat arvamust, kuna pole ise proovind. Kindlasti ootan huviga. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See T tase on üsna madal. Võimalik, et ongi madal. Võimalik, et teised faktorid mängisid rolli - madal kaloraaž, liigne koormus, magamatus enne analüüse vms. Aga see SHBG - kindlasti mine endokrinoloogi juurde. See on täiesti ebanormaalne väärtus. Ma oletan, et sa oled dieedil praegu ja süsivesikud madalal? See peaks just veelgi SHBG langetama.

Vaba androgeeni indeks on bullshit näitaja üldse. Selle põhjal ei saa midagi otsustada. Mul on see ~700. Jah, päris kõrge T ja väga madal SHBG. Aga liiga umbmäärane näitaja ikkagi.

Mina võin õelda, et minu põhjal tribulus tõstis testo taset. Pihku peksmine peaks langetama testo taset ja ühtlasi vähendama ka isu ja kõvana seismise aega. :D

Spadesi kohta ei oma kindlat arvamust, kuna pole ise proovind. Kindlasti ootan huviga. :D

Mille põhjal sa seda väidad, et sinu puhul tribulus tõstis T taset? Libiido tõusis natuke? Jah, seda ta teeb, aga T taset ta ei tõsta.

Muudetud kasutaja Enforcer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See T tase on üsna madal. Võimalik, et ongi madal. Võimalik, et teised faktorid mängisid rolli - madal kaloraaž, liigne koormus, magamatus enne analüüse vms. Aga see SHBG - kindlasti mine endokrinoloogi juurde. See on täiesti ebanormaalne väärtus. Ma oletan, et sa oled dieedil praegu ja süsivesikud madalal? See peaks just veelgi SHBG langetama.

Vaba androgeeni indeks on bullshit näitaja üldse. Selle põhjal ei saa midagi otsustada. Mul on see ~700. Jah, päris kõrge T ja väga madal SHBG. Aga liiga umbmäärane näitaja ikkagi.

Mille põhjal sa seda väidad, et sinu puhul tribulus tõstis T taset? Libiido tõusis natuke? Jah, seda ta teeb, aga T taset ta ei tõsta.

Väidan seda quattromedi testi põhjal. On veel midagi tarkka õelda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugupeetud ******* LPF mul savi, mis sinu ja su testid näitavad. Minu puhul mõjus ja olemas paberid selle tõestamiseks. Sinule aga neid näitama ei hakka. Kui keegi teine siit neid näha tahab, võin alati anda. Sinule aga aega raiskama ei hakka!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik tuttavad teavad seda. Sinu **** asi see aga pole. Ütleme, et ikkagi piisav ja rohkem, kui oleks uskunud. :)

Püüa end siiski talitseda ja käitu oma vanusele kohaselt, ok? Ja mis kuradi jutt see on, et kõik tuttavad teavad sinu T taset ja minu asi see pole? Kas ma peaks end halvasti tunda, et selline väärt informatsioon saamata jääb?

Kui sa raiud kindlalt, et tribulus tõstab T taset, sest sinu peal töötas, siis ole valmis ka mingeid numbreid jagama.

Ühes eelnevas postituses kirjutasid kirp2 analüüsitulemustele vastuseks järgmist.

Nii hull ka asi pole. Minul ja mitmel veel siin foorumis, on see veel madalamal.

Ehk siis alla 12nmol/L. Aga palju siis tõus oli? Kui see oli ainult paar nmol/L tõus, siis ei tõesta see veel, et tribulus selle tõusu tingis. 25% kõikumine on üsna tavapärane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga ole mees saame kokku ja ma võtan paberid kaasa. :)

Kas tulemused nende paberite peal on tõesti nii salajased, et neid saab ainult sellisel moel näidata? Suure suuga lubasid enne, et jagad tulemusi kõigile. Kas see oligi, mida silmas pidasid? Iga huviline peab sinuga kokku saama? Kahjuks nii huvitavad need ka pole.

Aga kuna sa tundud jube agressiivne tegelane olema ja elad end mingil põhjusel välja siin, siis ma peaks eeldama, et see soov kokku saada on ähvardava alatooniga. Sa ju tead sisimas väga hästi, et mind su analüüsitulemused nii palju ei huvita, et sinuga kokku saada - tundub päris mõttetu. Ja kas sa tahad nüüd ennast alateadlikult uskuma panna, et ma ei saanud sinuga kokku, sest sa oled nii hirmuäratav? Sul peab ikka eriline kompleks olema, et nii oma enesehinnangut upitad. Äkki võtad end nüüd kokku ja käitud nagu normaalne inimene? Aga kui sa tõesti oled nii ebaintelligentne, et ei suuda normaalset diskussiooni arendada ja asja konfliktseks muudad, siis ei saa sinna midagi parata.

Muudetud kasutaja Enforcer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas tulemused nende paberite peal on tõesti nii salajased, et neid saab ainult sellisel moel näidata? Suure suuga lubasid enne, et jagad tulemusi kõigile. Kas see oligi, mida silmas pidasid? Iga huviline peab sinuga kokku saama? Kahjuks nii huvitavad need ka pole.

Aga kuna sa tundud jube agressiivne tegelane olema ja elad end mingil põhjusel välja siin, siis ma peaks eeldama, et see soov kokku saada on ähvardava alatooniga. Sa ju tead sisimas väga hästi, et mind su analüüsitulemused nii palju ei huvita, et sinuga kokku saada - tundub päris mõttetu. Ja kas sa tahad nüüd ennast alateadlikult uskuma panna, et ma ei saanud sinuga kokku, sest sa oled nii hirmuäratav? Sul peab ikka eriline kompleks olema, et nii oma enesehinnangut upitad. Äkki võtad end nüüd kokku ja käitud nagu normaalne inimene? Aga kui sa tõesti oled nii ebaintelligentne, et ei suuda normaalset diskussiooni arendada ja asja konfliktseks muudad, siis ei saa sinna midagi parata.

Oma vanusele vastavalt? Et teen 100 kontot ja räägin saasta koguaeg. Suure suuga lubasin? Suitseta vähem narkar!

Ei upita oma enesehinnangut, pole sinusugune ajuhälvik!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oma vanusele vastavalt? Et teen 100 kontot ja räägin saasta koguaeg. Suure suuga lubasin? Suitseta vähem narkar!

Ei upita oma enesehinnangut, pole sinusugune ajuhälvik!

See on minu ainuke konto siin foorumis. Arenda oma analüüsivõimet, et sa nii rängalt oma väidetega ei eksiks kogu aeg. Aga palju ei saa sinult loota ka, arvestades, et sul nii madal IQ on.

Ole nüüd mees ja palu oma ebaviisaka käitumise pärast vabandust.

Muudetud kasutaja Enforcer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enforcer ei ole LPF, amööb ja mis iganes veel.

http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/39094-enforceri-blogi/

Ok minu viga. Vabandust.

Siin juba võimatu teada. Koguaeg tuleb LPF-il kontosi peale ja kõigil vähe postitusi. :)

Loodame, et team IQ on siis üli kõrge ja edu edaspidiseks.

Muudetud kasutaja biggereveryday poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kontode rohket tegemist tehakse kahel põhjusel.

Ühte põhjust peaksid sa ise teadma, et siin saidil on olnud selline tsensuur, et kontod suletakse koheselt. Olgu siis postitusi 1 või 700. Ainult vähestel jäetakse kontod alles, nagu Imrel näiteks, tema puhul piirdutakse lihtsalt tema postituste kustutamisega.

Teine põhjus on minu ühisprojekt Liisiga.

Eesmärgiks oli võimalikult paljude eesti suurasutuste IP-aadress lisada saidi blokeeritute nimekirja, et eesti ei pääseks enam ligi siia saidile.

Pole veel näinud, et ilma põhjustetta kustutatakse kontosi. Pole ka märganud Imre postitusi kadumas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Môtlesin, et subscribin su blogi endale, aga no täiesti vôimatuks läks asi, kui meeste libiido teemaks tôuseb. Telefon ainult punane iga natukese aja tagant. Sry Krissu, varsti jälle :P ole muhe ja pea vastu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ok minu viga. Vabandust.

Siin juba võimatu teada. Koguaeg tuleb LPF-il kontosi peale ja kõigil vähe postitusi. :)

Loodame, et team IQ on siis üli kõrge ja edu edaspidiseks.

Keegi, kes eesti keelt sellisena ( " kontosi " ) kasutab, võiks kõik keelt puudutavad kommentaarid ära jätta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi, kes eesti keelt sellisena ( " kontosi " ) kasutab, võiks kõik keelt puudutavad kommentaarid ära jätta.

Võta oma prfiil lahti ja vaata viimaseid postitusi. Ka sinul pole see nii heas korras, et sõna võtta!

Pole ka ca 7 aastat Eestis elanud ja keelega väiksed probleemid. Usun, et räägin veel piisavalt hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×