Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Just laadis üles ka mu seljatrenni video. Tegin üle pika aja ühe pikema linateose. Tõmbasin endale Go Pro videotöötlusprogrammi ja koos Go Pro appiga on videote tegemine lihtsam ja võimalusterohkem.

Igaks juhuks mainin ära, et ärge seda trenni kodus järgi tehke. :D

Aga nüüd magama - tahan minna homme hommikul Quattromedi testosterooni taset mõõtma, et siis uue King of Spadesi kuuriga alustada ja tulemust reaalselt mõõta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii. Käel väike verevalum, aga lõpuks ometi Quattromedis käidud. Tegin teie kõigi jaoks informeeriva video ka, kus täpselt asub ja kuidas sealne protseduur käib. Kuu aja pärast ehk pärast King of Spadesi kuuri käin siis uuesti ja palun ka spetsialistidel näitajaid videos kommenteerida.

Kirjuta siis siia ka, mis tulemus oli ja kas hetkel kasutad tribulust või midagi taolist ka?

Tulemused tulid juba mingi 5 tunniga meilile, kuigi tavaliselt võib minna kuni üks ööpäev. :) Nende nägemiseks on vaja aga kiri ID-kaardi abil dekrüpteerida. Homme ehk saan ID-kaardi lugeja, siis jagan andmeid.

Hetkel ühtegi testo tõstjat ei kasuta. Tribulust ka mitte, sest see pole minu teada üheski inimuuringus efekti andnud.

post-3216-0-49029000-1423767658_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Senikaua kütame veel kirgi üles ja ma lisan siia pildid eilsest trennist.

Nimelt käisin paljuhaibitud Fifty Shades of Grayd vaatamas ja seega oli vaja 45 minutiga trenn ära teha.

Seega kasutasin dieediaegset lähenemist, mida Ott mulle õpetas ja millega praktiliselt mu dieedi päästis. Kõik harjutused sooritasin ca 8osaliste superseeriatena, minimaalsete pausidega. Näiteks lamades hantlite surumisel 8x10kg. Paus ainult nii pikk kui vajalik hantlite ära panemiseks. Siis 8x12 kg jne kuni 20 kgni. Kui enam ei jõudnud, siis hakkasin alla tagasi liikuma. Intensiivne, pumpav treening, kus lühikese ajaga suur maht ja suur kalorikulutus.

Tegin rinda, õlga ja triitsepsit. Vahepeal peaaegu nutsin, sest lihas hakkas põlema nagu teeks bodypumpi, aga tegin edasi. Energiat oli, siinkohal aitas ilmselt ka Workout Shocki laks kaasa.

Kuna higistasin kõvasti ja selline trenn lõi hirmsasti paiste, siis tegin ühed vormipildid ka telefoniga.

post-3216-0-97014500-1423910274_thumb.jp

post-3216-0-54361200-1423910275_thumb.jp

post-3216-0-88139900-1423910272_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühesõnaga tulemus on nutune. :D Suu jäi lahti, kui neid nägin. Olen ma leidnud oma andetuse põhjuse või on see ajutine, madala rasvaprotsendi süü? Vastuse saab ilmselt anda endokrinoloog või meestearst, kuhu ma peaks järgmisena minema.

Teadiseks:

Suguhormoone siduv globuliin (S-SHBG)

SHBG on põhiline steroidhormoone (testosterooni ja östradiooli) siduv valk. SHBG süntees toimub maksas ja on reguleeritud androgeenide/östrogeenide suhtega organismis. SHBG afiinsus testosterooni suhtes on 10 korda suurem kui östradiooli suhtes. Seetõttu on naiste SHBG kontsentratsioon seerumis oluliselt suurem kui meestel. 60% testosterooni ja 20% östradiooli üldhulgast meestel on seotud SHBG-ga. Samad näitajad naiste kohta on vastavalt 80% ja 37%. Vaba (bioloogiliselt aktiivse) fraktsioonina on steroidhormoone vereringes vaid 1 – 3%.

Tõlgendus:

Mida väikesm on SHBG sisaldus, seda suurem on bioloogiliselt aktiivse vaba steroidhormooni hulk.

Kombineerides testosterooni ja SHBG tulemusi, on võimalik arvutada “vaba androgeeni indeks” (FAI), mis näitab vaba ehk bioloogiliselt aktiivse testosterooni sisaldust:

FAI = Testo (nmol/L) / SHBG (nmol/L) x 100

Mehed:

  • SHBG määramine koos testosterooniga on oluline androgeenide metabolismi häirete korral
  • Mehel võib SHBG kontsentratsiooni suurenemine organismis olla hüpogonadismi põhjuseks, kuna väheneb vaba testosterooni hulk, kuigi üldise testosterooni kontsentratsioon võib olla normi piires
  • SHBG kontsentratsioon suureneb eaga

post-3216-0-56292700-1423929028_thumb.jp

post-3216-0-18578300-1423929028_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millise tulemusega sa rahul siis pole? Kusjuures ise arvasin, et testo tase sul kõvasti kõrgem. Vormi pildid viimased igatahes väga head. :)

No testo jääb üldise meeste referentsväärtuste vahemikku küll, aga selle tabeli järgi on 12,7 nmol/l 100aastase tase.

http://www.fitness.ee/artikkel/1561/testosterooni-langus-suvenev-probleem-millele-on-lahendus-olemas

post-3216-0-17150200-1423931561_thumb.jp

SHBG tase ei jää isegi piiridesse, seega bioloogiliselt aktiivset testot on ülivähe.

Ime jah et ma üldse nende kümne aasta jooksul mingit lihasmassi olen suutnud kasvatada, kui see mõõtmine nüüd mingit pikemat tendentsi peaks näitama. :P Samas muidugi ei olene lihaskasv ainult testost.

Rohkem energiat ja vähem tujukust oleksid ka teretulnud. Ehk on lahendus testosteroonitasemes?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Edasine plaan on...

King Of Spades'i süüa ja uued arvud tulevad väga kõrged :)

Kirp, kas Fishop on müünud kunagi Tribulust?

Jah Fitshop on küll müünud. Fishopist võid midagi muud osta

Muudetud kasutaja biggereveryday poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No testo jääb üldise meeste referentsväärtuste vahemikku küll, aga selle tabeli järgi on 12,7 nmol/l 100aastase tase.

Sellepärast sul naist polegi? :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei mina hakka mingeid preparaate ostma. Lihtsalt huvi pärast kuulaks, et mis moodi müüa/Kirp põhjendaks.

Ei mina hakka mingeid preparaate ostma. Lihtsalt huvi pärast kuulaks, et mis moodi müüa/Kirp põhjendaks.

Müüa??? Su eesti keel ruulib <_<

Muudetud kasutaja biggereveryday poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis edasine plaan? Kas hakkad mööda arste käima, või lased rahulikult edasi? :)

Noh esiteks söön selle karbi King of Spadesi ära, kui ma selle juba ostsin. Ennast ka huvitab, kui palju see siis mõjub.

Aga arsti juurde tuleks ka minna, kuigi ma olen selles osas laisk.

Lisand võib natukene aidata, aga nagu spetsialist ütles, siis tuleb kindlaks teha, kas põhjus on keemiline või mehhaaniline.

"Kui on keemiline, on see suht lihtsasti lahendatav. Kui mehaaniline, siis võib olla soodumus eesnäärme- või munandivähiks, viljatuseks jne"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav, kui noortel meestel testotase sedasi kolinal allamäge läheb, siis mul vist puhta miinuses juba ... Peaks ka treti arstile ette võtma ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidu ise ütleks, et blogi oli sul alguses huvitav, aga lõpupoole igav ja vaikne. Võiks taas vaimselt liikuda blogi alguse võnkesse, kus oli Fun lugeda. :)

Tavaliselt läheb blogi igavaks ja juraks siis kui noorest vihasest mehest saab pereisa.

Kristjan, tahad sa sellest rääkida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Edasine plaan on...

King Of Spades'i süüa ja uued arvud tulevad väga kõrged :)

Kirp, kas Fishop on müünud kunagi Tribulust?

Sa arvad, et mu jutt on puhas promo ja see ärritab sind. Eks mu jutul on kindlasti ka reklaami eesmärk. Mulle meeldib promoda asju, mis ma usun head ja kasulikud olevat.

Uued numbrid tulevad nii kõrged kui tulevad. Nagu näha panin üles screenshoti, kus on näha kõik kuupäevad ja asjad, seega kõik on aus.

Jah ja müüb praegugi. Miks müüb? Ma arvan, et sa suudad sellele ise ka vastuse välja mõelda. Maailmas on kindlasti palju muid veidraid tooteid ka. Turumajandus? Miks müüakse mitut sorti saia kui sisulist vahet pole? Miks müüakse piibleid, kui jumala olemasolu pole tõestatud? Miks müüakse meeste stringe? Miks müüakse kofeiinivaba kohvi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatan, et üks nägus noormees on pildimängus. Olid ajad. :D

2006?

attachicon.gifCapture.PNG

versus 2014

attachicon.gifIMG_3004.jpg

Et leia piltidel erinevus? Teisel pildil on kordades vähem medaleid? Nii hea nali, et mul tekib päris kindlalt täna õhtul unumisega raskusi ;)

Vahe on väga suur tegelikult, aga Rebane pole vist kunagi kogenud seda ilu ja valu ja verd ja pisaraid mis viivad kuhugi sinna 2. pildi ligilähedale :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui testo nii madal on, siis seda ohtu vist pole. :huh:

Ära keeruta, madal testo viitab just taltsale pere-elule :)

Su östradiooli tulemusi oleks vaja ja hea oleks kui rohkem mõõtmisi ajas. Peaksid tutvust sobitama Quattromedi või PERHi kenade laborantidega ja äkki saad täitsa niisama. (Ehkki kokkuvõttes läheb suhe alati kallimaks kui mistahes vereanalüüsid).

Tegelikult küll selle SHBG numbriga mine perearsti juurde, aja jalad harki ja nõua endokrinoloogi või meestearsti suunamist. Kui pidurdab siis ütle et kahtlustad SHBG-d eritavat kasvajat, üks selline juhtum oli ajakirjanduses nii et äkki ta on isegi kuulnud.

Endo juures küsi peale östradiooli, progesterooni, testo ja SHBG veel 24h uriini kortisooli ka : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×