Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Muusika koha pealt julge edasiminek! Ilmselgelt iga mees hakkab aastatega väsima raskest raiumisest ning otsib vaheldust ka hingele. See on nagu staarstrippar Marco, kes Tartu linnas väga kummaliste kostüümidega ringi liigub ning kui mees lõpuks päkapikuriided selga paneb, saabub hingerahu kõigile :P

Tänan, Härra Vähi, selle lohutuse eest. Ega meist keegi nooremaks jää ja kas sellest või millestki muust, aga pidevalt väga raskelt enam tõesti ei raiu.

Isegi mina olen suutnud oma lühikese treeningstaaži jooksul juba mõned kohad ära vigastada. Lihasmass püsib täitsa normaalselt ka väiksemate raskustega treenides.

Ja no strippar Marcole vormi poolest ikka alla ei jää. :)

Vahelduva eduga aga ikka proovin natukene kangile panna. Mingeid numbreid taga ei aja, aga kui tunne on tugev, siis lähtungi sellest. Ülejäänud aja teen pigem väiksemate raskustega intensiivselt ja mahu peale.

Tegin endale ka näärikingituse ja soetasin eesti kulturismi kullafondi kuuluvad kirjateosed. Tegelikult peaks mul mõlemast raamatust üks eksemplar juba kuskil maakodus olemas olema, aga ma hea meelega kogun neid endale juurde.

Kunagi hea umbes sama suure summa eest maha müüa kui Vähi mündikogu väärt on või siis lihtsalt kellelegi rariteetne kingitus teha.

post-3216-0-62684600-1420313900_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jou.

Eksamiteks õppimise kõrvalt käin vahepeal end ikka linna peal tuulutamas ka.

Eile jõudsin taas minna verd andma, mis pidavat olema päris kasulik tegevus. Mitte ainult vere saajatele vaid ka doonori enda tervisele.

Üritan ikka jõudumööda ühiskonda panustada. See annab eksistentsile sügavama mõtte.

post-3216-0-36565400-1420826029_thumb.jp

Esimene kord oli üldse väga kainestav ja valgustav kogemus. Hakkasin mõtlema, kui ainulaadne inimkeha ikka on. Kui pika evolutsiooni peame olema läbinud ja kui veider, et see vedel sidekude meie sisse on jõudnud. Ühtaegu võib keha olla nii tugev ja samas nii habras. Tavaliselt me ei teadvusta endale, kuidas meie keha töötab ja mida sisaldab. Sellele mõtlemine paneb imestama ja inimese olemusest vaimustuma.

Täna käisin energiast pakatava MyFitnessi treeneri Mirko Miilitsaga MyFitness Kristiines harjutusi filmimas.

Oli ka tore.

post-3216-0-84781200-1420826361_thumb.jp

Minu nägu pärast hüppenööriga paar korda vastu selga saamist :D

post-3216-0-10440100-1420828176_thumb.jp

Kes tahab minu tegemistega kursis olla, võib jälgida ka minu Facebookilehte: https://www.facebook.com/personaaltreenerkjk

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei.

Eksamisess on edukalt üle elatud. Nüüd saab taas usinamalt trenni teha. Samas vahest on sellised väikesed pausid ka head. Ka eelmine kord oli pärast väikest pausi trenni minnes lihas hea pehme ja pingevaba. Samuti oli pumbatus parem kui tavaliselt.

Lähikuudel pean ka rohkem tähelepanu pöörama õpilastele, kellest 3-4 plaanivad kevadel võistelda.

Sirvisin taas oma kulturismiteoste kogu ja leidsin üles enda kaks lemmiktsitaati minu esimesest kulturismiõpikust, "Kulturism kõigile".

Kas pole mitte sobiv pealkiri? See võikski ju olla eesmärk. Et võimalikult palju inimesi leiaks tee spordiala juurde. Üldse mitte tingimata võistlemise eesmärgil, vaid et omandada oskused soovitud keha saavutamiseks.

Kulturismimaailmas käib jälle mingi jagelemine. Sealjuures oleks paslik meenutada, mis on kulturismi eesmärk.

post-3216-0-24324500-1421690178_thumb.jp

"I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.” - Steve Reeves

Kui inimene tahab endale saba või sarvi või muud ebaloomulikku, siis see tundub imelik. Aga ebaloomuliku lihasmassi paaniline taga ajamine oleks nagu ok?

Olen näinud inimesi, kes usuvad, et kui jõuavad võistlema või saavutavad teatud lihasmassi, siis saavad nad justkui laksust õnnelikuks. Olen näinud tüüpe, kes panevad iga kuu 500€ keelatud ainetele, kuigi neil on looduse poolt väga halb lihaskuju ja proportsioonid. Olen kuulnud jutte meestest, kes pikkuse pärast põdedes rikuvad enda tervist, nii et selg pritsib mäda, kui seda rätikuga kuivatavad.

Tõde on, et kui protsess ise ei tee õnnelikuks, siis ei tee seda ka 5€ karikas või teatud kaalunumber.

Ükskord vestlesin Jokeriga sel teemal ja kokkuvõtteks jõudsime tõdemusele, et igaüks las teeb, mis tahab. Nojah. Eesti seadusandlus seda vähemalt praegu keelata ei saa. Mida me saame kontrollida on, et sellise lähenemisega inimesed ei võistleks ebaausa eeliseta sportlastega.

Kui mina seda ebaloomulikku lähenemist kritiseerin, siis väidetakse, et igaüks teeb oma eluga, mida tahab.

"Tehku siis ja olgu õnnelikud."

Aga tegelikult tüüpidele ikka ei anna rahu.

Internetis on ikkagi näha, kuidas vaevalt klassikumõõtu ülekaalulised jõmmid mõnitavad normaalsust:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=833866996672975&set=a.127786670614348.19717.100001490474170&type=1&theater

https://www.facebook.com/bonsuna/photos/pb.104489442947224.-2207520000.1421691694./812057065523788/?type=3&theater

KUS NEED MEIE PROFID SIIS ON?

Veider maailm, kus arvustatakse ausust ja loomulikkust...

Aga ka teisel teemal.

Minu üks tõelisi lemmiktsitaate pärineb väidetavalt Frank Zane'ilt. Instagrami ja Facebooki ja Twitteri ajastul kohtab sellist lähenemist harva. Ma ise ei treeni ka praegu otsese võistluseesmärgiga, aga minu arust ei sobi minna trenni sotsialiseeruma. Tulemust annavad erinevad kavad ja lähenemised, kui intensiivsus on paigas. Vahest märkan, kuidas mina teen kolm seeriat sama ajaga kui mõni teine ühe. Ime pole, et midagi ei muutu. Ja ma ei räägi ainult lihasekasvatusest.

post-3216-0-55988000-1421690180_thumb.jp

Aga ok, nii palju siis minu jauramisest. Oleme ikka sõbrad edasi ja TEEME TRENNI!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Normaalne füüsis näeb välja selline, kui jõusaalis ei käida üldse ju. Jalutad päevas tund aega, siis saad normaalse füüsise.

Teine asi on eetika suhtelisus, et kas on eeriline geeniteadusel praegu mammutit valmistada, mida nad kuuldavasti teevad siiski peale pikki eetilisi vaidlusi normaalsuse ja õigsuse temaatikal.

Kolmandaks, siin saidil on enamik normaalsusest ju väljas. Seega, mis taotlus on sinu filosoofilisel teoorial- soovid praktiliselt miskit muuta või, uut presidenti äkki või? Ha haa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Normaalne füüsis näeb välja selline, kui jõusaalis ei käida üldse ju. Jalutad päevas tund aega, siis saad normaalse füüsise.

Teine asi on eetika suhtelisus, et kas on eeriline geeniteadusel praegu mammutit valmistada, mida nad kuuldavasti teevad siiski peale pikki eetilisi vaidlusi normaalsuse ja õigsuse temaatikal.

Kolmandaks, siin saidil on enamik normaalsusest ju väljas. Seega, mis taotlus on sinu filosoofilisel teoorial- soovid praktiliselt miskit muuta või, uut presidenti äkki või? Ha haa.

Tere, anonüümne sõber. Olen meelitatud, et Sa mulle vastamiseks lausa eraldi konto lõid. Aga võin Sinuga diskuteerida küll, kui sellel mingi sisulisus säilub.

Normaalset füüsist on raske defineerida. Kui võtta aluseks, et millist füüsist on kõige rohkem, siis tänapäeval kipub see tõesti olema pigem ebatervislik.

Inimene on aga tekkinud ikkagi tingimustes, kus piisav füüsiline koormus oli normaalne ja selle vajadus on säilunud siiani.

Kui inimene on Sinu toodud näite juures hea tervisega ja õnnelik, siis miks mitte.

Eetika küsimus on veel keerulisem. Sinu näide on küll väga kauge ja mina ei oska sellele hetkel adekvaatset hinnangut anda. Esmapilgul ütleksin, et miks mitte mammutit luua, see ju kellelegi (kui siis peale mammuti enda) halba ei tee. Samas ma ei ole selle valdkonna spetsialist, seega ammendavat vastust ei oska anda.

Eetika küsimus on üldiselt spordis aga aktuaalne ja sellele olen mõelnud. Selle ees seisid sportlased nt 15 aastat tagasi, kui dopingukontrolle ei tehtud. Ehk kuidas käitub sportlane kes teab, et keelatud aineid kasutada ei ole eetiline, samas enamik kasutavad ja vahele jäämise võimalust ei ole? Võrdleksin seda võimalusega varastada raha nii, et vahele ei jää. Kardan, et kui summa on piisav, murduksid viimase eetilise probleemi juures paljud. Küll leitaks mingi põhjendus, a la riik nöörib meid niikuinii vms.

Kolmanda punkti puhul on jällegi vaja defineerida normaalsus. Statistiliselt on Eesti keskmine mees tööl ehitusel. Selles valguses on kunstiga tegelev inimene ka "ebanormaalne". Samas see ei tähenda, et see oleks halb. Kui ta ei tee oma tegevusega teistele halba ja ei kritiseeri "ausa musta töö" tegijaid.

Mis taotlus on mu jutul? Võib-olla tahtsin lihtsalt öelda välja, mis ma mõtlen. Meil on ju sõnavabadus. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Normaalset füüsist on raske defineerida. Kui võtta aluseks, et millist füüsist on kõige rohkem, siis tänapäeval kipub see tõesti olema pigem ebatervislik.

Inimene on aga tekkinud ikkagi tingimustes, kus piisav füüsiline koormus oli normaalne ja selle vajadus on säilunud siiani.

Kui inimene on Sinu toodud näite juures hea tervisega ja õnnelik, siis miks mitte.

Kolmanda punkti puhul on jällegi vaja defineerida normaalsus.

Selles valguses on kunstiga tegelev inimene ka "ebanormaalne".

Kas ma sain õigesti aru, et sa tahad öelda, et normaalse füüsise mõiste ei ole ühene?

Lisaks tundub, et annad mõista, et inimene ei tekkinud jõusaalis, seetõttu pole täna jõusaal normaalne?

Kumba sa siis rohkem öeldasoovid:

a) jõusaal pole normaalne

b ) normaalsus on suhteline

Tere, anonüümne sõber. Meil on ju sõnavabadus. ;)

Kas võiksid põhjendada, mida taotlesid sõnaga "anonüümne" oma jutus?

Teiseks, küsiks, et mida tahtsid öelda sõnavabaduse osas? Osad valdkonna inimesed lausa panevad laginal naerusuu emotikoni selle fraasi "meil on ju sõnavabadus" järgi. Sõnavabadus/tsensuur on Eesti ajaloos üheskoos Siberisse saatmisega väga tundlik teema ja Eesti Põhiseadus on üheskoos Euroopaga selgelt tsensuuri tauninud ja sõnavabadust pooldanud, rohkelt artikleid Eesti meedias võitlevad sõnavabaduse eest ja olgem ausad, siis ega ei ole ju õige tunne, kui sinu mõtted keelatakse? Et mida selle sõnavabaduse osas vihjed?

Muudetud kasutaja 3silm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.” - Steve Reeves

Kahjuks arvatavasti ei olnud ka Steve Reeves naturaal. Eugene Sandowit võib naturaaliks pidada.

http://irongangsta.blogspot.com/2013/04/bodybuilding-dirty-little-secrets.html

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle küll meeldib trennis sotsialiseeruda :D Trenn on kohe palju ägedam ja ära muretse- enamus treenijaid ei aja taga seda, mida meie :D Lihtsalt sina ammutad energiat klappidest, mina üldisest elust.

Ja natukene liigutamist ja sotsialiseerumist ei tee kellegile paha. Ikka parem, kui vajuvad üksinda igal õhtul arvutisse või lähevad ja löövad jalaga prügikaste ümber :D

aga üldine sinu arusaam on mulle alati sümpatiseerinud. Mõne koha pealt on natu erinevad arvamused aga muidu oleks imelik ka, kui ei oleks ju ;)

aa...see mõnitamise värk on ikka päris nõme. Hakkab tunduma, et üks perekonnanimi teeb endale "rämedalt reklaami". Kurb.

...ja ma vist tundsin selle kulturisti ära pildil....kui ma ei eksi, siis ta oli selle aasta EMVl "minu toast" pärit vahva tüüp :D Taaskord kurb

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei jõua praegu eelkirjutajatele vastama hakata, aga v-o homme.

Eile läksin aga trenni, erilist minekut ei olnud.

Siis aga sain kokku ühe oma õpilasega ja oi kus andsime kuuma seljatrennis.

Intensiivsus oli nii hea, et mul endal oli juba raske. :P

Mõned pildid ka.

post-3216-0-82729100-1422045784_thumb.jp

post-3216-0-21684400-1422045782_thumb.jp

post-3216-0-77907500-1422045786_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks see sotsialiseerumine on ju individuaalne, samas kui see saab peamiseks, siis kahjuks on trenn juba teisejärguline. Seda näeb ikka päris palju, poisikutte kuskil jõusaalis seismas ja telefone näppimas. Pole just suurem asi trenn. Samas. kas Zane'i "2 sõna" väga sõnasõnalt võtta maksab...eks inimesed loobivad ikka igasugu loosungeid välja aga ise päris nende järgi ei ela.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänahommikused vormipildid.

Üks pildistamine on tulemas, seega ajastan veidi vormi.

Üks treener saalis küsis, et kas ma võistlen. Vastasin, et ei planeeri küll. Ses suhtes, et need üleliigsed 3-4 kg jõuaks selle kahe kuuga alla võtta, aga arengut ilmselt poleks näidata. Tema vastu, et paljudel siin on? :D:P

Praeguse vormi jaoks ei pea jah väga hullu panema, aga kardan, et lõpus läheks ikka raskeks. Töövõime langeks, jõuaksin vähem kavasid teha. Stress suureneks, oleksin närvilisem ja ebameeldivam mõnda aega ning lähedastele see ei meeldiks. :D Pluss äärmustesse mineku puhul nagu on võistlusdieet, võib tagasilöök olla jälle suur ehk raskem oleks praegust vormi tagasi saada kui hetkel hoida.

Eks aeg annab arutust. :)

post-3216-0-35597900-1422474720_thumb.jp

post-3216-0-99404700-1422474718_thumb.jp

Do I have potential? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aeg annab arutust... lootus kunagi arutuks saada, õhkõrn kuid siiski. Mehel peab olema eesmärk, peab olema lootust, peab olema tahtmist, siis on elu veereb nagu hernes, siis on ta sõber sõbrale, vaenlasele ja kellele veel. Do i have potential? Igaüks peaks või võiks endalt seda küsida. Lootus kütab kirge, kirg annab elule mõtte. Kui sa ise usud oma potentiali, siis aitab Universum kaasa. Arutuse-potential tuleb realiseerida, kogu potential ja igal juhul, ei mingeid vabandusi - ole aus enda vastu, see on see.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aeg annab arutust... lootus kunagi arutuks saada, õhkõrn kuid siiski. Mehel peab olema eesmärk, peab olema lootust, peab olema tahtmist, siis on elu veereb nagu hernes, siis on ta sõber sõbrale, vaenlasele ja kellele veel. Do i have potential? Igaüks peaks või võiks endalt seda küsida. Lootus kütab kirge, kirg annab elule mõtte. Kui sa ise usud oma potentiali, siis aitab Universum kaasa. Arutuse-potential tuleb realiseerida, kogu potential ja igal juhul, ei mingeid vabandusi - ole aus enda vastu, see on see.

Milline kaunis arutlus. :D Midagi nagu ütleb, samas nagu ei ütle ka. Eks see filosoofia ongi selline. :P

Kuigi mul pole tahtmist ega aega langeda foorumites lõpututesse diskussioonidesse, võlgnen ma Sulle vastuse. Loodetavasti sellest piisab:

Kas ma sain õigesti aru, et sa tahad öelda, et normaalse füüsise mõiste ei ole ühene?

Lisaks tundub, et annad mõista, et inimene ei tekkinud jõusaalis, seetõttu pole täna jõusaal normaalne?

Kumba sa siis rohkem öeldasoovid:

a) jõusaal pole normaalne

b ) normaalsus on suhteline

Kas võiksid põhjendada, mida taotlesid sõnaga "anonüümne" oma jutus?

Teiseks, küsiks, et mida tahtsid öelda sõnavabaduse osas? Osad valdkonna inimesed lausa panevad laginal naerusuu emotikoni selle fraasi "meil on ju sõnavabadus" järgi. Sõnavabadus/tsensuur on Eesti ajaloos üheskoos Siberisse saatmisega väga tundlik teema ja Eesti Põhiseadus on üheskoos Euroopaga selgelt tsensuuri tauninud ja sõnavabadust pooldanud, rohkelt artikleid Eesti meedias võitlevad sõnavabaduse eest ja olgem ausad, siis ega ei ole ju õige tunne, kui sinu mõtted keelatakse? Et mida selle sõnavabaduse osas vihjed?

Mulle tundus, et sa üritad mulle sõnu suhu panna ja vestlust endale sobivas suunas juhtida. Eemale sisulisest poolest ja lähemale retoorikale.

Andsid mulle need kaks vastusevarianti, justkui peaksin ühega neist nõustuma. Mõlemad on üldistused ja kindlasti mitte absoluutne tõde.

Kuna sa oled tuhande nimega mees, siis kutsusin Sind seekord nii. Ei mingit sügavamat tagamõtet.

Sõnavabaduse osas. Tahtsid teada, et mis minu jutu mõte on või mida ma sellega muuta tahan.

Ilmselt see väga midagi ei muuda. Võib-olla paneb mõne korraks mõtlema, kui sedagi.

Tõepoolest, meil on sõnavabadus. Mul on oma arvamus ja oma blogi ning ma lihtsalt kasutasin seda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin vahelduseks kummidega kükki. Väga huvitav oli. Kindlasti proovin veel erinevaid variatsioone, et jalatrenni vaheldust tuua.

Ainuke halb asi, et kumme paika sikutades tõmbasin käe julgestustalade pihta puruks nii õnnetult, et veri lahti. Videos on ka näha kuidas ma enne seeriat "haavu lakun". :P Aga ega see ei tohi trenni segada.

Olen kuulnud, et mõni ei lähe trenni kui kogemata sai pükstega mittesobivat värvi särk kaasa võetud. :D

Ahjaa, klikkige subscribe ka: https://www.youtube.com/user/kirp2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma käin ka trennis.

Üleeile oli tihe päev.

Hommikul jõudsin lõpuks kursusekaaslastega TLÜ jõusaali, et neile harjutusi näidata ja tehnikat õpetada.

post-3216-0-21466600-1423224288_thumb.jp

Seejärel oli üks loeng ja siis trenni õpilase Anna Liisaga, kes tahab võistelda bikiini fitnessis.

Ja siis lõppu enda trenn. Pikast päeva hoolimata energiat nagu oli, seega proovisin suuremaid raskuseid.

Igaks juhuks ütlen, et ei soovita kodus järgi proovida.

Eile tegin KA trenni, inertsist taas TLÜ jõusaalis.

Kuus seeriat 10x100kg kükki, paar seeriat eestkükki, jala tagaosa trenažööril ca 5 seeriat, säärele keharaskusega ja alaselg+kõht.

Viimasel ajal ei viitsi igasuguste jalapresside ja sirutuste peale aega raisata, pigem teen rohkem kükki.

Teiste lihasgruppide puhul lähenen ka tunde järgi. Ei pea ju alati olema raudselt 4 erinevat harjutust ja 4 seeriat igaüht ja 8-12 kordust. Kui on hea tunne mingi harjutuse juures, siis teen seda rohkem. Eriti kui tegu baasharjutustega, mis peaksidki suurema osa repertuaarist moodustama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks arvatavasti ei olnud ka Steve Reeves naturaal. Eugene Sandowit võib naturaaliks pidada.

http://irongangsta.blogspot.com/2013/04/bodybuilding-dirty-little-secrets.html

Noh... kas me seda kunagi teada saame. Eks psühholoogiast ole teada, et kui inimene on mingi seisukoha võtnud, siis ta "näeb" vaid seda kinnitavaid väiteid ja eirab vastupidist tõestavat infot.

Antud blogipidaja, kes minu arust ei ole mingi spetsialist, oli kindlasti teatud viisil meelestatud ja eelarvamustega.

Muidugi probleem eksisteerib, seda ma ei eitagi.

Need jäigad reeglid nagu oleks naturaalselt võimalik vaid pikkus miinus 100 on jaburad. Sama jabur oleks mul öelda, et 18 aastasena üle kahe meetri pikk olla on võimatu ja kindlasti kasvuhormooni töö. Või maratone joosta on kindlasti võimatu amfetamiini vms ergutita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

Nüüd on võimalik minu ja mu õpilaste tegemisi jälgida ka Instagrami vahendusel:

http://instagram.com/teamkonzap/

post-3216-0-29017700-1423682707_thumb.pn

http://i.instagram.com/personaaltreener.konsap/

post-3216-0-19728600-1423682613_thumb.pn

Nagu ma täna juba oma isiklikul Facebooki kontol avaldasin, siis...

[---]

Selle kuu viimasel päeval, 28. veebruaril, on minu viimane tööpäev FitShopis.
Olen seal töötanud alates 2009. aastast(va ajateenistus) ja paratamatult on inimese ellu vaja midagi uut.
Aina rohkem tunnen, et mind teeb õnnelikuks inimeste aitamine läbi treeneritöö.

[---]

Tunnen siiralt, et treeneritöö on see, mida ma tahan edaspidi teha. Kindlasti on ses vallas ka arenguruumi, kuid see on ju hea. Samuti väärivad ka õpilased enne võistlusi rohkem mu aega ja tähelepanu.

Kui sobib, siis blogin siin ka edaspidi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatan, et üks nägus noormees on pildimängus. Olid ajad. :D

2006?

attachicon.gifCapture.PNG

versus 2014

attachicon.gifIMG_3004.jpg

Et leia piltidel erinevus? Teisel pildil on kordades vähem medaleid? Nii hea nali, et mul tekib päris kindlalt täna õhtul unumisega raskusi ;)

Aga mis puutub kirjatöösse, siis kindlasti jätka. Ma tulen astun ikka vahel läbi ja annan mõne positiivse kommentaari. Onju.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muudad-vahetad treening-metoodikat, proovid erinevaid toitumise metoodikaid, vahetad töökohta/ametit/jõusaali/foorumeid, reisid.

Viimast- reisimist- soovitas hiljuti vene kulturismivaldkonna tuntuim blogija. Ütles, et nimese küpsemise protsessis on väga abiks külastada elu jooksul paari teist kontinenti.

Muidu ise ütleks, et blogi oli sul alguses huvitav, aga lõpupoole igav ja vaikne. Võiks taas vaimselt liikuda blogi alguse võnkesse, kus oli Fun lugeda.

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et leia piltidel erinevus? Teisel pildil on kordades vähem medaleid? Nii hea nali, et mul tekib päris kindlalt täna õhtul unumisega raskusi ;)

Aga mis puutub kirjatöösse, siis kindlasti jätka. Ma tulen astun ikka vahel läbi ja annan mõne positiivse kommentaari. Onju.

:D No väike vahe ikka on. Nii suur, kui naturaalselt võimalik. ;)

Tänud.

2006 pildil on outer sweepi vaja juurde :)

Jalad on vist enim arenenud. Ülakeha ka muidugi, kuigi teisel pildil ei paista nurga tõttu nii hästi välja.

Muudad-vahetad treening-metoodikat, proovid erinevaid toitumise metoodikaid, vahetad töökohta/ametit/jõusaali/foorumeid, reisid.

Viimast- reisimist- soovitas hiljuti vene kulturismivaldkonna tuntuim blogija. Ütles, et nimese küpsemise protsessis on väga abiks külastada elu jooksul paari teist kontinenti.

Muidu ise ütleks, et blogi oli sul alguses huvitav, aga lõpupoole igav ja vaikne. Võiks taas vaimselt liikuda blogi alguse võnkesse, kus oli Fun lugeda.

:)

Tänan panuse eest blogisse, taaskord.

Muutus on elu osa ilmselt jah. Targad mehed foorumites teavad öelda, et oma seisukohtade muutmine käib ka selle juurde. Eks me kõik kogeme ja areneme.

Need aastad tagasi jooksis juttu rohkem jah. Ilmselt olin nii lõbusam kui ka oli aega rohkem. Loodetavasti seda vaba aega veel tuleb, praegu on küll elu kiire.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×