Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Jou.

Elarile konkurentsiks panen ka mõned pildid üles.

Sai ükspäev kapsarulle tehtud. Kapsas, kanafilee hakkliha, basmati riis, sibul, maitseained jne. Kõrval peedisalat kalorivaese majoneesiga. Ja till.

Polnud paha. Low-calorie variant küll, aga täitis kõhtu päris hästi.

post-3216-0-45319400-1417470510_thumb.jp

Siin siis lubatud vormi pilt vahetult pärast mu kullakeste ahjust väljumist. Küpsetasin rulle keeksivormis. Üpris hea vorm.

post-3216-0-37600400-1417470512_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere taas.

Koolis on hetkel ilgelt kiire, aga võtan hetke, et ka veits teemassepuutuvat jagada.

Novembris oli FitShopis soodushinnaga kõigi lemmik testosteroonitõstja King of Spades ja sain isegi taas ühe karbi ära süüa, seega tuleb sponsorit reklaamida.

Fear not, sest kolmekuulise komplekti ostes kehtib endiselt soodushind: http://fitshop.fitness.ee/testosteroon/0/readmore/1069/3-x-King-of-Spades-/

Kokku olen siis söönud 3 karpi. Seekord tahtsin ka enne Quattromedi testot mõõtma minna, aga nädala ainukese vaba päeva vabadel tundidel oli Viru juures avarii ja seal mu sõit Lasnamäele lõppeski. :D Rohkem ei kannatanud oodata ka, sest testo on ju see, mis poistest mehed teeb. Lihaskasv lihaskasvuks: peaasi, et üldine vitaalsus ja enesetunne head oleksid. :)

post-3216-0-49966600-1417725882_thumb.jp

Minu kolm tühjaks söödud karpi.

Niiet minu arvamus on puhtalt subjektiivne ja enesetundel põhinev, aga mulle King of Spades meeldib ning koostise ja uuringute järgi peaks ka töötama küll.

Olen pannud rõhku ka muudele üldisele tervisele kasulikele lisanditele nagu omega3, vitamiin D3, Q10, õhtuti magneesium jms.

Valgupulbrite osas olen ka vaheldusrikas. Kui enne sõin vaid Whey+, sest see on isolaadi ja hüdrolüsaadi segu ja hirmus kiire imendumisega, siis kuna hetkel mingeid võistlusplaane pole, proovin pigem erinevaid huvitavaid maitseid. Vaarika ja vanilje Whey3 ja küpsisekreemi Hera... Samuti Puddingud jms. Ehk ei aja väga keeruliseks mingite kuuridega, pigem et oleks vaheldust ja maitseelamust.

TRENN

Trenniind käib hooti, viimase kuu olen jälle täitsa kõvasti lammutanud. Isegi jõutõmmet olen taas tugevamalt teinud. Esmaspäeval tegin üle pika aja jalatrenni Tallinna ülikooli jõusaalis ja tunne oli väga hea: kükkisin järjest tund aega ja tegin mingi 14 seeriat.

Ja alla olen ka viimase nelja nädalaga võtnud mingi 3-4 kg. Alguse sai see sellest, et üheks pulmaeelseks tüdrukuteõhtuks oli vaja natukene trimmi saada. :D Ja kui vorm juba rahuldav oli, siis tekkis tahtmine näha, mis edasi juhtuks, kui veel dieeditaks.

Praegu olen siis hommikuti mingi 79-80kg ehk 3-4 kg üle viimase võistluskaalu ja mind rahuldab see vorm täiesti(offseasoni kohta).

post-3216-0-35979900-1417727503_thumb.pn

Üks trennipilt ka siis kahe nädala tagusest ajast

Selle tulemuse andis uus imedieet! Mis see küll olla võiks, mõtlete kindlasti? Low carb, high fat? Paleo dieet? Gluteenivaba? Veregrupidieet?

Ei, dieedi nimi on "don't-eat-so-much-fkn-crap!". Ehk ma ei kujuta ette, palju ma kaloreid sõin või mis vahekorras toitained olid, lihtsalt sõin vähem ja normaalsemalt. Suure kausi müsli asemel väike kauss. 4 muna asemel 3 muna. Rohkem silo(salateid ja köögivilju) ja rohkem toitude kaasa tegemist. Ja rohkem trenni. Ei olnud mingit pea vaevamist kalorite ja grammidega. Kas nii saaks ideaalsesse võistlusvormi grammigi liha kaotamata? Ei tea, aga tulemusega olen rahul.

Püsige moodsad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Räägi, kas selle niiöelda dieedi ajal kui kaotad kaalu on kreatiin muidu menüüs ?

Ei ole mingit reeglit, et dieeditades tingimata välja võtan. Kui ongi mingi veepeetus, siis ega see rasvapõletust sega. Ja kui ongi mingi hetk tippvormi vaja, siis saab kreatiini vajadusel enne seda sündmust välja lülitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile oli jalapäev, aga kuna energiat ei olnud, siis seekord mingit rasket kükki ei hakanud raiuma.

See-eest meenus, et võiks proovida, palju ma ühe jalaga kükke teha jõuan, nagu Kaisa promotud võistuses ette nähtud:

http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/39177-voistlus-mitu-kukki-teed-uhel-jalal/

Tulemus ilmselt mingi maailmarekord ei ole, aga huvitav oli proovida.:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutasid ühes postitused, et mõtlesid Quattromedi Testosterooni taset mõõtma minna, aga ei jõudnud. Oled enne mõõtmas käinud? Kui Testosterooni taset mõõdad, siis tee see alati koos SHBG'ga, üksi ta eriti midagi ei näita. Ma ise käin iga kuu, lisaks Testosteroonile mitmed teised hormoonid ka. Ma sooviks mingit võrdlusmomenti. Äkki avaldad numbrid? Kui ei taha avalikult, siis äkki privaatsõnum?

Muudetud kasutaja Enforcer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutasid ühes postitused, et mõtlesid Quattromedi Testosterooni taset mõõtma minna, aga ei jõudnud. Oled enne mõõtmas käinud? Kui Testosterooni taset mõõdad, siis tee see alati koos SHBG'ga, üksi ta eriti midagi ei näita. Ma ise käin iga kuu, lisaks Testosteroonile mitmed teised hormoonid ka. Ma sooviks mingit võrdlusmomenti. Äkki avaldad numbrid? Kui ei taha avalikult, siis äkki privaatsõnum?

Enne ei ole mõõtmas käinud. Ma ikka selline lihtnepoiss, söön sibulat ja kala ja...

Tänud nõuande eest, rääkisin tookord King of Spadesi tootjaga ja ta soovitas ka neid kolme parameetrit mõõta kõige täpsemaks analüüsiks. Testosterooni üldkoguse kõrval on jah oluline ka, kui palju sest vabal kujul omastatavat on jne.

Nüüd ma ei teagi, mis teha. Et saada adekvaatne tulemus, palju üks karp Spadesi testot tõstab, peaksin nüüd natukene ootama, kuni selle mõju üle läheb. Siis mõõtma ja uue karbitäie sööma. Aga miks ma peaksin laskma testol langeda! :D Eriti kui tõestusmaterjali peaks juba küllalt olema teiste kogemuste põhjal. Raske elu... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas on nii: kui testo kõrge aga vaba omastatavat on vähe siis on sest lihase kasvatmisele vähe kasu? Mõni targem kui mina võiks natuke pikemalt asja lahti rääkida. Tänan ette !

Täpselt nii, ega seal midagi rohkem väga lahti rääkida polegi. Mida kõrgem SHBG, seda suurem on seotud kujul ehk siis mitte-aktiivse Testosterooni osakaal. Enamjaolt vaadatakse just Testosteroon-SHBG kooslust. Albumiini harvem, sest ta ei seo Testosterooni nii tugevalt kui SHBG.

Muudetud kasutaja Enforcer poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pealkiri ei kajasta minu tänahommikust menüüd. Jutt käib hoopis peost, mida korraldavad minu kursavend, kes on räppar ja tema vend, kellega olin koos kaitseväes.

Kes tahab sümboolse hinna eest toetada noorte muusikute ettevõtmist (ja tähistada kursavenna ja tema venna sünnipäeva), siis olete täna 20.00st oodatud TTÜ Tudengimajja.

NB! Sissepääs ainult Facebooki evendi attendiga, seega klikkige siia: Facebooki event

Arveldamine SULAS!

post-3216-0-73270500-1419072732_thumb.jp

Kohtume seal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin eile trenni.

Enne kui sündmuste kronoloogilise järjestuse juurde naasen, tahan videole veidi lisada.

Nimelt nagu teame, kasutavad kettidega surumist eelkõige jõutõstjad jõunäitajate suurendamiseks. Ehk kui kangi rinnalt lahti saad, aga poole peal kipub seisma jääma, saab lõpuosale eraldi rõhku panna. Eriti kuna surumissärk aitab rohkem algusosas.

Mina ei aja hetkel mingeid jõunumbreid taga, suurte raskustega ei lõhu. Kettidega surumist kasutan hoopis seetõttu, et suurte raskustega annab õlg tunda surumise algfaasis, kus õlg venituses on. Kasutades kette, langeb liigutuse algfaasis õlale vaid kangi kaal, samas rinna kurnamiseks vajalik suurem raskus lisandub poole liigutuse pealt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsau.

Enne jõule sai noore sugulasega ka trenni tehtud. Ei, sedapuhku mitte Sandriga. Hoopis Kristoga, kes soovib võistelda juunioride Men´s Physiques.

Arutasime hetkevormi ja panime uue aasta plaani paika. Kui ta sama kuivaks saab kui kevadel oli, siis on juba päris hea.

Aga siit video, millega ise olen väga rahul. :D

Enda kanalil on ka mõned uued videod, mida siia pole lisanud:

https://www.youtube.com/user/kirp2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsau.

Enne jõule sai noore sugulasega ka trenni tehtud. Ei, sedapuhku mitte Sandriga. Hoopis Kristoga, kes soovib võistelda juunioride Men´s Physiques.

Arutasime hetkevormi ja panime uue aasta plaani paika. Kui ta sama kuivaks saab kui kevadel oli, siis on juba päris hea.

Aga siit video, millega ise olen väga rahul. :D

Enda kanalil on ka mõned uued videod, mida siia pole lisanud:

https://www.youtube.com/user/kirp2

Muusika koha pealt julge edasiminek! Ilmselgelt iga mees hakkab aastatega väsima raskest raiumisest ning otsib vaheldust ka hingele. See on nagu staarstrippar Marco, kes Tartu linnas väga kummaliste kostüümidega ringi liigub ning kui mees lõpuks päkapikuriided selga paneb, saabub hingerahu kõigile :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×