Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Ja mida sa siis ootad? Vahest on tal sinusugustest idiootidest siiber (: Sellepeale ei mõelnud?

Wow-woo... oleme ikka sõbrad edasi. Maailmas on niigi palju negatiivsust.

Kohe näha, et Kirp nagu ei taha tunnistada ülal toodud linki :D

Sujuvalt teema mujale :D

Häälemurre ilmselt oli olnud, kuid eks kunagi oli ikka aeg, mil kaamera ees olemine nii mugav ei olnud. Täitsa huvitav mõelda, kuidas inimesed kõige erinevamate asjadega ära harjuvad...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olengi sõbralik. Isegi smaili panin (:

Aga sujuvalt uuele teemale..

Rohkem kirjatükke kirp... mida täiustaks koduvideod. :D:)

Whats happening?!

Kirp läks kooli.. Seega tsirkust ja leiba on vähem aega teha :P Ehk saab temast veel asja!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja mida sa siis ootad? Vahest on tal sinusugustest idiootidest siiber (: Sellepeale ei mõelnud?

Lihtsalt tuimalt selga vajuda? Mine kallista puud parem ;)!

Wow-woo... oleme ikka sõbrad edasi. Maailmas on niigi palju negatiivsust.

Häälemurre ilmselt oli olnud, kuid eks kunagi oli ikka aeg, mil kaamera ees olemine nii mugav ei olnud. Täitsa huvitav mõelda, kuidas inimesed kõige erinevamate asjadega ära harjuvad...

Kus juures ongi, inimene harjub ju kõigega isegi poomisega ;) natuke siputab ja mõne aja pärast on rahulik :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jou.

Järgmisel nädalal samal ajal on mehed juba võistlusjärgsetest pidustustest toimunud ja ootavad huviga uut töönädalat.

Praegu ootame aga pikkisilmi Eesti meistrivõistlusi kulturismis ja fitnessis. Seal teeb oma debüüdi ka üks mu... võib vist nüüdseks öelda sõpru, Mattias Peters, kes võistleb meeste rannafitnessi kategoorias. (Registreerunute nimekiri siin: http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/38983-emv-kulturismis-ja-fitnessis-2014-salme-kultuurikeskuses-1810/page-3 )

post-3216-0-32263100-1413147038_thumb.jp

Mattiasega tutvusin ühiste sõprade kaudu juuli lõpus kui käisin Haapsalus American Beauty Car Show´l ja kusjuures kohtusime just Haapsalu rannas. :D

Nägin kohe, et Mattiase fitness-tase on randa nagu loodud ning välimus võib tekitada ebamugavust meestes, kes on nö heterod kuuenda õlleni... :rolleyes::D

Veel enne suve lõppu tunnistas ta, et on mõelnud võistlemisele. Mattias oli muidugi ka juba suvel sellises vormis, millega ei ole häbi rannapidudel lantimas käia. Eks me kokku sattudes antud teemal arutlesime ja mingid soovitused, kui palju oleks vaja alla võtta ja mis tempos seda tegema peaks, ma ka andsin.

Üldiselt nõustas teda dieedi ajal minu teada Baltikumi kõige kuivem mees, sõber Taavi Taros, kes seekord samuti meeste rannafitnessi kategoorias võistleb ja registreerumisel on Mattiase treeneriks märgitud ka Silvar Rückenberg.

Sel reedel kohtusime taas ja mida ikka reede õhtul sõprade seltsis teha kui üks väike... poseerimine. :DEsimese dieediga on ta ilusti hakkama saanud ja kaliibermeetodi järgi on rasvaprotsent väidetavalt 5,5%.

Vorm on olemas ja seega usun, et tal pole põhjust endale midagi ette heita. Oleks tal sünnipäev mõned päevad hiljem, võistleks ta sel aastal veel juuniorites, aga usun, et suudab ka meeste vastu hea tulemuse teha. Ammukski veel esimese võistluse kohta.

Nagu ikka reede õhtu juurde kuulub, klõpsisime ka palju "stuudiopilte". Arutasime võistluspäevaga seotud protseduure ja lubasime tuleval nädalal poseerimisele kõvasti rõhku panna.

post-3216-0-35185000-1413147036_thumb.jp

post-3216-0-13897300-1413147040_thumb.jp

post-3216-0-66463800-1413147041_thumb.jp

post-3216-0-18720000-1413147034_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas mitte sünniaasta järgi pole kategooriasse panek? Kui oled 91 ja varem siis oled juunior. Vahet ei ole kas oled siis 22 või 23 EMV ajal (ehk kas sünnipäev enne EMV või pärast).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas mitte sünniaasta järgi pole kategooriasse panek? Kui oled 91 ja varem siis oled juunior. Vahet ei ole kas oled siis 22 või 23 EMV ajal (ehk kas sünnipäev enne EMV või pärast).

Sul on õigus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas mitte sünniaasta järgi pole kategooriasse panek? Kui oled 91 ja varem siis oled juunior. Vahet ei ole kas oled siis 22 või 23 EMV ajal (ehk kas sünnipäev enne EMV või pärast).

Jah, sünniaasta järgi käib.

Tal ongi sünnipäev paar päeva enne aastavahetust, seda pidasin silmas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile tegime väikse trenni ja harjutasime Spartas poseerimist.

Samal ajal sattusid saali ka Eleri, Peep Reinart ja Tauri Metsaviir, kellest viimased kaks viskasid ka särgi maha.

Eleri kui kohtunik andis hüva nõu ja Tauri tegi pilte. Peep tahtis lihtsalt koju.

post-3216-0-09422500-1413452653_thumb.jp

post-3216-0-57131300-1413452654_thumb.jp

Natuke teised ajad ja iluideaalid, aga võrdluseks... :D

post-3216-0-49884900-1413452656_thumb.jp

Ja lõppu midagi tõeliselt kaunist ka

post-3216-0-08143300-1413452656_thumb.jp

Men' s Physique - do I have potential?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile sai käidud Arigatos trennis. Pole seal ammu käinud, vahepeal on ümberpaigutused olnud.

Saal nagu ikka suht tühi, aga trenažöörid head.

Pärast väikest pumpavat trenni liitus Mattiase ja minuga elav legend, Baltimaade kuivim mees Taavi Taros!

Treener Sven Idarand oli nii lahke ja jättis meile aeroobikasaali ühe plaadi ja poseerimine sai alata.

Taavi on nagu näha endale omaselt vormis, seega selles osas on töö tehtud. Poseerimises on tugevalt kulturismi tunda, seega sealt võiks veits tuure maha keerata. Kuidas sõbrad platseeruvad, seda näeb juba homme. Oleneb täitsa, mida kohtunikud eelistavad.

post-3216-0-55201900-1413560891_thumb.jp

post-3216-0-62844200-1413560919_thumb.jp

Üks kulturismipoos ka lõppu

post-3216-0-00016900-1413560912_thumb.jp

Kuumad rätikupildid duširuumis

post-3216-0-79056400-1413560904_thumb.jp

Taros näitab triipe

post-3216-0-34422500-1413560898_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea sissekanne. Uhke tunne kohe :)
Eraldi teemat ei hakka tegema ja väga pikalt treeningust ei jutusta. Niipalju mainin ära, et jõusaali treeninguga on ka üldine kehaline vorm kasvanud. Täna tegin jooksutreenigu. Läksin tunde järgi sörkima. Nii head minekut mäletan väga ammustest aegadest. Lihtsalt annad ca. 12 km/h minna ja pulss on rahulikult 140 ppm, nii 13 km järjest. Füüsiline ja vaimne vorm on nii hea, et ei tahagi tavalise toitumise jms. juurde tagasi minna.

Propageerides sporti soovitan soojalt ka teistele ennast mõnikord kätte võtta. Mina tegin viimati vormi 2010 ja 2011. Sel korral ei saa ära unustada sõpra Mattias Petersit, kelle mõjutusel sai tehtud otsus võistlema tulla ja sõpra Mait Peetsalut, kellega oleme 6. nädalat koos saalis käinud.

Lugupidamistega,

Taros

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervitused

Täna peab ikka blogisisestuse tegema, kuna napilt meenus, et tänast kuupäeva, mil on mu õe ja väikevenna sünnipäevad, pean ma ka enda süstemaatiliste treeningute alguseks ning täna täitub ilus ümmargune KÜMME aastat jõusaalitreeninguid. Algaja aeg on seega läbi.

Pilt, mida olen ka enne lisanud: enne esimest võistlust VS pärast viimast võistlust.

post-3216-0-87737500-1414527383_thumb.jp

Aga veidi ka muudest asjadest, millest pole jõudnud rääkida.

EMV

Seekord õnnestus võistlust isegi suuremas osas jälgida.

Esiteks pakkus palju silmailu Rainer Palmi vorm (no homo). Krt mingi kiiks minus ikka on, mis hindab sellist esteetilist antiikkreekalikku füüsist. No lihtsalt on ilus vaadata harmooniliselt arendatud inimkeha. :P

Kui ma nüüd suudan korraks professionaalse kretinismi kriitika kõrvale jätta ja luban endale kiidusõnu ja vaimustumist, siis ma ütleks, et vorm oli super, ses osas Raineril ilmselt väga palju edasi areneda pole. Mõnede kehaosade detailsus oli ka nagu vanal mehel.

Ahjaa. Et kui nüüd võrdlema hakata, nagu kulturistid armastavad teha, siis ma olen ikka päris kõva mees. Nimelt kuna Rainer Palm on võitnud nii Siim Kelnerit kui Peep Reinartit ja mina olen võitnud Rainerit, siis selle loogika järgi ma olen neist kõigist kõvem kärbes ja kuna Peep on MM viies mees, siis ma olen vähemalt sama hea kui MM 4. koht kui mitte parem. :rolleyes:

Muidugi pakkus rõõmu ka meeste physique, kus võistles sõber Mattias ja legendaarne Baltimaade kuivim mees Taavi Taros.

Kohe alguses oli näha, et esimesed 3 meest, kes seisid laval vasakul, on teravama vormiga ja minu silmis moodustasidki esikolmiku.

Taroselt eeldasin ma teist kohta Mattiase ees, aga eks see rannafitness on veel subjektiivsem kui kulturism ja oleneb, mida kohtunikud nägid või vaatasid. Muidugi oli Mattias oma II koha üle väga õnnelik ja seda oli tore näha. :)

Usun, et jään juriidiliselt korrektseks kui ütlen, et pärast dopingukontrollide selgumist võib järjestus muutuda. Teatavasti rannafitnessi võitja Hr Popov sinna läks.

Üldiselt oli tore kõrvalt vaadata Mattiase esimest võistluskogemust. Seda siirast rõõmu ja naljakaid tõdemusi nagu "sõin pärast võistlust šokolaadi - see pole KUNAGI nii hästi maitsenud!" ja "pole kunagi enda jalgu raseerinud - duši all vesi lihtsalt voolab maha". :D

Ahjaa, teine väikevend hakkas ka suvel trenni tegema ja see on "torrreee vaadata kohe!" kuidas mees lisaks arvuti ees istumisele ja IT õppimisele ka kehaliselt areneb.

Olen talle ikka iga kuu koti Herat või Whey3 viinud, sest tavatoidust ta piisavalt valku kindlasti ei saa.

post-3216-0-88089500-1414527368_thumb.jp

Tänaseks aitab.

Püsige moodsad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilusat Halloweeni, sõbrad!

Eestis küll Halloweeni väga ei tähistata ja samas õige kah - meil on kommi lunimiseks oma pühad nagu mardi- ja kadripäev, kus maiuse lunastamiseks peab ikka üht-teist tegema ka.

Temaatiliselt on aga sobilik rääkida teisest lähimineviku sündmusest ehk eelmisel nädalavahetusel külastatud MängudeÖÖ üritusest.

Tegu oli erinevatele videomängudele pühendatud sündmusega. Esindatud olid vanad ja uued mängud, Nintendo konsoolist PS 4 ja Oculus Riftini.

post-3216-0-05951000-1414776103_thumb.jp

Ma mingi kirglik mängur ei ole, aga mõne sõbra juures ikka aeg-ajalt söögi ja joogi ja vennastumise kõrval tuleb ette.

Üks sellistest sõpradest on sõber Indrek, kelle loodud nn indie-mängu ZombieRun me MängudeÖÖ-l promomas käisimegi.

Tegu sellise retro platvormmänguga, a la Super Mario. Ainult et palju rohkem zombiesid ja tulistamist.

http://forte.delfi.ee/news/tarkvara/varskelt-valmis-kodumaine-uhe-mehe-loodud-arvutimang-zombierun.d?id=70015833

Et üritusel rohkem silma jääda, lasin meigikunstnik Liina Pihelil endale temaatiline make-up teha.

Plaan oli edukas: mäng sai kõvasti promo ja mina sain ka oma tähelepanuvajaduse rahuldatud. :rolleyes:

Üritusega jäin rahule, oli väga tore ja mis peamine - hea vaheldus igapäevasele rauasikutajate seltskonnale.

post-3216-0-43272000-1414776106_thumb.jp

Tankimas enne üritust

post-3216-0-30784000-1414776098_thumb.jp

Dream team

post-3216-0-46504300-1414776099_thumb.jp

Meie videokokkuvõte ZombieRunist MängudeÖÖ-l:

ZombieRuni saab sümboolse hinna eest osta ZombieRun.eu lehelt:

post-3216-0-34179800-1414777416_thumb.jp

Head mängimist! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Elukene veereb muidu nagu ikka, aga eile külastasin uut spordiklubi Fresh!

Spordiklubi on päris väike, aga hubane nagu sellistel puhkudel ikka öeldakse.

Pluss oli ka see, et nägin seal vaid ühte tuttavat, seega ei hakanud keegi trenni segama. :P

Meelitati mind osa võtma Les Mills treeningust nimega GRIT, mis tundus treeningpartnerile piisavalt huvitav ja väljakutsuv.

Kui mina seda iseloomustama pean, siis tegu on lühikese (ca 30 min) intensiivse rühmatreeninguga, mis mulle ilmselgelt mõeldud ei ole. :rolleyes:

GRIT jaguneb omakorda kolmeks.

GRIT strength - hõlmab jõuharjutusi kangide ja raskustega, mulle tundub esmapilgul nagu bodypump. Vähemalt vahendid osaliselt kattuvad.

post-3216-0-05623400-1415979589_thumb.jp

Lõpuks ometi üks treening, mis kasvatab garanteeritult kuiva lihasmassi?

GRIT plyo - see peaks siis olema plüomeetriline lihastreening eelkõige keharaskusega, aga kaasab ka natukene abivahendeid(stepipink) ja raskusi (kangiketas lisaraskusena).

post-3216-0-51037200-1415979588_thumb.jp

GRIT cardio - ilmselt siis kardiotreening rühmatreeningute võtmes. Seda Freshi adinistraatori sõnul meil veel ei tehta, sest "ei taheta kedagi ära tappa".

post-3216-0-79368400-1415979587_thumb.jp

Eile oli Freshis kavas keskmine ehk siis GRIT plyo.

Kavas olid tegelikult lihtsad peaasjalikult keharaskusega harjutused nagu kätekõverduste variatsioonid, "mägironija", kõhulihased, plangu variatsioon ja räigelt erinevate hüpete variatsioone. Ehk siis mitte midagi müstilist harjutusvara seisukohalt, aga eks ilmselt peabki olema lihtne ja kiiresti omandatav.

Enne trenni andis treener Mart Poola kätte "treeningpäeviku", kuhu pidime tehtud kordused märkima ja trenn võis alata.

Nagu näha, siis pärast esimest hüpete seeriat ei suutnud ma korduseid meenutada, pärast teist kaotasin igasuguse suunataju ja kirjutasin märkuse valesse lahtrisse ning pärast kolmandat olin lihtsalt wut?

Pausid olid minimaalsed ja kui ühel hetkel pulssi mõõtsin sain tulemuseks 145 lööki minutis.

post-3216-0-03530000-1415982232_thumb.jp

Ühesõnaga ilmselgelt oli selline edasijõudnute intervalltreening minule, kelle aeroobne piirdub 5-10 min soojendusega enne trenni, liig.

Selle poole tunni jooksul jõudsin oma väikses peas läbi mõelda kõik põhjused, miks mulle individuaalne spordiala rohkem meeldib... :rolleyes:

Õnneks oli siiski tegu keharaskusega trenniga ning ropsima ka ei hakanud.

Ausaltöeldes oli mul pärast trenni väga kurnatud olemine. Mitte halb olla, aga no treeningpartneriga ei viitsinud küll ühtegi sõna vahetada. Aga kui pärast trenni lähedalasuvas grillikohas seašašlõki ja ahjukartulid peale sain, siis läks juba päris heaks. ^_^

Mu noor sugulane Kristo on ka praegu Freshis praktikal ja tegi trennist seal päris hea video.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×