Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Vaadates arengut, siis ei saagi nii aru ju.. Minu arust on vorm pidevalt samal tasemel olnud, aga tuleb ikka üllatusi. Eks 2 aasta pärast näha ole, mis saanud on :P

Lühidalt öeldes - kurb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Masendav. Pole taset, pole tulemust ja seegi veel "õhku" ehitatud.....kurb........ :( , ma ei tea, kes noortele seda jama soovitab või kust nad ise selle peale tulevad, kuid lihtne soovitus on minu poolt selline. Kui need lihased teil ilma dopinguta ei kasva, siis ei hakka nad ka dopinguga kasvama....jätke see endale ükskord meelde ja õppige teiste vigadest mitte oma lollusest. Loodan ,et selle järjekordselt negatiivse loo juures on midagi positiivset - ehk keegi jätab endale midagi suhu toppimata ja kui see seda eesmärki täidab ,siis on midagigi positiivset.

Ma arvan ,et see õppetund Reval - Cupil 2 positiivset tulemust, peaks andma ka selge signaali külavõistlustel särada soovijatele, et ei ole mõtet tulla võistlema, kui te ei austa antidopingu reegleid. Ja see näitab omakorda, et ka sel aastal sisseviidud dopingumaksud on ennast igati õigustanud. Hr. Ööpikul on muideks kohustus positiivse testi korral oma test ise kinni maksta (just selline on ka võistlejaankeet ,millele sportlane alla kirjutab ja millega ta nõustub, kui soovib võistlustel osaleda ja reegleid järgida)....On, mille üle mõelda....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tulnud kumbki negatiivne uudis üllatusena. Võiks rohkem kontrolle teha, sest niikuinii keeldutakse või siis jäädakse vahele. See tähendaks ju, et liit ei pea omast taskust midagi kinni maksma?
Kahju, et juba sellisel tasemel kasutatakse dopingut.

Tsiteerides Kalmust: "Rumal keemik on kehvem kui tark naturaal." (sõnastus on teine, kuid mõte sama)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei saa jälle vaiki olla, kui maailmas lokkab rumalus:

http://www.fitness.ee/uudis/5916/18aastane-kulturist-andis-positiivse-dopinguproovi

Mis mõtted tekivad?

Dopingukasutajate kohta ei tule mul kunagi head mõtted, aga selle kohta tekkis kohe suur muie näole. :D Kas hakkas liiga hilja enne võistlust tarbima või milles asi, et see vorm on selline, millele saaks praktiliselt iga naturaalne vend vastu, kui on tehtud mõni aasta eeltööd jõusaalis... :D

Kuid ikkagist, kui on loodud liiga, kus idee on selles, et saaksid konkureerida omavahel sportlased, kes peavad lugu ausast mängust, õiglusest ning spordiala reeglitest, siis on kohatu sinna liigasse ronida inimestel, kes ei pea lugu ausast spordist. Loodud on ju ka liigad, kus võib kasutada igasugu abivahendeid, võistelgu seal või siis ärgu võistelgu üldse, kui pole piisavalt hea, et omasugustega konkureerida. :rolleyes: Ei mahu kohe pähe, et kuidas mõni mees üldse saab arvata, et tema võib kasutada kõiki abivahendeid ning siis tulla võistlema inimestega, kes ei kasuta abivahendeid. :angry:

Lõpetuseks ka üks tsitaat selle teema kohta: „Ma ei usu kulturistidesse, kes kasutavad steroide. Kui ühel mehel pole veres nii palju naturaalset testosterooni, et ta ilma aineteta võiks ehitada võimsa ja lihaselise keha, siis ta võikski tegeleda pigem pingpongiga.“ Steve Reeves.

Niiet, 18-aastane "kulturist" Lauri, õpi parem pingpongi mängima. :P :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks ongi see noorte generatsioon oma "ma tahan seda kohe"ga jne. Paraku peab elus teatud asjade nimel vaeva ka nägema. Pealegi kui alguses kohe sterodega laksama hakata tuleb lagi ka varem kätte ja see juba lollus. :) Kuigi paljud tänapäeva noored käivad sama rada pidi kahjuks. Rääkimata sellest, et tulevikus on ta ikka kõigi silmis keemik...

Mõelda tuleb, mitte hüpata. :)

Muudetud kasutaja biggereveryday poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See ei näita ainult tolle 18 aastase härra rumalust, vaid ka meie üdini korruptiivset meditsiini. On ju selge, et sellised ained on kõik rangelt arvel ja turult neid ei osteta.

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See ei näita ainult tolle 18 aastase härra rumalust, vaid ka meie üdini korruptiivset meditsiini. On ju selge, et sellised ained on kõik rangelt arvel ja turult neid ei osteta.

Ära aja lolli juttu. Mis asi sul arvel on? Tean ise päris mitut inimest, kes müüvad. Uskumatu, aga ükski neist pole arst :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See ei näita ainult tolle 18 aastase härra rumalust, vaid ka meie üdini korruptiivset meditsiini. On ju selge, et sellised ained on kõik rangelt arvel ja turult neid ei osteta.

Ma ei usu, et need "asjad" meie meditsiinist tulid. Mustalt turult saab kõike parseldada ja see on vägagi lihtne, natukene tahtmist ainult vaja, ei muud. Meie meditsiin siin küll süüdi milleski ei ole. Nii on :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära aja lolli juttu. Mis asi sul arvel on? Tean ise päris mitut inimest, kes müüvad. Uskumatu, aga ükski neist pole arst :D

Lolli juttu sõber ajad sa ise. Ükski pole arst? Täpselt, diilerid polegi arstid, aga kuskilt on nad ju nende edasimüüjateni jõudnud, eks ole. Huvitav, kus kohast siis? Asi hakkab ikka kaugemalt, tarkur.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lolli juttu sõber ajad sa ise. Ükski pole arst? Täpselt, diilerid polegi arstid, aga kuskilt on nad ju nende edasimüüjateni jõudnud, eks ole. Huvitav, kus kohast siis? Asi hakkab ikka kaugemalt, tarkur.

Neti teel saab ka väga lihtsalt tellida neid. Kes vähegi vaeva viitsib näha, see teab. Eesti meditsiin on süüdi selles? Nagu really? Maga kaineks vast end...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neti teel saab ka väga lihtsalt tellida neid. Kes vähegi vaeva viitsib näha, see teab. Eesti meditsiin on süüdi selles? Nagu really? Maga kaineks vast end...

Mitut arsti sa jorss ise tunned? Minul on pea kogu suguvõsa meditsiiniga seotud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Terve su suguvõsa müüb sterosi? Tore teada. :)

Ei minu omad ei müü, aga tean nii mõndagi. Aga ok, ärme läbusta Kristjani teemat ja hoiame energia saali jaoks. Peace.

Muudetud kasutaja Art73 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minge B foorumisse ning seal saate õpetussõnad ja müüjad.

Põhimees eksperimenteerib seal oma naistel :D

Muudetud kasutaja tarmop poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju, palju lollust. Ei löönud kulturismis läbi ja liikus alale, kus pole nii ekstreemseid kriteeriume ning sealgi ei saanud reeglitepäraselt hakkama. Stanakas isegi kerge üllatus, olen kuulnud, et sama härra muud kommisortigi krobistanud olgugi, et pildis ei avaldu see mingil moel.

Selge see, et valemängureid on, kuid needki teevad asja tõsidusega kõrgel tasemel. Milleks neelata kohaliku "külavõistluse" tarbeks oraalsel kujul mingit jura sisse, mis teadupärast tunduvalt toksilisem?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kemmi panemine on üks asi, paratamatus ka Eestis nagu statistika näitab, aga konkreetne kuju võiks küll käia nüüd pea norgus pikka aega ja häbi tunda, teades, et lisaks sellele, et vahele jäi, pole ju tegelt ka mingit vormi olla ja sai ju veel (eeldatavasti) puhtama taustaga sportlastelt igal võistlusel konkreetselt tappa :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Usun, et häbi tal on. Vaadates seda, millise töö meedia teeb, siis peaks tal maine juba korralikult rikutud olema. Siimule lisaks olen ise ka kuulnud igast jutte muude ainete kohta, aga tulemuses jääb see kuidagi kajastamata.. Aga varem või hiljem võetakse enamus patustajaid ikkagi vahele. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teine pool asju juures on see,et kui võistles siis kelle ta oma treeneriks oli märkinud.Kuigi ta ei olnud kindlasti seotud ega teadnud. Ise tunneks treeneri ees küll surmani häbi ,kui sellise jama keeraks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Usun, et häbi tal on. Vaadates seda, millise töö meedia teeb, siis peaks tal maine juba korralikult rikutud olema. Siimule lisaks olen ise ka kuulnud igast jutte muude ainete kohta, aga tulemuses jääb see kuidagi kajastamata.. Aga varem või hiljem võetakse enamus patustajaid ikkagi vahele. :)

Marius ei suuda rõõmu varjata, onju ;)

Teine pool asju juures on see,et kui võistles siis kelle ta oma treeneriks oli märkinud.Kuigi ta ei olnud kindlasti seotud ega teadnud. Ise tunneks treeneri ees küll surmani häbi ,kui sellise jama keeraks.

Jahh. Usun, et KÕIK teavad, et tema treener asjaga seotud ei ole. Kuid huvitav oleks ikkagi Imre poolset kommentaari kuulda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Marius ei suuda rõõmu varjata, onju ;)

Ma olen alati rõõmus, kui valemängur jälle vahele võetakse. Usun, et kõik, kes võistlevad ausal teel jagavad minuga seda rõõmu. Samas olen ka natuke kurb ja pettunud, sest selline tee valiti endale.

Dopinguainete kasutajatele on loodud oma liiga.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Marius ei suuda rõõmu varjata, onju ;)

Ei saa õelda, et ma rõõmus oleks. Muidugi tekitab erinevaid tundeid see, et mees muga koos laval olnud ja äkki oleks veel olnud tulevikus, kes teab. Rõõmu tekitab see, et patustaja vahele võeti. Kahju on aga sellest, et mees sellise tee valis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mudaga loopimine läheb lahti. Võiks hakata avaldama ip aadresse nende ühe-postituse-5-minutit tagasi liitunute-tati pritsijate kohta. Tegelikult võiks üle minna foorumiga liitumise tasule, a la 3 € siis saab foorum "puhtamaks", (selline asi toimib näiteks atv foorumis ja väga hästi)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Postimehe video: Bernatski komisjoni tööd kokku võttev pressikonverents

24. minutil esitatakse antud teemat puudutav küsimus. Vastuseks noorsportlaste dopingukasutamisele hakkab Neinar Seli jahuma midagi "toidulisanditealase teadlikkuse tõstmisest".

Kas ta arvab tõesti, et tegu oli järjekordse "USA Gaineri" juhtumiga? Leitud aine oli küll sama aga no andke andeks... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kirjutasin siia ennist pika jutu, mis mind selle loo juures häirib. Kahjuks läks tekst kaotsi. Võtan siiski mõned punktid uuesti kokku.

1. Kirjutatakse, et oli ammu teada, et mees kasutas üht ja teist. Lubage küsida, miks te teadjad siis vennaga varem ei rääkinud? On asju, mida saab ennetada - kui on head tahet. Millal jõuab kohale, et iga dopingujuhtum kahjustab rõvedalt kogu seda ala? Kui on aimata, et asjad pole korras, siis vast tuleks probleemiga kohe tegeleda? Ja tegelema peaks kõik, kellel vähegi võimalik asja väärata.

2. Heidetakse ette kehva vormi. 18-aastane pikk rannafitnessist, kes teeb vormi kooli kõrvalt saia peal ja osales sisuliselt kõikidel võistlustel- vormil polnud tegelikult häda midagi. Asi ei ole ju siiski vormis. Mis vahet seal on, milline see oli? Kui oleks võimas vorm olnud, oleks midagi parem? Kahtlen.

3. Millalgi oli juttu Tartu noorkulturistidest, kes astusid dopinguteele. Mu meelest on see juhtum nende teistega seostatav. Tundub, et ühes Tartu seltskonnas on doping ilmne probleem. Kurb, et see on noorimate sportlaste seltskond. Samas on see loogiline ka, sest tegemist on ju alles tattidega, kes alles otsivad oma teed ja võib-olla vajavadki "vanemlikku suunamist". Ühesõnaga, tööd tuleb Tartu noorte hulgas oi kui palju teha...

4. Veel kord - iga dopingujuhtum puudutab treenerit sama palju kui sportlast. Jah, treener ei pane talle seda suhu, kuid hea treener peaks sportlasi jälgima ja ta peab tundma ära ohumärgid. Noorimas vanusegrupis on treeneri roll eriti tähtis. Kui on sellised jamad, peab treener täiendavalt pingutama, täiendavat selgitustööd tegema. Treeneritöö ei ole vaid näitamine, kuidas raskusi tõsta ja poseerida.

5. Inimesed on erinevad. Ühed suudavad oma eksimustest õppida - kui mitte kohe, siis natuke hiljem, kui juba küpsust rohkem, teised võib-olla ei suuda. Sellise jamaga kaasnev isikuvastane kampaania võib teatud isiksusetüübi juures tekitada väga hullude tulemusteni viiva vastureaktsiooni. Seega ma paneksin südamele, ärge keerake eksinule selga, vaid püüdke neid suunata. Aidake neil leida õige tee. Pole mõtet teha asja halvemaks kui see niigi on. Noor mees - vitsad on valusad. Kui asju õigesti ajada, saab tast ühel päeval tubli sportlane.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

3. Millalgi oli juttu Tartu noorkulturistidest, kes astusid dopinguteele. Mu meelest on see juhtum nende teistega seostatav. Tundub, et ühes Tartu seltskonnas on doping ilmne probleem. Kurb, et see on noorimate sportlaste seltskond. Samas on see loogiline ka, sest tegemist on ju alles tattidega, kes alles otsivad oma teed ja võib-olla vajavadki "vanemlikku suunamist". Ühesõnaga, tööd tuleb Tartu noorte hulgas oi kui palju teha...

tegelt oli teada, et keegi tuletab selle nn "Lõuna-eesti katku" meelde.

aga seda ma ütlen, et need juhtumid ei ole omavahel seostatavad.

...ja siiski ärgem unustagem, et see aasta on tartu1/tallinn1....eelmine aasta tallinn2/tartu0...seega tiba õhust võetud seostatus. tallinnas on ju vahelejääjate protsent suurem...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×