Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Hei.

Seks hooajaks on võistlused läbi. Kergendus...

Enesetunne on hea vähemalt selles osas, mis puudutab võistluseelset pinget ja tühja kõhtu. Kogu organismi taastumiseks läheb ikka veidi aega, seega vähemalt 2 nädalat treenin kergemalt.

Kui dieedi ajal kuhjunud ülesanded tehtud saan ja veel veidi energiat taastanud olen, siis kirjutan ka pikema kokkuvõtte kogu hooajast.

Kui kellelgi on küsimusi, siis neile võin ka varem vastata.

Üks mis kindel, sel aastal ma seda teekonda enam ette võtta ei taha. :P

Senikauaks nautige minu Balti Matši reisist tehtud videot.

Videotele tuleb fännide rõõmuks lisa juba sel nv, kui taaskord ühed "hardcore" trennid maakodus välja mõtlen. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oo maaidüll.

Dieedi algusest saati(jaanuarist) pole ma maakohta pere juurde sattunud ja oi kus nüüd tundub see muidu nii igav asula idüllilise vaikse paradiisina. :D

Samuti on seni olnud üllatavalt kerge toitumist jälgida(mõtted on muude asjadega hõivatud) ja kaloripõletuseks liikumist "tekitada".

Näiteks eile läksin otsima kummikantimiseks sobilikku traktorirehvi ja lõpuks olin märkamatult olnud ratta seljas juba 3 tundi.

Metsade vahel sõites õnnestus boonusena ka käo kukkumist kuulda.

Rehvid ma sain(mis on ka omaette huvitav lugu) ja seega sain teha teoks juba mitu kuud dieedi ajal peas küpsenud trenniidee.

Siin siis esimese päeva (reede) trenni esimene osa:

Mina tänan.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile tegite selle viimase video või juba täna hommikul?

Homme ka muidu oled rassal? Vbl olen ka. Kui mingi trenn plaanis siis tuleks viskaks ka pilgu peale või lööks kaasa isegi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile tegite selle viimase video või juba täna hommikul?

Homme ka muidu oled rassal? Vbl olen ka. Kui mingi trenn plaanis siis tuleks viskaks ka pilgu peale või lööks kaasa isegi?

Eile ikka. 5 tundi ehk 4ni öösel töötlesin ja hommikuni panin üles laadima.

Täna teeme käärkükki staadionil.

Homme on meil plaanis aeroobne ja taastusprotseduurid ehk rattatripp Jägala joale. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oo maaidüll.

Dieedi algusest saati(jaanuarist) pole ma maakohta pere juurde sattunud ja oi kus nüüd tundub see muidu nii igav asula idüllilise vaikse paradiisina. :D

Samuti on seni olnud üllatavalt kerge toitmist jälgida(mõtted on muude asjadega hõivatud) ja kaloripõletuseks liikumist "tekitada".

Näiteks eile läksin otsima kummikantimiseks sobilikku traktorirehvi ja lõpuks olin märkamatult olnud ratta seljas juba 3 tundi.

Metsade vahel sõites õnnestus boonusena ka käo kukkumist kuulda.

Rehvid ma sain(mis on ka omaette huvitav lugu) ja seega sain teha teoks juba mitu kuud dieedi ajal peas küpsenud trenniidee.

Siin siis esimese päeva (reede) trenni esimene osa:

Mina tänan.

Valus. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pärast tundidepikkust frustreerivat võitlust kokku jooksva filmitöötlusprogrammi ja aeglase internetiga:

siin on reedese (trenni)päeva video teine osa.
Veidi suuremad kummid, nõuanded biitsepsitrenniks ja meie iidoli Jokeri ülistamine.

Kuna pikema video korral jooksis filmitöötlusprogramm kokku, siis tuleb reedest ka kolmas osa...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pärast tundidepikkust frustreerivat võitlust kokku jooksva filmitöötlusprogrammi ja aeglase internetiga:

siin on reedese (trenni)päeva video teine osa.

Veidi suuremad kummid, nõuanded biitsepsitrenniks ja meie iidoli Jokeri ülistamine.

Kuna pikema video korral jooksis filmitöötlusprogramm kokku, siis tuleb reedest ka kolmas osa...

Superlux video :) Muudetud kasutaja a n d y poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii. Praeguseks siis viimane video, reedese trennipäeva lõpp ehk trennijärgne söömine: proteiinisheigi valmistamine + grillimine

Meie käärküki challenge video saab üles hiljem, v-o nädala lõpus.

Sel nädalal vaatan üle kõik võistlusspordist huvitatud + pean kõigile huvilistele kavad koostama, seega õhtud on tegevusega täidetud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et lõunapausilt saabuvatel kontoriinimestel oleks meie foorumis midagi vaadata-lugeda, siis panen üles video oma noore sugulase trennist.

Eelmisel nädalal vaatasin üle kõik vanad ja uued võistlemisest huvitatud noored, sealhulgas tegime meestega ühistrenni Spartas.

Väga rõõmustav on kohtuda positiivsete, entusiastlike noortega ja nad õigele teele suunata. :)

Sugulase juurde tulles, siis vaatasin tema vormi ka korralikult üle(ehk siis ta sai tunda, kui "kerge" on poseerimine) ja täitsa pull oli näha, et tal on minuga mingil määral täitsa sarnane kehaehitus. :P

Kuigi sugulane plaanib võistelda juunioride Men´s Physiques, siis ma ütleksin, et jalad on üks tema tugevamaid lihasgruppe.

Kas siit pildilt nüüd seda võrdlust ülakehaga tekib, aga humoorikas oli tõdeda, et geenid panevad ikka palju paika. :P

post-3216-0-17352500-1400667480_thumb.jp

Treener ise puhkab loorberitel ja annab korralikult kütust peale, et oleks ikka seda va energiat. :rolleyes:

Pildil elu esimese Steffani pitsaga, mis väärib oma kuulsust.

post-3216-0-33951500-1400667591_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei.

Ikka veel pole jõudnud teha kokkuvõtet võistlushooajast... Peaksin vist videoblogimise peale üle minema - saab palju kiiremini, kui kirjutades.

That Youtube money... Või mis te arvate?

Samuti pole jõudnud veel kokku lõigata eepilist videot emadepäeva väljaastete trennist. Kuid siin vahelduseks üks väike video, mis erilist töötlemist ei vajanud.

Antud video eellugu:

"Mul on heameel teatada, et olen laiendanud oma treeneri ampluaad toitumistestide valdkonda!

Kas elad pidevas hirmus, et ema küpsetatud sai on täis gluteeni, vanaema vaaritatud maasikamoos lauasuhkrut, naabrinaise lüpstud lehmapiim laktoosi ja vanaisa püütud lestakala raskemetalle? Kardad, et just seetõttu on enesetunne raske, ilm halb ja palk väike?

Mul on Sulle lahendus maailmas ainulaadse (patent pending) laktoositalumatuse testi näol!
Hind: POOLMUIDU!

Vaata lähemalt videost!"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures see test töötab paremini kui need veretestid või mis iganes. Üks klient saatis enda veretesti tulemused mulle, et mida süüa ei tohi. Testis oli, et 90% rangusega muna keelatud ja teises olid siis testile vastavad soovitused arsti poolt või ma ei tea kelle poolt. Võid kümme korda arvata, mis toitu kõige esimesena soovitati. :D

Eks seal oli veel vasturääkimisi ja absurdsusi. :P

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures see test töötab paremini kui need veretestid või mis iganes. Üks klient saatis enda veretesti tulemused mulle, et mida süüa ei tohi. Testis oli, et 90% rangusega muna keelatud ja teises olid siis testile vastavad soovitused arsti poolt või ma ei tea kelle poolt. Võid kümme korda arvata, mis toitu kõige esimesena soovitati. :D

Eks seal oli veel vasturääkimisi ja absurdsusi. :P

Ma ei usalda ka neid igasuguseid veregrupi dieete jms. Kaalu langus või tõus oleneb esmajärjekorras ikka muudest asjadest, kui et kas süüa kapsast või kurki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kristjanil on annet saatejuhi ametit pidamaks, lahedad videod sul. Tegelikult, võiksid teha algajatele kohe enda treening sarja. Näiteks, Part1, kuidas treenida biitsa, kuidas õieti sealjuures hantlit või kangi hoida jne. Samas sooritad aeglaselt ja samas kommenteerid. Kindlasti oleks see huvitav vaatamine.

Edu.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kristjanil on annet saatejuhi ametit pidamaks, lahedad videod sul. Tegelikult, võiksid teha algajatele kohe enda treening sarja. Näiteks, Part1, kuidas treenida biitsa, kuidas õieti sealjuures hantlit või kangi hoida jne. Samas sooritad aeglaselt ja samas kommenteerid. Kindlasti oleks see huvitav vaatamine.

Edu.

Tänud ja tänud idee eest.

Treeningsarja peale pole mõelnud, aga teatud õpetlikud videod kogu selle huumori kõrvale peaks tegema küll.

Ideed ja "soovilood" on alati teretulnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovilood? Pole probleemi-). Näiteks üks tõsine treeningvideote sari võiks sul tulevikus alata järgneva loo introga. Parim treening bänd ever. Kuulake COBi ja raskused lähevad surumata lakke-).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovilood? Pole probleemi-). Näiteks üks tõsine treeningvideote sari võiks sul tulevikus alata järgneva loo introga. Parim treening bänd ever. Kuulake COBi ja raskused lähevad surumata lakke-).

Räigelt hea algus on küll sellel lool... Mul hakkas juba mõte jooksma. Eks ma vaatan, mis teha annab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×