Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Ma ei oska öelda, kes need meile saatis, aga ehk Ott oskab kommenteerida.

Kusjuures seda Selveri moosi isegi märkasin ükspäev. :D Välismaal, kasvõi Soomes, olen näinud ka erinevaid kalorivabasid Fanta, Dr Pepper, Sprite jne variante, mis oleks ka siin tervitatavad.

Massi ajal ma ei näe ka vajadust kuiva fileed õgida. Rasvu on niikuinii vaja. Hetkel ei saa aga üle 10g rasva per toidukord lubada.

Värske keedetud lillkapsas on tõesti maitsev, aga jälle sama vastus, et ma ei viitsi hakata seda tükeldama, kaaluma, keetma.

See aurutaja mõte on päris hea. Olen seda ikka kaalunud, aga kuna tegu pole eluks hädavajaliku asjaga, siis pole seda väljaminekut teinud. Igatahes jällegi hea asi vahelduseks- täpselt samad toiduained, samad kalorid, aga veidikene teine valmistamisviis ja seega ka teine maitse.

Hullus - kaaluda brokkolit? Ei ole võimalik, et 50 g siia-sinna midagi mõjutaks. See kulturism nüüd nii täppisteadus ka ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juurviljasegud, mida ise dieedi ajal kasutasin (400g pakk) ja läks neid 2 pakki, olid Pühapäeva pada või siis Pajaroog. 24kcal/100g kohta. Dieedi lõpus enam ei olnud kasu, kui palju sõin, nälg oli ikka tohutu.

Teiseks, mida soovitan on seened. Seentega saab samu asju teha, mida hakklihaga. Ostsin endale hakklihamasina - hakkisin ära kanafilee ja seened. Kanafileed umbes 200g + 600g seeni + 1 muna + sibul. Tegin kotletid ja praadisin valge põhjaga pannil õlita ära. Kõht sai nii täis, et ei jõudnud äragi süüa. Juurde muidugi pasta või taar. Kui tahad, et söögiisu ära läheks, siis soola üle kotletid ;). Seentes samuti ~24kcal/100g.

Davai, pea vastu, sõber!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juurviljasegud, mida ise dieedi ajal kasutasin (400g pakk) ja läks neid 2 pakki, olid Pühapäeva pada või siis Pajaroog. 24kcal/100g kohta. Dieedi lõpus enam ei olnud kasu, kui palju sõin, nälg oli ikka tohutu.

Teiseks, mida soovitan on seened. Seentega saab samu asju teha, mida hakklihaga. Ostsin endale hakklihamasina - hakkisin ära kanafilee ja seened. Kanafileed umbes 200g + 600g seeni + 1 muna + sibul. Tegin kotletid ja praadisin valge põhjaga pannil õlita ära. Kõht sai nii täis, et ei jõudnud äragi süüa. Juurde muidugi pasta või taar. Kui tahad, et söögiisu ära läheks, siis soola üle kotletid ;). Seentes samuti ~24kcal/100g.

Davai, pea vastu, sõber!

Ma ostsin eile kilosed küüslaugu- ja sibulasoola maitseainepurgid. :D - Üleüldse pistsin pool maitseainete riiulit korvi. See tomatipüree on vaja korralikult ära maitsestada, siis on super. Muidugi on eel-maitsestatud püreesid ka ning kalorisisaldus pm. sama. Ühte chilli oma proovisin, see raibe põletas suud veel mitu tundi hiljem. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirp, kas vabakava on juba valmis ja loovalik tehtud? :P Minu sooviks siis spagaat, lained, saltod - vähemaga ei lepi!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirp, kas vabakava on juba valmis ja loovalik tehtud? :P Minu sooviks siis spagaat, lained, saltod - vähemaga ei lepi!!

Booty shake ka kindlasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juurviljasegud, mida ise dieedi ajal kasutasin (400g pakk) ja läks neid 2 pakki, olid Pühapäeva pada või siis Pajaroog. 24kcal/100g kohta. Dieedi lõpus enam ei olnud kasu, kui palju sõin, nälg oli ikka tohutu.

Teiseks, mida soovitan on seened. Seentega saab samu asju teha, mida hakklihaga. Ostsin endale hakklihamasina - hakkisin ära kanafilee ja seened. Kanafileed umbes 200g + 600g seeni + 1 muna + sibul. Tegin kotletid ja praadisin valge põhjaga pannil õlita ära. Kõht sai nii täis, et ei jõudnud äragi süüa. Juurde muidugi pasta või taar. Kui tahad, et söögiisu ära läheks, siis soola üle kotletid ;). Seentes samuti ~24kcal/100g.

Davai, pea vastu, sõber!

Täna huvipärast viskasin selle 400 g juurvilja paki kaalule ning see kaalus 261 g, võtsin teise firma paki ja see kaalus samuti 270g. Kas ma loll ja ei tunne numbreid ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna huvipärast viskasin selle 400 g juurvilja paki kaalule ning see kaalus 261 g, võtsin teise firma paki ja see kaalus samuti 270g. Kas ma loll ja ei tunne numbreid ?

Kaal katki äkki. Minu omad on ikka suht alati õiges kaalus olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan ka, et parem kontrolli kaalu või siis vaata, et kaalu "jalgade" all mingit puru vms ei ole. Mul oli ka nii palju juurvilju sees, kui pakil kirjas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii. Kohe lähen tegema viimast võistluseelset trenni, aga enne on vaja maha hõigata, et otsin transporti Tallinnast Tartusse laupäeva hommikul orienteeruvalt siis 09.00 peaks väljuma, et 11.00 kaalumisel olla.

65 osalejast on suur hulk Tallinnast+pealtvaatajad, seega RAUDSELT on keegi, kelle autos on veel ruumi ja kes saaks mind peale korjata.

Olge musid ja andke teada. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii. Kohe lähen tegema viimast võistluseelset trenni, aga enne on vaja maha hõigata, et otsin transporti Tallinnast Tartusse laupäeva hommikul orienteeruvalt siis 09.00 peaks väljuma, et 11.00 kaalumisel olla.

65 osalejast on suur hulk Tallinnast+pealtvaatajad, seega RAUDSELT on keegi, kelle autos on veel ruumi ja kes saaks mind peale korjata.

Olge musid ja andke teada.

Ahvatlev pakkumine, see sõit oleks kindlasti meeldejääv...Olen minemas, sponsori rollis olen.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes ajalooga pole kursis, siis "Marslase" esimene osa on vaadeldav siit:

Kõige tüütumad protseduurid ehk siis koorimine, raseerimine ja esimese grimmikihi pealekandmine on tehtud.

Ülejäänud 1-2 kihti vastavalt lavavalgusele siis homme võistluspaigas.

Suuri sõnu tegema ei hakka. Tean, et päris ideaal võistluskaaluni(ja vormini) on veel minna, samas on ka EKVni veel 3 nädalat aega.

Peaasi, et poleks päris häbi homme lavale minna, kui mind juba kohalikus ajalehes nii suurelt välja reklaamiti. :D

post-3216-0-19880500-1396641244_thumb.jp

Usun, et esimese võistlusega ehk LEKV-ga "jõuab lõpuks kohale", miks ma selle raske dieedi üldse ette võtsin ning see annab lisaenergiat ülejäänud 3ks nädalaks.

Kes tahab paremat vormi näha, siis pange videos 720p HD. :D

Mis siis ikka, homme näeme. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei taha siia väga riputada mingeid imevalguses tehtud pilte, sest need ei maksa laval midagi.

Aga et Reval Cupiks selle lühikese nädalaga midagigi paremaks muuta(kaalu ilmselt kilodeviisi selle ajaga ei kaota), siis sain täna kokku Taavi Koovitiga, et parandada poseerimist.

Pildid tehtud pärast jalapäeva, aga tsiteerides klassikuid: "Torree vaadata kohe" ikka...

post-3216-0-94029700-1396897592_thumb.jp

post-3216-0-85294200-1396897594_thumb.jp

post-3216-0-92090100-1396897596_thumb.jp

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodame, et jalg on nüüd teravam!

EKV-l vist valitakse Balti matši koondis ka? Võimalus ju täitsa olemas. Kulturismis vist ei ole kedagi välja panna peale Raigo, siis saab kompunnida, et Rain või sina kulturismi. Või siis klassikas Janar ja sina või Rain.

Nii, et VALMISTU OMA RIIKI ESINDAMA (ja aja siis habe ära :rolleyes:)!!! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodame, et jalg on nüüd teravam!

EKV-l vist valitakse Balti matši koondis ka? Võimalus ju täitsa olemas. Kulturismis vist ei ole kedagi välja panna peale Raigo, siis saab kompunnida, et Rain või sina kulturismi. Või siis klassikas Janar ja sina või Rain.

Nii, et VALMISTU OMA RIIKI ESINDAMA (ja aja siis habe ära :rolleyes:)!!! :)

Rain, Raigo, Janar ja Imre - 4 inimest olemas. Minuteada on need kohad ka juba lukus.

Aga noh, ega ma kurvasta - saangi varem SÖÖMA HAKATA! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rain, Raigo, Janar ja Imre - 4 inimest olemas. Minuteada on need kohad ka juba lukus.

Aga noh, ega ma kurvasta - saangi varem SÖÖMA HAKATA! :D

Miks sa arvad, et sa ei või kedagi edestada? Võitjad selguvad laval ;).

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks sa arvad, et sa ei või kedagi edestada? Võitjad selguvad laval ;).

Einoh, teoreetiliselt võin, aga eks me näe...

korralik vorm

Tänud!

Minu teada ei ole balti mati koondist kinnitatud. Vast selgub ikka peale võistlust.

Selge. Eks ma võtan üks võistlus korraga. Mõte ideest, et peaksin VEEL kuu aega dieedil istuma, on muidu kohutav. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kiire jutt enne magamaminekut.

Nädalaga olen alla võtnud ca 700g. Loodetavasti väljendub see kuivemas, mitte tühjemas vormis... ;)

Täna sai taas poseerimist harjutatud ja homme ka Revalis Oti ja teiste võistlejatega koos. Viimased taastavad võistluseelsed trennid on tehtud, aga eks see poseerimine annab ka parajat koormust.

Homme on õnneks töövaba päev, seega saan ennast välja puhata. Viimased päevad koos langeva kaalu ja unepuudusega kulmineerusid muidu taaskord täieliku "koomaga". Homme luban endale ka natukene rohkem "kütust peale". Mingit hullu laadimist pole mõtet teha, lihtsalt paarkümmend grammi süsivesikut iga toidukorraga rohkem, et vinnutatud lihas laval taaskord veidi elavam tunduks ja et oleks üldse energiat laval poseerida.

Mõned asjad teen sel nädalal ka teisiti, võrreldes LEKVga, loodetavasti need väljenduvad ka pildis, aga sellest juba homme.

Nüüd kui üks koormine on tehtud, on tunne päris hea. :D Homme siis grimmimine ja muu jant.

Enne magamaminekut veel üks "teaser" pilt tänasest, ülejäänud saan homme kätte ja panen siis ka mingi valiku välja.

Revalis näeme!

post-3216-0-08623200-1397166013_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See poseerimine mulle juba meeldib :)

Kui sul varem meeldis laval jalg niiöelda lukku lüüa, siis viimasel pildil on näha, et kerge kõverus sisse ja pilt on hoopis teine :)

Head meelt teeb mulle see, et veel aasta tagasi teiste kulturistide poolt niiöelda naerualune (suured poisid ikka vaatasid vaese kirbu punnimist pealt ja mida ei tulnud oli vorm :D) on aastaga jõudnud tasemeni mis lubab juba ka üle piiri võistlustel käia :)

Nüüd võid uhkelt neist mööda käia ja öelda, et mul on separatsioon parem, kui 70% teist :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×