Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Ei, pealkiri ei käi minu kohta. Lihtsalt steroidid ja kõik selline ju "müüb" meedias.

Tänases Õhtulehes lüpstakse endiselt seda Rehepapi merilehma, kelle "piima" peal elab ajakirjandus hea meelega aastast aastasse nagu puugid samast raamatust. Iga kord "imestatakse" uuesti nagu oleks see esimene juhus. :rolleyes:

http://www.ohtuleht.ee/560118/endine-steroiditarvitaja-sain-looma-jou-pideva-seksinalja-ja-nassus-tervise

Artiklis hakkas silma see koht: "Tegin ikka esikohtadele. Tegelikult olen need diplomid ja medalid silme alt ära pannud. Häirivad. Nüüd, mis tulevad, panen aga uhkusega üles."

Ühtegi kulturisti, kes selle ja ülejäänud artikli kirjeldusega sobiks, ma ei tea(mitte et poleks ühtegi kulturisti, kes kunagi dopingut oleks kasutanud ja nüüd puhtalt võistleb. Hah. Naljakoht. :rolleyes: )

Tekkis kahtlus, kas tegu on üldse konkreetse inimesega või on ajakirjanik selle loo sõpradelt kuuldust kokku pannud. Äärmuslikke juhtumeid täis artikkel niikuinii.

Siis jääb üle, et tegu võis olla jõutõstjaga. Nende hingeelust 10 või 20 aastat tagasi ma väga ei tea ja pole uurinud ka. Aga ega sealtki midagi rõõmustavat üles ei kaeva.

Siis aga on see lause: "Jõudu oli nii, et sidusin kolmetonnise maasturi endale nööriga taha ja jooksin siis ringi."

Antud lause tõi mulle mõtte, et tegu võiks olla rammumehe võistlustel osalenud inimesega, kes lihtsalt tahtis ka suuri (kulturisti) lihaseid ja suurt jõudu.

Tol hetkel tabasin end kohe mõtlemast: "Eino muidugi. Tundub loogiline". Ilmselt seetõttu, et mulle on jäänud mulje, nagu oleks rammumeeste alal ja ka amatööride hulgas doping tavaline. Minu teada seal dopinguteste ka ei tehta.

Kõik need minu väljaütlemised on muidugi VÄIDETAVALT nii. Muidu kaevatakse mind veel kohtusse nagu Raul Olle hetkel kaaluvat: http://www.ohtuleht.ee/560134/bernatski-dopinguskandaali-kistud-raul-olle-kaalub-kohtusse-minemist

Alles see oli, kui ühe Eesti jämeda mehe kõrvu levisid kuuldused nagu oleks mina kaebama läinud, kuidas tema Spartas steroide müümas käib. Võin öelda, et ta ei olnud selle üle väga õnnelik.

Kust see jutt tekkis ei oska ma öelda, sest kuigi ma sageli kritiseerin inimesi, kes on selle ära teeninud, polnud ma tolle härra nime antud kontekstis küll maininud. Tervitused siinkohal isikule, kes minu kohta seda p***a levitas!

Aga kõik lahenes kenasti, sest ega tema pole süüdi, et talle väärinfot levitati. Sellest saan ma aru. Küll aga ei suuda ma andestada inimestele, kes enda egost, isiklikust kasust vms lähtuvalt minu kohta mingit p***a üles keerutavad. Üritan, aga ei suuda. Võib-olla olengi lihtsalt halb inimene...

Muidugi on absurdne ja ajakirjandusele omane inimene kaudsete tõendite najal risti lüüa. Samas on ka humoorikas, et Olle ei mäleta, miks kandis ta inimesele omal ajal üle 5x miinimumpalga suuruseid summasid.

Muidugi mingeid konkreetseid tõendeid ei ole. Süütuse korral on inimese hea nimi tahes tahtmata rikutud.

Dopingu süstimine polegi muidugi mingi seltskondlik tegevus, mida näiteks keset pidu ette võetakse. Seega pole reaalseid pealtnägijaid ka muidu kindla juhtumi korral. Niiet isegi kui vend on sulle ise tunnistanud, et ta keelatud aineid on tarbinud, siis mulle tundub, et tänapäeva maailmas järgneb sellele see, et SIND ENNAST kaevatakse "laimu" pärast kohtusse ja vend irvitab veel pärast näkku ka.

Kui sportlane on piisavalt tähtis, et tema kohta tõde avaldada, siis ilmselt on ta ka piisavalt edukas olnud. Kui ta on piisavalt edukas olnud, siis on tal ka piisavalt palju kaotada ning piisavalt raha, tutvusi ja aega, et must valgeks rääkida. #veerpalu

post-3216-0-42734300-1389349188_thumb.gi

Discuss!

/rant

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tahaks küsida, kas kulturism on tõsiselt võetav spordiala?

Võid 10 aastat korralikult trenni ja ideaalselt dieeti teha.

Samas saab sama tulemuse kätte kui keemiat panna aastaga.

Kui kodutöö ära teed, siis dopingu testides oled puhas poiss.

Eestlastele on omapärane kiirelt ja kohe, see paistab eriti silma liikluses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui see vastab tõele, et on võimalik ka see välja võtta, kas üldse kunagi midagi manustanud oled. Kui see on tõsi, siis võiks ju ollagi nii, et kui kunagi oled pannud saad eluaegse. Ma olen päris kindel, et kui mingi jurakas paar aastat sitta sööb, siis isegi, kui ta on aastake puas olnud, on tal eelis teiste eest. Minu moto on jätkuvalt, oled korra pannud saad eluaegse ja korras :)

Mis antud loosse puutub, siis mul on küll kandidaat antud loole :)

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tahaks küsida, kas kulturism on tõsiselt võetav spordiala?

Võid 10 aastat korralikult trenni ja ideaalselt dieeti teha.

Samas saab sama tulemuse kätte kui keemiat panna aastaga.

Kui kodutöö ära teed, siis dopingu testides oled puhas poiss.

Eestlastele on omapärane kiirelt ja kohe, see paistab eriti silma liikluses.

Ega ta nüüd kuigi tõsiselt võetav sport kindlasti pole. Trenni peab muidugi tugevalt tegema, selles suhtes teeb nii mõnelegi tõsisele spordile silmad ette, ka toitumine ja elustiil üldiselt sellised, et lihtsat pole midagi. Samas laval on tegemist missivõistlusega meestele. Proffide tasemel aga lihtsalt freakshow. Kuidas ikka nimetada thongide väel laval ringi tatsavaid härgasid. :D

Kemmiga saab muidugi keskpärase kulturisti keha kordades kiiremini. Korraliku taset aga niisama ei saavuta. Kemmi panemine on omaette teadus, kui plaan aastakümneid seda "sporti" harrastada. Niisama ehku peale võid ju mingi ilgelt härg amatöör olla, aga enamasti sellised ühe võistluse imed kaugele ei jõua.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tahaks küsida, kas kulturism on tõsiselt võetav spordiala?

Võid 10 aastat korralikult trenni ja ideaalselt dieeti teha.

Samas saab sama tulemuse kätte kui keemiat panna aastaga.

Kui kodutöö ära teed, siis dopingu testides oled puhas poiss.

Eestlastele on omapärane kiirelt ja kohe, see paistab eriti silma liikluses.

Ei usu ,et aastaga saad seda mida mõni andekam 10 aastaga . Võimalik kui ei ole lihaveis või mõni bernandiini :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tahaks küsida, kas kulturism on tõsiselt võetav spordiala?

Oleneb, kellelt küsida ilmselt. Kulturism erineb kindlasti traditsioonilistest spordialadest. Võistlustel piirdub füüsiline tegevus poseerimisega ning eesmärk on visuaalne ja subjektiivselt hinnatav. Mina seda kindlasti enam samamoodi ei idealiseeri kui 15 aastane poiss, kel seinad proffide pilte täis kleebitud.

Kui see vastab tõele, et on võimalik ka see välja võtta, kas üldse kunagi midagi manustanud oled. Kui see on tõsi, siis võiks ju ollagi nii, et kui kunagi oled pannud saad eluaegse. Ma olen päris kindel, et kui mingi jurakas paar aastat sitta sööb, siis isegi, kui ta on aastake puas olnud, on tal eelis teiste eest. Minu moto on jätkuvalt, oled korra pannud saad eluaegse ja korras :)

Mis antud loosse puutub, siis mul on küll kandidaat antud loole :)

Ma ei tea, et see võimalik oleks. Kõige kauem püsib mõni aine kehas vist mingi 2 aastat(targemad võivad mind parandada).

Päris nii karm ei pea olema. Võimalus ennast parandada võiks olla. Ma olen selle alaga piisavalt kaua tegelenud, et olen jõudnud juba näha, kuidas a la 5 aastat tagasi profikulturismikarjäärist unistanud noormehed lõpuks aru saavad, et kulturism ei ole elu ja keemia pole vastus. Tippu jõuavad ikka need, kel ka looduse poolt midagi kaasa antud.

Mis mind häirib on tüüpide silmakirjalikkus, kes on ise ka patustanud, aga kirevad ikka, et kõik teised on pahad. Kes ei kahetse ega häbene tehtut vaid pigem propageerivad seda!

Minu arust võiks analoogselt narkoärile keskenduda ka siin "diilerite" või eeskujude tegevusele, kui et ainult peedistada selle mõttemaailma ohvreid.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tippu jõuavad ikka need, kel ka looduse poolt midagi kaasa antud.
Ja need, kellel ei ole looduse poolt kaasa antud, lähevad arsti juurde ja saavad loa astmarohtude tarvitamiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega ta nüüd kuigi tõsiselt võetav sport kindlasti pole. Trenni peab muidugi tugevalt tegema, selles suhtes teeb nii mõnelegi tõsisele spordile silmad ette, ka toitumine ja elustiil üldiselt sellised, et lihtsat pole midagi. Samas laval on tegemist missivõistlusega meestele. Proffide tasemel aga lihtsalt freakshow. Kuidas ikka nimetada thongide väel laval ringi tatsavaid härgasid. :D

Kemmiga saab muidugi keskpärase kulturisti keha kordades kiiremini. Korraliku taset aga niisama ei saavuta. Kemmi panemine on omaette teadus, kui plaan aastakümneid seda "sporti" harrastada. Niisama ehku peale võid ju mingi ilgelt härg amatöör olla, aga enamasti sellised ühe võistluse imed kaugele ei jõua.

Ma arvan, et vabatahtlikult vist keegi ei taha keemiat panna, kuid sport nõuab seda. Ei saa ju teistest nõrgem olla.

Ei usu ,et aastaga saad seda mida mõni andekam 10 aastaga . Võimalik kui ei ole lihaveis või mõni bernandiini :)

Kui täis naturaal olla, siis teatud hetk tuleb piir ette, mis geenid annavad. Keemia abil saab kolliks ära kasvada.

Oleneb, kellelt küsida ilmselt. Kulturism erineb kindlasti traditsioonilistest spordialadest. Võistlustel piirdub füüsiline tegevus poseerimisega ning eesmärk on visuaalne ja subjektiivselt hinnatav. Mina seda kindlasti enam samamoodi ei idealiseeri kui 15 aastane poiss, kel seinad proffide pilte täis kleebitud.

Ma ei tea, et see võimalik oleks. Kõige kauem püsib mõni aine kehas vist mingi 2 aastat(targemad võivad mind parandada).

Päris nii karm ei pea olema. Võimalus ennast parandada võiks olla. Ma olen selle alaga piisavalt kaua tegelenud, et olen jõudnud juba näha, kuidas a la 5 aastat tagasi profikulturismikarjäärist unistanud noormehed lõpuks aru saavad, et kulturism ei ole elu ja keemia pole vastus. Tippu jõuavad ikka need, kel ka looduse poolt midagi kaasa antud.

Mis mind häirib on tüüpide silmakirjalikkus, kes on ise ka patustanud, aga kirevad ikka, et kõik teised on pahad. Kes ei kahetse ega häbene tehtut vaid pigem propageerivad seda!

Minu arust võiks analoogselt narkoärile keskenduda ka siin "diilerite" või eeskujude tegevusele, kui et ainult peedistada selle mõttemaailma ohvreid.

Kulturism on tore spordi ala, kui meedias kuvatakse seda teisiti. Tavaliselt kirjutakse artikleid neist, kes steroide kasutasid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ikka selline pauk on sees nagu kirjeldati, et peale trenni oli kohe tahtmine uut trenni teha, siis on ju loogiline, et jooksis lõdvestuseks paar kilti 3 tonnise autoga peale. :D Maailmas on ju nii palju liigasid kus võistelda :D Äkki hoopis mingi väliseestlane`:D

Igaljuhul, kui mõnel 1,5 kuuga 6cm biitsepsile otsa viskab, siis on ju täitsa reaalne, et ühe aastaga saab näiteks maratoonarist Eesti absoluutne meister :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle jäi küll artiklist mulje, et tegu on rammumehega. Ei tundunud kusagilt pastakast välja imetud, lääne foorumitest olen sarnaseid lugusid kümneid lugenud. Eriti selle viha (roid rage) kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jou-jou-jou!

Olen kahenädalaselt puhkuselt tagasi ja kuniks võtan viimase aja sündmused sõnas ja pildis kokku, näitan teile kaht puhkusest tehtud videot.

Puhkuse sissejuhatus:

Ka nii võib jõunäitajaid testida:

Hasta la vista!

EDIT: Ahjaa. Üks sai veel tehtud, Euroopa parimast veepargist. Kui hästi nüüd sellest videost aru saab, aga tegu ca 26 meetri kõrguse, pea vertikaalse "kukkumisega" avatud torus, seejärel läbitakse kalu täis akvaarium.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MMile minnes olid minu makaroni ja tatra karbid väga kahtlased ja pidin ette näitama, mis need on :D

No sa juba näed nii kahtlane välja, et ma kontrolliks ka igal võimalusel. :D

Suured kulud olid? Minek, olek, tulek.

Oh ära küsi... :D

Nädalase paketi All In toitlustusega 3* hotellis saime mõned eurod alla 800€ kätte.

Kohapeal kulus muidugi ka paarsada eurot ekskursioonidele, suveniiridele jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jou.

Et annaks vahepeal elumärki.

Täna oli üks selline päev, kus vähene uni ja järjestikused trennipäevad päädisid sellega, et keha kuulates oleks võinud trenni vahele jätta ja koju sööma minna. Aga kus sa sellega. Kolleeg Eleri rabas töö juures valgubatooni käest ja käskis trenni minna, muidu minu miljonid fännid pettuvad.

Piirdusin siis oma 200g kodujuustu ja 40g pruuni riisiga. Peale jõin täna Olimpi Redweilerit, kuna Shocki polnud kaasas. Tunne oli endiselt siuke, et keeraks magama.

Aga kuna füürer Eleri ei jätnud jonni, siis mõtlesin umbes nii:

post-3216-0-31595800-1392843904_thumb.jp

Jõudsime siis Spartasse ja pärast soojendust tegime väiksed vormipildid. Et ehk motiveerivad täna saia ja Nutella ostmata jätma.

Nagu näha, siis kuna triibud veel telefoni kaameraga näha ei ole, siis järelikult pole vorm piisavalt terav(mitte et kaamera viga on, kui vormi pole).

Pärast tegime siis kerge rinna ja triitsa trenni ning 20 minutit aeroobset.

Nüüd sõin ära oma 400g paki külmutatud spinatit 200g kodujuustuga ja peale üks suhkruasendajaga roheline tee.

Vennad inimkraanad olid ka trennis, seega õnnestus teha mõned ühispildid ka maailma tasemel sportlasega.

post-3216-0-67541600-1392844173_thumb.jp

post-3216-0-55834400-1392844171_thumb.jp

post-3216-0-97930100-1392844178_thumb.jp

post-3216-0-16220700-1392844181_thumb.jp

post-3216-0-18232100-1392844183_thumb.jp

post-3216-0-19626300-1392844185_thumb.jp

post-3216-0-19309900-1392844187_thumb.jp

post-3216-0-97637200-1392844176_thumb.jp

Et veebikohtunikud võivad pakkuda, mitu kg mul veel alla vaja võtta on? Oleks huvitav kõrvutada reaalsusega...

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirbu dieet on ikka vanakooli haardkoor.

Kujutan juba ette, kuidas külmutatut spinatit fitshopi uunis sulatab ja maitsetut kodujuustu peale pressib ning võitleb sellega, et see kõrist alla saada.

Ja loomulikult klassika maitsetu riis ja maitsetu kodujuust :D

Meenub see, kuidas härra massaaži tulles oli mingit imelist rooga buss nr 67-s valgukulbiga söönud, et massaažis mitte katabooliasse langeda :D

fig,black,mens,ffffff.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×