Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Ma siin proovisin ka eile skorpionid ära aga üks küsimus tekkis. On see normaalne, et jalad lähevad paiste ja silmanägemine kaob?

Oled pimekirja harjutanud, et niiviisi trükid ilma silmanägemiseta? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma siin proovisin ka eile skorpionid ära aga üks küsimus tekkis. On see normaalne, et jalad lähevad paiste ja silmanägemine kaob?

Terve keha peaks ikka paisuma! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore, et need ekstreemsed lähenemised siin nii elava arutelu on tekitanud.

See kinnitab jällegi fakti, et avaldad midagi praktilist ja õpetlikku-huvi on null. Avaldad midagi rumalat aga naljakat-tagasiside on metsik :D

Paar videot on hetkel kokku lõikamata ja nende seas ka mõni pärl.

Viimase nädala olen aga tegelenud ühe suurema koguse toitumis-ja treeningkavade koostamisega, seega pole olnud aega filmindusega tegeleda.

Täna on aga plaanis minna Sparta Spordiklubisse taipoksi. Jah, te lugesite õigesti. MINA lähen taipoksi.

Hambakaitsmed on ostetud, nädalavahetusel Ollika ees on käsi valgeks saadud ning trapets ja lailihas on oks laiali ringi käimisest valulikud-aeg lõpuks ka trenni jõuda. Taipoksist ei tea ma s*****i, seega tuleb huvitav video. Peaasi, et mul kõik trenniks vajalikud asjad kaasas on, kuigi tuleb tunnistada, et taipoksi juurde kuuluvaid läikivaid edevaid lühkareid pole ma veel osta jõudnud...

Kui kellelgi on mingeid soovitusi taipoksi suhtes enne kui trenni liigun ja võib-olla Kevin Renno ette võtan (sealhulgas "Ära mine!") siis ma olen üks suur kõrv.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna trenn toimub hoopis teise rütmi ja pulsiga siis kõik see võhm mille oled sa kuskil metsarajal saavutanud ei maksa ringis mitte midagi :D

Tegu ikkagi väga huvitava spordialaga milles on palju rohkemat kui niisama peksmine, kuna sa ühe trenni ainult käid siis jääb sul kindlasti palju avastamata. Soovitaks sul paar korda ikka rohkem käia et saaksid tunnetada neid lihaseid mille olemasolust sul polnud õrna aimugi .

Jään videot ootama !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal on ka plaan hakata poksimisega tegelema, kuid sedapuhku kickpoksiga :),

Ega ma emapiima pealt ei oskakski öelda, mis neil vahet on. Midagi lubatud löökide osas vist, küünarnuki löögid vms.

Aga kui Kevin Renno ka trenni satub, siis teen temaga silmaringi laiendava intervjuu taipoksi osas.

In B4 Sarge VS Kirp Raju 12 peamatš... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna trenn toimub hoopis teise rütmi ja pulsiga siis kõik see võhm mille oled sa kuskil metsarajal saavutanud ei maksa ringis mitte midagi :D

Tegu ikkagi väga huvitava spordialaga milles on palju rohkemat kui niisama peksmine, kuna sa ühe trenni ainult käid siis jääb sul kindlasti palju avastamata. Soovitaks sul paar korda ikka rohkem käia et saaksid tunnetada neid lihaseid mille olemasolust sul polnud õrna aimugi .

Jään videot ootama !

Siis on hea, et mul üldse võhma pole. :D

Ma arvan, et lähen sinna uuesti.

Lühidalt öeldes oli trenn palju parem kui ootasin.

Mõned kehva kvaliteediga screenshotid senikauaks.

Käega löön kiiresti...

post-3216-0-83776800-1376425847_thumb.pn

Jalaga löön kiiresti...

post-3216-0-66780900-1376425827_thumb.pn

Lamav politseinik

post-3216-0-94139100-1376425870_thumb.pn

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See taipoksi värk võttis hr. Konsapi sõnatuks?

Kuule jah. Mul ema ütles ka, et pärast taipoksi olen veits teistsugune. Et sain vist vähe kõvema löögi pähe. :rolleyes:

Tegelikult on tegemist palju. Aga kui need tegevused mulle lõpptulemusena loodetud hüvangut toodavad, siis ei saa kurta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuule jah. Mul ema ütles ka, et pärast taipoksi olen veits teistsugune. Et sain vist vähe kõvema löögi pähe. :rolleyes:

Tegelikult on tegemist palju. Aga kui need tegevused mulle lõpptulemusena loodetud hüvangut toodavad, siis ei saa kurta.

Pärast seda, kui Kirbuga EMV poksis lahingu peame, nimetatakse Innar Mardo memoriaal ümber Kristjan-Johannes "Kirp" Konsapi memoriaaliks!

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

post-3216-0-88094200-1379686662_thumb.jp

Hei.

Vaatan, et normaalset juttu pole üle kuu aja rääkinud.

Et millega ma siis tegelenud olen?

Lühidalt öeldes loen raamatuid, õpin klaverit, noorem vend alustas õpinguid Polütehnikumis(mille üle olen väga uhke, sest hariduse koha pealt toimetage minu sõnade, mitte tegude järgi), noorim vend alustas õpinguid muusikakoolis ja seega on mul lõpuks ometi kodus kitarr(Marko Mölder võib rõõmustada).

Sain onuks väikesele Angela Victoriale, mis on väga äge:

post-3216-0-75207800-1379688898_thumb.jp

Tegin endale kui treenerile Facebooki lehe, et mind leiaks otse üles kõik kliendid,

https://www.facebook.com/personaaltreenerkjk

sest alustasin koostööd Reforierakonnaga. Selle tervisetuuri vältel erinevates Eesti linnades ja spordiüritustel jagan toitumis- ja treeningkavasid, mis annaksid inimestele nö otsa kätte, kus suunas liikuma hakata.

post-3216-0-52570700-1379688490_thumb.jp

Ja kui pööblile juba võimalust pakuti, siis võtsin osa ka Reformierakonna Uhkest Peost Nokia Kontserdimajas:

post-3216-0-95159900-1379688490_thumb.jp

Sügise saabumisega suurenes ka toitumis- ja treeningkavade ning personaaltreeningute hulk, millele läheb oma aeg.

Samuti on mulle pakutud paari tööotsa, kus saaksin rakendada oma kogemust selles spordimaailmas ja muidu andeid.

Ehk siis praegu on suht kiired ajad, pea kõik nädalavahetused on hõivatud, hetkel eelkõige Reformierakonna tuuriga. Hakkan juba unustama asju nagu mõne arve maksmine vms. Nüüd tean, mida mõni ettevõtlikum inimene tunneb...

Siinkohal ka vastus kõigi küsimusele:

"Kas Sa oled Reformierakonnaga liitunud?"

Vastus: Ei. Ma lihtsalt pakun neile enda kui treeneri teenuseid.

Vaatan, et inimesed võtavad seda poliitika asja millegipärast nii tõsiselt.

Kui üks ostab Selverist ja teine Konsumist, siis see küll nii tuliseid eelarvamusi ei tekita kui poliitiline kuuluvus. Kuigi poliitika puhul võib tuua palju paralleele äriga...

Trenni teen, tuleb tunnistada, üsna kaootiliselt ja erilise eesmärgita. Üritangi hetkel keskenduda muudele elu väärtustele või nende saavutamisele. Kulturism peab ikkagi jääma hobiks ja suur biitseps ei saa olla elu eesmärk ega ole vastus kõikidele küsimustele.

Kui millalgi vähe pikem rahulik periood saabub...siis ma kõigepealt lebotan kodus ja vaatan häid filme ja õgin. :ph34r:

Mis ma tegelikult tahtsin öelda, et kui selline periood saabub, siis ehk lõikan ka kokku juba vanemat videomaterjali, mille suhtes avaldas juba üks fänn mõni aeg tagasi soovi.

Kusjuures, kas Te teadsite, et The Butterfly Effect´il on neli alternatiivset lõppu? Iga päev õpin midagi uut...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenni teen, tuleb tunnistada, üsna kaootiliselt ja erilise eesmärgita. Üritangi hetkel keskenduda muudele elu väärtustele või nende saavutamisele. Kulturism peab ikkagi jääma hobiks ja suur biitseps ei saa olla elu eesmärk ega ole vastus kõikidele küsimustele.

Oi oi kuidas su fännid juba su videomontaaže ootavad B)

ja kas selline plakat ei olegi iga jõusaali seinal :huh:

post-29847-0-09310700-1379698798_thumb.j

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Poliitikaga on Eestis jah sellised naljakad lood, et isegi erakonnaga lävimine võib teatud inimeste silmis pleki külge jätta. Pärast on seda jõle raske maha saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oi oi kuidas su fännid juba su videomontaaže ootavad B)

ja kas selline plakat ei olegi iga jõusaali seinal :huh:

attachicon.gifeducation-is-important-but-big-biceps-are-importanter.jpg

Oh stop it, you! :wub:

Mul on üks (minu arust) üpris lootustandev linateos pooleli, aga mine tea jälle, kuidas inimesed sellele reageerivad. :rolleyes:

Poliitikaga on Eestis jah sellised naljakad lood, et isegi erakonnaga lävimine võib teatud inimeste silmis pleki külge jätta. Pärast on seda jõle raske maha saada.

Kas pole humoorikas... Mida on siis riigi juhtimise kunstis põhimõtteliselt nii halba? Isegi usu suhtes on Eesti inimene tolerantsem, tundub.

Vesteldes poliitikutega, siis leidsime tõesti palju paralleele äriga: parteid on nagu erinevad ärid, kes lubavad enda (toote) kohta ilusaid asju nagu ikka reklaamides. Inimesed siis vaatavad neid reklaame ja otsustavad, kelle teenust kasutada. Poliitkud jagavad nänni ja moosivad kliente nagu kasvõi Fitshopist saab Reco2 ostuga isotoonilise joogi kaasa(osavalt pikkisin praegu reklaami sisse ;)).

Kui telekas reklaamitakse "pesupulbrit intelligentsete pesuosakestega, mis otsivad üles plekid ja kaotavad need hetkega" siis ei tõsta nagu keegi pead, et see on ju puhas vale nagu kasutataks kodukeemia tööstuses nanotehnoloogilisi tehisintellekte.

Samamoodi peab iga partei järgima ikka teatud riigijuhtimise reegleid ja tegutsema mingis raamistikus.

Neid ei saa ju süüdistada selles, et ükski neist ei suuda tuua pudrumägesid ja piimajõgesid. Kui ma valin Nike dresside asemel Adidase omad, siis oleks naiivne oodata, et nüüd NEED mind maailmameistriks teevad.

Ah et probleem on selles, et poliitika on räpane? Poliitikud valetavad ja varastavad?

No vaadake, mis äris toimub. Olen viimasel ajal rääkinud edukate haritud ettevõtjatega ja kõik on tunnistanud, et põhimõtteliselt ei tea nad ühtegi üdini ausat ärimeest. Esimene miljon pidavat alati mustalt tulema. See muidugi purustab mu plaani saada eetiliselt rikkaks. :rolleyes:

Aga no mis sa teed. Kui on toode X ja toode Y mis on tegelikult samaväärsed, siis võidabki ju see, kes enda toodet rohkem pushib, v-o liialdades reklaamib, mingeid hankeid endale kahmab, edasimüüjaid moosib...

Siinkohal on jällegi tavaline, et konkurents tekitab pingeid ja vaenlaseid.

Isegi tööpakkumise võitnud isik võib välja vihastada teiseks jäänud inimese, kuigi esimene pole ju kuidagi süüdi, et ta kvalifitseeritum on. Aga ega see teiseks jäänule ei loe, tema kannab ikka vimma ja üritab esimesele tulevikus kaikaid kodaratesse visata. Ehk siis ükskõik mida inimene teeb, kui ta sellega liiga välja paistab, leidub ikka keegi, kellele see ei meeldi.

Ma ei tea, kas see oli üldse teemasse, aga vähemalt sain oma ära öelda.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×