Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Jou!

Tuli mõte natukene oma Youtube channelit tuunida. Ehk annab tulevikus kuidagi paremini rakendada. Siin siis väike kokkuvõtlik video, nii vanade kui ka veel avaldamata videote läbilõige. Seda kõike minu lapsepõlve saatnud loo taktis.

Nüüd söön oma keefiriga müslit ja ricotta kohupiima maasikamoosiga ja mõtlen, et võiks trenni minna. See oleks juba teine päev järjest, rekord.

See on see, kui vaatad video tarvis vana materjali läbi ja leitud hiilgehetked motiveerivad iseennastki.

Praegu siis rohkem ei kirjuta, muidu ei jõuagi saali.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin terve ülakeha trenni ja kuna energiat nagu oli, siis mõtlesin, et "YOLO: prooviks 50kgseid hantleid suruda."

Ma ei tea, mis mu rekord selles on, aga tuli 8x, mis polnud paha seeria. Eriti pärast pea kaht kuud kerget ja kaootilist trenni.

Mäletan, et kunagi sõjaväe ajal tegin RASKE 4x55kg.

Mäletan, et sai dieedi ajal pos. kaldpingil tehtud 45 või 47.5kg 4x8. Eile proovisin üle saja aasta horisontaalil hantleid, uskumatult raske ikka oli... 40kg 5x8 tegin ära, aga usun, et 45kg oleks max, mis suudaks.

Kui suur vahe sul on hor. ja pos. kaldega surumisel hantlitega?

Elar Kraav vist veel julgestas mind ja ütles, et kulturistidel vist ongi ülemist rinna osa rohkem vaja, et sellise raskusega jõudsin teha. Kusjuures horisontaalil oli kangiga surumine tol ajal mingi 120kg x2-3 max. Dieedi ajal üldse vaevalt 120 x1.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mäletan, et sai dieedi ajal pos. kaldpingil tehtud 45 või 47.5kg 4x8. Eile proovisin üle saja aasta horisontaalil hantleid, uskumatult raske ikka oli... 40kg 5x8 tegin ära, aga usun, et 45kg oleks max, mis suudaks.

Kui suur vahe sul on hor. ja pos. kaldega surumisel hantlitega?

Elar Kraav vist veel julgestas mind ja ütles, et kulturistidel vist ongi ülemist rinna osa rohkem vaja, et sellise raskusega jõudsin teha. Kusjuures horisontaalil oli kangiga surumine tol ajal mingi 120kg x2-3 max. Dieedi ajal üldse vaevalt 120 x1.

Peast ei oska öelda, aga kaldpinnal 5-10 kg kergemad hantlid vist ikka.

Eks see ole harjutamise asi ka. Kui teeksid järjepidevalt hantlitega horisontaali, küll siis see paranema hakkab. Kasvõi adaptatsiooni tõttu.

Et hantlite ja kangi surumises on vahe, see on minu arust normaalne. Nt 120kgse kangiga võin seeriaid teha, aga 60 kg hantlitega mitte nii väga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peast ei oska öelda, aga kaldpinnal 5-10 kg kergemad hantlid vist ikka.

Eks see ole harjutamise asi ka. Kui teeksid järjepidevalt hantlitega horisontaali, küll siis see paranema hakkab. Kasvõi adaptatsiooni tõttu.

Et hantlite ja kangi surumises on vahe, see on minu arust normaalne. Nt 120kgse kangiga võin seeriaid teha, aga 60 kg hantlitega mitte nii väga.

Minu mõte oligi see, et mul nagu vahet ei ole tasapindadel hantlitega surudes :P. Aga kangiga on ca 15kg vahe. Kui teen seeriaid 100kg, siis teise harjutusena kasutan 85-90kg kangi.

See hantlitega surumine oligi selle tõttu tehtud, et kergelt mõjutada surumise alumist faasi. Ilmselgelt saab hantlitega palju suuremasse venitusse minna kui kangiga. Aga kahjuks Nõos suuremaid hantleid ei ole kui 40.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatan, et foorum on kuidagi vaikne.

Naudi seda. Varsti algab "jõusaali hooaeg", siis tuleb iga päev küsimusi - vähemalt 5tk päevas ja kõik ühesugused. Usun, et põhiline küsimus oleks "Kuidas saada vormi?" ning põhiline teema algus "Tahaksin saada vormi.".

Kui sul igav hakkab, siis kirjuta artikkel pealehele, et neid küsimusi ei tekiks. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis, minu küsimus: "kuidas saada vormi"? Olen selle teemaga hädas juba mõnda aega. Vajan Sinu hüva nõu.

Tahaks ikka teflonit kuna keraamiline on kallis ja ovaalne oleks hea aga samas võiks põhi alt ära käia, sest saab kergemini koogi kätte, samas on altkäiva põhjaga vormil vedel raam ja kinnitused võivad katki minna ja...ühesõnaga jah. Ümmargune võib ka olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis, minu küsimus: "kuidas saada vormi"? Olen selle teemaga hädas juba mõnda aega. Vajan Sinu hüva nõu.

Tahaks ikka teflonit kuna keraamiline on kallis ja ovaalne oleks hea aga samas võiks põhi alt ära käia, sest saab kergemini koogi kätte, samas on altkäiva põhjaga vormil vedel raam ja kinnitused võivad katki minna ja...ühesõnaga jah. Ümmargune võib ka olla.

:D

Aga no, see on nii tüüpiline küsimus. Jõusaalis tulevad inimesed selle küsimusega alati lagedale.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tööandja on töötajale head tingimused loonud siis tundub tööpäev nagu pidu ja pillerkaar, kiitus tööandjale !

Tänud, tänud.... :D Kirp ise tööandja kiitmisega väga agar ei ole, hea kui seda teised tema eest teevad.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:D

Aga no, see on nii tüüpiline küsimus. Jõusaalis tulevad inimesed selle küsimusega alati lagedale.

No põhiline küsimus on ikkagi, et "Kuidas saada sikspäkki?" :D

Muudetud kasutaja MariusL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naudi seda. Varsti algab "jõusaali hooaeg", siis tuleb iga päev küsimusi - vähemalt 5tk päevas ja kõik ühesugused. Usun, et põhiline küsimus oleks "Kuidas saada vormi?" ning põhiline teema algus "Tahaksin saada vormi.".

Kui sul igav hakkab, siis kirjuta artikkel pealehele, et neid küsimusi ei tekiks. ;)

Oh ära räägi. Teemade pealkirjadeks pannakse ka veel "üx küsimus" , "tahaks teada" vms mittemidagiütlevat. Kes neile vastata jõuab... ei tea.

Ma näen seda nalja isegi iga päev. Ikka tullakse ja küsitakse "pulbrit, mis annab lihast". Konkreetselt. Nagu annaks mingi sisse söödav pulber nagu naksti lihast juurde. Ja üks pulber kasvatab lihast, aga teine taastab ja viimane pulber põletab üldse peki ära.

Nagu Olerexi bensiin sobib Volvoga sõitvale pereemale rahulikuks poe ja kodu vahet sõiduks, aga Statoili bensiin paneb su auto kurve võtma nagu Markko Märtini Ford, tahad sa seda või ei. :ph34r:

Inimeste kinnistunud arusaamu on raske muuta ja vahest kui inimene ikka tahab "reljeefikava" siis tuleb talle anda reljeefikava.

Artikleid ma kirjutama ei hakka, kuigi see teema on mõnes mõttes üleval olnud. Jäägu iga kingsepp oma liistude juurde.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sorry Krissu aga ma ei suutnud seda videot lõpuni vaadata. Strippar Marko oleks nagu Arnold Oksmaa vend lauluoskuste poolest ja sellised mehed ei kuulu minu maailma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väike video neljapäevasest ülakeha trennist, kus proovisin erinevaid uusi masinaid Sparta Spordiklubis.

Nagu videost näha, siis tundub, et mõnda masinat peab veel seadistama, aga muidu tegu igati heade riistapuudega.

Kõrvalosades Taavi Koovit ja Argo Erit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mariuse toitumiskavas on herilased ja vahepeal tellin talle skorpioneid ka.

Vai-vai. Kas herilased lähevad toorelt või küpsetatult? Kuidas küpsetatult? Keedetult? Suvel ka varras sisse ja grillitult?

Kustkohast skorpioneid saab? On selleks mõni veebipood? Kas oled proovinud ka skorpionisutsu lihasesse?

Ma ise olen viimasel ajal rohkem taimetoidu peale läinud.

Kanepiõli ja seened, nagu viimase aja postitustest näha...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vai-vai. Kas herilased lähevad toorelt või küpsetatult? Kuidas küpsetatult? Keedetult? Suvel ka varras sisse ja grillitult?

Kustkohast skorpioneid saab? On selleks mõni veebipood? Kas oled proovinud ka skorpionisutsu lihasesse?

Ma ise olen viimasel ajal rohkem taimetoidu peale läinud.

Kanepiõli ja seened, nagu viimase aja postitustest näha...

Suvel grillihooaeg, siis paneme resti peale või hõbepaberisse.

Lõunakeskuses on loomapood Zoo Planet ja nendega on meil oma diil ja müüvad hulgihinnaga. Muidu on ca 20-30 EUR tükk (oleneb vanusest), me saame 12-15 EUR.

Kanepiõli kasutab Marius hommikuti koos kalamaksaõliga ning seeni teeme sulajuustuga (sibula merevaik kõige parem) grilli peal koos herilastega. Müsli sees kasutab kuivatatud seeni, tõmbab hommikuti kohe käima!

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×