Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Oi ma tänan. :wub:Pärast sellist tähelepanu lasub mul raske kohustus püstitatud taset hoida. :rolleyes:

Mõned mõtted juba ootavad teostamist.

Pärast seda pulli võtsid minuga kohe ühendust paar sõpra, kes tahavad ka kümme korda kuulsamaks saada. Eks seda jooksvalt vaatab, aga järgmise ebastandartse video tahaks teha kodusest jalatrennist.

Stiilinäide kaks aastat tagasi. Nüüd vaja uus staadion sisse õnnistada. :P

Ma ei teagi, pikk see ring on, aga jalgpalliväljaku mõõtmeid arvestades ca 400m?

Ühe ringi tegemiseks 50 kgse kangiga kulus ca 20 seeriat käärkükke ja ikka paar tundi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väljaasted mõnusad asjad :P Nõos on pikk koridor, üks ots ca 50m, kunagi sai järjest 4x läbi kõnnitud, ehk siis ca 200m, viimased 2 otsa tulid kohe kindlalt tahtejõu pealt ja järgmine päev väga istuda ei saanud :D Aga videod on kõik super!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuli kohe meelde "Tulnukas", kus vennad burksi ära viskasid :D

N.... sa kangi mutta viskasid :lol:

Varsti tahavad jah kõik sinu produtseeritud videosi ^_^

Kusjuures ma mõtlesin hommikul samale filmile.

Mõni võib-olla arvab, et see on mingi labane linateos, aga elu maakohtades suht selline ongi! Seega on see vaid sama banaalne kui elu ise.

Mõtlesin selle peale, et ei tohi väga kõrgelt lennata, muidu tulevad mu kunagised koolivennad, kes ise pole poe juures õllepudelist kaugemale jõudnud, taas mu aia taha "õigust nõudma". :rolleyes:

Tiiki mul küll pole, aga kui oleks, siis oleks nad raudselt sinna ka kusnud. :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga hetkeseisuga on sõlmitud esialgsed suusõnalised kokkulepped, et sel nädalavahetusel õnnestub mul jalatrenn kahasse teha ühe "peaaegu" profikulturisti endaga.

Kui kõik sujub plaanipäraselt, paneme tulevase Mr Olympiaga jalad joonele sel pühapäeval. Kindlasti ei puudu ka videojäädvustus.

Ilm lubas küll vihmaseks keerata, aga seda HAARDKOORIM ongi! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile tutvustas meie firma fotograaf Kaspar, kui ka loomeinimene, mulle amatöörfilmiKUNSTI kõrgeimat taset ehk kuhu ma peaks välja jõudma, kui end järjepidevalt filmiKUNSTNIKUNA arendan.

Lubage esitleda, performance tipptase Eestis. :rolleyes:

PS! Alaealistele mitte soovitatav. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga võib-olla sa lihtsalt ei mõista kunsti?

:rolleyes:

Nojah, kui purgitäie fekaalide kohta võib juba tänapäeval kunst öelda siis see oli lausa vapustav ju :blink:

Aga kus on suurest graniidist välja raiutud kujutised ja aastaid kestnuid ja täiustatud seinamaalid, mis on väärt miljoneid eurosi? Ah mida mina ka kunstist tean :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×