Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Hei!

Kaloraaži ma vähendanud ei ole, kuid olen ennast eesmärgile orienteerinud, distsiplineerinud ning seega jätnud ära igasugused õhtused maiustamised.

Samuti inspireerib mind Schwarzeneggeri pidev vajadus end arendada, harida, midagi uut saavutada. Mina näiteks ei teadnud, et oma esimese miljoni teenis ta hoopis kinnisvaraga.

Sellega tegelemine nõuab muidugi piisavat algkapitali.

Kuidas sa ei vähendanud kaloraaži, kui jätsid ära õhtused maiustused?

Algkapitali polegi vaja, on vaja mõistust :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas sa ei vähendanud kaloraaži, kui jätsid ära õhtused maiustused?

Algkapitali polegi vaja, on vaja mõistust :-)

Need olid väljaspool arvestust. :P(ma ei löö iga õhtu kaloraaži kokku, vaid söön koguaeg sama plaani järgi) Seda juhtus küll mõni kord nädalas, aga ilmselt ikkagi piisavalt suure mõjuga.

No päris tühjade kätega ikka esimest hurtsikut ei soeta. Muidugi on võimalik laenu võtta jne, aga see pole kindlasti lihtne valdkond.

Aga üks mis kindel: "When there's blood on the streets, buy real estate".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõestuseks, et eile ikka trennis käisin, panin kokku väikse video.

Kordasin paar nädalat tagasi tehtud 12x160 kg jõutõmbes. Nende tippmarkidega on see jama, et kui kord on juba tehtud, tahaks iga trenn vähemalt sama hea tulemuse teha. Eile õnneks energiat oli.

Lõppu biitsepstõste 3. seeria, neljandal seerialt tegin veel 15x.

Special for ermicas: hardcore trennimuusika. Üks väga hea lugu ühelt väga healt artistilt.

Videos olev snapshot eraldi ka:

post-3216-0-49495700-1366955964.png

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

et rahaliselt tuleb raudselt odavam kasutada prostituudi teenuseid kui "pidada üleval" tüdruksõpra. :D

Selle põhjal võib siis teha järelduse, et 1 õige kõva mees peab tüdruksõpra üleval?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks kangi mööda jalgu ei lase, et kang kehale lähemal oleks ja seeläbi oleks ka tõmbeprotsess lihtsam?

Eks ma üritangi nii teha. Ju siis seekord nii hästi ei õnnestunud.

Selle põhjal võib siis teha järelduse, et 1 õige kõva mees peab tüdruksõpra üleval?

Ärge laske end minu arvamustest segada, aga mina seda ei pooldaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile oli trennivaba puhkepäev.

Alustuseks käisin Reval-Spordis, kus tegin paar head tiiru sauna ja külma dušši.

Pärast seda oli plaan minna Georg Laasiku juurde massaaži, aga tegin aega parajaks kesklinnas jalutades.

Tammsaare parki meelitasid mind sulnid puhkpillihelid Rocky filmist tuntud Eye of the tigeri looga.

Õige pea liitusid pidustustega ka kohalikud staarid: 2 liitrisest vägijoogiballoonist nimega Walter lisaindu saanud tänavatantsijad.

Pole midagi öelda: esmapilgul mitte midagi ütlevate meeste ampluaa hõlmas nii robotit, jumpstyle, pop lockingut kui ka muid kaasaegseid tantsustiile. Seda suurepärast showd kogunes vaatama päris suur hulk inimesi ning pilli- ja tantsumeeste sümbioos kujunes pillimeestele vist üpris korralikuks päevateenistuseks.

Lisaks tantsule valdasid mehed nii Jim Carrey grimmasside tegemise oskuseid, baarmenitele omast pudeliga žongleerimist kui ka üliinimlikke võimlemisoskuseid. Toimumata ei jäänud ka sõrmedel kätekõverduste tegemise võistlus.

Õige pea lisan ka video.

Pärast seda tralli suundusin Tina tänava poole massaaži. Hoolikalt pidasin silmas, et ma kogemata Pronksi tänavale ei satuks, kartes haamriga pähe saada. Pärast väikseid eksirännakuid suutsin lõpuks ikkagi kohale jõuda.

Oma lihasmassi tõttu "maailma suurima teoreetiku" tiitli välja teeninud Georg Laasik rakendas minu kallal oma ronniecolemanlikes kätes peituvat jõudu ja väänas kõik lihased oma kohale tagasi.

post-3216-0-05099700-1367490426.jpg

Yeah, I' m ripped and I know it

post-3216-0-61121200-1367490489.jpg

Kohe suundun linna, sest täna on plaanis tugev rinnatrenn Revalis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei.

Eile tegin tugeva rinnatrenni Revalis, mis küll ootusi päris ei täitnud. Kahe ja poole nädalaga kaotatud kaks ja natukene peale kilo ei võimaldanud uut rekordit suruda, aga enam-vähem sama tase oli ikka. Surumist tegin koos Revali jõutõstja Hendrik Oviriga. Mul avanes ka võimalus "paksule jõutõstjale" kõrvakiil anda, millest mina kui "nõrk kulturist" väga suurt rõõmu tundsin. Siim Rastile ei julgeks anda. Pealegi Siim ei tunneks üldse midagi.

Eilse päeva video aga alles ootab üles laadimist.

Täna hommikul tegin Spartas selga, õhtul teen jõutõmmet, trapetsit ja biitsa. Hommikused trennid on küll rasked, aga no tänane oli ikka klass omaette. Nii paha pole mul ammu trennis olnud. Mitte üldine enesetunne, vaid 30 min enne joodud Shock+vahetult enne tarbitud beeta-alaniini ja BCAA sheik tahtsid kohe vägisi välja tulla. Seeria ajal polnud vigagi, aga seeriate vaheajal hoidsin silma lähimal prügikastil. HAARDKOOR! :D

Jõul polnud aga viga. Täna küll 80 kgst hantlit ei näppinud, kuid 70sega tegin plaanitud 12 asemel ikkagi 20x.

Kangi otsa tõmbed sujuvad ka paremini kui enne. Abiks on ilmselt ka kangi otsa toetamiseks soetatud uus alus, mis kaldenurga paremaks muudab. Samuti olen vähendanud raskusi ja teinud pigem pikemaid seeriaid, sest 100+ kg hakkas juba ninali maha tõmbama ja tunnetus kadus ära. Eelmine kord tegin natuke mustemalt 18x80 kg, seekord väikse varuga 12x85 kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin siis lubatud videod.

Esiteks rinnatrennist Revalis. Täpsem oleks öelda lamades surumisest.

Video on pikk, suht unedited.

Aga siis video eilsest õhtusest trennist.

Proovisin üle pika-pika aja jõutõmbes sellist raskust kui seda on 180 kg. Sealtmaalt on suurim probleem raskus maast lahti saada, kordusi teha on juba kergem.

Tehnika oli kole nagu öö, seega ärge seda kodus järgi tehke. :P

Trapetsile tegin eile tavaliste kehituste asemel kaldpingil lamades hantlitega, sest Gmaster ütles, et mu pinges kaela üks põhjus võib olla see, et treenin peaasjalikult vaid trapetsi ülaosa. Seega treenisin kesosa.

Aeg hakkas taaskord otsa lõppema, seega lõppu biitsepstõste kangiga 4s, kus vastupidiselt viimasele trennile rõhusin raskusele ja edasiminekule tehnikast hoolimata.

Lõppu veel üks suutlikkuseni seeria biitsa hantlitega kaldpingil. Palju rohkem ma enamuse ajast kätele teha ei jõuagi, aga leian, et pole ka tingimata vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänasel kaunil päeval tegin silmaluugid lahti sedavõrd hilja, et otsustasin meie laiuskraadidel sedavõrd harva nähtavat ilusat ilma ära kasutada maakodus trenni tehes.

Enjoy.

Võimas esitus!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×