Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Selge. Kuigi ma ei tea, kuidas see minu laiemate tulevikuplaanidega seotud on? :D

Kui on plaan lavale minna, siis leian, et selle nimel tuleb juba praegu tööd teha. Grimmimine ja laadimine jne-neid saab jah hiljem arutada, aga praegu peaks veenduma, et toitumine ja treening on ikka võimalikult eesmärki teenivad.

Loodame, et su entusiasm ei jahtu. Siis saame koos ühel laval võistelda. ;)

Tulevikuplaanidega sel määral, et kas sa viitsid kerget treeneritööd teha ja kas sul on tahtmist üldse teisi inimesi aidata :)

Suurepärane, ehk kui mul mure tekib siis tean kuhu pöörduda.

Tulevikuplaane on ikka hea lugeda. Ega inimesed ilmaasjata meditsiiniajakirja Kroonika`t ei telli :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tulevikuplaanidega sel määral, et kas sa viitsid kerget treeneritööd teha ja kas sul on tahtmist üldse teisi inimesi aidata :)

Suurepärane, ehk kui mul mure tekib siis tean kuhu pöörduda.

Tulevikuplaane on ikka hea lugeda. Ega inimesed ilmaasjata meditsiiniajakirja Kroonika`t ei telli :D

Ikka meeldib aidata, kui vaid aega leian.

Võid minuga eetriväliselt ühendust võtta ja arutame su hetkeseisu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõned pildid ka teile viimase aja tegemistest.

Homme lähen jälle füsioterapeut Georg Laasiku jutule. Viimane kord õnnestus näha seda imerooga, mis tema biitsepsit nii jämedaks on teinud. Seljanka.

post-3216-0-20479500-1365364138.jpg

Passipilt tema vastuvõtult. Ladies, contain yourselves. :D

post-3216-0-91453500-1365364136.jpg

Ükspäev käis Spartas külas Siim Kelner. Istusime maha, kinnitasime keha ja loomulikult rääkisime kulturismielust ja kulturistidest.

post-3216-0-80367000-1365364133.jpg

Minu söök.

post-3216-0-92280000-1365364135.jpg

Tema söök

post-3216-0-81614600-1365364134.jpg

Värskelt atesteeritud jõusaalitreenerid Siim ja Marko.

post-3216-0-70737400-1365364132.jpg

Ja kolmapäeval käis mul Telliskivis külas juuniorkulturist Sten Richard, kes tõi viimaks tagasi minult sügiseseks EMVks laenatud poseerimispüksid!

Arvasin juba, et ega ta enne uut võistlust neid tagasi too, aga võta näpust-3 päeva enne oli kohal nagu naksti! :rolleyes:

post-3216-0-39742800-1365364131.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ikka meeldib aidata, kui vaid aega leian.

Võid minuga eetriväliselt ühendust võtta ja arutame su hetkeseisu.

Eks ma kiikan millalgi sinu juurest poest läbi. Fitid ei mahu enam kontole ära, peaks neid realiseerima ;)

Võtan oma trennipäeviku kaasa. Saan teada, mis ma valesti, mis ma õigesti teen ^_^

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

You-you-you.

Täna oli siis kuuenädalase rinnakava viimane trenn ja eesmärgiks vana rekordi, mis oli püramiidi viimase seeria 9x120 asemel kolm seeriat 8x120 kg.

Eesmärk sai muidugi täidetud, sest ega ma sealt saalist teistmoodi ära tulnud polekski. Maksku mis maksab.

Tuli raskelt, aga kui rekordseeria asemel teha kolm samasugust, peaks see ikka mingit arengut tähendama.

Esimene seeria jäi ikka linti võtmata, sest telefon oli pildistamise peal, aga loodetavasti usute mind, sest...

post-3216-0-48099600-1365710425.jpg

Teine seeria:

Kolmas seeria:

Kehakaal on hetkel 86 kg ja nüüd peab leidma motivatsiooni ja positiivseid emotsioone, et seda langetama hakata.

Muud peale surumise täna väga teha ei jõudnudki- kuu alguse ostumöll ja võistlushooaja asjatoimetused kärbivad ka trenniaega.

Aga nüüd kui kava lõppenud ja eesmärk täidetud teengi sel nädalal veel ühe kerge trenni, puhkan ja tõmban kärsa likku ning järgmisel nädalal alustan 3+1 kavaga, mis aitab põletada rohkem kaloreid.

Ahjaa, reklaaminurgake ka.

Sparta FitShopi jõudsid FASTi uus BCAA ja EAA.

Esimese neist proovisin kohe täna ära. Koostis on ok, Normaalses koguses (6g) BCAAd 10g annuse kohta+B6 vitamiin, mis mängib rolli valkude ainevahetuses.

Aga maitse? No kui Amino Rush on üks äärmus, mis on lihtsalt... harjumist vajav ja INTRA on teine äärmus, mis on üpris magus, siis sidruni BCAA on hoopis kolmas äärmus. Ma ei tea, kas ma panin liiga palju(kulpi polnud täna kaasas), aga jook meenutas täna ikka väga puhast sidrunhapet. :P Samas paljud kindlasti eelistavad trennis haput jooki, mis janu ära võtab kui imalat, mis suu kleepuma paneb.

post-3216-0-89646500-1365711473.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis surumiskava või süsteemi tegid surumises ?

Mõtlesin ise kava välja, kuna enamik surumiskavu on orienteeritud ikkagi ühe korduse maxi suurendamisele. See annab aga lihasmassile vähe juurde.

Noh, muidu võib kasutada kasvõi seda: http://www.fitness.ee/surumine

šnitti võtsin sellest nii palju, et esimesel nädalal tegin 80%ga rekordSEERIAST ehk 5x8x95 kg. Iga trenn lisasin 5 kg ja kahe trenni tagant vähendasin seeriate arvu.

Ehk 5x8x95 kg, 5x8x100 kg, 4x8x105 kg, 4x8x110 kg, 3x8x115 kg, 3x8x120 kg.

Jaotus oli 2+1: 1.päev Tugev rind-õlg-triits, 2. päev selg-trapets-biitseps, 3. päev puhkus, 4. päev kerge rind-õlg-triitseps, 5. päev jalg, 6. päev puhkus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna andsin uut FASTi BCAAd mekkida sõber Andresele ja ta teadis vana kossumängijana öelda, et see on täpselt sidruni Isostari maitsega.

Ei leidnud fitshopi netipoest,et mis hinnaga need müüki tulevad ja millal ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänan kõiki õnnitlejaid. Teie soojad soovid "tegid mu päeva"!

Eile tiksus siis ette 24. Armsad sõbrad tegid selle päeva väga toredaks.

Üks väga hea "personaaltreenitav" läks lausa nii kaugele, et kinkis mulle GoPro Hero3 silver edition kaamera. "Ma vaatan, et su blogi on viimasel ajal kuidagi igavaks muutunud- sähke, kasuta seda!" :D

No kui fännid nõuavad, siis kes olen mina, et vastu vaielda. Lahkus ja headus ei ole veel maailmast kadunud. Olen koguaeg arvanud, et liigun lihtsalt vales seltskonnas. :P

Tegu siis kaameraga, mis on mõeldud nö do-it-yourself videote jäädvustamiseks. Eriti efektne on see liikuvatel spordialadel, kus nt kiivri külge kinnitades saab vahetult jäädvustada suusahüppeid, surfi, jalgrattasõitu. Trennis ma ise küll tavaliselt kiivrit ei kanna, kuid küll kaamerale rakendust leian. Mõtlesin seda ka nt EKV lavataguse melu vahetuks jäädvustamiseks kasutada...

post-3216-0-89760200-1366144972.jpg

Ehk siis võtke heaks või pange pahaks(mõnele jõmmile nagu ei meeldi, et ma "endast nii palju arvan" et koguaeg blogin), aga masinal ei tohi lasta seista, seega hakkate stabiilsemalt nägema uut ja huvitavat videomaterjali. :)

Parim sõber Indrek tabas ka seekord eriti naelapea pihta ja kinkis mulle Arnold Schwarzeneggeri elulooraamatu.

Esimene peatükk on läbi ja päris tore on lugeda nii avameelset kirjutist. Suudan ennast mitmes punktis temaga samastada. Kohe hakkasid liikuma ka mõtted, mida enda elulooraamatusse kirjutaksin... Olen täheldanud, et kirjanduse lugemine parandab automaatselt ka mu enda mõttelendu ja lauseehitust.

post-3216-0-50906600-1366144979.jpg

Lugemise kohta võib vist öelda nii:

post-3216-0-86409000-1366145549.jpg

Tänan ka Liisi, kes kinkis mulle ökomune ja muud ilusat. Tänan ka üht spordiklubi adminni, kes mulle kingiks veidi flashis. :D

Ja muidugi tänan kõiki teisi kinkijaid ja õnne soovijaid. :)

Ma pole üldiselt selline small talki vend ja vihkan ebasiirast ilusate sõnadega üle pildumist. Ei oska seda ka ise teha, aga oma südames olen headele inimestele alati tänulik.

Kulturismi kohalt alustasin sel nädalal väikest dieedikest. Kaal oli muidu 86 kg, mis on 10kg üle võistluskaalu, seega peab vahepeal natukene tagasi tõmbama. Eesmärgiks on juuni keskpaiga puhkuseks alla võtta 4 kg. Puhkusega on mul ka omad plaanid aga nendest siis...

Hetkel alustasin siis 3+1 kavaga, kaloraaži veel ei vähendanud. Vorm on pehme, nagu näha võite, aga fännide meeleheaks panin esimeste päevade katsetustest kokku sellise video, mida soovitan vaadata HDs:

Tööl on kiired ajad. Kui nüüd kevadhooajaga ühele poole saab, muutub ka elu rahulikumaks. Suvega algab sporditööstuses nii kui nii selline "hapukurgihooaeg".

Aga seniks tulge kõik EKV kaema, loodan ise ka reportaaži teha. Plaanis on ka streami professionaalide kommentaaridega vürtsitada. ;)

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõva kaamera ikka see xtreem kaamera!

Ei mingit värinat ega midagi.

Kangiga biitsepsi tegemist oli äga vaadata, siiani veits keerab sees :blink:

Tahaks seda imeaparaati näha kunagi ligemalt :)

Muudetud kasutaja Lexusl poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd saad teha selliseid ülipõnevaid juutuubi hitte nagu "KJK: päev Fitshopi leti taga" ja "Road to Innar Mardo 2015: 45 min velotrenal" :D

  • Upvote 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Täna käisin siis GoPro poes kaamerale lisavarustust ostmas Pirital. No teate küll, seal rikkurite linnaosas. Kus bussipeatused on iga 100m tagant, et kui Range Rover katki läheb, ei peaks jumala eest liiga palju jala käima. Linnaosas, kus kui pargis laps maha kukub, ega siis üles tõsteta, vaid minnakse ostetakse uus.

GoPro on nagu Apple, lisavarustuse pealt teenitakse ilmselt korralikult, aga eks see ka üks rikaste lõbu ja luksusese ole.

Soetasin endale peakinnituse. Näen sellega välja nagu gay-kaevur Mati Kundast, aga ehitus on iseenesest korralik.

Vastuseks paljude küsimisele, siis kaamera ise teeb kuni 1080p HD videot, youtubesse panen 720p.

Ma olin vist ainukene lihtnepoiss, kes tolle poe uksest kunagi sisse astunud. Ainuke, kes pole oma luksuskaatriga ukse ette tõmmanud ja rahapatakas käes endale GPSi nõudnud, mis uusrikka aju eest kõik töö ära teeks. Igatahes tegi müüja mulle lausa küsimata 2€ hinnast alla, mille eest oleks kunagi ju 3 karpi mune saanud!

Minu ees seisev merekaru nõudis kõik maad ja ilmad kokku, ilmselt sai müüja minu ostu peale sedavõrd kergendunult hingata...

Seejärel jalatrenn Revalis.

Rohkema lisavarustuse õnge ma ei läinud- pole eset, mida paar ringi MacGyveri teipi paigal ei hoiaks. :P

Kaamera paigaldamisele kulub küll palju aega, aga hetkel ongi kava esimene nädal ja seega peabki trenn väheke mitteintensiivsem olema. Et paari nädala-kuu arenguhüpet näidata, peab aluses "paar sammu hoogu võtma".

Ka harjutusi ei teinud täna väga palju, enesetunne polnud nii tugev.

Special for ermicas, muusikaga vürtsitatud video. :P

Muidu ma sellist muusikat ei kuula, aga tegu ühe mu gümnaasiumi koolivenna kunagise bändiga.

Muidu olen youtubest vaadanud ka Siim Kelneri iidoli, Antoine Vaillanti videosid. Vastukaaluks Kai Greene morbiidsetele emo-videotele on Antoine videod alati väga lõbusad ja mõnusad vaadata. Antoine on üks kulturist, kes paneb ka enda promomisele läbi videote suurt rõhku. Ilmselgelt see töötab, sest muidu ma temast midagi ei teaks. Videote vallas võiks temalt šnitti võtta küll, kuigi mõnele tema lustakad videod kindlasti ei meeldi.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

Eelmisel nädalal alustasin siis taaskord 3+1 kavaga. Kuna alustasin ka dieeti, siis selleks sobib selline jaotus väga hästi, sest rohkem treeningpäevi tähendab suuremat kaloripõletust. Ja teisest küljest, kuna dieedi ajal mingit lihast ei kasvata, siis pole mõtet kasutada mingit lihasgruppi eelisarendavat kava, nagu enne.

Kaloraaži ma vähendanud ei ole, kuid olen ennast eesmärgile orienteerinud, distsiplineerinud ning seega jätnud ära igasugused õhtused maiustamised. Tundub, et neid oli enne ikka liiga palju, sest juba nende väikeste muudatustega on kaal kukkunud lausa liiga kiiresti. Varuks on seega veel kaloraaži vähendamine ja aeroobse treeningu osakaalu suurendamine, kui kaal enam langema ei peaks. Ka väiksemad detaile on siit-sealt välja tulnud.

Kui pühapäeval ühistreening toimub, siis tahaks ka väiksed vormipildid teha. Kui muud võrrelda pole, siis vähemalt eelise suve vormiga sama kaalu juures.

Eile tegin rind-õlg-triitseps. Mingit rekordit kohe esimeste trennidega pole sündinud, aga kui viimati lõpetasin lamades surumise 10x110, siis eile tegin viisakalt 11x110 kg.

Täna hommikul tegin selga. Tegin kasutasin tavatuid harjutusi(ja seega arengut raske hinnata), kuid nt kangi otsa tõmbes tegin 18x80 kg. Üks mis selge, hommikused suure lihasgrupi trennid on ikka rasked...

Nüüd õhtul teen veel otsa jõutõmbe, trapetsi ja biitsepsi.

Peaksin ennast vist veidi tagasi hoidma kava alguses, aga olen hetkel üpris motiveeritud. Isegi mitte niivõrd võistluste tõttu, vaid Arnold Schwarzeneggeri elulooraamatu pärast, mida hetkel loen. Kui Arnold tahtis mingit lihasgruppi rohkem arendada, siis lihtsalt treenis seda tugevamalt. Tema ajal treeniti muidugi 4-5 tundi päevas. Ime, et ma raamatust ühtegi sõna ületreeningu kohta ei leidnud...

Samuti inspireerib mind Schwarzeneggeri pidev vajadus end arendada, harida, midagi uut saavutada. Mina näiteks ei teadnud, et oma esimese miljoni teenis ta hoopis kinnisvaraga.

Sellega tegelemine nõuab muidugi piisavat algkapitali. Selle teenimiseks tean ka variante, aga see tähendaks treeningute arvelt lõivu maksmist. Arnoldil olid selleks ajaks kulturismi eesmärgid juba täidetud ning ta sai ärile keskenduda. Samuti haris ta end enne kinnisvara ärisse sukeldumist 2-3 aastat, kuni mõistis kogu selle toimimist.

Ma ei tea, kas mul on liiga õnnelik lapsepõlv olnud või mis, aga mul lihtsalt pole seda kõikehaaravat vajadust, kinnisideed pidevalt ja iga hinna eest mingil uuel alal tippu jõuda. Ma tean niigi, et olen piisavalt tark ja andekas. :P Samas ma olen veel noor ka, aega on selle karjääri sukeldumisega ja selleks vajalikud tutvused alles vaikselt tekivad.

Tänase päeva mõttetera: tee mida tahad, kõigile ei saa ikka meeldida. :)

Ehk siis tegelege ikka sellega, mis teile meeldib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänase päeva mõttetera: tee mida tahad, kõigile ei saa ikka meeldida. :)

Ehk siis tegelege ikka sellega, mis teile meeldib.

Väga õige. Ka kurvastan nende inimeste pärast, kes õhtul töölt koju tulles veel kuni magamaminemiseni tööd kiruvad. Hommikul hakkab kõik jälle otsast peale. Elu on liiga lühike, et pool oma elust teha midagi, mis sulle ei meeldi. Selline tegevus peaks ikka ajutine olema. Kahjuks kestab selline tegevus paljudel inimestel kogu elu :mellow:

Samas inimestel algab piir just ajapuudusest. Kõike tahaks teha ja jõuda, aga lihtsalt ei ole aega "kõigega tegeleda". Siis tuleb teha valikud ja kõige meelepärasemad ja südamelähedasemad asjad välja valida. Inimese piiriks on aeg.

Siin tuli mul selle kõikides asjades tippu jõudmisega üks film meelde. Kus üks rikkur oli palgamõrtsukas "hobikorras" ning iga töö eest võttis 1 dollari. Ta tegi seda selleks, et olla Kõige Parem Palgamõrvar maailmas. Seal filmis vahepeal teeb mingit jooga tipp poosi ja siis ütleb naisele, et ta võitis jooga. Krdi hea film oli, aga nimi ei tule meelde

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×