Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Taavi Merisalu tehnika on vähemalt ass to the grass :D

Postita palun veel pilt ka sest kindlasti on foorumlasi kes seda pole näinud.

Kirp: Sellistel päevadel kus sul 2 trenni nagu siis praeguse näite puhul hommikul rind-triits-õlg ning õhtul jalg, palju päevane kaloraaz kokku tuleb?

Muudetud kasutaja Tim. poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Postita palun veel pilt ka sest kindlasti on foorumlasi kes seda pole näinud.

Kirp: Sellistel päevadel kus sul 2 trenni nagu siis praeguse näite puhul hommikul rind-triits-õlg ning õhtul jalg, palju päevane kaloraaz kokku tuleb?

Hea küsimus. Kaloraaž on viimasel ajal kõikunud 2500 kcal dieedil ja 3000kcal kaalu tõstmise viimasel kuul.

Vabal päeval olen hetkel endiselt ca 2500kcal söönud(kui just laadimiseks ei lähe :rolleyes: ). Täna sõin nt lisaks kaks Leiburi Ruksi pala ja ühe suure õuna.

Kuna hetkel on vaid 1 trennipäev nädalas selliselt kaheks jaotatud, teisel päeval on kõik lihased korraga pärast tööd ja kaks trenni vapsee nädalavahetusel, siis pole ühtset kaloriplaani teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raporteerin: Smolovi kükikava teise nädala esimene trenn []

Raskuseks siis +10 kg eelmise nädala tööraskusele ehk tulemus 4x9x122,5 kg.

Positiivse poole pealt võin öelda, et raskustunnetus on tunduvalt paremaks läinud. 120 kg tundub turjal nagu 100 või isegi 80.

Negatiivse poole pealt trapetsi vigastus ikkagi segas veidi ideaalset tehnikat, kuid olen õnnelik, et üldse kükkida sain.

Esimene seeria tuli üpris kiiresti ja kohe oli ka selge, et tänase eesmärgi ma täidan. Mida seeria edasi, seda enam pingutama pidi, aga tehtud sai.

Loodan, et nädala teistes trennides õnnestub ka eesmärk täita. Eks pikemaid seeriaid on lihtsam ära teha, kuna iga korduse vahel saab vajadusel puhata. Kolme korduse puhul kas lihtsalt on jõudu või ei ole. Loodan, et selleks ajaks on ka trapets paremas olukorras, et end maksimaalselt realiseerida.

Homme on puhkus, loodan unevõlga tagasi maksta ja planeeritud on ka massaaž, kus lasen ka kaela üle vaadata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üpris vähe sööd. Nälga ei tunne?

Ainevahetus pole ahi nagu mõnel. Ilmselt on töö ka väheliikuv.

Nälga ikka tunnen vahepeal. Ja vahepeal läheb ka seetõttu lappama. :P

Kummas siis sul vigastus on, kas kaelas v trapetsis :P

Tuli ära. :D

Ime kui keegi vihane kommentaator juba EOKle kirja ei saada, et mult treeneripabereid ära võtta, kuna ma pole väga kodus kõikide lihaste nimetustega. ;)

Ühesõnaga peapööraja spasm on kõige täpsem diagnoos mis ma oskan anda. Seega ametlikult ei ole trapets, kuigi tunde järgi võiks öelda, et sealkandis valu on ja trapetsi pingutamisel ka tunda annab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatan, et suudad ikka järge pidada etteantud numbritega, see positiivne. Iseasi kui tulemuslik see lõpptulemus saab olema.

Sa oled koguaeg nii skeptiline. Jumalat ei usu, Kai Greene ei usu, Smolovit ei usu... :D

Kuigi see pole Antoine Vaillanti välja mõeldud kava, on see ikkagi testitud ja töötav. :D

Nagu olen korduvalt öelnud, olen seda ka varem teinud ja heade tulemustega, kuigi väikse variatsioonina.

Loodan, et kuigi iga trenn on väike võitlus, siis lõpptulemus on ikkagi saavutatav(raskused õigesti valitud). Eks see areng ongi üks pushimine.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda, et Smolov´i erinevad versioonid toimivad, selles ei pea küll keegi kahtlema. Mis iganes on taotlus, kas küki numbrite edasiviimine või lihasmass, see on ajas korduvalt testitud, nii minu enda kui minu saalist sirguvate õpilaste peal.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kevad on vist lähenemas. Elu läheb igatahes aina huvitavamaks.

MJAU

Reedel sai siis poistega Rakvere ööklubis Mjau naisteõhtu showd tehtud.

Tükk aega pole nii lõbus olnud. Üks elu parimaid pidusid. :D

Ei näegi enam mõtet niisama külastajana klubides käia, kui antud juhul makstakse veel peale, tehakse välja ja lastakse teha, mis tahad. :P

Kogu reis oli muidugi paras seiklus, alates sellest, et Tallinna Bussijaamast väljuma pidanud buss läks rikki ja lõpetades sellega, et tagasi sõitnud bussi juht ei tahtnud mulle piletit müüa, kuna tal polnud vahetusraha.

post-3216-0-20664800-1360071298.jpg

post-3216-0-14761700-1360071300.jpg

post-3216-0-14288500-1360071302.jpg

post-3216-0-05979600-1360071304.jpg

BALTFIGHT PRO

Laupäeva õhtul käisin vaatamas võitlusspordi üritust Baltfight Pro 2013.

See kaklemine pole mulle kunagi sümpatiseerinud, aga õhtu sisustamise mõttes andsin üritusele võimaluse.

Kuigi alatut kubemesse peksmist ja verd kosmonaudi kiivris oli huvitav näha, ei saanud minust endiselt fänni.

Õppisin, et nö "statistiliselt" eelistavad kontaktspordialasid madalama sotsiaalse tasemega inimesed. Huvitav, kuidas MMA proff Jorgen seda, tema enda aines välja käidud väidet kommenteerib? :P

post-3216-0-27351000-1360073081.jpg

BOOOST OXYGEN

Laupäeval sain kokku ka ühe "sponsoriga" ehk FitShopi tuleb müügile uus toode Booost Oxygen hapnikuballoonid.

Kuna mina katsetan hea meelega kõike(lubatut), mis andetule sportlasele vähegi juurde võib anda, võtan selle kasutusse.

Kahjuks küll plaanin see nädal kerge nädala teha. Kuid juba järgmisest nädalast algaval Smolovi kükikavas on see Boost seeriate vahel taastumiseks nii omal kohal kui olla saab. Loodame, et töötab.

post-3216-0-27825600-1360073082.jpg

VÕISTLEJATE JUHENDAMINE

Et elu veel huvitavam oleks, siis võttis minuga ühendust üks spordihuviline, kes sooviks hakata tegelema võistlusspordiga.

Olen ikka nõus juhendama kui näen, et see pole maha visatud aeg ja inimene on nõus vaeva nägema.

Tavapärast tänamatut konveiertööd kuskil jõusaalis ma teha ei tahaks.

LOENG

Lisaks võttis minuga ühendust üks noortegrupeering, kes soovib mind neile loengut pidama treeningust ja toitumisest ehk kuidas suveks saledaks saada. Seda on ka heameel teha kui on näha, et inimesi huvitab ja saad neid aidata. Kavas on põhiasjad puust ja punaselt lahti seletada, et inimene saaks reaalselt hakata eesmärkide poole liikuma.

Nagu juba mainitud, siis sel nädalal proovin teha kerge trenninädala, et järgmisel nädalal alustatav Smolovi kükikava kohe kinni ei jookseks.

Kirp, kuule. Who is the cute redhead? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale minu?

Ilmselt pead silmas Aleksei Värät?

:rolleyes:

Taevas appi. Ta on nagu viie aastane ju! Millal see juhtus, et kõik pätakad suureks kasvasid. Ja nüüd näevad sellised välja... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oi oi :D, ma olen meelitatud. Ma ei saanud sellest 5-aastase mõttest aru ainult :D. Aga kas ma Teid ka tunnen :D?

No kassa näed! Peaks vist ütlema, et pime kana leiab ka tera vms. :D

Babyface oled vist. Osale naistele läheb peale babyface Zac Efron, osadele scarface Jason Statham.

PS! Selles suhtes et ma ei laseks end sellest süütust näokesest eksitada. Aleksei on teatud tingkondades tuntud kui MILF hunter. :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen jälle hirmus väsinud, üritan teha lühidalt, aga täna oli plaanis 7x5x137,5 kg ja sellegi võib täidetuks lugeda.

Kergelt see ei tulnud. Sain küll lõpuks natukene kauem magada ja trenniga ootasin ka ikka teise toidukorrani ära, aga uimasus oli ikka.

Esimene seeria tuleb alati raskelt seetõttu, et lihas pole lõplikult "soe"(motoorsed ühikud töösse rakendunud).

Teisel seerial julgestas mind Samakamees, kes küsis pärast raskelt tulnud seeriat. "Kas see oli viimane?" Ma vastu: "Ei, viis on veel." "Palju õnne!"

Kui seeriatega juba neljani jõudsin(ehk poole peale), oli vaimselt raskem osa läbi ja ees terendas lõpusirge, mis andis uut indu.

Taaskord tulid viimased seeriad isegi kergemalt kui esimesed. Ma ei mäleta, kas siin on ka mängus motoorsete ühikute rekruteerumine või oli see mingi eraldiseisev neuraalne adaptatsioon, mis seda nähtust tingib.

Ühesõnaga suure surmaga, aga tehtud sai. Pärast kükki säär ja õlg-triitseps-rind(kergelt).

Kuna trenn oli nii raske otsustasin käigu pealt, et lähen täna veeprotseduure nautima, et homseks taastumise mõttes teha, mis teha annab.

Ehk pärast asjaajamisi liikusin linna tagasi ja sulistasin Kalev SPAs, kus just mingi ujumisvõistlus lõppes.

Samuti laen end täna korralikult, muuhulgas kodutehtud vahvlitega. :P

Tänane vormi pilt:

post-3216-0-73233700-1361656081.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kassa näed! Peaks vist ütlema, et pime kana leiab ka tera vms. :D

Babyface oled vist. Osale naistele läheb peale babyface Zac Efron, osadele scarface Jason Statham.

PS! Selles suhtes et ma ei laseks end sellest süütust näokesest eksitada. Aleksei on teatud tingkondades tuntud kui MILF hunter. :D

Puhas laim! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen jälle hirmus väsinud, üritan teha lühidalt, aga täna oli plaanis 7x5x137,5 kg ja sellegi võib täidetuks lugeda.

Kergelt see ei tulnud. Sain küll lõpuks natukene kauem magada ja trenniga ootasin ka ikka teise toidukorrani ära, aga uimasus oli ikka.

Esimene seeria tuleb alati raskelt seetõttu, et lihas pole lõplikult "soe"(motoorsed ühikud töösse rakendunud).

Teisel seerial julgestas mind Samakamees, kes küsis pärast raskelt tulnud seeriat. "Kas see oli viimane?" Ma vastu: "Ei, viis on veel." "Palju õnne!"

Kui seeriatega juba neljani jõudsin(ehk poole peale), oli vaimselt raskem osa läbi ja ees terendas lõpusirge, mis andis uut indu.

Taaskord tulid viimased seeriad isegi kergemalt kui esimesed. Ma ei mäleta, kas siin on ka mängus motoorsete ühikute rekruteerumine või oli see mingi eraldiseisev neuraalne adaptatsioon, mis seda nähtust tingib.

Ühesõnaga suure surmaga, aga tehtud sai. Pärast kükki säär ja õlg-triitseps-rind(kergelt).

Kuna trenn oli nii raske otsustasin käigu pealt, et lähen täna veeprotseduure nautima, et homseks taastumise mõttes teha, mis teha annab.

Ehk pärast asjaajamisi liikusin linna tagasi ja sulistasin Kalev SPAs, kus just mingi ujumisvõistlus lõppes.

Samuti laen end täna korralikult, muuhulgas kodutehtud vahvlitega. :P

Tänane vormi pilt:

post-3216-0-73233700-1361656081.jpg

Olen ise tihti sama effekti tundnud, kus 5x5-ga või mingi taolise skeemiga on esimene (esimesed) seeriad raskemad, kui järgnevad.

Aga kasutan ise rohkem 5x5 püramiidi skeemi, 5x5 ühe raskusega läheb varem või hiljem väga nüristavaks ja kurnavaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirp, kui pikad vahed sa seeriate vahel pead?

Kuna viiesed ja kolmesed on puhtad jõuseeriad, siis teen ka vastavad pausid ehk ka 5 min pole mingi erand.

Sügisest vast ei pea enam Kalev Spasse minema ja saad juba Revali Spa poolel sulistada nagu emapart liivas.... :D

Loodetavasti tuleb hea koht, praktilise väärtusega. Korralikud mullivannid(pärlivannid), mitte lihtsalt ilusad värvilised dušid ja purskkaevud. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kofeiin pulbitseb veel veres, seega üritame selle loovaks jutuks konverteerida.

Pühadest hoolimata oli minu jaoks täna eelkõige 10x3x145 kg küki päev.

Telekas ees passida polnud aega ja neid sõjamasinaid olen ma terveks eluks küllalt näinud. :rolleyes:

Enesetunne oli täna päris ok, energiat oli. Ka päeva esimese poole üritasin rohkem süüa ja trenniks laadida.

Enne trenni das megaannus Workout Shocki sisse ja minek.

Aega trenniks oli vähe ja ma teadsin, et kükk võtab vabalt terve tunni sellest.

Esimesed seeriad olid nagu ikka rasked. Täna olid vennad Kuusnõmmed küsijateks, et mitu seeriat mul veel on, kui teine raske seeria lõppes. Kaheksa oli veel... :P

Väga raske on ennast kümneks, praktiliselt max seeriaks kokku võtta. Selline trenn väsitab eelkõige närvisüsteemi, aga ehk ka arendab: kui mul plaani ees ei oleks, oleksin arvatavasti kõhutunde järgi poole peal otsad kokku tõmmanud.

Kui pooled seeriad tehtud, on ikka väike kergendus, et kui nii palju jõudsin, jõuan ka ülejäänud "koera sabast" üle.

Ehk siis taaskord suure surmaga, aga tehtud need seeriad said. Samas kuidas teisiti. Failure is not an option.

Üks noor trennihuviline, kes mulle nostalgiliselt mind ennast meenutab, "valvas" pea terve aja kõrval ja tegi ka ettepaneku teha video, mida kohe näete. Julgestama ma teda ei tahtnud, kuna panin tähele, et julgestuseta sunnin end justkui veel rohkem kokku võtma. "Tõuse või jää alla..."

Oh seda õnnist noorusaega... Kuhu on jäänud ajad, mil proffide piltidele unistavalt alt üles sai vaadatud... Kui käisin FitShop Telliskivis justkui laps kommipoes värvilisi purke silmitsemas... Lisandite püha graal ja nö inside joke oli Muscletechi Anator P70 kui üks kallemaid lisandeid üle 1000 kroonise hinnaga. Keegi meist kunagi seda osta ei jõudnud, aga "DNAd muuta lubav" lisand oli teemaks tihti. :D

Ajad, mil treening ei olnudki kõige metoodilisem ja loogilisem, aga see-eest kuidagi... maagilisem? müstilisem?

Ajad, kui oli elementaarne, et poisid kasvavad kohupiima ja kanafilee pealt ja iga uue tutvuse puhul ei pidanud sa küsima keemia kohta sama tihti kui krt inimese perekonnanime!

Kõlab nagu ühtne Eesti suurkogu... Üldistav või mitte, aga point oli ka seal sees.

Aga las see jääb. Panen teile siia hoopis ühe jutu, millega vähemalt mina suudan osalt samastuda ja mis on palju huvitavam mõtteavaldus profi poolt, kui et mitu grammi valku keegi päevas sööb. KIRG asja vastu on selle jutu mõte.

"I remember being a teenager. I would take the train to the gym after a found this place where I could let go... Where f**k you didn´t matter. And that wasn´t something that made people look at you in fear... or feel threatened by you. Or you had to apologize for being angry... or intense. In fact, the more intense you could be the better. HOW INTENSE COULD YOU BE? Can you be intense enough to pick this 500 pounds off the floor? Are you intense enough to pick this 700 pounds up? Squat down to the floor and stand back up? So what if your eyes are bloodshot. So what if your bones feel like snapping. WHAT ARE YOU GONNA DO?

[---]

And if I gotta die tonight... if this weight is gonna kill me tonight... then so be it! If I meet the end of the world tonight, then I´m in the place that I want to be: right here in the gym!

I swear: with that passion years go by, time goes by and you end up forging something beautiful."

post-3216-0-06872300-1361742705.jpg

Ööd.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×