Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

See ligi kaks kilo ja 1,5 kilo tähendab osade härrade kangi kaalude puhul seda, et kumbagil pool 4-5 ketast ja kogu kang kokkuvõttes 10 -20 kilo kergem kang kui tegelikult....Need on punased ja sinised käeaukudega kettad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirp? :P

No ma pole niivõrd küki spetsialist, et selliseid raskejõustiku autoriteete arvustada.

V-o soodustab tõesti puusadega kaasa aitamist, aga minu kui kulturisti puhul pole ka oluline jõu iga hinna eest kasvatamine per se, ega ka per*e kasvatamine for that matter. :D

Kui ongi veidi raskem neid vigureid mitte kasutades, aga see-eest raskem jalalihaste jaoks(arendatavad lihased saavad suurema koormuse), siis on minu poolest kõik hästi.

Huvitav, kuidas nad max raskusega sellise peahoiu korral selja läbivajumist takistada suudavad...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Otsustasin ka meheks hakata ja sulle lamades surumisel järgi jõuda. Või no, tegelt Renku motiveeris selleks ja mõtlesin, et paari kuuga peaks selle 120x9 isegi kätte saama. :)

Tulin 10'ste pealt püramiidi peale, kus eelnev raskus, mida kasutasin oli 85kg (4x10) ja nüüd täna siis püramiidi tipus 120x2, kus viimane kordus oli kerge abiga. 7-8 kordust veel jäänud :D.

Varsti v-o ma pole enam siis Sarge-Nõrkrind-Kõigeilusammees, nagu sulle meeldib mind kutsuda, vaid ainult Sarge-kõigeilusammees.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Otsustasin ka meheks hakata ja sulle lamades surumisel järgi jõuda. Või no, tegelt Renku motiveeris selleks ja mõtlesin, et paari kuuga peaks selle 120x9 isegi kätte saama. :)

Tulin 10'ste pealt püramiidi peale, kus eelnev raskus, mida kasutasin oli 85kg (4x10) ja nüüd täna siis püramiidi tipus 120x2, kus viimane kordus oli kerge abiga. 7-8 kordust veel jäänud :D.

Varsti v-o ma pole enam siis Sarge-Nõrkrind-Kõigeilusammees, nagu sulle meeldib mind kutsuda, vaid ainult Sarge-kõigeilusammees.

Renku on ikka kõva autoriteet sinu jaoks, kui sind niimoodi motiveerida suudab. Oleks siis, et raha vahele paneb vms. :D

Aga edu eesmärgiga. Loodetavasti ei jää see suure hurraaga peale hakkamine jälle mõne vigastuse taha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jäin pooleli rinnatrenni juurde.

Ka järgnevad trennid oli üpris head. Kui mitte uued rekordid, siis enamjalt rekordi kordamised.

Rinnapäeva õhtul tegin õlga ja triitsepsit. Sedakorda oli aga õhtuks väsimus kontidesse pugenud.

Istudes surumises tegin 5x80 kg(viimane abiga), mis on eelmise trenni 9x70 kg rekordi kordamine, lihtsalt suurema raskusega.

Kõrvale lendamise raskused ei ütle midagi, kuna seda tegin ka jõu peale ja mustema tehnikaga.

Kitsalt surumises oli eesmärgiks 7x110, mille abiga põhimõtteliselt ka täitsin.

Triitsale veel lõppu kahe käega hantliga kukla tagant surumist. Seal lõpetasin 8x40 kg. Võrdlusmoment puudub, sest pole seda kunagi korrapäraselt teinud.

Eile hommikul tegin selga. Ütleme nii, et max trennidest koormatud närvisüsteem ja Workout Shocki hilised laksud suurendasid iga päevaga unevõlga.

Hommikune trenn oli üpris raske, seda v-o ka eelmise õhtu vähese toitumise pärast, olen hetkel kaloreid veel natukene alla 2500 kärpinud.

Eesmärgid endale aga võtsin ja kuna Spartas pole 85 kgst hantlit, milega viimati Revalis 10x tegin, möllasin 80sega.

Kui 12 olin ära tõmmanud, mõtlesin, et teeks 15. Kui sinnamaale jõudsin, oli kahju enne 20 loobuda.

Kas teil on ka nii, et kui vähegi võimalik, peab sooritatud korduste arv olema kas paarisarv või üle 12 minnes on järgmine verstapost 15 ja siis juba 20?

See oli rohkem kardiovaskulaarne, kui lihastrenn. Kogusin end hetke ja jätkasin parema käega. Siin andis aga vastlõppenud maratonseeria tunda ja alates 15st pidin iga korduse vahel pausi tegema.

Ütleme nii, et pärast seda hakkas üpris paha ja lillakas Amino Rushi vedelik tahtis sisenetud teed pidi uuesti välja tulla.

Lõuatõmbes piirdusin mõistliku 8x+25 kg. Poolikuid oleks veel jõudnud, aga ei hakanud end rohkem lõhkuma.

T-kangi tegin seekord trenazööril ja see oli päris hea. Fikseeritud käepidemed, fikseeritud "kangi teine ots".

Õhtuks olid vist päevased toidud juba lihastesse jõudnud, igatahes oli enesetunne üpris hea.

Õlakehitusi tegin sama, mis eelmine kord, viimases lihtsalt +2x ehk 8x190 kg.

Pukkidelt tõmme viimane 6x210 kg kitsa FAST rihmaga, pukkide kõrgus täpselt põlve all.

Nähes Raigot ja Raini biitsepsit treenides, ladusin viimaks seeriaks kangile 60 kg+ EZ-kang(7-8kg) ja tegin sellega 7x.

Ise palvetasin, et biitsepseid ära ei tõmbaks. :P

Üles muidugi vinnasin, aga langetust jälgisin ning täna on biitseps valus, mida tavaliselt ei juhtu.

Lõppu 1 käega kaldpingil(Scottpink kinni) lõpetasin 6x20 kg.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris karm trenni päev,kuidas taastumine on sellise kava,jaotuse puhul?

No annab ikka tunda, kui kaloraaž on veel piiratud ja samal päeval nii hommikul kui õhtul uued rekordid teha. Pluss uni on siinkohal tähtis.

Nt õhtuses õlatrennis ka uut rekordit ei tulnud, sest viimane ette seatud tippmark oli tehtud täiesti eraldi päeval, mitte pärast rinnatrenni, mis ka õlgu väsitab.

Õnneks on see vaid kolm päeva järjest, ülejäänud nädala trennid on taastavad.

Suurema kaloraažiga peaks ehk paremini vastu.

Muidu on aga ca tunnised trennid mulle päris head. Kuigi ma sellist klassikalist kulturismikava "lihas korra nädalas" praegu ei tee, võimaldab kolme lihasgrupi trenni kaheks jaotamine ikkagi igale lihasele suht hästi keskenduda.

Siin tuleb aga mõelda, kas rohkem on alati parem. Sest kui jõuad tugevamalt treenida, siis peab ka ühe ja teise aspektiga arvestama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kevad on vist lähenemas. Elu läheb igatahes aina huvitavamaks.

MJAU

Reedel sai siis poistega Rakvere ööklubis Mjau naisteõhtu showd tehtud.

Tükk aega pole nii lõbus olnud. Üks elu parimaid pidusid. :D

Ei näegi enam mõtet niisama külastajana klubides käia, kui antud juhul makstakse veel peale, tehakse välja ja lastakse teha, mis tahad. :P

Kogu reis oli muidugi paras seiklus, alates sellest, et Tallinna Bussijaamast väljuma pidanud buss läks rikki ja lõpetades sellega, et tagasi sõitnud bussi juht ei tahtnud mulle piletit müüa, kuna tal polnud vahetusraha.

post-3216-0-20664800-1360071298.jpg

post-3216-0-14761700-1360071300.jpg

post-3216-0-14288500-1360071302.jpg

post-3216-0-05979600-1360071304.jpg

BALTFIGHT PRO

Laupäeva õhtul käisin vaatamas võitlusspordi üritust Baltfight Pro 2013.

See kaklemine pole mulle kunagi sümpatiseerinud, aga õhtu sisustamise mõttes andsin üritusele võimaluse.

Kuigi alatut kubemesse peksmist ja verd kosmonaudi kiivris oli huvitav näha, ei saanud minust endiselt fänni.

Õppisin, et nö "statistiliselt" eelistavad kontaktspordialasid madalama sotsiaalse tasemega inimesed. Huvitav, kuidas MMA proff Jorgen seda, tema enda aines välja käidud väidet kommenteerib? :P

post-3216-0-27351000-1360073081.jpg

BOOOST OXYGEN

Laupäeval sain kokku ka ühe "sponsoriga" ehk FitShopi tuleb müügile uus toode Booost Oxygen hapnikuballoonid.

Kuna mina katsetan hea meelega kõike(lubatut), mis andetule sportlasele vähegi juurde võib anda, võtan selle kasutusse.

Kahjuks küll plaanin see nädal kerge nädala teha. Kuid juba järgmisest nädalast algaval Smolovi kükikavas on see Boost seeriate vahel taastumiseks nii omal kohal kui olla saab. Loodame, et töötab.

post-3216-0-27825600-1360073082.jpg

VÕISTLEJATE JUHENDAMINE

Et elu veel huvitavam oleks, siis võttis minuga ühendust üks spordihuviline, kes sooviks hakata tegelema võistlusspordiga.

Olen ikka nõus juhendama kui näen, et see pole maha visatud aeg ja inimene on nõus vaeva nägema.

Tavapärast tänamatut konveiertööd kuskil jõusaalis ma teha ei tahaks.

LOENG

Lisaks võttis minuga ühendust üks noortegrupeering, kes soovib mind neile loengut pidama treeningust ja toitumisest ehk kuidas suveks saledaks saada. Seda on ka heameel teha kui on näha, et inimesi huvitab ja saad neid aidata. Kavas on põhiasjad puust ja punaselt lahti seletada, et inimene saaks reaalselt hakata eesmärkide poole liikuma.

Nagu juba mainitud, siis sel nädalal proovin teha kerge trenninädala, et järgmisel nädalal alustatav Smolovi kükikava kohe kinni ei jookseks.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirp pojake ei ole sul häda midagi nende "tippkulturistide" kõrval poseerida, vaata et vorm veel kõige parem.... ;) Ma ei saa muidugi sõpradest aru ,et kui see asi on ka veel kunstlik siis mis seal naturaalselt on või milleks see üldse.....

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirp pojake ei ole sul häda midagi nende "tippkulturistide" kõrval poseerida, vaata et vorm veel kõige parem.... ;) Ma ei saa muidugi sõpradest aru ,et kui see asi on ka veel kunstlik siis mis seal naturaalselt on või milleks see üldse.....

Vorm oligi kõige parem. :D

Reedeks sain kaalu alla ja koos spreypäevituse ja välja aetud veega oli pilt õhtu alguseks päris hea.

Muidugi oli pildistamise ajaks juba üpris mitu soola-tekiila ringi hinge all. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vorm oligi kõige parem. :D

Reedeks sain kaalu alla ja koos spreypäevituse ja välja aetud veega oli pilt õhtu alguseks päris hea.

Muidugi oli pildistamise ajaks juba üpris mitu soola-tekiila ringi hinge all. :P

Muidu tuled sõprade juurest alati masendusega, seekord vist on vastupidi.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas trenn jäi sel päeval vahele?

Sel päeval trenni ei olnud, aga järgnevad paar päeva tegin puhkuseks küll.

Muidu tuled sõprade juurest alati masendusega, seekord vist on vastupidi.... :D

Sõpradel pole sellega kunagi midagi pistmist olnud, et maailm nii p****s on. ;)

Aga pidu oli kõva küll. Teinekordki. ;)

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×