Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Kirp, viimases Digis oli uute kompaktkaamerate test. Sinna olid valitud päris kallid pillid - hinnaklass u 800-1300 eurot. Tegemist oli aga tõesti heade aparaatidega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirp, viimases Digis oli uute kompaktkaamerate test. Sinna olid valitud päris kallid pillid - hinnaklass u 800-1300 eurot. Tegemist oli aga tõesti heade aparaatidega.

Tean. Mul on see number isegi olemas hetkel.

Kirp liikus lihtsalt nii kiiresti, et kaamera ei jõudnud lihtsalt fokusseerida. :)

Uhked pildid muidugi

Mis nad nüüd niiväga uhked on. :D Lihtsad mobiiliga tehtud klõpsud.

Dieedi lõpus kavatsen asjalikumad vormipildid teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli super jalatrenn Revalis. Võib ilmselt öelda, et vaieldamatu isiklik rekordtrenn.

Aga alustagem algusest.

Eelmisel trennil oli eesmärgiks kükkida 145kgx5, viimasele jäin aga alla, seega kirja läks 4x.

Tänane eesmärk oli see 5x loomulikult ära teha.

Valmistusin selleks trenniks sama kõvasti, kui mõni valmistub võistluseks. Pärast pikka töö-ja trenninädalat(iga päev trenn) tulid lõpuks 2 vaba päeva, esimesel neist käisin ka veel lisaks Kalev Spas taastumist kiirendamas.

Uni on olnud piisav. Ei saa mainimata jätta ka seda, et viimased kaks päeva on toiduga väga lappama läinud ja seega keha nii laetud kui veel olla saab. Kehakaalu ei taha teadagi :ph34r:

Minu jaoks suht varajasel kellaajal treenides oli enesetunne veel veidi unine, niiet käisin enne trenni äratuseks külma duši altki läbi.

Ka viha-adrenaliin ei puudunud, sest ütleme nii, et koostööpartneriga tekkisid loomingulised eriarvamused kliendisõbralikkuse osas. :rolleyes:

Selles suhtes suht ideaaltingmused. Iga päev neid tekitada ei õnnestu ja iga trenn ei suuda ka seega nii head tulemust näidata, aga ei peagi.

Aga asja juurde.

RAW kükk

8x85 kg

6x105 kg

5x 125 kg

8x145 kg viimasel kordusel Siim vist veidi aitas

Vaieldamatult minu rekordseeria, nii sidemetega kui ilma arvestades. V-o oleks 5x 145 ka eelmisel trennil sees olnud paremate tingimuste korral, aga väikse abiga +4x on kahtlemata tugev edasiminek.

Keha oli igati koostööaldis ja pingevaba. Kükkides keskendusin igal kordusel oma asendi teadvustamisele. Mõttes täitsin plaani selg pingesse-tuhar taha-reitest kükki-kükist üles-puusad ette-selg sirgeks. Kuskil 4-5 korduse juures jõudis mu teadvusesse, et "krt ma nägin just enda molli peeglist-järelikult lasin pea kuklast ära". Teadvustasin endale adrenaliinilaksust hoolimata korrektset tehnikat ja tegin ka ülejäänud kordused ära.

Jalapress Cybex

10x250

8x300

6x350

10x400 kg

Keha ja vaim olid suutlikkuseni kükiseeriast juba laksu kätte saanud, aga viimastel jalapressi seeriatel suutsin end siiski mobiliseerida ja adrenaliini all eesmärgi ületada. Väike "loomulik kadu" tehnikas võis olla, aga +4 kordust eesmärgist rohkem siiski.

Hack-kükk trenažööril

10x60

8x80

6x100

12x130 kg

Ei osanud siin väga tööraskuseid prognoosida. Eelmisel trennil tegin 15x100, aga Revali hack peaks ka veidi kergem olema(mitte et ma tahaks puhuda hoogu juurde kuulujuttudele, nagu võiks iga pikamaajooksja sellel 200ga kükkida) Eelviimane seeria tundus aga kerge, seega mõtlesin 130ga proovida. Et küll vihaga üles tuleb.

Sain vist nö nipi kätte, kuidas teiste kõrval mitte häbisse jääda selles hacki-rekordite moevoolus. Panin jalad suht samamoodi, nagu tavalises kükis-veidi diagonaalselt välja ja üpris laiali. Muidu armastan hacki teha ka nö reljeefiharjutusena, reied paralleelselt ja vahest isegi üpris kitsalt.

Kõhuli jalgade kõverdamine vabaraskusega trenazööril

10x30

8x40

6x55

6x70 kg

Viimasel seerial kippus amplituut vähenema, aga vahest jõu peale tegemise eesmärgi see täitis.

Kuskil siinkohal hakkasin tundma, et väsimus poeb kontidesse. Eks see nelipea trenn suure energiahulga magama paneb.

Eriti kui on närvisüsteemi kurnav trenn, läheb mul mõnikord trenni lõpuks tuju lausa üpris halvaks, et mitte öelda masendavaks. Ei tea, kas teistel ka nii on? Õnneks ei lüpsa ma end iga trenn nii läbi.

Reie kakspea ühe jalaga

10x20

8x40

6x60

8x80

Säär smithil

10x70

8x90

6x110

9x130

Siin ma täna raskust ei lisanud(3x viimases seerias küll), aga Revali smith on ka 15 naela e veidi alla 7 kg raske, Sparta vasturaskusega smithi kohta ei oska midagi arvata.

Pluss täna tegin ma sääre jalatrenni lõppu, mitte eraldi nagu viimati.

Säär "pedaalil"

10x40

8x70

8x110 kg

Kuna säärt ei ole, tegin selle harjutuse lisaks.

Trenni lõppu taastav sörk ja põhjalik venitus-vahurullimine+saunatiirud, et homme üldse maast lahti saaks.

Kui saan, on plaanis rinnatrenn.

Ahjaa-trennist lahkudes põrkasin kokku kükikorüfee Mikuga, kellele kui jala arengu ja kükinumbrite tipule oma tänased tegemised ilusti ette kandsin. Mikk noogutas mõistvalt nagu suur juht ja õpetaja kunagi ning lasi mul seejärel minna.

Ahjaa nr 2:

post-3216-0-79663500-1359484738.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli asi edeneb, selge edasiminek ja hackis oled juba ka kanna peale astumas, ainult 70 kilo veel tulla.... :D . Võta jala tagaosa maha sellel raskel päeval ben Johsnon ja 1 harjutust säärt on piisav, muidu kurnad ennast nii mahu kui intensiivsusega ära. Mahtu tee kergel päeval.... ;) .Korralik sügav kükk see venitab ka tagaosa nii et vähe ei ole...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli asi edeneb, selge edasiminek ja hackis oled juba ka kanna peale astumas, ainult 70 kilo veel tulla.... :D . Võta jala tagaosa maha sellel raskel päeval ben Johsnon ja 1 harjutust säärt on piisav, muidu kurnad ennast nii mahu kui intensiivsusega ära. Mahtu tee kergel päeval.... ;) .Korralik sügav kükk see venitab ka tagaosa nii et vähe ei ole...

Selge, boss.

Trennid sujuvad vist kogu aeg sul hästi...kuradima rõõmus oled iga kord kuima sindnäen:D

tubli

Kogu aeg mitte, aga üldjoontes selle nimel vaeva näen. Vahest tuleb samm tagasi astuda, et kaks sammu edasi liikuda.

Rõõmus olen ma v-o seetõttu, et kui ma sind näen, siis järelikult olen keset päeva trennis, järelikult on mul vaba päev ja uni täis magatud. :P

Mida valgemaks õues läheb, seda rohkem annab ka iga-aastane sesoonne masendus järele. Mõttetu kliimaga maa ikka see Eesti. Peab kuhugi Hispaaniasse kolima...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hispaanias on hetkel raske tööd leida, seal töötuse tase kõige aegade suurim.

Aga kui sa oled aastatega juba piisavalt kõrvale pannud et ei pea enam tööd tegema :D siis sobib seekoht küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ÕÕÕÕÕÕÕhhhh... Rozay!

Kui ma oleks räppar, nt Rick Ross, siis ma kiitleks praegu, kui kõva mees ma ikka olen. Projektidest pärit ja puha.

post-3216-0-36357500-1359546067.jpg

Ühesõnaga möödus ka hommikune rinnatrenn ülihästi!

Hommikul oli küll silmi raske lahti saada ja end jalgele ajada. Õnneks tundub, et lihas oli tööks valmis hoolimata vaimust.

Soojenduseks 5 min jooksu, et üles ärgata ja 5 min sõudmist, et õlavööde soojaks saada.

Seejärel korralikult rotaatoriharjutusi kinesiotrenazööril, et õlad rinnatrenni vastu peaks.

Katsetan raskusi ja korduseid, mis teeksid lihase viimaseks seeriaks piisavalt soojaks, kuid ei väsitaks ära.

Nagu näha, on seega esimesed seeriad väga kerged. Tavapärasest püramiidist on saanud "5x5", kui mitte HIT, ütleks ma lausa.

Lamades surumine

6x70

5x90

4x110

9x120 kg(viimane väikse abiga)

Tunne oli kahevahel, aga kui viimaseks seeriaks end Une-Mati embusest vabaks suutsin rabeleda, ei lasknud ka tulemus oodata. Tunnistan ausalt, ma ei vaevunudki enam viimasel seerial tagumikku pingil hoidma, võttes "halba eeskuju" treener Otilt. Aga isegi kui oleksin hoidnud, oleks arvatavasti edasiminek siiski märgatav. Eelmine trenn tegin ju põhim. isikliku rekordi kordamise ehk 7x115 kg. Täna siis +5 kg kindlalt rohkem.

Kaldpinnal smithil surumine

10x40

8x60

6x75

8x90 kg(viimane abiga)

Olen leidnud pingile normaalse asendi, kus see smithi puuri alustala taha kinni jääb. Nii saan ka jalad normaalselt maha suruda, ilma et peaks max pingutusel kartma pingi ära nihkumist. Julgestaja oli mul täna liiga agar nii lamades kui smithil surumises. Eelmise trenni tulemus oli 5x90 kg, tänane eesmärk seega 6x. Seitsmes kordus läks raskeks, aga julgestaja pani käed siiski liialt vara külge. Seega tegin kompensatsiooniks ka 8nda korduse peale.

Kaldpingil lendamine

10x10

8x15

6x20

10x26 kg

Siin hakkas aeg juba peale suruma. Kangiga surumist ma hantlitega dubleerida ei soovinud, seega tegin lõppu selle venitava harjutuse.

Siin mingit edasiminekut jõu osas võrdlema ei hakkaks. See pole mingi baasharjutus, mida raskuse peale teha soovitaks. Vigastab veel midagi ära. Kasutatav raskus oleneb siinkohal alati ka lendamise puhtusest. Korraliku koormuse sain aga kätte.

Õhtul õlg ja triitseps.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hispaanias on hetkel raske tööd leida, seal töötuse tase kõige aegade suurim.

Aga kui sa oled aastatega juba piisavalt kõrvale pannud et ei pea enam tööd tegema :D siis sobib seekoht küll.

No kui mitte varem, siis pensioniks ikka. Parem oleks, et LHV mulle vajaliku rahasumma kasvatab! :rolleyes:

Vanad kultuuririigid pakuvad mulle huvi, seega Kreekasse või Itaaliasse võiks ka minna, aga viimases pole vist olukord parem.

No profispordiga teenib ju meeletult. Nt kodus lasin soojustuseks kõik seinavahed purustatud rahapakke täis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hispaanias on hetkel raske tööd leida, seal töötuse tase kõige aegade suurim.

Aga kui sa oled aastatega juba piisavalt kõrvale pannud et ei pea enam tööd tegema :D siis sobib seekoht küll.

Tallinna Ülikoolis isegi oli Hispaania keelt soovivate õpilaste arv see aasta umbes 70% kahanenud. Kui eelmine aasta ei olnud klassis ruumi liikudagi siis see aasta jäid vist isegi osad tunnid ära :D Palju õnne majanduskriis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selge, boss.

Kogu aeg mitte, aga üldjoontes selle nimel vaeva näen. Vahest tuleb samm tagasi astuda, et kaks sammu edasi liikuda.

Rõõmus olen ma v-o seetõttu, et kui ma sind näen, siis järelikult olen keset päeva trennis, järelikult on mul vaba päev ja uni täis magatud. :P

Mida valgemaks õues läheb, seda rohkem annab ka iga-aastane sesoonne masendus järele. Mõttetu kliimaga maa ikka see Eesti. Peab kuhugi Hispaaniasse kolima...

Kunas sa Kirpu hea tujuga nägid...? Tahaks ise ka kohal olla kui tal hea tuju on, viimane kord kui nägin ütlesin just heast lõbusast päikesepoisist onasaanud väike pahur Arnold... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Su jalatrenni sissekannet lugedes tekkis selline mõte: Rippetoe nt soovitab küki ajal põrandat vaadata (ja et ei tuleks kuklas hoida pead), pidavat hip-drive soosima. 3:09-3:41 seletab seda, näitab isegi praktilist katset, aga ei seleta miks see nii on. Arvamusi? http://www.dailymotion.com/video/xpzrnv_starting-strength-squat-tutorial_sport#.UQkqFB04vKh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui mitte varem, siis pensioniks ikka. Parem oleks, et LHV mulle vajaliku rahasumma kasvatab! :rolleyes:

Vanad kultuuririigid pakuvad mulle huvi, seega Kreekasse või Itaaliasse võiks ka minna, aga viimases pole vist olukord parem.

No profispordiga teenib ju meeletult. Nt kodus lasin soojustuseks kõik seinavahed purustatud rahapakke täis.

Eks jutud on juba ammu liikvel olnud, kuidas kirp rahaga ahju kütab ja seinavahesid täidab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Spartas 145x4 ja revalis nädal hiljem 145x8? Ei taha meeleolu ära rikkuda, kuid siililegi selge, et revalis on kergemad kangid ja/või raskused.

Eelmine nädal oli lihtsalt s**t päev, eile aga ideaalne+nädalane jõu juurdekasv.

Kahtlen, et Revalis, Eesti ühes tippklubis ebastandartsed raskused on(eriti kangid, mis on alati 20 kg). Ka jõutõstjad, eesotsas Kaido Leesmaniga treenivad seal ja neil oleks suvalise raskusega treenida üpris võimatu.

Mõned kettad on Revalis jah veidi kergemad(sada/paarsada grammi), aga neid ei kasuta ma teadlikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lamades surumine

6x70

5x90

4x110

9x120 kg(viimane väikse abiga)

Kogu fitnessi ajaloo jooksul saad sa mult esimese kiituse (ja ega need minu suust kergelt ei tule ei endale ega ka teistele). See on juba mehesõna, päris ausalt:-)!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eelmine nädal oli lihtsalt s**t päev, eile aga ideaalne+nädalane jõu juurdekasv.

Kahtlen, et Revalis, Eesti ühes tippklubis ebastandartsed raskused on(eriti kangid, mis on alati 20 kg). Ka jõutõstjad, eesotsas Kaido Leesmaniga treenivad seal ja neil oleks suvalise raskusega treenida üpris võimatu.

Mõned kettad on Revalis jah veidi kergemad(sada/paarsada grammi), aga neid ei kasuta ma teadlikult.

Mulle meenus sellega, et üks seltsimees on siin foorumis pidevalt seletanud, et Revalis mingid kettad ei vasta numbrile!?

e: Seda viimast lauset sul küll enne seal polnud! :P

Pics%2BOr%2BIt%2BDidn%2527t%2BHappen.jpeg

Muudetud kasutaja maleva poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle meenus sellega, et üks seltsimees on siin foorumis pidevalt seletanud, et Revalis mingid kettad ei vasta numbrile!?

e: Seda viimast lauset sul küll enne seal polnud! :P

Pics%2BOr%2BIt%2BDidn%2527t%2BHappen.jpeg

Ma arvan, et kõik teavad juba,, et seal on kahte tüüpi kettaid......

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et kõik teavad juba,, et seal on kahte tüüpi kettaid......

Kes on kõik? Mul nt õepoiss on treeninud seal juba kaks aastat ja polnud sellest midagi kuulnud. Kindlasti jagub ka võistlevaid sportlasi, kes seda ei tea - on ka siit foorumist läbi käinud videod nende kergemate ketastega, kus nn "rekord" on tehtud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle meenus sellega, et üks seltsimees on siin foorumis pidevalt seletanud, et Revalis mingid kettad ei vasta numbrile!?

e: Seda viimast lauset sul küll enne seal polnud! :P

Kus siis ei olnud, kui ise mind tsiteerisid.

Jah, seal on suurte käeaukudega kettad, mis kaaluvad veidi vähem, aga seepärast ma neid ka ei kasuta.

Kasutasin vanakoolikettaid ja alati valin ka heas korras kettad välja, mitte mingid poolenisti lagunenud.

Ennast petta ei õnnestu ja teistele mulje avaldamiseks seda teha oleks ka hale.

Krt kui raudkettad ka sama kaaluga pole, siis ma ei tea, mis ajahambale üldse vastu peab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×