Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Kunagi lapsepõlves tarbiti seda kohviga. Jättis ereda mulje ja eelmisel aastal sai uuesti proovitud. Mu meelest on kõige ehedam ilma lisanditeta.

Nüüd tahaks Narva küpsiseid, aga neid vist ei toodeta enam.

Mine tea, ehk kuskilt leiab. Või lased endale sünnipäevaks tellimuse alusel küpsetada.

Mingi aeg otsiti neid ümmargusi küpsiseid taga, mis vist olidki kondentspiimaga. Neid leiab tegelt küll, nt Maximast.

Meenus, et Kalamajas on ka üks pagariäri, kust äsjaküpsetatud küpsiseid ostsin(ka sai sealt värsket leiba).

Sellistest pagariäridest otsingi värskeid kondiitritooteid, sest poodides on need ikka maitsetumad ja ilmetumad. Samal põhjusel meeldib kondiitriäridest ka kooke osta, sest see on lähim variant iseküpsetatud koogile.

Üldiselt on kondiitritooted ka ühed minu lemmikud, aga jäätist on jälle hea nautida mõnd head filmi vaadates.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sul veneaegne vahvlimasin on? Sellega saab teha niisuguseid asju:

vahvlid.jpg

IMG_7277.JPG

Vahvlite tegemise ajal võid hammustada sellist asja:

s60_68.jpg

Või sellist:

ilves.martsipan.jpg

Siis soovitaksin veel võikooki. Jällegi ma ei tea, kust saab, kuid see on üks parimaid kooke, mida olen maitsnud. See on nii haruldane asi, et isegi pilti ei leia, aga kunagi müüdi seda niisuguse nime all mu meelest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin kerge selja-trapetsi-biitsatrenni Revalis.

Tegin suvalisi harjutusi, mis parasjagu meeltmööda olid.

Kerge trenn oli lõbusam tänu Samakamehe saalisolekule, kellega sai seeriate vahel lõõbitud.

Mõtlesime ka satiirilise trennivideo teha, aga see vaid mõtteks jäigi, et asjaosalisi mitte närvi ajada. :D

See-eest panime paika ühe plaani, mille teostamist ma nüüd ootama jään. :D

Pärast trenni tegin sisseoste, viin koju normaalse koguse Alpenrose kodujuustu. Minu arust on need ühed parima maitsega kodujuustud ja hea hinnaga ka.

post-3216-0-36014000-1358616990.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sul veneaegne vahvlimasin on? Sellega saab teha niisuguseid asju:

vahvlid.jpg

IMG_7277.JPG

Oi muidugi. Kuidas sain unustada.

Real oldschool vahvlimasin on olemas ja sünnipäevadeks/võistlusjärgseks ajaks annan ikka emale tellimuse sisse.

Neid saab ka kondentspiimaga süüa. Pärast võistlusi saab kõike kondentspiimaga süüa, siis on see nagu lauamaitseaine. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi lapsepõlves tarbiti seda kohviga. Jättis ereda mulje ja eelmisel aastal sai uuesti proovitud. Mu meelest on kõige ehedam ilma lisanditeta.

Nüüd tahaks Narva küpsiseid, aga neid vist ei toodeta enam.

e27a851a5f6d03425dbbbe3df63384ca.jpg

Mees-mees. Sa pole vist eriti otsimisega vaeva näinud, sest Narva küpsised on saadaval kasvõi Pagaripoistes, kuhu eile lõpuks maandusin.

Ostsin olude sunnil ja sinu soovitusel lausa terve paki. Polnud viga.

post-3216-0-03354300-1358784762.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tunni pärast seisab ees tänane kükitrenn.

Eile oli siis täiesti trennivaba päev, mille veetsin Kalev Spas taastusprotseduure nautides ja "laadides".

Seekord langes valik erinevate Pagaripoistest ostetud küpsiste ja koogikeste kasuks. Hiljem lisandus veel pitsa ja jäätis, aga õnneks pidin kõike head ka perega jagama.

Kõht oli lõpuks nii täis ja raske olla, et magamise koha pealt tegin endale küll karuteene. :P

Aga loodetavasti annavad eelnenud täismagatud ööd siiski efekti.

Aga mis ma tahtsin öelda, et Fitness.ee-s on üks hea artikkel, millesse on lingitud veel paremad videod, mida enne jalapäeva vaadata. Kõigi aegadega kümme kõige vägevamat kükkimist...

post-3216-0-94895200-1358786790.jpg

Loodan, et vennad inimkraanad on ka täna trennis, et mind julgestada. Eesmärk on vähemalt 5kg juurde panna.

Ühesõnaga kuna mul on aega trenni teha ca tund hommikul ja tund õhtul, jagan hetkel trennid pooleks. Reie nelipead ma aga hommikul unise peaga treenida ei suuda, seega teen selle õhtul. Kuna aga reie kakspead jälle enne nelipea trenni väsitada pole hea, tegin täna hommikul ainult sääre ja kakspea siis homme hommikul. Tuleb veidi imelik jaotus sel nädalal, aga pole hullu midagi.

Kohe ka Workout Shock sisse ja kükijumal Platzi poole palvetama.

post-3216-0-92530900-1358787124.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis. Eile õhtul sai tehtud reie nelipead.

Kükis(4 seeriat) lisasin igal seerial +5kg, viimasel seerial tegin 4x145 kg raw.

Eesmärk oli küll 5 kordust, aga see jäi realiseerimata.

Dieedikuu põhieesmärk pole küll kükiraskuseid suurendada, aga see viimane kordus jäi siiski kripeldama. Kui üks nädal midagi muudab, siis järgmisel nädalal proovin uuesti.

Siili sünnitamise video:

Jalapressil(4 seeriat) tegin viimasel seerial 8x350 kg. Revalis tegin viimati ka 6x390 kg, aga viimane oli ka Cybexi masinal, mis on kergem.

Hackkükki(3 seeriat) tegin viimasel seerial 15x100kg.

Need seeriad olid ka parajad siili sünnitamised, aga mõnusad.

Enesetunne trennis oli suht hea, ainult pulss liiga üleval. Jõuga oli nagu oli, aga tahe ja tunne pingutada oli olemas. Igatahes suutsin endast anda kõik, mis tol hetkel anda ja see oli rahuldustpakkuv.

Hack-küki ajal juhtus ka üks naljakas lugu. Nagu teate on saalid uusaastalubadusi täitvaid algajaid täis. Õnneks oli eile saalis ka palju "testotõstjaid". Kahjuks aga tahtis üks neist samal ajal, kui mina viimaseks seeriaks jõudu kogusin ja Gunnarit julgestama kutsusin, minu hackilt kettaid varastama hakata. :D

No ikka juhtub. Meenus Kalmuse lugu kui temalt lausa seeria ajal jalapressilt raskusi maha hakati võtma, sest mingi täielik võhik arvas, et see on raam ketaste hoidmiseks...

Täna hommikul tegin reie kakspead ja kõhtu.

Kõhuli kõverdades(kokku 5 seeriat) 6x60 ja 5x65 viimastel seeriatel, sirgete jalgade jõutõmbes(4 seeriat) läksin välja 10x100 kg ja lõppu veel 3x Ben Johnsonit.

Õhtul rind.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne õhtust trenni tarbitud kofeiiniannused ja proovile pandud närvisüsteem hoidsid mind eile üleval kauem, kui oleksin tahtnud. Täna oli seega eilse koormuse ja vähese une tõttu olemine üpris raske.

Seega ei oska ma leida mingit loogikat selles, et õhtune rinnatrenn üpris hästi õnnestus, aga just nii oli.

Kui viimati surusin varuga 5x110 kg, siis täna tegin praktiliselt nö hooaja tippmargi lähedale tulemuse.

Hiljutine rekord oli 8x112,5 kg Tartu Fitlifes surutud, täna surusin 7x115 kg. Tänase enesetunde põhjal seda küll oodanud poleks.

Suuremaid raskuseid proovisin ka smithil kaldpinnal surumises.

Viimased tipptulemused seal on olnud 82-85 kg 6-8 korduse kanti. Täna proovisin 90 kg ja tegin sellega kerge abiga 5x.

Dieedi tingimustes ja viimasel ajal pigem pikemate seeriatega treenimise pealt neid numbreid tehes võiks loota, et hetkeseis on hea ja iga trenniga vaikselt juurde pannes võib varsti uusi rekordeid oodata.

Kolmandaks harjutuseks otsustasin proovida lamades hantlite surumist, mida ma küll ammu korrapäraselt arendanud pole.

Samamoodi leian, et see suures osas dubleerib kangiga surumist ja kui nende kahe vahel valida, võtan ikkagi kangi.

Seal jäi täna tipuks 4x48 kg. Rind oli esimestest rekordikatsetest väsinud ja stabiilsus vajab harjutamist.

Suurim raskus, mida sel harjutusel kasutanud olen, on 55kg nelja "Ronnie Colemani stiilis" korduse jaoks.

Ööd.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ajou.

Täna tegin selga. Enesetunne oli isegi päris hea hoolimata mitmest järjestikusest raskest trennipäevast ja lühikesest ööst.

Plaanis oli üle teha oma vana hantli tõmbe rekord, 8x80 kg või 12x70kg.

Tegin siis 50/60/70. Kuna trennis oli Ott, kes on üks õudne agitaator ja ikkagi minu ülemus, ei julgenud ma kogu oma väiksuses midagi vastu kobiseda, kui ta viimaseks seeriaks 85 kg hantli võtta käskis.

Lubas, et kui ma teen 8, siis on OK. Aga kui teen 10, siis olen nagu s***ks kõva mees ja all women want to be with me and men want to be me ja pärast minu surma tahutakse minu skulptuur Türisalu pangast välja jne.

Need maalilised illusioonid silme ees justkui kaleidoskoobis tantsisklemas laulatasin end ajutiselt 85 kgse hantli külge nagu Kalevipoeg, kel käed praegu kuskil kaljukammitsasta´ ja alustasin oma teed igavese au ja kuulsuse poole.

Nagu kästud, 10 kordust tegin ära. Muidugi polnud need mingid textbook perfect, rõhutatud negatiiviga kordused, aga raskus liikus siiski.

Ütleme nii, et 70kgga 12 kordust suudan juba üpris ilusa rahuldava tehnikaga teha. Vähemalt mõne lihase puhul tundub see "raskustunnetuse arendamiseks" tehnikas järele andmine toimivat. Samas eks tõmmete puhul on ka "lihtne" iga lisandunud kilo tarvis amplituudis järele anda kui vaja. Kui nt surumises või raskus üle jõu käib, siis jääd lihtsalt kangi alla.

Hanti tõmme võttis üpris korralikult auru ära, aga pealthaardes lõuatõmbed polnud ka pahad.

Seal läksin välja kuni 6x+25 kg

Kolmandaks tegin ülalt neutraalse keskmise haardega tõmbeid trenazööril.

Seal läksin välja kuni 6x125 kg. See tuli veidi ebamugavalt, sest ma pole seda trenažööri regulaarselt teinud ja ei osanud oodata, et max raskusega kipub nt jalgade asetus rolli mängima.

Neljandaks neutraalse laia haardega "T-kang" trenažööril.

Trapetsile tegin õlakehitusi, täna läksin ka siin välja raskuse peale. Viimane seeria oli 6x190 kg "veerandkordusi" :D

Olen kunagi Tartu aegadel ka 200+ teinud, aga üldiselt pole sellel jõnksutamisel mõtet näinud.

Ka siin hakkasid viimastel seeriatel paljud kõrvalised asjad rolli mängima. Nt tossud tahtsid all ujuma hakata.

Biitsepsile EZ kangiga biitsepstõste.

Viimases seerias 6x 55 kg+kang(7?)+lukud

Üles muidugi vinnasin, aga negatiivi üritasin täna siiski rohkem rõhutada kui viimati 62-65 kgga.

Scottpingl hantliga

10x10, 7x15, 6x20. Viimased kordused mustalt.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No tubli olid täna, midagi ei olnud öelda ja kui ise ette teed ,siis olen tähele pannud, et tuleb ka teistesse usk et see raud ikka liigub... :D Muidu väristatakse juba ette, et liiga raske ja nagu ma ka varem öelnud olen ,et 50 kilone hantel kerge tunduks, liiguta vahepeal 10o kilost.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lubas, et kui ma teen 8, siis on OK. Aga kui teen 10, siis olen nagu s***ks kõva mees ja all women want to be with me and men want to be me ja pärast minu surma tahutakse minu skulptuur Türisalu pangast välja jne.

Väga innustavad ütlused

Kui need olid otseselt treener Oti sõnad siis on Ott päris luuleline treener. Ootaks sel juhul Otilt eepilise sisuga romaani :D

Tubli Kirp, ma usun, et sa suudad enamatki ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga innustavad ütlused

Kui need olid otseselt treener Oti sõnad siis on Ott päris luuleline treener. Ootaks sel juhul Otilt eepilise sisuga romaani :D

Tubli Kirp, ma usun, et sa suudad enamatki ;)

No ma võisin natukene illustreerida Oti juttu umbes 90% ulatuses, aga luuleline treener kahtlemata. :D

Tänud! Eks jätkan oma tööd ja nii kilo-paari haaval see edasiminek toimubki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin plaaniväliselt õlga ja triitsepsit Revalis.

Trenni sattusid parasjagu kaks parimat sõpra, kel samuti samad lihasgrupid plaanis, seega saime ilusti koos treenida, teineteist ärgitades.

Istudes surumises kangiga tegin 9x70kg, kitsalt surumises 9x100kg, mõlemad on väike edasiminek.

Hommikune kaal oli 81,3 kg, selle nv eesmärk on 81,0 kg.

Mõned udused pildikesed ka tänasest.

post-3216-0-78926400-1359064707.jpg

post-3216-0-61380300-1359064710.jpg

post-3216-0-18904000-1359064713.jpg

Aga nüüd magama.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×