Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Esimesena torkab pähe Sven Zacek.

Mõni hipster kasutab seebikarpe ka ja on pro'd - kunstilised. Ära proovigi Kirbule mingit sitta pähe määrida. Canon oli, on ja jääb parimaks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõni hipster kasutab seebikarpe ka ja on pro'd - kunstilised. Ära proovigi Kirbule mingit sitta pähe määrida. Canon oli, on ja jääb parimaks :)

Lisades veel siis Kaupo Kikkas, Alari Kivisaar...

Eks võibki vaidlema jääda, "Kellele ema, kellele tütar". Kirbul on siiski ilmselt praktilisem osta kompaktkaamera, mida on palju mugavam kaasas kanda ja ajab asja ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ehk siis...?

... lähed poodi, lased müüjal kolme firma fotokad leti peale panna ja vaatad, milline istub käes kõige paremini ja selle ostad. Sest sinu jaoks piisava kvaliteediga pilte teevad nad kõik ja pealegi eelpool mainisid, et National Geographicu jaoks seene fotosid tegema ei hakka. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu soovitus on Sony NEX-3/5. Piisavalt väike ja lihtne, et mitte tülikaks muutuda, aga korraliku objektiiviga. Samas on sealt kaamerast võimalik välja pigistada päris korralikke pilte (kliki siia)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma sirvisin täna tehnikaajakirju. Värske Tehnikamaailma fotokate testis (01/13) pälvis esikoha Olympus Pen E-PL5. 06/2012 Digi fotokate testi võitis Sony Nex-C3, hind oli tollal 529 euri. Äkki on abiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jou-jou-jou.

Raskele jalatrennile järgnesid rinna ja seljatrenn.

Rinnale pole õla tõttu ammu suurte raskustega koormust andnud, seega polnud ka seda lõppteravust ja -toonust, aga 5x110 väikse varuga tuli ära(senine rekord 8x112,5 kg Shocki laksu all). Hoidusin mustadest, vigastuseohtlikest kordustest.

Kaldpinnal proovisin hantlitega surumist vahelduseks, seal olid viimased seeriad 6x40 ja 6x42 kg.

Õlale smithil surudes 6x70 kg.

Seljale hantlit õmme 12x70 kg. Tegin veidi liiga palju seeriaid alla, aga puudus ka aimdus, palju üle pika aja suurte raskustega jõuan.

Biitsale väänasin isegi 8x65 kg ära mustalt tehes. Alaseljale pukkidelt tõmmet kuni 8x220 kg.

Eile tegin kiire jooksu ja siis Kalev Spasse taastuma. Eks see ja kaks päeva "laadimist" olid ka põhjuseks, miks täna väga hea pikkade seeriatega trenn õnnestus.

Oleks võinud kergelt teha, aga kui energiat on, siis otsustasin seda kasutada.

Täna siis hackkükk 4x15, väljaasted kangiga 4x15, säärte sirutused 4x15 ja jalgade lähendamine 4x15.

Rohkem tuharale mõjub jalgade eemaldamine 4x15, tagaosale kõhuli kõverdamisi 4x15 ja nn Kai Greene jala taha viimist samal masinal(päris raske teha).

Lisaks 2x15 Ben Johnsonit. Säärele tegin ca 15 min jooksul eeslit 12-15x ehk ca 7-8 seeriat.

Päris hea, väsitav ja rahuldustpakkuv trenn, mis tegi kohe tuju heaks. Järgmise jalatrenni pean ilmselt kergemalt võtma(mõttes on kiiruslik kükk ja pukkidele kükk), aga järgmisel nädalal proovin juba 145kg peale panna. Siis loodetavasti juba oma tõstesaabastega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirp , mis segu trenn sul on jõutõstmisest ja kulturismist.... ;) Pukkidelt tõmme, kiiruslik kükk, pukkidele kükk jne.... :D . Ja tsiteerides klassikuid - "tuju ei tohi heaks minna" A.T.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirp , mis segu trenn sul on jõutõstmisest ja kulturismist.... ;) Pukkidelt tõmme, kiiruslik kükk, pukkidele kükk jne.... :D . Ja tsiteerides klassikuid - "tuju ei tohi heaks minna" A.T.... :D

No pukkidelt tõmme on DY soovitus, et haarata töösse just seda lihast, mida vaja treenida ehk selga. Pluss ma ei viitsinud lihtsalt tavalist jõutõmmet teha. :D

Kuna nüüd olen 2 tugevat tsüklit järjest teinud, aga samas tahaks ka jõus järgmisel nädalal edasiminekut näidata, plaanin teha sel nädalal kergeid abiharjutusi, mis jõus kaasa võiks aidata.

Dieedi ajal ei tohi jah heaks minna, aga muidu enesetunne ikka organismi normaalse toimimise näitaja nagu teame.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Brb kükin järgmises trennis 200.

Brb söön kuu lõpuni kiirnuudelid. :D

Sain oma tõstesaapad kätte. Suurus 45 1/3, et ka paksem spordisokk sisse mahuks.

Nii 44 kui ka 45 suurusi on ka Sparta FitShopis saadaval, saate tulla proovima.

Ja sinna see uus fotoaparaat kadus...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja sinna see uus fotoaparaat kadus...

Fotoaparaati saab ka järelmaksuga:

http://www.photopoin...ust#description

Kui nii edasi läheb, kirp2, siis kiirnuudleid näed edaspidi vaid unes. :)

Tahad, ma kirjeldan sulle, kuidas nad maitsevad. :P

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja sinna see uus fotoaparaat kadus...

:D No trenn on ikka tähtsam kui endast ilusate piltide tegemine.

Kuna ma pole ikka veel lõplikku selgust saanud, millist masinat osta, mõtlen veidi.

Kui nii edasi läheb, kirp2, siis kiirnuudleid näed edaspidi vaid unes. :)

Tahad, ma kirjeldan sulle, kuidas nad maitsevad. :P

Dieet pole veel nii hulluks läinud, et nuudleid unes näeks. :D Ja ei pea kirjeldama, olen neid ikka mõned korrad elu jooksul söönud.

Aga oma arvutikõlareid nägin küll täna unes. Ei tea, mida see tähendada võiks... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jou.

Hetkel käsil kergemad trennid ja valmistumine järgmise nädala jalatrenniks.

Neljapäeval tegin Spartas hommikul sääre ja reie kakspea, õhtul kerge nelipea trenni.

Viimases käskis Raigo mul lisaks kiiruslikule kükile ka kummidega pingile kükki teha, mis oli päris huvitav. Lisaks lõppu mõned pukkidele veerandkükid raskustunnetuse arendamiseks. Päris hea trenn oli, tavaliselt on kerged taastavad trennid väga tüütud.

Eile tegin Revalis rind-õlg-triitseps trenni. Tegin ka kiiruslikku surumist ja huvitavaid vigurharjutusi, üldiselt kerge pumpamine.

Lõpuks kiskus ikka tüütuks ära. Üritasin ka aeroobset teha, aga üle 20 min ei suutnud.

Pärast trenni tuli RÄIGE isu laadimise järele. Peas keerlesid juba chocolate chip cookies ja Ice Dream Banana Split ning üks paras pläskutäis kvaliteetset Jeesuse verd.

Aga sõin oma köögiviljad ära ja suutsin kiusatusele vastu panna. Hetkel pole küll mingi võistlusteks valmistumine käsil, aga tahan laadimise ajastada jalatrenni eelsele päevale.

Lisaks ei taha kaal enam nii väga hästi langeda. Jaanuari alguses alustasin ju väikest kuuajast dieeti, et veidikene lisandunud pekki tagasi tõmmata ja end hoida piirides, kust poleks võistluskaaluni palju minna.

Algnäit oli ca 83 kg, tänase seisuga olin 81,4 ehk selle nädala eesmärk 81,5 kg on täidetud. Eilne kinnitas taaskord seda, et "kus isu kõige suurem, seal kaalulangus kõige lähem".

Kuu algusest olen kasutanud ka FASTi Burnerit dieeti hõlbustava vahendina.

Sel nädalal täiendasin ka muude lisandite varu.

post-3216-0-26903300-1358597312.jpg

Täna veel kerge seljatrenn Revalis jäänud, pühapäeval taastusprotsessid, et esmaspäeval korralikult kükkida.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise oleme ka õhtupoole Revalis selga lammutamas, loodetavasti kohtume... ;)

Ahjaa, et ma ei unustaks: kuu lõpus peaks taaskord mingid vormipildid tegema(nt kui ühistreeningusse jõuan).

Saab näha, kas olen vahepeal mingis suunas ka silmnähtavalt arenenud või ei. Juba enda ree peal hoidmiseks oleks hea vahepeal "inventuur" teha.

Plaanin ka veebruari alguses uuesti DEXA-masinaga rasva- ja lihase % mõõtmas käia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt mul on vist kõht päris tühi ikka, sest mõte läheb vägisi kulinaariaalaste meistriteoste peale.

Kui juba, siis andke mulle mõtteid, mida endale sel nädalal lubada või mis on teie lemmik "laadimis"söögid?

Kui kuskil spets asutuses müüakse mingeid eriti häid maiustusi või on hiljuti mingi uus toode poodidesse tulnud, siis jagage infi.

Ennist nimetatud Ice Dream Banana Split "perejäätis" Premialt.

Ei leidnud kodulehelt suuremat pilti, krt kas nad ikka toodavad seda? Patt oleks see tootmisest maha võtta...

post-3216-0-58677000-1358598874.jpg

Chocolate Chip küpsiseid olen ka erinevaid proovinud. Kui endale korra nädalas midagi luban, otsin ikka võimalikult hea toote. Tavapoodide tooted on so-so, aga häid asju olen leidnud nii Tartu Kaubamajast kui Solarisest.

Pagaripoisid müüvad ka neid lahtiselt. Päris head, aga minu maitsele võiks olla magusamad. Samas suures koguses läheks viimasel juhul läägeks.

post-3216-0-77301800-1358599014.jpg

post-3216-0-72506400-1358599015.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ajad lihtsalt julmalt lusikaga sisse seda või sööd millegagi koos?

Aga kondentspiim on tõesti hea. Mälu järgi andis küll palju süsivesikuid, kuid vähe rasva.

Ise söön tavaliselt kondentspiima saia või pannkookidega, saab ka jäätisega.

Kunagi lapsepõlves tarbiti seda kohviga. Jättis ereda mulje ja eelmisel aastal sai uuesti proovitud. Mu meelest on kõige ehedam ilma lisanditeta.

Nüüd tahaks Narva küpsiseid, aga neid vist ei toodeta enam.

e27a851a5f6d03425dbbbe3df63384ca.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ajad lihtsalt julmalt lusikaga sisse seda või sööd millegagi koos?

Aga kondentspiim on tõesti hea. Mälu järgi andis küll palju süsivesikuid, kuid vähe rasva.

Ise söön tavaliselt kondentspiima saia või pannkookidega, saab ka jäätisega.

Kõige parem magustoit maailmas :-)- kondentspiim, päts tavalist pehmet saia ja pakk piima :-)

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ajad lihtsalt julmalt lusikaga sisse seda või sööd millegagi koos?

Aga kondentspiim on tõesti hea. Mälu järgi andis küll palju süsivesikuid, kuid vähe rasva.

Ise söön tavaliselt kondentspiima saia või pannkookidega, saab ka jäätisega.

Puuviljasalat kondenspiimaga :)

Või ahjuvärske õunak/mustikakook jäätisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×