Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Hmm, ma arvan, et tulen ka siis 14ks :D/>.

Nii tore- vennad Kirp ja Aleksei saavad jälle kokku ning võrdlevad, kumb on valgem :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea, kuidas eilne trenn õnnestunud oleks, aga tänasega tuleb küll rahule jääda.

Tegin siis koos Eesti kulturismi teise valge mehega, Aleksei Väräga.

Kuna ta tahtis endale treeningpäevikusse sisestamiseks kõiki andmeid, panen kirja kogu trenni.

Lamades kangi surumine

12x65

10x85 (+5 kg)

8x100 (+5kg)

8x112,5 kg (+7,5 kg)

100 kg juures tundus, et kang on veidi raske ja ehk peaks sammu muutma, et lihas viimaseks seeriaks valmis oleksin? Samuti tundsin end eilsest Aurast lausa nii "pehme" ja rahulikuna, et ei suutnud endas sportlikku viha leida.

Viimaseks seeriaks õnnestus end ikkagi kokku võtta, kuigi oleks saanud ehk tehnikat veelgi parandada.

Viimasest kordusest on näha, et kuna ma paremat õlga alateadlikult venituse eest hoian, teeb vasak käsi rohkem tööd ja väsib enne ära.(lisan varsti video)

Smithil kaldpinnal surumine

12x10kg + kang 27? kg (+2 kg)

10x27,5 + kang (+4,5 kg)

8x42,5 + kang (+7 kg)

10x 55 + kang (+4 kg, +2 kordust)

Fitlife smithi-kang on üks raskemaid, mida tean. Kohalikud hindavad kangi raskuseks 27-30 kg. Ma arvestasin 27 kg järgi.

Kuna smith ei liigu ka otse üles, vaid veidi diagonaali, võis ka siit mõni lisakilo/kordus tulla, kuid hästi õnnestunud harjutus iga juhul.

Lamades hantlitega lendamine

9x17,5

9x17,5

10x17,5

Kui baasharjutusi teen rohkem jõu peale, siis siin võtan kergemalt ja puhtamalt. Siiski võtsin täna 0,5 kg raskemad hantlid ja viimasel seerial tegin 9 asemel 10x. Võiks ka rohkem, kuid tunnen, et 5 päeva tagant rinda tehes pole vaja kõik seeriad suutlikkuseni punnitada.

Trosside ristamine

12x25

15x20

20x25

Esimene seeria oli külmalt veidi tunnetuseta, kuid viimasel tegin siiski 20x. Seda harjutust teen ka tavaliselt kergelt, pumpavalt otsa, kuna selle aja peale on rind piisava laksu kätte saanud.

Kõht Fitlife kiigutrenažööril 3x20x10kg+3x20 kerepainutusi

Tund kardiot crosstraineril.

Ühesõnaga väga hea trenn. Rekordikalkulaator annab 8x112,5 rekordiks 140, mis on ka minu absoluutne rekord! Selle tegin aga 90 kg juures, täna enne trenni kaalusin tänu trenniks laadimisele 82,8 kg, hommikuti 82 ringis.

Kui see "tühjaks lammutamine" nüüd arengut kinni ei jooksutanud, siis üritan ka järgnevatel trennidel raskust juurde panna.

Trenni lõpus oli tunda, et täna oli raske trenn. Meenusid 8x Mr Olympia Lee Haney sõnad "Stimulate, don't annihilate", mida peaks tõlgendama kui stimuleeri trennis lihast kasvama, mitte ära hävita(lammuta).

Aga kui järgmiseks trenniks taastunud olen, on kõik hea. Taastumise kiirendamiseks tegin pärast trenni külma dušši-kuuma sauna ringe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põnev videokokkuvõte, aga lootsin ka kurgi-Alekseist mõnda põnevat kaadrit näha. Arusaadav, et hr Kirp upitab enda teemas iseennast ja suurtele meestele ei anna võimalust särada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põnev videokokkuvõte, aga lootsin ka kurgi-Alekseist mõnda põnevat kaadrit näha. Arusaadav, et hr Kirp upitab enda teemas iseennast ja suurtele meestele ei anna võimalust särada :)

Aleksei kaadreid võid näha Aleksei blogis või ise käsi külge panna ja Fitlife teema jaoks materjali toota.

Pealegi on Fitlife mehed suht tagsihoidlikud ja ei soovi igal pool figureerida.

Me siin Fitnessis propageerimegi väikseid mehi. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna on rind RÄIGELT valus. Mitte lihtsalt kange, vaid peaaegu selline terav valu, võiks öelda.

Tundub, et eilne kulutus oli päris suur, kuna hommikune kaal oli 82 pealt taas 81,4 peale kukkunud. Kuigi lasin õhtul veel 100g tatart sisse.

Õnneks pole ei kaalukaotus, tugev trenn ega kerge unepuudus täna tunda andnud ja enesetunne seljatrenni eel on tugev.

Kui siia valemisse ka Workout Shock sisse lisada, peaks täna midagi head korda saatma.

Proovin siis Oti käsul 80 kgse hantliga möllata. Mingit maratonseeriat ei hakka tegema, aga 8 kordust võiks ikka proovida.

Lõuatõmbel mõtlesin ka lisaraskuse külge riputada - sageli polegi lisaraskusega oluliselt raskem teha, sest raskus elimineerib keha kõikumise, mis võimaldab kogu jõu tõmbesse suunata.

Soetasin endale ka uue tuubi Grip Geli, et midagi haarde taha ei jääks.

post-3216-0-67714200-1355157613.jpg

Keegi oskab öelda, miks ma selle pildi üles laadisin?

post-3216-0-46335600-1355158115.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna on rind RÄIGELT valus. Mitte lihtsalt kange, vaid peaaegu selline terav valu, võiks öelda.

Tundub, et eilne kulutus oli päris suur, kuna hommikune kaal oli 82 pealt taas 81,4 peale kukkunud. Kuigi lasin õhtul veel 100g tatart sisse.

Õnneks pole ei kaalukaotus, tugev trenn ega kerge unepuudus täna tunda andnud ja enesetunne seljatrenni eel on tugev.

Kui siia valemisse ka Workout Shock sisse lisada, peaks täna midagi head korda saatma.

Proovin siis Oti käsul 80 kgse hantliga möllata. Mingit maratonseeriat ei hakka tegema, aga 8 kordust võiks ikka proovida.

Lõuatõmbel mõtlesin ka lisaraskuse külge riputada - sageli polegi lisaraskusega oluliselt raskem teha, sest raskus elimineerib keha kõikumise, mis võimaldab kogu jõu tõmbesse suunata.

Soetasin endale ka uue tuubi Grip Geli, et midagi haarde taha ei jääks.

post-3216-0-67714200-1355157613.jpg

Keegi oskab öelda, miks ma selle pildi üles laadisin?

post-3216-0-46335600-1355158115.jpg

Pildi kohta ei oska midagi öelda, koledad mehed ehk :D? Aga mul läks eile rind isegi krampi õhtul :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pojake mis 8 kordust, Siim pani 23 ette ja see on vaja üle tõmmata... :D . Aga pilt võiks sümboliseerida seda, milliseks sa võiskid lähiajal muutuda, sest oma iidoli Kai Greene pilte ei ole ja ega selliseks sa ei muutu ka, muidugi kui sa Pauli ja Aleksei käest just kasvu soodustavaid stimulaatoreid ei saa.... :D

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pojake mis 8 kordust, Siim pani 23 ette ja see on vaja üle tõmmata... :D . Aga pilt võiks sümboliseerida seda, milliseks sa võiskid lähiajal muutuda, sest oma iidoli Kai Greene pilte ei ole ja ega selliseks sa ei muutu ka, muidugi kui sa Pauli ja Aleksei käest just kasvu soodustavaid stimulaatoreid ei saa.... :D

Terav...

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pojake mis 8 kordust, Siim pani 23 ette ja see on vaja üle tõmmata... :D . Aga pilt võiks sümboliseerida seda, milliseks sa võiskid lähiajal muutuda, sest oma iidoli Kai Greene pilte ei ole ja ega selliseks sa ei muutu ka, muidugi kui sa Pauli ja Aleksei käest just kasvu soodustavaid stimulaatoreid ei saa.... :D

No 23 kordust pole ka päris lihast ehitav vahemik. Jalad Siimul juba on nagu pikamaajooksjal, eks jõuab varsti selg ka järele. :D

jk

Pilt peaks olema jah klassikalise kulturismi euroopameistrivõistluste esiotsast. Pole ju niiväga võimatud mehed või ma alahindan neid?

Eks tööd peab selle nimel palju tegema. Mõtlen praegu, mis endale meesteklassi esimese hooaja eesmärgiks seada. Poolfinaali saada?

Jälle Ott süüdistab. :D Kõik inimesed on süütud, kuni pole süüdi tunnistatud. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane trenn oli mõnes mõttes näide sellest, miks ma enesetunde järgi trenni ära ei jäta.

Nimelt enne trenni oli enesetunne super. Energiat oli, isegi tuju oli hea ja mõtted naiivselt õnnelikud. Isegi trennieelne Workout Shcok seedis täna ülihästi, ei jäänud kõhtu loksuma ega midagi. Samas trenn oli raske ja igas harjutuses küll rekordit ei teinud.

Alustasin siis hantli tõmmetest. Esimesed seeriad olid tuntavalt kerged, kuigi lisasin raskust ka nendel. 65 kgga 8 oli juba paras tööseeria.

kuna 80 kg hantel on suht jurakas, siis tegin selle seeria pingil(et hantel vastu hantlirenni käima ei hakkaks), kuid polnud selle asendiga väga harjunud.

8 kordust tuli siiski ära, kuid ega lihastunnetuse stiilinäide see polnud. Seetõttu tegin veel lõppu 12x70 kg, mis meeldis mulle oluliselt rohkem.

Videos tundub vist kergem, kui tegelt oli. :P

Ära ma selle siiski tegin, kaamerameheks ei keegi muu kui Roland Tokko!

Avastasin, et ega Spartas pole ka suuremat hantlit kui 80 kg. Ei tohigi väga tugevaks saada. ;) Vaatan, et mida tugevamaks mees saab, seda "abitumaks" muutub: vaja kangi tõmmetel kedagi, kes teist otsa all hoiab, vaja pool trenni jalapressilt kettaid maha laadida jne.

Rait Sagor ilmus ka ligi ja imestas, mis krdi lailihasemehed need kulturistid on, et 80 kgga möllavad. 23 kordusest rääkimata. :D

Kangi otsa tõmbes tegin sama tulemuse, mis eelmisel trennil. Ega see ka mingi tunnetuse peale olnud, aga kui raskustunnetust ja närvisüsteemi arendab, siis olen rahul.

Lõuatõmmetes tegin 3x9+5kg. Täna ei teinud ka siin mingit 3 sekundilist negatiivi, kuid hästi võttis siiski.

Viimasena seljale kergelt pikad seeriad plokki laia pealthaardega.

Alaseljale pukkidelt tõmmet(ehk jõutõmbe ülemine faas).

Lõppu kerge taastav aeroobne, rullimine ja Powerplatel venitused+külm dušš ja saun taastumiseks.

Olin trennile nii keskendunud, et jäin lausa rongist maha, kuid õnneks on ka pealinnas sugulasi. :D

Homme on trennivaba, kolmapäeval teen Revalis õlga, mis on hea, kuna seal on konkreetne pink istudes kangi surumiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No 23 kordust pole ka päris lihast ehitav vahemik. Jalad Siimul juba on nagu pikamaajooksjal, eks jõuab varsti selg ka järele. :D

jk

Pilt peaks olema jah klassikalise kulturismi euroopameistrivõistluste esiotsast. Pole ju niiväga võimatud mehed või ma alahindan neid?

Eks tööd peab selle nimel palju tegema. Mõtlen praegu, mis endale meesteklassi esimese hooaja eesmärgiks seada. Poolfinaali saada?

Jälle Ott süüdistab. :D Kõik inimesed on süütud, kuni pole süüdi tunnistatud. :P

tumblr_lnawlk3fs01qlecpso1_400.gif

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen vist mingi elektrolüütide vampiir, sest Paulil läks ju teatavasti viimati minuga koos treenides kõht nii krampi, et mees aeles maas. :ph34r:

post-3216-0-44687800-1355161721.jpg

Paul on lihtsalt vallatu mees :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile oli puhkepäev ja piirdusin vaid saunaprotseduuridega.

Rind on ikka veel üpris valus, kuid üritan selle taastumist kiirendada.

Muidugi on nüüd kange ka selg.

Eile oli siis selline harukordne päev, kus mul polnud enda toitu kaasas. Seega kasutasin ära Sparta kohviku teenuseid.

Mõned ütlevad, et tervislik toitumine on kallis. Mina ütleks, et palju kallim on väljast valmistoitu osta.

Ainult veise sisefileed süües läheb jah sportlik toitumine kalliks, kuid üldiselt tuleb ise toidu valmistamine ikkagi soodsam, rääkimata tervislikkusest.

Eilne menüü oli seega päevapakkumise lõhe ahjukartulitega, kanafilee Caesari salat ja omlett broilerifileega. Kokku kulus veidi üle 12€, mille kohta mul võrdlus puudub, kas see on väljas söömise kohta kallis või ei. Küll aga saaks selle eest nt kanafileed ikka mitu head kilo.

Vähemalt oli toit maitsev. Kui viimati väljas lõhet sõin, oli kohe aru saada, et see on vist alles sügavkülmast välja võetud ja jumal teab, kuidas valmistatud. Suhu jäi spetsiifiline kirbe maitse. Sparta kohviku lõhe oli aga väga maitsev.

Üldiselt oli seega veidi valguvaene ja see-eest süsivesikurikas päev, kuid eks laadimise funktsiooni see täitis. Sellest hoolimata oli õhtune kaal suht madal, seega sain veel kodutehtud kooki lubada. :P

Täna lähen teen Revalis õlga ja käsi, homme jalatrenn ja õnneks töövaba päev, mis võimaldab pikalt magada ja taastusprotseduure Kalev Spas.

Täna käis Telliskivis lisandite varusid täiendamas pikaaegne treenitav, Liis Lemsalu bändi maailma parim saksofonist Mairo Marjamaa. Eesmärgiks olnud kaal on tal saavutatud ja rohkemgi veel. Nüüd üritame kaalu stabiliseerida ja keha koostist muuta.

Vähemalt käega peaks groupiesid saama. :D

post-3216-0-63827800-1355319819.jpg

Ahjaa: Mairo rääkis ka oma unenäost. Nimelt oli meie koostöö osutunud nii edukaks, et Mairo oli unenäos jõudnud kulturismivõistlustele. Võistlus toimus A le Coq Arenal, lava oli seal, kus tavaliselt publik istub.

Mairo trumbiks osutusid selg ja biitseps, mida ta siis agaralt demonstreeris. Ühtäkki vaatab, et kohtunikuks olnud Ott Kiivikas läheb näost valgeks, ajab silmad suureks ja paneb veel binoklid ka ette Mairot jõllitades, kuigi äsja käis ju KSA silmaoperatsioonil.

Mairo vaatab siis, et mis valesti on. Kiikab kaasvõitlejaid: kõik on nagu korras. Vaatab siis enda peale ja avastab, et üritas oma võimsat biitsepsit esitleda läbi sulejope. :D :D

Selle jama peale jooksin mina keset lava, punnitasin most musculari ja lõpetasin selle komejandi publiku ovatsioonide saatel enda võiduga. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pojake mis 8 kordust, Siim pani 23 ette ja see on vaja üle tõmmata... :D/> . Aga pilt võiks sümboliseerida seda, milliseks sa võiskid lähiajal muutuda, sest oma iidoli Kai Greene pilte ei ole ja ega selliseks sa ei muutu ka, muidugi kui sa Pauli ja Aleksei käest just kasvu soodustavaid stimulaatoreid ei saa.... :D/>

Ei muutuks kirp ja ei muutunud sina ka nagu näha. Sellesmõttes, et kust pärineb info, et me jagame mingeid stimulaatoreid ? :huh:

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei muutuks kirp ja ei muutunud sina ka nagu näha. Sellesmõttes, et kust pärineb info, et me jagame mingeid stimulaatoreid ? :huh:

Peab tunnistama, et ei ole ka soovi selliseks muutuda, teades seda, et mingi protsent neist soovijatest ei sure loomulikku surma 30 - 40 aastaselt....

Seda kas te ka kellegile midagi jagate ma ei tea, kuid et manustate seda tean küll ja info pärneb algallikal ehk sinult endalt... ;) Ma loodan, et ma ei pea siinkohal sinu enda kirja avaldama, kus sa seda tunnistad - vähemasti minule teistpidi arvamust selle läbilugemisel ei jäänud.

Seega Kirbu poiss -sa ei pea siinkoHal agiteerima, et kedagi süüdistatakse. ,Ma konstanteerin fakte ;) . Muretsen lihtsalt pojakese pärast,, sest iga kord kui ta Tartu retkelt saabub on ta sügavas depressioonis sellest, et endised trennikaaslased kasvavad nagu pärmi peal ,kuid tema ei arene nii kiiresti.... :(

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile oli puhkepäev ja piirdusin vaid saunaprotseduuridega.

Rind on ikka veel üpris valus, kuid üritan selle taastumist kiirendada.

Muidugi on nüüd kange ka selg.

Eile oli siis selline harukordne päev, kus mul polnud enda toitu kaasas. Seega kasutasin ära Sparta kohviku teenuseid.

Mõned ütlevad, et tervislik toitumine on kallis. Mina ütleks, et palju kallim on väljast valmistoitu osta.

Ainult veise sisefileed süües läheb jah sportlik toitumine kalliks, kuid üldiselt tuleb ise toidu valmistamine ikkagi soodsam, rääkimata tervislikkusest.

Eilne menüü oli seega päevapakkumise lõhe ahjukartulitega, kanafilee Caesari salat ja omlett broilerifileega. Kokku kulus veidi üle 12€, mille kohta mul võrdlus puudub, kas see on väljas söömise kohta kallis või ei. Küll aga saaks selle eest nt kanafileed ikka mitu head kilo.

Vähemalt oli toit maitsev. Kui viimati väljas lõhet sõin, oli kohe aru saada, et see on vist alles sügavkülmast välja võetud ja jumal teab, kuidas valmistatud. Suhu jäi spetsiifiline kirbe maitse. Sparta kohviku lõhe oli aga väga maitsev.

Üldiselt oli seega veidi valguvaene ja see-eest süsivesikurikas päev, kuid eks laadimise funktsiooni see täitis. Sellest hoolimata oli õhtune kaal suht madal, seega sain veel kodutehtud kooki lubada. :P

Täna lähen teen Revalis õlga ja käsi, homme jalatrenn ja õnneks töövaba päev, mis võimaldab pikalt magada ja taastusprotseduure Kalev Spas.

Täna käis Telliskivis lisandite varusid täiendamas pikaaegne treenitav, Liis Lemsalu bändi maailma parim saksofonist Mairo Marjamaa. Eesmärgiks olnud kaal on tal saavutatud ja rohkemgi veel. Nüüd üritame kaalu stabiliseerida ja keha koostist muuta.

Vähemalt käega peaks groupiesid saama. :D

post-3216-0-63827800-1355319819.jpg

Ahjaa: Mairo rääkis ka oma unenäost. Nimelt oli meie koostöö osutunud nii edukaks, et Mairo oli unenäos jõudnud kulturismivõistlustele. Võistlus toimus A le Coq Arenal, lava oli seal, kus tavaliselt publik istub.

Mairo trumbiks osutusid selg ja biitseps, mida ta siis agaralt demonstreeris. Ühtäkki vaatab, et kohtunikuks olnud Ott Kiivikas läheb näost valgeks, ajab silmad suureks ja paneb veel binoklid ka ette Mairot jõllitades, kuigi äsja käis ju KSA silmaoperatsioonil.

Mairo vaatab siis, et mis valesti on. Kiikab kaasvõitlejaid: kõik on nagu korras. Vaatab siis enda peale ja avastab, et üritas oma võimsat biitsepsit esitleda läbi sulejope. :D :D

Selle jama peale jooksin mina keset lava, punnitasin most musculari ja lõpetasin selle komejandi publiku ovatsioonide saatel enda võiduga. :D

Aga mina olen näinud elukese jooksul ühe korra kui Otil olid silmad megasuured ja mees kaotas korraks kõnevõime kui keegi kodanik Kalvi Orav kulturismivõistlustel lavale kavatses minna karvaste jalgade ja vägagi trussikuid meenutavate püksikestega :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×