Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Täna tegin siis selle treeningtsükli esimese tugeva rinnatrenni.

Kui hommikul kell 12 silmad lahti sain, oli esimene mõte, et hommikusest trennist ei tule küll midagi välja.

Aga kui tugev hommikusöök 6 muna+ 90g kaerahelbeputru söödud ja sinna otsa veel kofeiiniannus ka, läks olemine juba erksamaks.

Spartasse jõudes otsustasingi trenni ikkagi ära teha: õhtul on kavas personaaltreening ja ei tea, kas pärast seda ajaliselt jõuan.

Eesmärk trennis oli korrata viimase tsükli lõpu tipptulemusi ja see ka õnnestus.

Kuna eile jäin linna, siis midagi õnnestus ikka maale maha unustada. Nimelt trennieelne booster, kuid õnneks on olemas selline tore koht nagu FitShop. :P

Võtsingi siis ühe mustika Workout Shocki laksu sisse ja palja hommikusöögi pealt tehtav trenn võis alata.

Lamades surudes läksin plaanitult välja 8x105 kgni. Kui oleks teinud mustalt, oleks isegi 1-2 kordust (abiga) veel võinud punnida, kuid jätsin need varuks.

Kaldpinnal smithil surudes tegin viimasel seerial 6x80 kg, mis tuli küll raskelt, kuid siiski.

Lamades hantlitega lendamises tegin plaanitult 8,9,9x 17 kg.

Trosside ristamist tegin täna veidi kiirema tempoga, kuid see-eest rohkem korduseid: 3x15x4 plaati.

Kõhu teen õhtul+aeroobse, kui aega vähegi üle jääb.

Ehk siis olen rahul. Kui nüüd igal järgneval trennil õnnestuks 2,5 kg lisada, peaks enne jõule tulema absoluutse rekordi kordamine ehk lamades surudes sinna 140kg kanti. Seda aga madalama kaalu juures.

Lisan lisaks Intrale ka Amino Rushi uuesti menüüsse, et päevas täisannuse 10g kreatiini täis saaks.

Samuti peaks rekordi huvides nüüd söömisega tegelema ja natukene kaalu tõstma. Viimasel ajal kukkus kaal tagasi 81,4 juurde ja ka vorm oli täna trennis terav.

Söögijutu juurde sobib ka Protein Puddingust valmistatud, piparkoogipõhja ja marjadega kook, mida Monika Saar mulle eile degusteerimiseks tõi.

Retsepti ja detailse valmistamisõpetuse leiate lähipäevil tema BLOGIST

post-3216-0-77717700-1354461471.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige kehvem twilighti osa...liiga palju mämmutamist ja liiga vähe laamendamist :D

No homo?

Seda küll. Isegi see eepiline võitlusstseen oli ju nagu oli. Spetsialistide sõnul oli raamatus kõik HOOPIS teistmoodi.

9gagis vms oli kunagi õpetus "kuidas ehitada üles filmi, mis jätab vaatajatele mulje, et tegu oli hea filmiga"

Üks punkt oli see, et pane filmi lõppu mingi positiivne naiivne poplauluke, millel pole filmi sisuga midagi pistmist, kuid mis viimase asjana kajama jäädes jätab vaatajale positiivse emotsiooni ja tunde, et film oli hea. ;) Küünilisus või tõde?

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No homo?

Seda küll. Isegi see eepiline võitlusstseen oli ju nagu oli. Spetsialistide sõnul oli raamatus kõik HOOPIS teistmoodi.

9gagis vms oli kunagi õpetus "kuidas ehitada üles filmi, mis jätab vaatajatele mulje, et tegu oli hea filmiga"

Üks punkt oli see, et pane filmi lõppu mingi positiivne naiivne poplauluke, millel pole filmi sisuga midagi pistmist, kuid mis viimase asjana kajama jäädes jätab vaatajale positiivse emotsiooni ja tunde, et film oli hea. ;) Küünilisus või tõde?

Film pole oluline, laul see on põhiline! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loen rõõmuga, et ei sõnagi piinavast rinnast :) ?

Viimasel ajal (eriti) tunda pole andnud, täna igatahes mitte.

V-o kui paar nädalat järjest lammutatud, hakkab tunda andma, aga kindlasti vähem kui enne.

Tuleval nädalal lähen Tartusse, aga ülejärgmisel peaks ehk sulle külla tulema rasketest trennidest taastumise huvides.

Pärast tööd andsin ühe personaaltreeningu ja jõudsin teha kõhtu+45 min aeroobset.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimasel ajal (eriti) tunda pole andnud, täna igatahes mitte.

V-o kui paar nädalat järjest lammutatud, hakkab tunda andma, aga kindlasti vähem kui enne.

Tuleval nädalal lähen Tartusse, aga ülejärgmisel peaks ehk sulle külla tulema rasketest trennidest taastumise huvides.

Pärast tööd andsin ühe personaaltreeningu ja jõudsin teha kõhtu+45 min aeroobset.

Tartu rahvas juba ootab sind mädamunadega :P

post-50-0-33455000-1354611215.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korralik sõim maestro poolt kulub ikka vahest marjaks ära.. pole vöökaut sokki vajagi :D

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korralik sõim maestro poolt kulub ikka vahest marjaks ära.. pole vöökaut sokki vajagi :D

Sõimu on hr Kirbu jaoks vähe. Kere peale tuleb anda- küll siis hakkab tulema!(krt teab, mis asi) :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna juhtus üks kahjurõõmus lugu, millest ma õela inimesena rääkimata ei saa jätta. :D

Nimelt oli täna mikrotsükli viimane trenn, jalg Spartas.

Alustasin kükiga, kus panin viimasel seerial +5kg juurde võrreldes eelise korraga.

Kuna samal ajal ilmus trenni STAARATLEET Alex Uuetalu, siis palusin teda ennast julgestama.

4 seeriat tehtud, kuigi Alexi ja Raigo arvates olen ma nõrk.

Kui solvumispisarad nutetud, tahtsin jätkata jalapressiga. Kuna Alex just sellega alustas, siis lõin kampa.

Alex plaanis täna võtta kergemalt, kuna olevat juba eile alustanud kevadeks vee välja ajamisega teatud kangete jookidega. HT-Riga vist. See on päris kange. Mina olin täna lihtsalt väsinud ja närvisüsteem suutmatu ülimalt pingutama.

Kerge trenn kahekesi koos tehes muidugi ei õnnestunud.

Jalapressil tegin siis 12x200, 10x250, 8x300 ja intuitiivselt treenides jätkasin 12x250 ja 20x200.

Alex suutis ka alguse kaasas püsida. Ühesõnaga koos tegemine kannustas nii teda enesetundest hoolimata rohkem pingutama, mis on hea(vist).

Kolmanda harjutusena tegin säärte sirutusi ette 3x15 ja Alex tegi samuti.

Siinkohal märkasin, kuidas osa vett oli Alexil ikkagi välja ajamata jäänud. Igatahes otsaesisele pärlendama jagus seda veel küll.

Pilt oli täna veidi udune

post-3216-0-26874900-1354824614.jpg

Kiirelt aru pidades jätkasime kõhuli kõverdamisega.

Mina tegin 15x, 12x, 10x, 8x ja 10x50 kg. Alex piirdus siinkohal 3 seeriaga, sest "juba pingile kõhuli heites tahtis maosisu välja pressida."

Staaratleet kogub ennast.

post-3216-0-52748100-1354824618.jpg

Kuna Spartas erinevalt mõnest hardcore gymist okseämbrit pole, lõime siinkohal sõbralikult käed ja Alex siirdus edasi sääre juurde.

Mina tegin veel 3 seeriat Ben Johnsonit.

Sääre tegin täna ära hommikuse trenni käigus. Treenisin samuti täiesti tunde järgi ja tegin harjutusi, mis parasjagu meeldisid.

Ühesõnaga oli trenn päris hea. Reis läks täis nagu õhupall.

Homme siirdun Tartusse kaugõppe sessioonile. Vaatan, kas õnnestub midagi ära teha või tuleb ka profikulturistina leiba teenima hakata.

Loodan, et laupäevaks on keha ja vaim taastunud ning valmis rinnatrennis edasiminekut näitama.

Sarge, kui sa laupäeval Tartus oled, siis võime sulle Hesburgerist jälle kolm juustukat võtta ja ühe trenni teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sarge, kui sa laupäeval Tartus oled, siis võime sulle Hesburgerist jälle kolm juustukat võtta ja ühe trenni teha.

Hmm... Laupäeval tahaks hommikul trenni ära teha, kuna pühapäeval korvpallivõistlus. Seekord ma kardan, et jääb ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmm... Laupäeval tahaks hommikul trenni ära teha, kuna pühapäeval korvpallivõistlus. Seekord ma kardan, et jääb ära.

Mis see täpsemalt ära jääb- kas burgerid või trenn? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ainult raha puudusel? Aga kui keegi 10 burgerit välja teeks? :P

Kuna kaal on alla 80kg, siis võtaksin need vastu küll :D. Kulub laadimiseks ära. Teed välja mulle? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selge, Sarge.

Kui keegi teine mõtleb homme 18.00st TÜASKis trenni teha, siis hea julgestaja rinnatrenni ajaks kuluks ära!

Täna oli pikk päev koolis. Üritan leida aega ja motivatsiooni, et oma kooliasjad korda saada.

Võimlemissaalis nägin täna treenimas kaunitar Darola Kruusikut, kelle selg tundub VEEL laiemaks läinud olevat.

Ei tea, kas näeme teda veel kunagi laval?

Näitan teile lõpuks, millise toidupoolisega ma tavaliselt nädalavahetuse Tartus üle elan.

Hommikul läheb ilmselt munapuder spinatiga ja kiirpuder, päeva jooksul 2x liha, köögiviljad ja tatar, enne trenni kohupiim ja tatar. Lisaks veel pirnid(mida kass huviga uudistab) ja õhtul veelkord kohupiim.

Kassi ma ei söö. Kui just häda käes ei ole.

post-3216-0-36697300-1354907698.jpg

Homme siis rinnatrenn. Loodan selleks välja puhata ja kui treeningpartneri leian, ehk ka mõne vormipilti teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selge, Sarge.

Kui keegi teine mõtleb homme 18.00st TÜASKis trenni teha, siis hea julgestaja rinnatrenni ajaks kuluks ära!

Täna oli pikk päev koolis. Üritan leida aega ja motivatsiooni, et oma kooliasjad korda saada.

Võimlemissaalis nägin täna treenimas kaunitar Darola Kruusikut, kelle selg tundub VEEL laiemaks läinud olevat.

Ei tea, kas näeme teda veel kunagi laval?

Näitan teile lõpuks, millise toidupoolisega ma tavaliselt nädalavahetuse Tartus üle elan.

Hommikul läheb ilmselt munapuder spinatiga ja kiirpuder, päeva jooksul 2x liha, köögiviljad ja tatar, enne trenni kohupiim ja tatar. Lisaks veel pirnid(mida kass huviga uudistab) ja õhtul veelkord kohupiim.

Kassi ma ei söö. Kui just häda käes ei ole.

post-3216-0-36697300-1354907698.jpg

Homme siis rinnatrenn. Loodan selleks välja puhata ja kui treeningpartneri leian, ehk ka mõne vormipilti teha.

Hr Kirp valmistub ilmselt maailmalõpuks- kõik hädavajalik olemas. Kas sellest Tartu trennist mingi pildi-videomaterjal ka tuleb? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära hõiska enne õhtut, võiks siinkohal öelda.

Nimelt täna tegin midagi minu puhul harukordset ja lükkasin trenni oma keha kuulates edasi.

Usun, et lihas oli taastunud, kuid unepuudusest tingitud väsimus oli suur. Ning ma ei tahtnud minna trenni lihtsalt "linnukest kirja saama", vaid edasiminekut näitama.

Muidugi hommikul selgus, et eksam, milleks õhtul õppisin, jääb ära. <_<

Päeva jooksul jõudsin enesetundele tuginedes veel mitu korda ümber mõelda, kuid otsustasin siiski puhkepäeva kasuks.

Loodan, et Silvar koos Team FASTiga suutsid need minu tuhandetele kohale tulnud fännidele mõeldud tribüünid oma jõududega kokku lükata. :D

Kuna magamiseks oli aeg veel varajane, otsustasin üle pika aja külastada veekeskust.

Aurasse polnud lausa poolteist aastat jõudnud ja selle ajaga on siin ühtteist muutunud.

Esiteks on ära vahetatud meeste ja naiste riietusruumid. Hea, et ma vanast harjumusest kohe sisse ei marssinud. :D

post-3216-0-67558600-1354998914.jpg

Ajad on rasked ja et inimesed oleksid sunnitud rohkem keskuse pelmeene sööma, on Aura vahepeal üpris kulturistivaenulikuks muudetud.

Samas letist ostetud siidriga läbustada ja kaaskülastajaid häirida oleks nagu OK? :rolleyes:

post-3216-0-21475100-1354998913.jpg

Aural on Kalev Spa ees plusse ja miinuseid, aga oma töö tegi see ära.

Kui kaks tundi ligunetud, oli väsimus kadunud ja võiks öelda, et lausa tuju läks heaks!

Meenus, kuidas dieedi ajal sai seal samuti keha ja vaimu taastatud. Protseduuri lõpuks tuli isu trenni teha tagasi ning mõttes sai juba hakatud järgmise päeva negatiivse kaldega surumise raskuseid paika panema.

Homme jääb esimene loeng ära, seega tuleb üks pikk ja loodetavasti kosutav uni.

Kuna FitLifes niikuinii 51 kgsest suuremat hantlit pole, siis on hea, et seljatrenn Sparta kanda jääb. Saab Oti kästud 80kg hantlit proovida, kui õnnestub. :D

Aga üks mis kindel: homme 14.00 ajal tulen Fitlifesse trenni. Loodan, et keegi pädev julgestaja on sel ajal trennis. Võin ka mõne kohaliku härjaga koos teha, kui teil kellelgi on rinnatrenn.

Ööd!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära hõiska enne õhtut, võiks siinkohal öelda.

Nimelt täna tegin midagi minu puhul harukordset ja lükkasin trenni oma keha kuulates edasi.

Usun, et lihas oli taastunud, kuid unepuudusest tingitud väsimus oli suur. Ning ma ei tahtnud minna trenni lihtsalt "linnukest kirja saama", vaid edasiminekut näitama.

Muidugi hommikul selgus, et eksam, milleks õhtul õppisin, jääb ära. <_<

Päeva jooksul jõudsin enesetundele tuginedes veel mitu korda ümber mõelda, kuid otsustasin siiski puhkepäeva kasuks.

Loodan, et Silvar koos Team FASTiga suutsid need minu tuhandetele kohale tulnud fännidele mõeldud tribüünid oma jõududega kokku lükata. :D

Kuna magamiseks oli aeg veel varajane, otsustasin üle pika aja külastada veekeskust.

Aurasse polnud lausa poolteist aastat jõudnud ja selle ajaga on siin ühtteist muutunud.

Esiteks on ära vahetatud meeste ja naiste riietusruumid. Hea, et ma vanast harjumusest kohe sisse ei marssinud. :D

post-3216-0-67558600-1354998914.jpg

Ajad on rasked ja et inimesed oleksid sunnitud rohkem keskuse pelmeene sööma, on Aura vahepeal üpris kulturistivaenulikuks muudetud.

Samas letist ostetud siidriga läbustada ja kaaskülastajaid häirida oleks nagu OK? :rolleyes:

post-3216-0-21475100-1354998913.jpg

Aural on Kalev Spa ees plusse ja miinuseid, aga oma töö tegi see ära.

Kui kaks tundi ligunetud, oli väsimus kadunud ja võiks öelda, et lausa tuju läks heaks!

Meenus, kuidas dieedi ajal sai seal samuti keha ja vaimu taastatud. Protseduuri lõpuks tuli isu trenni teha tagasi ning mõttes sai juba hakatud järgmise päeva negatiivse kaldega surumise raskuseid paika panema.

Homme jääb esimene loeng ära, seega tuleb üks pikk ja loodetavasti kosutav uni.

Kuna FitLifes niikuinii 51 kgsest suuremat hantlit pole, siis on hea, et seljatrenn Sparta kanda jääb. Saab Oti kästud 80kg hantlit proovida, kui õnnestub. :D

Aga üks mis kindel: homme 14.00 ajal tulen Fitlifesse trenni. Loodan, et keegi pädev julgestaja on sel ajal trennis. Võin ka mõne kohaliku härjaga koos teha, kui teil kellelgi on rinnatrenn.

Ööd!

Mul on rind, Paulil on ka tavaliselt rind, aga võib-olla jätab vahele. Ma ise teen igatahes kergemalt nüüd nädal aega, seega homme mingeid ulmeraskusi ei näe :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on rind, Paulil on ka tavaliselt rind, aga võib-olla jätab vahele. Ma ise teen igatahes kergemalt nüüd nädal aega, seega homme mingeid ulmeraskusi ei näe :D.

Paul pidavat jah puhkama ja pidutsema. :D

Aga kui sulle 14.00 sobib, siis võivad kulturismi kaks valgeimat meest jõud ühendada. :D

Sinu kerged raskused ongi mulle parajad tööraskused. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paul pidavat jah puhkama ja pidutsema. :D

Aga kui sulle 14.00 sobib, siis võivad kulturismi kaks valgeimat meest jõud ühendada. :D

Sinu kerged raskused ongi mulle parajad tööraskused. :D

Hmm, ma arvan, et tulen ka siis 14ks :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×