Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Täna oli järjekordne suurepärane rinnatrenn, sedakorda Spartas.

Et see õnnestuks maksimaalselt, pakkusin võimalust koos treenida eelpool mainitud tublile kliendile, Mairole.

Kui me esimest korda Spartas kohtusime, kaalus ta ca 94 kg. Nüüd lahutab teda eesmärgiks, 80 kgst, veel vaid kiloke kopikatega.

Trenni tegi ta ka enne minuga kohtumist, tänu millele suutis aasta jooksul alla tulla 102 kg pealt, küll aga mitte kõige õigema lähenemise järgi. Tõusude ja mõõnade kiuste on mees juba täitsa inimese nägu. :D Praegu üritame toitumist tema kui muusiku kaootilise päevakavaga sobitada nii, et ka viimased kiuslikud kilod maha saaks ja keha koostis muutuks.

Enne trenni jootsin talle sisse edukaks trenniks vajaliku Workout Shocki laksu+Kirbu erisegu.

post-3216-0-25980100-1352580943.jpg

Kirbu erisegu on kange :D

post-3216-0-56678100-1352580947.jpg

Vaatan, et muusikud on ühtmoodi valivad: trennijärgseks joogiks on nagu Kasearul ja Suvistel ka Mairol Lean Gain.

post-3216-0-14030800-1352580957.jpg

Alustasime lamades surumisest

12x65 (+2,5 kg)

10x80 (+2,5 kg)

8x95 (+2,5 kg)

8x105 (+2 kordust)

Tunda oli, et raskust sai tõstetud, kuid lõpptulemusega olen väga rahul. Seda enam, et liigutuse tempo oli endiselt kontrolli all. Rekordikalkulaator annab 8x105 puhul maxiks 130 kg, mis polegi enam nii paha. Aeglaselt, aga järjekindlalt hakkab jõud sinna paremate päevade tasemele jõudma, kuid seda madalama kaalu juures.

Kaldpinnal smithil surumine

12x35 kg (+~3 kg)

10x50 (+~3 kg)

8x62,5 kg (+~0,5 kg)

7x77,5 kg (+~0,5 kg, +3 kordust)

Smithi edasiminekut on raske päris täpselt hinnata, kuna smithi kangid on erineva raskusega. Tartu Fitlifes on lausa ca 27,5 kg kang, samuti ka teine nurk masinal.

Antud raskustesse Sparta kangi kaalu ei arvanud, kuna ei tea seda.

post-3216-0-71010100-1352581132.jpg

post-3216-0-76151200-1352581153.jpg

Lamades hantlitega lendamine

8x17

9x17

9x17

Siin tegin plaanitult 1 korduse rohkem. Kui Pauliga koos treenides olin seks ajaks juba tühi, siis täna kannatas puhta tehnikaga eesmärk ilusti täita.

post-3216-0-00017600-1352581140.jpg

post-3216-0-62123100-1352581159.jpg

post-3216-0-70148500-1352581166.jpg

Trosside ristamine

10x4 plaati

10x4

12x4

Taaskord plaani järgi 1 kordus rohkem. Siinkohal on ka raske võrrelda: plokid on samuti erineva raskusega. See sooritus oli aga väga kerge. Pauliga tehes oli lihas seks ajaks juba nii läbi, et tegin vapsee kergelt, pigem taastavalt pumbates.

post-3216-0-17362100-1352581148.jpg

post-3216-0-86417500-1352582617.jpg

Kõht alaplokil põlvede tõsted

3x15x4 plaati

Kuigi Mairo tegi rinda alles 2 päeva tagasi, tuli tulid täna uued rekordid. Eks siin olid abiks nii minu sisse söödetud lisandid kui ka muidugi minu julgestamine ja piitsutamine.

Sõbrapilt Dorian Yatesi stiilis

post-3216-0-40707700-1352582623.jpg

Biits on Mairol päris jämedaks läinud. Eks see showbusinessis ka põhilihas. :D

post-3216-0-71502200-1352582627.jpg

Versus 90+ kg

post-3216-0-39432000-1352583623.jpg

Photo by Ivo Heinloo.

Pärast trenni kiire 15 min jooks ja Gmasteri juurde massaaži üle pika aja.

Gmaster laadis parasjagu biitsepsit klassikalise kartuli ja soustiga. Ega siin midagi: grimm peale ja MPs lavale... :D

post-3216-0-66861900-1352583014.jpg

Gmaster käis üle mu selja, millel mingi närvivalu vahepeal tunda annab ja andis ka soovituse kiropraktiku juurde minna. Nimelt olla mul üks seljalüli kahtlane(mis on halb uudis). Muidu pole tunda andnud, aga mudides küll. Arvan, et madratsi välja vahetamine kõvema vastu pole paha mõte.

Gmaster tõmbas seljale veel teibi ka peale. Loodetavasti saan homses seljatrennis taaskord edasiminekut näidata.

NB! Kel mingi ihuhäda küljes, pange Gmasteri juures aeg kinni veel enne aasta lõppu. Uus aasta pidavat kaasa tooma väikse hinnatõusu, kuigi professionaalne abi on seda väärt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See SHOCK on üks paras pomm tõesti! Kui teinekord varahommikul peaks trenni tegema ja uni vajub silma peale, siis piisab täiesti ühest laksust Shockist ning jooksed nagu põder terve päev :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See SHOCK on üks paras pomm tõesti! Kui teinekord varahommikul peaks trenni tegema ja uni vajub silma peale, siis piisab täiesti ühest laksust Shockist ning jooksed nagu põder terve päev :rolleyes:

:D Eks ta mõju ole individuaalne, nagu paljudel lisanditel. Kes muidu kohvi ei joo, neile mõjub kindlasti veel paremini.

Praegu, kui kasutan Shocki 1-2 korda nädalas, on efekt sedavõrra parem. Iga trenn pole lisaenergiat vaja ja iga trenn keha kunstlikult rohkem kurnata pole ka mõtet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pühapäeval tegin võrdlemisi hea seljatrenni Revalis.

Esimesel harjutusel, ehk hantli tõmmetel võtsin igal seerial paar kg raskema hantli kui eelmine kord.

Need seeriad ei tulnud aga väga kergelt, sest eelmise päeva rinnatrenn oli ikka väga suur koormus, eelkõige närvisüsteemile.

Kui eelmisel korral sai viimasel seerial 65kgx6 tehtud, siis seekord tahtsin proovida ca 67-68kgse hantliga. Pole sellist luksust aga ka Reval-Spordis.

Mis mul siis üle jäi: võtsin 70kgse hantli, millega tegin 6 asemel hoopis 8 kordust. Ma ei adunud adrenaliinilaksu all, mis tehnikaga seda tegin, aga tehtud see sai.

Kangi otsa tõmmetes lisasin samuti veidi raskuseid, lõuatõmmetes ja lõpetuseks ka pulloveris.

Jõutõmmet ei hakanud tegema, tegin lihtsalt keretõsteid.

Raskuste suhtes ei kurda, aga enesetunde suhtes oli raske trenn, sest proovisin üht teist trennieelset toodet. See rai*e sisaldas ca 2x rohkem kofeiini kui Workout Shock. Sain sellest kohe aru, kui pulss seeriate vahel kuidagi taastuda ei tahtnud. Pidin seeriate vahel põrandal lamama, et pulss taastuks ja trenni intensiivsust hoida saaksin. Kofeiin on ju kõige odavam viis pre-workout boosterit valmistada...

Täna tegin õla ja käte trenni Revalis. Tunne ei olnud midagi erilist, sest ka und sain kõigest 6 tundi, aga trenn ei valmistanud jällegi pettumust.

Kuna tunne ei olnud midagi erilist, siis üritasin võimalikult minimaliseerida seda "kuberneriks kandideerimist", mis iga kord saali sisenedes pihta hakkab, et trennile keskenduda.

post-3216-0-23652100-1352837355.jpg

Istudes surumises lisasin igal seerial +5 kg(kuna suutsin eelmises trennis viimases seerias 8 asemel 10 teha) ja viimasel seerial 9 kordust.

Kõrvale lendamises tegin plaani järgi 1 korduse rohkem

Ettekallutatult plokil lendamisel lisasin samuti ühe korduse ja tegelikult vist ka ca 1,5 kg plokile(sest plokid on erinevad)

Trapetsi õlakehitustele lisasin tagasihoidlikult 5 kg, kuna teen seda hetkel väga puhta tehnikaga

Kõige suurem rõõm ja üllatus istudes surumise kõrval oli kitsalt surumine. Kuigi triitseps on täna veel valus, panin ka siin igal seerial +5 kg ja täpselt samamoodi kui õlale, tegin ka siin lõpus ikkagi 9 kordust.

Biitsepsile tegin täna veidi suurema raskusega aga veidi vähem korduseid.

Lõppu 50 min kõndimist kardiotrenniks.

Mõtlesin ja mõtlesin ja otsustasin viimase aja edasiminekus süüdistada beeta-alaniini. Väga tihti mul sellist kullasoont ei esine, kus saan harjutuses suutlikkuseni minna ja järgmisel trennil ikkagi juurde panna. Harjutusi sooritades on ka täpselt selline tunne nagu beeta-alaniiniga on: kui korduse juba ette suudad võtta, siis see ka ära tuleb. Ei ole sellist järsku ärakukkumist.

Kui tunnen, et väsimus hakkab kuhjuma, teen järgmisel nädalal taastavad trennid.

Kui viimaste päevade laadimised kõrvale jätta, kavatsen kaloraaži 2600 kcal pealt ca 3000 peale tõsta. Novembri lõpuks võiks kaaluda 82 kg ja dets lõpuks 83. Jaanuaris siis nö mini cut, kus võtan kilokese-poolteist alla.

Ahjaa: premeerisin end täna uute randmesidemetega, mis said ilusti sisse õnnistatud. Ei saanud arugi, et vanad on välja veninud, enne kui paar trenni tagasi neid sidemeid proovisin.

Kindlasti aitasid need ka tänases trennis kaasa. Kasvõi seetõttu, et nad on Branch motherf***** Warreni kirjaga. :D

post-3216-0-36842600-1352840097.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Läksin ise ka siin ~kuu tagasi kinnastelt randesidemete peale üle. Rinda ja biitsa teha on ikka oluliselt parem ikka kui ranne on korralikult toestatud.

Kas see lõppkokkuvõttes rannet ei nõrgesta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas see lõppkokkuvõttes rannet ei nõrgesta?

Nõrgestab, sellepärast ei maksagi kogu aeg nendega teha. Usun, et neid kasutataksegi ainult nö. suurima vastupanuga trennides, muudel päevadel kui maht on väiksem võiks ilma teha. Mul omad kogemused õpetasid:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nõrgestab, sellepärast ei maksagi kogu aeg nendega teha. Usun, et neid kasutataksegi ainult nö. suurima vastupanuga trennides, muudel päevadel kui maht on väiksem võiks ilma teha. Mul omad kogemused õpetasid:-)

Jah, kas raskemad trennid või lihtsalt tavapäevadel viimaste seeriate suurimate raskuste puhul, kus sellised kohad nagu randmed ja alaselg on juba väsinud ning suured raskused tekitavad vigastuste-ohtu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas naine ei või siis ise endale raha teenida?

Maha ei pea jätma, aga enne tuleb mõelda, kas üldse lapsi teha. Mina küll enne majandusliku kindlustatuse saavutamist paljuneda ei kavatse.

Tahaks ikka lapsele kõike vajalikku pakkuda, mitte siia ilma virelema tuua.

post-25435-0-79366900-1353149248.jpg

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui juba teema tõstatati, räägin veidi viimasest ajast.

Läinud mikrotsükli viimased trennid kiskusid veidi raskeks just enesetunde koha pealt. Üleüldine väsimus ja toitumine läks ka lappama. Eks ole ka taas kuu aega lammutatud ja koormust aina tõstetud. Vaim tahaks puhata ja trenni teha teadmiseta, et PEAN uue rekordi tegema, suutlikkuseni pingutama.

Plaanisin järgmise nädala teha kergelt. Kuna tegemist ootavad vähemalt 3 toitumis/treeningkava ja koolitööd on ka palju, oleks olnud hea teha paar-kolm korda nädalas kergeid terve keha trenne.

Eile juhtus aga pull asi. Läksin õhtul trenni teadmisega, et teen kergelt. Sain aga vaevalt esimesed sõudeergomeetritõmbed ära teha kui tundsin, et teeks ikkagi kava järgi ja suht tugevalt. V-o piisas juba teadmisest, et VÕIN sel nädalal kergemalt võtta, et vaim puhata saaks.

Tegingi siis tavapärase rinnapäeva. Raskemates harjutustes teadlikult ca 2,5 kg kergema raskusega, kuid varu oli teha vähemalt sama palju kui viimati.

Samuti tegin trenni ilma igasuguste Workout Shockide jm stimulaatoriteta, mis näitab, et see jõud on mul ka niisama sees. Koos Shockiga ja trenniks keskendumisega peaks järgmisel nädalal taas arengut näitama.(Y)

Eile sai trennis ära proovitud ka FAST Pro sarja uus INTRA.

post-3216-0-55899900-1353149440.jpg

Olin seda pikka aega oodanud, sest Rushi sidruni ja mustika maitsed viskavad ikka lõpuks üle.

Kuidas iseloomustan? Maitse on kindlasti parem, magusam nagu mulle meeldib. Kogenud kasutaja võib kõrvalmaitsest nime järgi aminohappeid esile tuua, kuid mida rohkem trenni ajal jõin, seda enam ära harjusin.

Koostis käib ka ajaga kaasas.

post-3216-0-61946600-1353152422.png

Aminohappeid on soliidne kogus, eriti minu lemmikuid BCAA.

Samuti on sees beeta-alaniin: võin ühe beetaka annuse päevast vähemaks võtta.

Tsitruliinmalaat on esindatud, samuti tähtsamad mineraalained, mille kaotus trennis vähendab samuti töövõimet.

Rõõmustab ka magneesiumi olemasolu. Ise teen küll üle kuu Chela MZB kuuri, kuid paljud kindlasti alahindavad magneesiumi. Hea võimalus neile seda "vägisi sisse sööta". :D Vitamiin B6 osaleb teatavasti valkude ainevahetuses, seega ka igati omal kohal.

Kui juba, siis nimetan ka muud praegu kasutatavad lisandid.

Beeta-alaniin ca 5 g päevas, seni Amino Rush 1 annus hommikuse aeroobsega, teine õhtuse jõusaaliga. Pärast trenni Dextro ja Whey+, soetasin ka paki vaarika Whey3, lihtsalt vahelduseks Whey+ kahele maitsele. FASTi kreatiini pudistan ka veidi jookidesse sisse.

Täna sain normaalselt magada, mistõttu on motivatsioon ja energia taas tõusuteel. Pärast tööd personaaltreening ja endal seljatrenn.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitan sulle paremaks treeningaegseks jõudluseks delfiinimeditatsiooni

:D

Nagu ma aru saan, siis too daam on veidi peast lihtne?

Olen igasuguse abi eest tänulik, aga umbes sama juttu võin kuulata ka Nõmme raadiost.

Aga mida rohkemate inimestega ma tutvun, seda rohkem avastan, et ma olen ikka üpris normaalne selles taustsüsteemis. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nagu ma aru saan, siis too daam on veidi peast lihtne? Olen igasuguse abi eest tänulik, aga umbes sama juttu võin kuulata ka Nõmme raadiost. Aga mida rohkemate inimestega ma tutvun, seda rohkem avastan, et ma olen ikka üpris normaalne selles taustsüsteemis. :P/>

Su sagedus ei ole lihtsalt vastav. Ma ei saanud aru, kas ta rääkis 2012 või 2017 aastast, vahet pole, eks see jutt on sama segane kogu aeg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis. Kuhu ma jäingi. Alustasin oma kulturismitreeninguid oma maakodus oma toas käepärase surumispingiga möllates. Vist peale 2. kuud liikusin üle 3ks jaotatud kavale, tehes keha 2x nädalas läbi. Need treeningud ei olnud just kõige lõbusamad, kuid ilmselt korvas suure sageduse madal intensiivsus, mis algajatel ikka on. Pausid seeriate vahel olid mul 30 sek. Kas ka 4ks jaotatud kava tegin ei mäleta. Igatahes on mul meeles, et tollal treeningkavasid uurides imestasin, miks võib ülakeha jaotada lausa 3/4 päeva peale, tervet alakeha peab aga endiselt treenima ühel päeval. Hiljem muidugi selgus, et ma polnudki hull, lihtsalt alakeha alahinnatakse pidevalt... Raskused polnud ilmselt ulmelised, sest kükki tegin ju kangiga, mille suutsin maast pea taha tõsta: kükipuuri mul polnud.

LISANDID JA IIDOLID

Mida kindlasti ära märkida tahtsin oli, et toidulisandeid hakkasin ma kasutama juba teisest treeningkuust. Võib öelda, et meil on üpris pikk suhe. :D Oma esimese paki legendaarset Protein Nr.1 ostsin soliidse juurdehindlusega Viru Keskuse Spantal Spordist. 4 spl seda peale trenni oli üks mu päeva korralikemaid valguannuseid. Muidu üritasin oma valgukotil järel käia ikka vanas Robocopi poes Telliskivi tänaval, kui vähegi hiljaks ei jäänud. Kord kuus sinna minna oli ikka suur sündmus. Peaaegu mäletan seda nö laohoonele omast lõhna, mis mind iga kord uksel tervitas. Muidugi vedas eriti siis, kui Härra Ott Kiivikas samal ajal seal juhtus olema. Kord olin suutnud kokku koguda suurema summa ja läksin sinna tõstevööd, kindaid ja valku soetama. Tegin tookord ka kliendikaardi, mis kohe esimese ostuga end ära tasus(Tee sinagi! :D). Peale selle sai soetatud ka üks motivatsiooniline pildimapp, mille sisu minu toa seina ehtima hakkas.

Igatahes mäletan, et Ott isiklikult tuli mulle neid asju sobitama ja kui mees mulle ette astus, et ülemiselt riiulilt tõstevööd leida, avaldas mulle muljet tema läbi liibuva sviitri tungiv ulmeliselt lai selg. :D Mõnikord sai proovitud ka Whey Lemon Superit, mis tegelt oleks ehk hinna/koguse poolest mulle mõttekamgi olnud.

Niisiis käisin korra kuus rongiga Tallinnas, et endale toidukraami tuua. Minu kuu norm oli 90 muna, 3 kg kana, 3 kg heeringat ja soliidne kogus kohupiima/kodujuustu. + pakk valku. ;)

Oma pisku taskuraha viisin põhiliselt jaama turule ja telliskivi säästukasse. Seda kogust andis muidugi koju tassida.

Nüüd jutustangi Teile loo oma elu parimast teeninduselamusest. Nimelt oli mul taaskord kuskilt raha tekkinud ja vaja oli hantlid ja lisaraskuseid muretseda.

Olnud oma tavapärase toidutavaari ära ostnud, suundusid Tallinn Kaubamajja, kust soetasid 2x15 kg tellitavad hantlid ja 10 kg ketta. Siis aga avastasin, et oh imet: ma vist ei jõuagi seda kõike koju tassida! :rolleyes:

Tallinna Kaubamaja eeskujulikud töötajad tellisid mulle takso, andsid taksokupongi ja lasid veel kojugi helistada, et mulle rongi vastu tuldaks. Tervitused Spordiosakonda! Näete, mis tänu Teile poisist saanud on.

Treeningute algusperioodil mõjus trennipisik ka teistele. Oma pikaajalisest sõbrast naabripoisiga käisime sügisest kevadeni IGAL õhtul jooksmas. Kasvõi tavapärane väike ring+ asja juurde kuuluv päevasündmuste arutamine. Ka tema majja ilmus lõuatõmbamiskang, hiljem juba laenasid talle oma hantleid ja raskuseid. Tema aga printis mulle välja minu esimesed toitumisalased materjalid.

TOITUMINE

Toitumisele üritasin tähelepanu pöörata. Hommikusse kuulusid 3 muna. Tol ajal levinud info kohaselt aga eemaldasin neist kollased, saades nii ca 9g valku. Praegu mõtlen, et oleks vähemalt terved munad ära söönud, isegi olid tol ajal menüüs valku vähe. Loodetavasti sõin sinna kõrvale ka mingit putru... Koolilõunal ajasin endale sööki sisse "kogu raha eest" kuid siiski valisin võmalusel valgurikkamat poolt. Peale sööki sai koos mõne teise huvilisega piimakannu rüüstamas käidud. 2-3 kruusi läksid järjest nagu oleksime Ollika leti ääres

Peale kooli ja enne trenni sõin 9 kuud järjest heeringat, sest Amazon.ee artikkel "toidud, mis toimivad nagu toidulisand" väitis, et seal on enim kreatiini. :rolleyes: Lisaks veel küslauku ja vist ka mingi süsivesik. Tollest heeringast on mul siiani siiber. Kui ikka turult 3 kg heeringat ära ostad, siis kuu lõpuks pead seda juba vägisis sisse ajama. Liigse soola eemaldasin ma sealt leotamisega, saades nii üsna maitsetu tüki.

Peale trenni läks siis 4 spl Protein Nr.1 ja peotäis rosnaid. Viimane toidukord oli 3 h peale sheiki ja koosnes 100g rasvatust kohupiimast + midagi veel.

Vahest juhtus ikka, et keegi perest käis mu toiduvarude kallal või et läksin emaga tülli, kuna tahtsin õhtusöögiks mõeldud hakkliha ära süüa. Ega temagi teadnud, et see äkitselt alanud hullus püsima jääb ja vilja kannab...

Toitumine oli küll suhteliselt korrapärane kuid kaloraaz madal. Alustades kaalusin ca 62 kg, 9 kuud hiljem 55kg :( Aga ma olen optimist: vähemalt sain üpris kuivaks ja mingi põhja ikka alla. Mingi aeg veel alustasin dieeti, süües hommikuks päevalilleseemnesuppi jms.

Kõhtu tegin ka iga päev lootes saada sama, mis mehel pildi peal. Tulemuseks oli aga keskkoht, mis oli laiem kui õlad. :D

Mida veel tahtsin öelda, et juba suht treeningute alguses teadsin, et tahan saada kulturistiks. Mitte lihtsalt suuremaks ja tugevamaks, vaid võistlevaks kulturistiks. Käisin vaatamas ka esimesi võistlusi Salmes. Seal tundus, et minust laval olevate kujudeni on masendavalt pikk ületamatu tee...

Nagu mu järgmisest kirjatükist selgub, siis päris nii hull olukord ei olnud...

Ma alles praegu lugesin Sinu alustamise kohta. Puhas kuld. :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma alles praegu lugesin Sinu alustamise kohta. Puhas kuld. :)

Pean sellele kunagi järje kirjutama. Suur osa huvitavaid seiklusi on veel rääkimata... ;)

II osa oleks Tallinnasse elama suundumine, Revali jõusaal, Oti noorte kulturistide rühm ja kõik muu, mis viis välja esimeste võistlusteni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pean sellele kunagi järje kirjutama. Suur osa huvitavaid seiklusi on veel rääkimata... ;)

II osa oleks Tallinnasse elama suundumine, Revali jõusaal, Oti noorte kulturistide rühm ja kõik muu, mis viis välja esimeste võistlusteni.

Alusta kohe, ma arvan. Päris hea oleks homme varahommikul Riiga sõites Sinu seiklusi lugeda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alusta kohe, ma arvan. Päris hea oleks homme varahommikul Riiga sõites Sinu seiklusi lugeda.

:D No kirjutamiseks peab kirjanikul ikka õige vaim peale tulema.

Kuigi ega ma nende paari vaba tunniga täna niikuinii psühholoogia referaati valmis ei jõua. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:D No kirjutamiseks peab kirjanikul ikka õige vaim peale tulema.

Kuigi ega ma nende paari vaba tunniga täna niikuinii psühholoogia referaati valmis ei jõua. :rolleyes:

No ma inspireerin Sind. Mida Sul selleks vaja on? :D Võta shokolaadi või midagi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma inspireerin Sind. Mida Sul selleks vaja on? :D Võta shokolaadi või midagi...

Muusad inspireerivad kirjanikke. Kui su profiil nüüd ei valeta, siis oled selleks õigest soost. :D

šokolaadi ma endale enam ei luba. Niigi olen viimane nädal õginud. :wacko:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×