Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Kirp võiks teha väikese kokkuvõtte oma pühapäevasest ühistrennist Tartu Eedeni suurte ja tugevate meestega. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea meelega. Kui sa vastavad pildid ka lõpuks üles saad.

Mul ei ole vaba aega eriti olnud- kõik on kulunud õppimisele. Täna õhtul peaks saama piltidega tegeleda. Ega seal midagi ilusat ei olnud, aga midagi ikka. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre soovil alustan ühistrennist Fitlife spordiklubis. No ega seal midagi glamuurset juhtunud. Mul on hetkel taastav kerge tsükkel käsil, Tartu meestel kas dieet/oma kava. Pluss mina alustasin veidi hiljem ja veel 20 min jooksust. Ehk back-to-back ei treeninud.

Imre pildid võivad ju eredamaid hetki jäädvustada, aga üldiselt käib saalis ikka tõsine töö. Mõned sõnad sai Keha Ehitus OÜ kolleegidega objektil siiski vahetatud.

Poisid kasvavad nagu pärmi pealt. Mina pean hakkama oma konte koomale tõmbama, et mitte noortele, tulevastele profikulturistidele, ette jääda. Kui kiiktoolis lösutamise asemel lubatakse saalinurgas roosasid hantleid loopida, siis olen juba sama rõõmurull kui oma signatuuris. :D

Ausalt öeldes tekitas Tartu tripp minus väga erinevaid emotsioone.

Trenniplaanis oli rind-õlg-triitseps. Lõppu tegin ka veidi käsivart ja kõhtu.

Üleeilne hommikune kaal oli 81,5 kanti lausa. Eile oli 80,4 kg. Kuna see ka vormis veidi väljendus ja Paulil fotokas kaasas, lasin mõned klõpsud teha.

Üsna tihti näen trennis peeglist midagi, mida võiks jäädvustada, aga ma ei viitsi hakata selle jaoks saalist fotograafi ja veel kaamerat otsima, trenni venitama jne. Tundub, et mõni saalis ainult pildistamisega tegelebki. Eks see ole iseenda promomisel oluline(eriti, kui sellest oleneb sissetulek) ja progressi on nii hea jälgida, aga ma pole siiski selleks saali läinud.

post-3216-0-96292700-1348484403.jpg

post-3216-0-51101200-1348484411.jpg

Mingid detailid oleks nagu peki alt näha?

post-3216-0-89493300-1348484418.jpg

Valgustab veidi üle...

post-3216-0-07514100-1348484426.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mis sa sa kurdad? Mingi tühine 1 kg liikumine ei ole mingi tegija! tee nagu mina- laupäeva õhtul 89,7, täna keskpäeval 84,9 kg... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui palju koormust triitsale oled andnud ja mis harjutused? Minu arust see paremaks läinud päris lühikese ajaga.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui palju koormust triitsale oled andnud ja mis harjutused? Minu arust see paremaks läinud päris lühikese ajaga.

Selle harjutuse nimi on parem valgus. :D Just eile üks dieeditaja muretses, et Revalis tehakse vormipilte nii kehvades valgustingimustes, et mõjuvad demotiveerivalt.

Ma ei usu, et see kasvanud on, vähemalt midagi erilist pole teinud ja ei plaani ka. Prioriteet on arendada suuremaid, tähtsamaid lihasgruppe. Siluetilihaseid, mis laval eelkõige silma jäävad.

Nagu ma ikka ütlen, et käsi pole vaja palju treenida: need kasvavad ise. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna meenus jälle, et pidin varsti tegema sissejuhatava EMV eelse postituse, kus annan soovitusi, et millist vabakava lugu ikka valida, kui peakohtunik Indrek Otsusele meeldida tahate jne.

Aga enne seda tasuks õppida, mis mehed need 21. oktoobril teie kui võistlejate saatuste üle otsustama hakkavad. Ehk on midagi kõrva taha panna:

NB! Sisaldab vulgaarseid sõnavõtte :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kiired ajad möödas, räägin pikemalt trennidest ja viimastest nädalatest.

Täna tegin aga rind-õlg-triitseps trenni Revalis ja kuna mul oli kaamera kaasas, lasin Stenil üritada k vormi jäädvustada. Stenil on vist päris hea vaist asja peale, sest tavaliselt ei jaga suvaline inimene kaamera tööst, teeb vale nurga alt või lihtsalt uduseid pilte.

Ma ütleks, et täna õnnestus aga peeglist avanev vorm sama edukalt ka pildile jäädvustada.

Kuna triits on üks lihas, mille detailsuse järgi vormi hindan, siis jäädvustasin seda pärast rinnaga lõpetamist

post-3216-0-09436000-1349553652.jpg

post-3216-0-20328500-1349553654.jpg

post-3216-0-05984700-1349553665.jpg

post-3216-0-14290300-1349553668.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimaseks harjutseks prantsuse surumine.

Fookusest väljas

post-3216-0-12324900-1349554019.jpg

ja fookuses

post-3216-0-68498000-1349554028.jpg

Kuigi viimasel ajal on toitumisega veits lappama läinud, siis messimöll kulutas vähemalt täna õhtuks üleliigse naha vahelt ära.

Olen seda ennegi täheldanud, et sellised pikad päevad tõmbavad küll õhtuks energiast tühjaks, kuid vormile võivad mõjuda positiivselt.

Vastupidiselt võivad pikad istumised, nt lennukisõidu ajal takistada vedelikuringlust kehas ning tekitada veepaistetust. Teadmiseks tulevastele proffidele, kes maailmaturneesid tegema hakkavad.

Kaal enne trenni oli 81,75-82 vahel ja pärast trenni ning 1,5 Amino Rushiga sheikeritäit vett... täpselt samamoodi 81,75-82 vahel. Eks higistasin korralikult.

Ok, magama. Homme viimane pikk päev Ilu Sõnumil. Täna andis too juba energialangusena trennis tunda, kuid eesmärk paar kg/kordust lisada üldjoontes siiski õnnestus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Motivatsioonipildike teile siia halli sügisesse.

Imenippe ei ole. Lihtsalt järjepidev töö. Keskmiselt 2,5 kg lihast aastas ja nii ta tuleb. Kui mina olen oma andetuses naturaalselt nii kaugele suutnud tulla, suudab seda igaüks, kes vaid piisavalt tahab.

post-3216-0-04234700-1349881947.jpg

Aprill 2006 VS september 2012

Ca 65 kg VS 80 kg.

+15 kg liha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×