Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Nõos alla 200kg jõutõmbega saabki ainult vastupidavusala esindajaks. Nagu Päll praksis ütles, et raskused algavad alates 200'st kilogrammist.

Isegi mina tegin kunagi(1996?) mingi Eesti juuniorite rekordi 217 kg vms ja ei enne ega pärast seda ei ole jõutõmmet eriti harrastanud. Nüüd on muidugi rekordid oluliselt suuremad :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelt ma tahan tugev kulturist olla lihtsalt :D

Ma olen ka hoopis iluvõimleja. Eesti andetuim, kui see-eest tugevaim iluvõimleja. Vähemalt milleski Eesti parim.

Nõos alla 200kg jõutõmbega saabki ainult vastupidavusala esindajaks. Nagu Päll praksis ütles, et raskused algavad alates 200'st kilogrammist.

Räägid nagu ise tõmbaksid 300. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui Athleticus on nii vägevad mehed, siis peaks Kirp ka kergema ala valima...näiteks meeste bikiini fitness :rolleyes:

Kas mitte meestel juba sarnane ala olemas pole? Vormis ülakehadega mehed teevad liigutusi pikad ujumispüksid jalas.

Räägid nagu ise tõmbaksid 300. :D

Oli plaan küll, aga suvega läks plaan luhta. 55kg jäi puudu.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen ka hoopis iluvõimleja. Eesti andetuim, kui see-eest tugevaim iluvõimleja. Vähemalt milleski Eesti parim.

Räägid nagu ise tõmbaksid 300. :D

Hahahaa! See iluvõimleja jutt on viisakas :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis selle asja eesmärk on, et jalgu ei treeni? Samahästi võiks teha ju ka kampsunis ja trussikutes :blink:

Parempoolsel paistab säärt olevat :P Äkki siis on jalga ka pisut :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis selle asja eesmärk on, et jalgu ei treeni? Samahästi võiks teha ju ka kampsunis ja trussikutes :blink:

Selles suhtes, et kui mul peaksid sääred ära kärbuma, siis hakkan ka nendel võistlustel paugutama :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pikad püksid ei pea tingimata tähendama, et jalga pole. Parempoolne mees näitab seda. Miks nii tehakse? Mu meelest on vabadus valida vägagi kiiduväärt asi. Kas poleks kole, kui kõik inimesed lähtuksid samadest standarditest, ühest maitsest, kindlast normist?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on ala nendele, kelle teatud asja retseptorid pole nii head kui mõnedel teistel meestel ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on ala nendele, kelle teatud asja retseptorid pole nii head kui mõnedel teistel meestel ^_^

Usun, et järgmine uus kategooria on tulemas vatipükstes ja suusamütsiga :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna hommikul käisin Mustamäe haiglas taaskord keha koostist mõõtmas, et saada võimalikult täpseid numbreid rasvaprotsendi ja ka lihasmassi muutuses.

Kui rohkem aega, laen tulemused üles ja teen kokkuvõtte.

Paistab et midagi rõõmsat seal ei olnud, vähemasti postitust lugedes tundub nii.... ;) Muidu oleks see juba üleslaetud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ah no sellepärast siis tunduski trennis endal viimane jõutõmbe harjutus kuidagi palju kergemalt :D

Ühesõnaga jah, kasutasin ka käepidemetega kettaid ja olin jube õnnelik, et sama raskus tundus juba palju kergemini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kribule siis visuaalselt ka motivatsiooni juurde. Neile, kes veel ei tea, siis tegu poisiga, kes on 16-aastane ja kaalub 65kg. :)

4x4x170kg + 170kg x6,5.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mariusel on oma vanuse ja kaalu kohta vaieldamatult head näitajad. Peaasi et oleks jätkusuutlik ja siis võib asja ka saada, on see siis jõutõstmine või mõni muu ala. Kulturismi jaoks ei ole pointi teha jah sumotõmbeid, kuid eks te ise tea paremini milleks valmistute ja millise plaani seate. Ise tõmbasin sama vanalt kitsalt sama kaalu juures 152,5kg x1, lamades surusin 100kgx3 ja kükk oli 130x1.

Nii et Marius on selles osas juba kõvem poiss...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×