Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Kodujuust "ekstra"(4%) on niivõrd suurepärase maitsega, et pole tarvis millegagi kombineerida :)

Muudeks, 100g kuivana kaalutud kaerakliid annavad sellise koguse, mida nt. ma küll ühe korraga ära süüa ei suuda. Veel vägevama koguse annab 100g kuivainena kaalutud täisterakaerahelbed (Veski Mati). Ideaalis võiks neid kombineerida, üks annab kogust ja teine seob hästi.

Seda punast mõtled? Õigetes tingimustes on see tõesti väga hea.

Täna panin ma sheikeriga mõõtes 200 ml kaerakliisid, mis peaks olema ca 84 g, sest mujalt tuli planeerimata kaloreid. Ma ei tea, kas eile pingutasin üle pannes 100g pähe 230-250ml, aga tulemus oli tõesti selline, et osa jätsin alles.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kodujuust + kaaneli pulber + purustatud maasika (puuviljad)

Tundub, et Ostrograzov jagab biiti, sest see pruun pulber, mida kasutan on tõesti KANEEL!

Olen lisanud ka magustamata kakaod, kuid kaneeli kasutan sellepärast,et kaneel on näidanud tulemust insuliinitundlikkuse parandamisel ja veresuhkru kontrollimisel. Lihtsalt öeldes "taltsutab" söödud süsivesikuid, kontrollib söögiisu jne, mis kõik soodustavad rasvapõletust.

"Through effects of slowing food glucose absorption, and enhancing the body’s ability to use glucose in metabolically active cells via direction of insulin, rather than store it away as fat, cinnamon improves body composition. The body accumulates less fat as a result of ideally-regulated blood sugar concentrations.

A handful of animal and human research has shown these effects – more studies may have also seen these results, but they were not reported as weight and body composition was not the primary outcome of interest.

However, as noted above, cinnamon given therapeutically can improve glucose use and blood concentrations, which are known to favorably influence body fat levels (causing body fat levels to decrease – which is much of the premise of lower carbohydrate and lower glycemic index diets)."

"Several studies have shown improved insulin sensitivity and blood glucose control by taking as little as ½ teaspoon of cinnamon per day. Improving insulin resistance can help in weight control as well as decreasing the risk for heart disease, so this has a lot of people interested. Although the results of preliminary studies are somewhat mixed, the majority of the research seems to be pointing in the direction of cinnamon being beneficial. Along with the improvement in blood sugar, these studies have documented improvements in triglycerides, blood pressure, and LDL cholesterol."

Muidugi ei tasu loota mingit imet, kuid kuna niikuinii tegu maitseainega, siis dieedi ajal võiks seda menüüs hoida.

Kas tegu tundlikuks muutunud maitsemeeltega, aga dieedi ajal maitseb kaneel isegi mingil määral magusalt.

Ja ma ei avastanud seda alles praegu.

post-3216-0-46370100-1341580372.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ostroglazov jagab biiti nii et vähe ei ole, iga trenni lõpus kougib kohupiima kotist välja ja hammustab seda nagu briketti.... :D Eile siis demonstreeris oma supervormi, tulemuseks oli see, et minu soovituste kohaselt hakkab iga päev kükkima.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda punast mõtled? õigetes tingimustes on see tõesti väga hea.

Täna panin ma sheikeriga mõõtes 200 ml kaerakliisid, mis peaks olema ca 84 g, sest mujalt tuli planeerimata kaloreid. Ma ei tea, kas eile pingutasin üle pannes 100g pähe 230-250ml, aga tulemus oli tõesti selline, et osa jätsin alles.

Jah, see punane :) ,peaegu sama hea maitseomadusega on Alma380g 4%, lisaks on sel näitajad killuke paremad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõesti keegi ei julge? Ma usun, et sellest tuleks üks üliproduktiivne trenn. Pakun üliprofessionaalset julgestamist ja nõu.

Usun, et on võimalik isegi priipääse sebida...

Kui veel selliseid pakkumisi tuleb siis tulen :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

post-3216-0-46370100-1341580372.jpg

Loodan, et vastavasisulist postitust ka Kalmuse blogis kunagi lugesid - siis vast tead, et kaneeli tunduvalt ohutum vorm on suht haruldane ja eestis vist ainult paaris kohas saada.

Enamik kohti müüvad nö. "Fake" värki, mis on mürgine juba suht väikestes doosides.

Kaneelis on mürgine kumariin, 100 kilosele mehele on talutavaks piiriks 10mg/päevas.

Tseilonit peetakse õigeks kaneeliks, ka on mahedama maitsega ja puhtam sellest mürgsist. 1 kilos on ca 380mg. Kassias on see näitaja 8000mg. On ka olemas segud, kus see näitaja siis 1000-4000mg. Ehk siis teisloni saaks süüa päevas ca 26g, segu saaks süüa 8-2,5g ja kassiat ennast 1,25g.

Muidugi need numbrid vist veidi mööda olenevalt mis allikast vaadata. Aga point selles, et tavaline cassia kaneel igal juhul regulaarseks päevaseks tarvitamiseks väga ei sobi suuremates kogustes. Samas, kui tseiloni puhul muutub ohtliku doosi omandamine päeva peale juba suht raskeks ettevõtmiseks. :P

Kerged uudised kaneeli maailmast grin.gif

Sai uuritud erinevatelt edasimüüjatelt, mis kaneeliga neil täpsemalt tegu.

Tulemused:

Anatols - cassia

Santa Maria - cassia

X-tra( Prisma poodides) - cassia

Meira - cassia

Latplanta - TSEILON

Nii et nüüd teab, milline on õige valik wink.gif

Muudetud kasutaja Archangel poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodan, et vastavasisulist postitust ka Kalmuse blogis kunagi lugesid - siis vast tead, et kaneeli tunduvalt ohutum vorm on suht haruldane ja eestis vist ainult paaris kohas saada.

Enamik kohti müüvad nö. "Fake" värki, mis on mürgine juba suht väikestes doosides.

Muidugi need numbrid vist veidi mööda olenevalt mis allikast vaadata. Aga point selles, et tavaline cassia kaneel igal juhul regulaarseks päevaseks tarvitamiseks väga ei sobi suuremates kogustes. Samas, kui tseiloni puhul muutub ohtliku doosi omandamine päeva peale juba suht raskeks ettevõtmiseks. :P

Kas Alan Bstard saaks seda kinnitada?

Õunaseemned pidid ka mürgised olema jne, aga ikka megakogustes.

Mis mürgituse tagajärjed on?

Aga noh: YOLO.

Samas soola mind sisse ja kutsu soolakurgiks, sest vaatasin, mis kaneeli ma kasutan ja tõepoolest seda Latplanta oma. Pole see nii haruldane midagi: isegi Maximas oli saadaval.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas Alan Bstard saaks seda kinnitada?

Õunaseemned pidid ka mürgised olema jne, aga ikka megakogustes.

Mis mürgituse tagajärjed on?

Aga noh: YOLO.

Samas soola mind sisse ja kutsu soolakurgiks, sest vaatasin, mis kaneeli ma kasutan ja tõepoolest seda Latplanta oma. Pole see nii haruldane midagi: isegi Maximas oli saadaval.

Kinnitan küll.

Lugesin üle, see kumariin on tegelikult suhteliselt saatanast, K-vitamiini antagonist. K2 kaitseb veresooneseinu luustumise eest. Eestlased on kõik korralikus K2-vitamiini defitsiidis, kompleksvitamiinide sisse seda ei panda, eraldi on Eestis hingehinnaga, välismaal on odav aga sealt ei tohi tellida, ja kumariini tugevam derivaat varfariin mida kõik perearstid vererõhu- ja muude probleemidega pähe määrivad teeb asjad mitu korda hullemaks, pannes kõigil veresooneseinad ja südameklapid luustuma.

Kumariin on eeterliku õli faasis, vees mittelahustuv osa. Kõige parem on kaneeli vesiekstrakt aga see on palju kallim ka kui tavaline kaneel.

See tseiloni kaneel on üsna hea variant. Lähen ostan omale ka.

Õunaseemnete mürgisus on lühiajaline, tsüaniid on selline et kui kohe ei tapa siis kroonilist mõju pole, ja tapmiseks vajalik kogus õunaseemneid läheks nii kalliks et hind nöörib kiiremini hinge kinni kui tsüaniid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõutsükli viimane rinnatrenn tehtud. Valmistusin selleks korralikult jättes ära igasugused muud plaanid. Eile õhtul plaanisin veidi laadida, aga kuna pärast õhtust einet ja Amino Rushi sheiki(kasutasin päevase kreatiiniannuse saamiseks) erilist isu ei olnud, ei hakkanud pressima.

Täna päeval sõin veidi rohkem, et enne trenni ikka paar korralikku einet alla saada.

Nädala lõpuks oli kaalu eesmärk 83 kg, aga on langenud lausa 82,5 kanti.

Trenn ise:

Kaldpinnal surumine

10x75

8x85

6x95

5x105

Kang oli suht raske: olen jõudnud max piirile. Aga viimane seeria oli ikkagi tuntavalt parem kui eelmise trenni 4x105, millest 2 olid abiga. Trennis oli suvest hoolimata Anton Ostroglazov(juba teist korda näen teda ühe kuu jooksul trennis: rekord :D). Ütleme nii, et kui ta oleks politseinik, siis poleks tal oma "trigger happy" sõrme tõttu veel ühtegi kahtlusalust õnnestunud jaoskonda toimetada. Nimelt kutsusin ta julgestama, aga ta pani juba esimesel kordusel käed külge. Pole vaja. Rekord tulebki raskelt, aga isegi kui kang liigub üles 4 sekundit, siis tsiteerides Galileo Galileid: "ta liigub siiski". Seega tegin "igaks petteks" 5x.

Lamades lendamine

12x14

10x16

8x18

6x20

Veidi lisasin raskust. Lendamine oli igati ok. Isegi väike varu jäi, kuid tahtsin siiski tehnikat säilitada.

Ettekallutatult lendamine

10x10

8x12

6x14

Viimasel jõutrennil kasutasin veidikene suuremaid raskuseid ja läksin madalamate kordusteni.

Istudes surumine kangiga

10x55

8x65

6x75

+5 kg igal seerial. Siin 5kg lisada on muidugi protsentuaalselt palju suurem osa tööraskusest. Seega tulid viimase seeria viimased ka abiga kuid taaskord: viimasel jõutrennil võib endale lubada.

Kangi tõmbed lõua alla EZ-kangiga

10x45

8x50

6x55

+5 kg Taaskord jõu peale.

Scullcrusher

12x40

10x45

8x50

6x55

+5 kg Veidi mustemalt kui eelmine trenn, kuid OK.

Millega veel max trenniks valmistusin? No praegu katsetan BCAA megaannustega(kuni 4x päevas). Võtsin nii enne trenni, trenni ajal kui ka pärast trenni Amino Rushi(kuna eraldi kreatiin sai otsa, aitab see ka kreatiinitaset ülal hoida). Ei pea võtma nagu pakil, st 40g. Tarbige ikka lisandeid vastavalt enda vajadusele.

Tugevama trenni puhul võtsin suurema annuse Workout Shocki, mis mulle Fitshopi ergutitest kõige paremini laksab. Pärast trenni nagu ikka Dextro ja Whey+.

Ahjaa. Mitte vähemtähtis lisand: panin playlisti terve Lil Joni diskograafia. Aitas küll. :D

Loodan, et nii energiavarud kui närvisüsteem(saab max trennidega kõva laksu) peavad need 3 päeva vastu. Juba panin Otiga paika uue kava, aga sellest teinekord. Homme seljatrenn Revalis ca 17.00. Enne seda teeb Ott uued vormipildid: saate näha, kas olen muutunud või ajan sousti.

Nüüd kodujuust sisse ja magama ehk kasvama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eestlased on kõik korralikus K2-vitamiini defitsiidis, kompleksvitamiinide sisse seda ei panda, eraldi on Eestis hingehinnaga, välismaal on odav aga sealt ei tohi tellida, ja kumariini tugevam derivaat varfariin mida kõik perearstid vererõhu- ja muude probleemidega pähe määrivad teeb asjad mitu korda hullemaks, pannes kõigil veresooneseinad ja südameklapid luustuma.

Kuule millise vitamiini puuduses eestlased ei oleks? :D

Tundub, et see maailm on liiga julm, et elada. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Prantsusmaal vist keelati hanede jõuga haigeks nuumamine ära, siiani nad said hanemaksapasteedist megalt K2-te. Jaapanlased saavad mädanenud sojaoast. Eestlased saaks tegelikult suvisest karjamaal peetava lehma võist hädapärase koguse kätte. Mõned USAs isegi varuvad suvist võid sügavkülma.

Ma vist hakkan seda jaapanlaste nattot kasvatama. Hais on kole aga maitse oli hea. Parem kui rootslaste mädaheeringas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin su nö massitsükli kava - mida võib vabalt kasutada ka dieedi ajal nagu sa seda praegu teed ja lihtsalt harjutuste valikus edaspidi jäta sisse ainult baasharjutused suurtele lihastele, st. lendamise asemel kas hantlite või kangi surumised ja kokku rinnale 3 harjutust, praegu 2 harjutust ja neist üks baasharjutus. Lendamised , plokid ja trenazöörid tulevad järgmises tsüklis kus teed pikki seeriaid ja kus oluline on lihastunnetus, mitte kangil olev raskus, sest seal teeb töö ära maht, mitte intensiivsus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin su nö massitsükli kava - mida võib vabalt kasutada ka dieedi ajal nagu sa seda praegu teed ja lihtsalt harjutuste valikus edaspidi jäta sisse ainult baasharjutused suurtele lihastele, st. lendamise asemel kas hantlite või kangi surumised ja kokku rinnale 3 harjutust, praegu 2 harjutust ja neist üks baasharjutus. Lendamised , plokid ja trenazöörid tulevad järgmises tsüklis kus teed pikki seeriaid ja kus oluline on lihastunnetus, mitte kangil olev raskus, sest seal teeb töö ära maht, mitte intensiivsus.

Kui tõstan massitsüklis järgmine kord suurte lihaste mahtu ja kasutan ka raskemaid harjutusi, siis pean vähendama kerge päeva intensiivsust 90%-lt märgatavalt, kui ma just sagedust ei taha vähendada? Juba praegu oli taastumine piiri peal: kui tegin viimasel rinnatrennil 2 abiga kordust, väljendus see koheselt selles, et kergel päeval oli 90% raske numbrid ära teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas soola mind sisse ja kutsu soolakurgiks, sest vaatasin, mis kaneeli ma kasutan ja tõepoolest seda Latplanta oma. Pole see nii haruldane midagi: isegi Maximas oli saadaval.

Ära sa märgi. Pean ka otsima minema. Ma mingi aeg käisin poed läbi aga igal pool see cassia ainult. Vbl mingites spets maximates, aga kontrollin üle igaks juhuks enda maja kõrval oleva.

Kaneeli positiivne mõju on küll selline, et pole mingit mõtet seda mitte enda huvides ära kasutada. B)

Lasnamäe Pae maximas täiesti olemas. Ostsin kohe kolm pakki ja hakkan tarbima.

Alan - oled sa muidu uurinud ka palju see päevane max. kasulik doos on? Päris Kalmuse kombel 2 pakki päevas tundub nagu veits liig. :D

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×