Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Täna oli töövaba päev ja seega õnnestus natukene unevõlga kustutada. Aga ega siin pikka passimist polnud. Kui hommikusöök söödud, suundusin juba keskpäevaks Reval-Sporti.

Kavas tugev rinna-õla-triitsepsi trenn. Kuigi toidukordi oli all vaid üks, oli energiat piisavalt. Enne trenni 10g BCAA XPlode, 20g Soul Ripperit, 2 kps kre-alkalyni, Jevgeni soovitusel 4 kps AAKG.

Kaldpinnal surumine(raskused +5 kg eelmise trenniga)

10x70

8x80

6x90

4x100(väike varu jäi veel sisse)

Kaldpinnal olen vähemalt 6x100 surunud: enam pole palju minna. Vorm taastub :)

Horisontaalil hantlitega lendamine(+1 kg võrreldes viimase trenniga)

12x13

10x15

8x17

6x19

Ettekallutatult hantlitega lendamine(+1 kg)

12x9

10x11

8x13

Istudes kangi surumine(+5 kg eelmise trenniga)

10x47,5

8x57,5

6x67,5

Kangi tõmbed lõua alla(+5 kg eelmise trenniga)

10x27,5+EZ-kang(kang 7 kg? 10kg?)

8x32,5+kang

6x37,5+kang

Prantsuse surumine(viimasel seerial +5 kg)

12x22,5+kang

10x27,5+kang

8x32,5+kang

6x37,5+kang

Pärast trenni suundusin Gmasteri juurde massaaži, et ka järgnevad trennid arengut saaksin näidata. Sellest kujunes pikem seiklus, mis kulutas ära terve vaba päeva õhtu, sest ega Lasnamägi pole mingi lihtne koht... :P

Homme selg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis sel Lasnamäel siis viga, ma elan ka seal. Tuleb lihtsalt kiirest peale tööd koju tulla ja uks kohe kinni panna. Öisel ajal liikuda seinaääri pidi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis sel Lasnamäel siis viga, ma elan ka seal. Tuleb lihtsalt kiirest peale tööd koju tulla ja uks kohe kinni panna. Öisel ajal liikuda seinaääri pidi.

Kohal endal pole viga, aga valdaval elanikkonnal... Kahjuks on stereotüüpidel alust.

Ütleme nii, et andsin märkimisväärse toetuse Eesti integratsioonipoliitikale. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis sa siin võistluse piltidega lehvitad, pidid ju trennist tegema :huh:

Aga mis neisse piltidesse puutub siis pole ühtegi halba sõna öelda B)

Special for Leho.

Poseerimise harjutamisega annaks natukene ära teha, aga eks seis alles pärast 3 nädalat trenni ei saagi olla mingi tippvorm.

post-3216-0-39610200-1340308748.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii. Magada sain täna vähe, kuid trenn oli siiski väga hea. Ehk oli siin abiks ka eilne massaaž?

Esiteks jõutõmme. Panin igal seerial 10 kg juurde ja tuli ilusti.

12x100

10x120

8x140

6x160(väike varu)

http://www.youtube.com/watch?v=FhuvO_2Rzg8

Lõuatõmbed kitsa althaardega. +2 kordust eelmise trenniga

10x

10x

8x

8x(väike varu, kuid panustasin puhtusele)

Ettekallutatult kangi tõmbed. Siinkohal jätsin raskused samaks. Viimase seljaharjutusena on seda raske teha nii, et saaks kasutada aina suuremaid raskuseid ja samas ka tunnetus säiliks. Aga eks massitsükli ajal ei alusta ma (igat) trenni jõutõmbega ja juba selle arvelt peaks numbrid suurenema.

12x50

10x70

8x85

6x100

Õlakehitused kangiga. Tegin puhtalt ja varuga: järgmine kord jälle 5 kg juurde.

12x85

10x85

8x105

6x125

Biitsepstõste kangiga. Viimasel seerial mõtlesin, et mis ma siin hellitan, paneme korralikult juurde. Ja tuli täitsa normaalselt. Järgmine kord proovin jälle lisada.

12x20+EZ kang

10x25+kang

8x30+kang

6x40+kang

Et kui keegi mõtleb, mis "laksudest" ma siin koguaeg räägin, siis veen räägib iseenda eest. :D

http://www.youtube.com/watch?v=V5aFeTAXPCA

+35 min kerget aeroobset

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et kui keegi mõtleb, mis "laksudest" ma siin koguaeg räägin, siis veen räägib iseenda eest. :D

tumblr_lyfmxnD3gp1qcxcjfo1_500_large.png

Okok.. tubli oled, Kirbu :))

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikul tegin 28 min kardiot: esimest korda reservis jooksmise näol. Polnudki väga raske, aga higi võttis korralikult lahmama ja kopsud pani tööle.

Õhtul kella 20.00st jalatrenn. Eesmärgiks oli võetud, et maksku, mis maksab: täna teen oma eesmärgiks seatud numbrid ära.

Kuigi viimasel trennil ei suutnud eesmärki täita, lisasin täna igale seeriale 2,5 kg.

Kükk kang turjal, kõik seeriad sidemeteta.

12x67,5

10x87,5

8x107,5

6x127,5 +1 kordus ja 2,5 kg eelmise trenniga võrreldes

Täna olid trennis vähesed hullud. Julgestama kutsusin Kevin Renno ja tema sõbra, mõlema jaoks oli see esimene küki julgestamine elus. :D Samas eks ma kartsin peksa ka saada, kui lubatud eesmärki ei täida, see aitas...;) Viimasel seerial ma küll põrget ei suutnud kasutada, aga horisontaalkükid tulid ikka.

Kui teistel lihastel jätsin trenniga alustades varu, siis jala puhul alustasin vist liiga kõrgelt. Õnneks tundub, et hakkab järgi jõudma. Kui sidemeteta 130x6 jõuab teha, peaks sidemetega juba rekordi ligi ulatuma.

Jalapress

12x210

10x270

8x320

6x370

Lõppkokkuvõttes +20 kg eelmise trenniga. Kutsusin samuti Kevini julgestama, kuid seda ei läinud vaja.

Kõhuli jalgade kõverdamine

15x30

12x35

10x40

8x50

Siinkohal oli jalg suht läbi, seega väga juurde ei hakanud pressima. Ei oskagi öelda, kas panin täna juurde, sest unustasin treeningpäeviku maha.

Säär eeslil

12x70

10x80

8x100

6x120

Viimasel kahel seerial panin +10 kg. Jõuab teha küll.

Kõht rippes jalgade tõsted

3x15x

Tänane kaal 83,1 ehk -400g eilsega võrreldes.

Nüüd tuleb kaks päeva puhkust ja lõõgastust, esmaspäevast uue hooga ja nädala lõpus juba uued vormipildid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jaanimöllu elasin üle. Sai üle pika aja rihm lõdvaks lastud. Ega nüüd enam tükk aega taha ka.

Maadlusklubi Torso liikmena tegelesin jaanipäeval nii kergejõustiku kui ka akrobaatikaga. :D

post-3216-0-58484500-1340791173.gif

Tervitused taaskord teadagi kuhu... Sügisest tahaks oma haridusteed jätkata Tartu Ülikooli kehakultuuris kaugõppes. Lõpueksamite keskmine oli mul ca 85, aga kaugõppesse saab sisseastumiseksami põhjal. Tasulisele kohale olen korra juba saanud, kuid tasuta kohale on raske saada...

Aga trennidest.

Nädala esimesed 3 trenni on (õnneks) 90% ehk kerged. Homme on puhkepäev. R, L, P on tulemas rasked trennid, kus on eesmärgiks jõuda (uute) rekorditeni. Loodan, et jaanipidustused olid pigem laadiva ja lõdvestava loomuga. ;)

Täpsest kehakaalust pole hetkel aimugi, sest puudub kaal. Jaani ajal see kindlasti kerkis, kuid eks see langeb päeva-paariga normi, kui normaalse söömise juurde naasta.

Mõned küsivad, et kas pärast laadimispäeva peab söömisega eriti koomale tõmbama? Ei. Mis kasu on laadimisest, kui keha järgmisel päeval näljarežiimiga kohe kinni jooksutada ja tühjaks lüpsta? Naastes tavatoitumise juurde teeb kaal ise korrektuurid, ning laadimisest on vähemalt mõneks ajaks kasu.

Cheers.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Prestiižikad tippsportlased on alati oodatud :D

Eks pead lihtsalt rahakotti taskus hoidvad lihaseid treenima ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krissu seda akrobaatikat oleks väga vaja läinud Spartakiaadil, kus sa otsustasid kõrvale viilida.... ;) Nii SPARTA, kui rääkimata REVALI klubi aidates, viimane ei saanud meeskonda kokkugi. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile oli siis kerge jalapäev, mis polnudki nii väga kerge, tuleb välja, kuna täna on jalad veidi kanged. Trenni lõppu korralikud venitused ja füüsilised taastumisprotsessid: alaselga rullisin vahurulliga, Powerplate masinal "väristasin" lihased pehmeks ja lõppu sauna-külma vee tiirud. Võttis päris mõnusaks ja loodetavasti on kasu, sest ega siin nalja pole.

Täna hommikul 42 min ja 410 kcal väärtuses crosstrainerit ja õhtul teen samad taastusprotsessid, mis eile.

Homme tugev rinna-õla-triitsepsi trenn, milleks loodetavasti olen ilusti taastunud.

Täiendasin ka enda lisandimenüüd. Võtsin juurde FASTi glutamiini, kui ühe tuntuima taastumise kiirendaja ja Hera80ga paralleelselt võtan ka Whey+ kui kiiremat taastajat nüüd, kui jõudu pole vaja enam taastada, vaid juba edasi arendada.

Vahepeal suure ringi küsimus: mis on see "ollus", mis mul täna lõunaks oli?

post-3216-0-17755100-1340883490.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×