Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

master on sellest, et nii palun minu poole tulevikus pöörduda

Aaa.. et hoopis :ph34r: BDSM :ph34r: teema.... :lol:

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selge-selge. Kasulik info. Tänud. Eks näeb, kas mind üldse saadetakse edasi. Mitu meest ühest pataljonist edasi pääseb, ei tea. Vähemalt üks endine klassikaline tõstja läks veel lõpus tulemust ümber suruma. Ei jäänd ikka rahule, et minust vähem tegi. :D

Hiljem tänasest trennist, mis oli räme hea. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Welcome to the club!

Mina juba mõtlesin, et Kirp pääseb sellest sangpommi teemast Kaitseväes. Mulle endale ka on sellel aastal korduvalt peale käidud, et ma võtaksin osa sellel aastal siis veteranide klassis juba(35+)... Et nagu isa tuli koju ja isa käed on külmad. :P Selleks, et seal -90 kg kategoorias üldse midagi ära teha, peaksin tõukama vähemalt 65 kordust ja rebima ilmselt vähemalt 2 x 50... Kõrgema Sõjakooli meestest paar jõmmi teevadki treeningutel nii palju. Selles suhtes on Kirbul õigus, et sangpomm lööb pulsi meeletult üles ja peale võistluseid üllatus-üllatus on ka alaselg päris hellalt valus. See on nii spetsiifiline liiigutus ja vajab eraldi harjutamist. Kellele see ala kõige paremini sobib, on ilmselt maadlejad. Nendel on tugevad sõrmed ning meeletu vastupidavus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii. Kiirelt kahest viimasest trennist.

Eile tegin Tulbi Spordiklubis rind-õlg-triitseps trenni. Tallinnasse jõudmine oli omaette ooper, aga õnneks kompenseeris hilise kohalejõudmise tugev trennieelne toidukord. Kuna pea terve veebruarukuu veedan metsas, otsustasin selle treeningtsükli lõpuks proovida hetke taset.

Lamades surumises proovisin rekordit ja selleks osutus 1x140 kerge abiga. Täpselt sama tase, mis viimasel trennil enne kaitseväge. Julgestaja oli veidi liiga agar aitama, aga kahjuks oli Rene tol ajal bodypumpis. :D

Video viimasest kaitseväe eelsest surumisest:

Järgmiseks proovisin lamades hantlite surumist. 4 seeriat püramiidis. Nagu juba nägite, siis viimasel seerial valisin 50 ja 55 kg vahel. Kuna tunne oli tugev, siis mõtlesin lihtsalt proovida, palju saali rakeimate hantlitega jõuab. Tulemuseks 4 kordust. Pole paha.

Järgmiseks kaldpinnal hantlitega surumine. 4 seeriat. Vastukaaluks veidi vähem jõu ja rohkem korduste peale. 12, 12, 8, 8. Viimasel seerial 40 kg-ga. Siis oli juba Rene julgestamas. :P

Viimaseks kaldpingil hantlitega lendamine ja seal juba eriti korduste peale: kuni 15 kordust.

Proovisin lõppu ka ühe seeria trosside ristamist teha, aga just seal hakkas parem õlg jälle tunda andma.

Õlale 3 seeriat Arnoldi pressi.

Kõrvale lendamine hantlitega 3x15.

Ettekallutatult lendamine toetudes smithi kangile 4x10-15

Triitsepsile tate press 3 seeriat.

Kukla tagant köiega surumine 3 seeriat.

Ploki alla surumine põlvili 3 seeriat.

TÄNANE JALATRENN

Uni oli pikk ja tunne alguses veits uimane, aga õnneks ei väljendunud see ega eilne lammutamine numbrites.

Panused olid pandud kükile. 4 seeriat sidemeteta tegin soojenduseks. Raskeimaks seeriaks panin peale 140 kg, millega eelmisel kolmapäeval tegin 4x. Kutsusin saali suurima jõmmi julgestama ja tegin täna 6x.

post-3216-0-05551100-1327177757.jpg

Viimaseks seeriaks panin peale 110 kg ja tegin pikema seeria: 15x. Huvitav tähelepanek oli see, et antud seerial tegid sidemed valu, 140ga oli adrenaliin ilmselt nii üleval, et ei pannud seda tähelegi.

Jõusaal pandi juba 1500st kinni, seega tegin peale lihtsalt 6 seeriat säärte sirutusi. 4 seeriat raskust juurde püramiidides, 2 viimast superseeriad, a la 10x+5x.

Kõhuli jalgade kõverdused 6 seeriat. Püramiidides üles ja alla tagasi.

Pöia sirutused säärele jalapressil. 6 seeriat.

Vsjoo.

Pärast trenni Gmasteri juurde massaaži. Lõdvestas ilusti lihased ära ja jagas muidu tarkusi. Andis ka mõned nipid, kuidas saaksin oma pinges selja keskosa ravida. Tema pluss on laia teadmisteampluaa, omal käel ära proovitud praktika ja erinevate meetodite sümbioos. Kui soovi on, saab tema teenuseid kasutada nii Tallinnas kui Tartus.

Pärast seda Harju mäele uisutama ja tuleb tunnistada, et täpselt aasta tagasi TÜKKS suusalaagris omandatud oskused polegi täiesti roostes. B)

Noh, samas päris Robbie Williams ei olnud:

Head ööd.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et ajateenistus mõjub Kirbu treeningutele väga hästi. Kui teenistusest tagasi jõuad, siis surud 200 igas asendis :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii. Sangpommis -90kg kaitseväe MV 4. koht käes! POLE PAHA võhiku kohta. Pronks jäi nibin-nabin saamata. Hiljem pikemalt: nii pilte kui HD video juhtunust. Nüüd aga preemiaks linnaloale! YEAAAAAH!

4 koha eest linnaloale??? Karmid ajad. Kui mina 1998 aasta Kaitseväe sangpommi võistluselt hilisõhtul tagasi tulin, siis saadeti mind samal öösel metsa teiste juurde üleelamisele... Suur oli metsistunud jaokaaslaste üllatus kui varahommikul nende poolt pakutud jõhkralt tapetud kopra liha asemel eelistasin seljakotist Tallinnast toodud ananassi ja joogijogurtit. Minu varustust ei kontrollinud ju keegi ja ei selgitanud ka kuhu minek. Muide, ajateenijana tõukasin väeosas 38 kordust, aga KV meistrivõistlustel kõigest 30, sest minu soorituse ajal läks hirmsaks kisaks kuna ma ei tõuganud, vaid surusin. Siis hakati vaidlema ja mina seisin nende fng pommidega paar minutit ja siis otsustati, et kui jõudu on, siis võin ikka suruda, aga siis ei surunud enam midagi... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii. Kiirelt kahest viimasest trennist.

Eile tegin Tulbi Spordiklubis rind-õlg-triitseps trenni. Tallinnasse jõudmine oli omaette ooper, aga õnneks kompenseeris hilise kohalejõudmise tugev trennieelne toidukord. Kuna pea terve veebruarukuu veedan metsas, otsustasin selle treeningtsükli lõpuks proovida hetke taset.

Lamades surumises proovisin rekordit ja selleks osutus 1x140 kerge abiga. Täpselt sama tase, mis viimasel trennil enne kaitseväge. Julgestaja oli veidi liiga agar aitama, aga kahjuks oli Rene tol ajal bodypumpis. :D

Video viimasest kaitseväe eelsest surumisest:

Järgmiseks proovisin lamades hantlite surumist. 4 seeriat püramiidis. Nagu juba nägite, siis viimasel seerial valisin 50 ja 55 kg vahel. Kuna tunne oli tugev, siis mõtlesin lihtsalt proovida, palju saali rakeimate hantlitega jõuab. Tulemuseks 4 kordust. Pole paha.

Järgmiseks kaldpinnal hantlitega surumine. 4 seeriat. Vastukaaluks veidi vähem jõu ja rohkem korduste peale. 12, 12, 8, 8. Viimasel seerial 40 kg-ga. Siis oli juba Rene julgestamas. :P

Viimaseks kaldpingil hantlitega lendamine ja seal juba eriti korduste peale: kuni 15 kordust.

Proovisin lõppu ka ühe seeria trosside ristamist teha, aga just seal hakkas parem õlg jälle tunda andma.

Õlale 3 seeriat Arnoldi pressi.

Kõrvale lendamine hantlitega 3x15.

Ettekallutatult lendamine toetudes smithi kangile 4x10-15

Triitsepsile tate press 3 seeriat.

Kukla tagant köiega surumine 3 seeriat.

Ploki alla surumine põlvili 3 seeriat.

TÄNANE JALATRENN

Uni oli pikk ja tunne alguses veits uimane, aga õnneks ei väljendunud see ega eilne lammutamine numbrites.

Panused olid pandud kükile. 4 seeriat sidemeteta tegin soojenduseks. Raskeimaks seeriaks panin peale 140 kg, millega eelmisel kolmapäeval tegin 4x. Kutsusin saali suurima jõmmi julgestama ja tegin täna 6x.

post-3216-0-05551100-1327177757.jpg

Viimaseks seeriaks panin peale 110 kg ja tegin pikema seeria: 15x. Huvitav tähelepanek oli see, et antud seerial tegid sidemed valu, 140ga oli adrenaliin ilmselt nii üleval, et ei pannud seda tähelegi.

Jõusaal pandi juba 1500st kinni, seega tegin peale lihtsalt 6 seeriat säärte sirutusi. 4 seeriat raskust juurde püramiidides, 2 viimast superseeriad, a la 10x+5x.

Kõhuli jalgade kõverdused 6 seeriat. Püramiidides üles ja alla tagasi.

Pöia sirutused säärele jalapressil. 6 seeriat.

Vsjoo.

Pärast trenni Gmasteri juurde massaaži. Lõdvestas ilusti lihased ära ja jagas muidu tarkusi. Andis ka mõned nipid, kuidas saaksin oma pinges selja keskosa ravida. Tema pluss on laia teadmisteampluaa, omal käel ära proovitud praktika ja erinevate meetodite sümbioos. Kui soovi on, saab tema teenuseid kasutada nii Tallinnas kui Tartus.

Pärast seda Harju mäele uisutama ja tuleb tunnistada, et täpselt aasta tagasi TÜKKS suusalaagris omandatud oskused polegi täiesti roostes. B)

Noh, samas päris Robbie Williams ei olnud:

Head ööd.

140kg sama siin!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

4 koha eest linnaloale??? Karmid ajad. Kui mina 1998 aasta Kaitseväe sangpommi võistluselt hilisõhtul tagasi tulin, siis saadeti mind samal öösel metsa teiste juurde üleelamisele... Suur oli metsistunud jaokaaslaste üllatus kui varahommikul nende poolt pakutud jõhkralt tapetud kopra liha asemel eelistasin seljakotist Tallinnast toodud ananassi ja joogijogurtit. Minu varustust ei kontrollinud ju keegi ja ei selgitanud ka kuhu minek. Muide, ajateenijana tõukasin väeosas 38 kordust, aga KV meistrivõistlustel kõigest 30, sest minu soorituse ajal läks hirmsaks kisaks kuna ma ei tõuganud, vaid surusin. Siis hakati vaidlema ja mina seisin nende fng pommidega paar minutit ja siis otsustati, et kui jõudu on, siis võin ikka suruda, aga siis ei surunud enam midagi... :rolleyes:

Hr Veebel. Ärge olge kade. Tänapäeval ei tohi oksigi murda, mis veel kopra tapmisest rääkida. Ega otse metsast võistlema minna polnud ka kerge, aga sellest täpsemalt juba hiljem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis võistlusest. Eile õhtul jõudsin metsalaagrist kasarmusse, et lõpuks üks korralik peatäis und magada enne tänast väljasõitu Vahipataljoni.

Kell 9 läks sõit lahti ja õnnekombel jõudsid minuni napilt enne trennieelsed boosterid, mis täna asjaette läksid.

Ärevus oli juba bussis sees. Kel rohkem, kel vähem. Kokku oli meid tiimis 6. Vahipataljoni hubases kohvikus ootasid meid pontšikud, saiakesed, minipitsad... Söögiaeg oli küll käes, aga kuna nädal tagasi olin riietega kaalunud 88+ kg, ei julgenud laadida. Oli ju seljataga pool nädalat trenniavaba metsalaagrit, kus sai "sundusikku teiperit" praktiseeritud.

Vahipataljoni 1965 aastal ehitatud vanas võimlas algas kaalumine 10.30. Kaalumise ajaks üritasin end nii kergeks teha kui võimalik. Mõni võistleja loobus isegi aluspesust. :o Sellist asja ei näe isegi kulturismivõistlusel :D Hirm oli aga asjatu: võistluskaaluks 86,55. Loosiga tõmmatud võistlejanumber tagas koha esinemisjärjekorra lõpuosas.

post-3216-0-11579800-1327607694.jpeg

Võistlus algas 11.30. Natukene ülehindasin võistluste kulgemise kiirust, aga õnneks ei mõjutanud see väga energiataset. Soojendusnurgas jagati mulle veel viimaseid nippe ja lihviti tehnikat.

Esimene ala tõukamine. 24 kg pommid. Kvalifikatsioonivõistlusel tegin varuga 20x. Spetsialist ütles, et medalikohale pretendeerimiseks peaksin tegema 50x. Aga tema isegi tegi vaid 38x-trennidesse on pikk vahe sisse tulnud.

Panin kõik nipid kõrvataha ja suutsin tõugata 31x. Vähem kui lootsin, aga siiski 11x rohkem kui kvalifikasioonis. Täpselt sama edasimineku tegi ka kolmas võistluskaaslane: +10x nädalaga. Tõukamine on väga võõras ala. Kui elu jooksul parema käega pommi mõned korrad ikka rebitud on, siis tõukamine oli väga ebastabiilne.

Suht tühjaks tõmbas. Kiirelt 2 banaani ja sheigid sisse ja uut korda ootama.

90+ pronksmedli saanud tiimikaaslane

post-3216-0-34602500-1327607764.jpeg

Rebimine. Enne sai taaskord tehnikat õpitud ja reegleid üle korratud. Vasakuga jõudsin 35ni ja tee või tina: käsivars ei pea enam vastu. Kardan, et viga oli ka ühes nipis: ülevalasendis soovitati peopesa avatud hoida, et haare ei väsiks. Pomm sattus aga nii sõrmeotstele, et venitas ranmdepainutajaid. Liigselt venitades lihas teatavasti nõrgeneb ja kui pommi alla lastes oli vaja seda kinni hoida, oligi kööga.

Vahetasin siis kätt ja andsin minna. Paremaga on rebimisliigutus ikka palju tuttavam. Samuti fikseerus käsi ülalasendis kuidagi nii kergelt ja energiat nõudmata. Tõsi on ka see, et vasaku käe haare on mul nõrgem.(alus lõpututeks naljadeks) Jõutõmmet tehes kasutan segahaaret, kus parem käsi on alt. Vastupidi ei saa mugavalt hoida: vasak ei paindu piisavalt.

Siit tuleneski, et vasakuga rebisin 35x ja paremaga 48x. Kirja läheb aga nõrgema käe tulemus, mis korrutatakse kahega. Lõpptulemuseks 132 punkti ja kolmandast kohast jäi lahutama ca 4 punkti.

Nagu jõutõstmises ei piisa vaid jõust, vaid peab olema võistluskogemust kui vara või hilja sooja teha, sidemeid peale siduda jne, samamoodi on ka sangpommispordis külgi, mida avastad vaid võistluskogemusega, et järgmine kord juba targem olla. Samuti on õnne vaja. Minu kategooria võitis tiimikaaslane, kes ainuüksi TÕUKAS 150x, aga rebimises sai nulli, kui pärast ca 80 kordust pomm käest libises. Samamoodi kaotas ka kolmas võistluskaaslane pommi käevahetuse ajal.

Üks 90 kg+ 3. koha saanud tiimikaaslane kutsus 14. aprillil toimuvatele Eesti Meistrivõistlustele. Eks vaatab seda asja.

Galerii Delfis

PS! HD video tuleb hiljem, ei õnnestunud hetkel üles saada: internet sai ju Laari tõttu täis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hr Veebel. Ärge olge kade. TÄnapÄeval ei tohi oksigi murda, mis veel kopra tapmisest rÄÄkida. Ega otse metsast võistlema minna polnud ka kerge, aga sellest tÄpsemalt juba hiljem.

Mis sa ise arvad, kust kohast mehed, kes üle 200 öö oma teenistusest metsas elasid, pealinna sangpommi võistlustele saadeti? Hotellist? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis sa ise arvad, kust kohast mehed, kes üle 200 öö oma teenistusest metsas elasid, pealinna sangpommi võistlustele saadeti? Hotellist? :P

Ega ma sind ei kadesta. Mul ootavad ees 4 viimast kuud ajateenistus. Järgmine kuu on TBK metsas. Järgmisel nädalal pidi olema laskelaager ja juttude järgi magamine bibide all(teadmiseks teistele, see on lihtsalt nelinurkne kiletükk, millest endale kausealuse ehitad). Viimatinimetatust õnneks pääsen, sest mul jätkub puksiirijao teooriaõpe nädalakese.

Isegi pidin sel nädalal ära külmuma ja vingumürgituse saama reameeste tõttu, kes metsaelust midagi ei tea. :P Mõtld küll, et kust need legendid tulevad, aga sõdurite "tarkus" on ikka piiritu. :D Võiksin palju huvitavaid lugusid vesta, kui vaid huvi on. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pikem linnaluba võimaldas lõpuks külastada armsaid Tartu sõpru-sõbrannasid. Eile tegin Rainer Neemsaluga TÜASKis trenni. Mina ülakeha, tema tsükli viimase ringtreeningu. Kohe-kohe suundun jalatrenni, tal on kavas massitsükli esimene trenn rind ja õlg.

Tegin eilsest ka väikse video lamades surumisest. Kõgest hoolimata päris ok tulemus.

Kõigest pikemalt juba hiljem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pikem linnaluba võimaldas lõpuks külastada armsaid Tartu sõpru-sõbrannasid. Eile tegin Rainer Neemsaluga TÜASKis trenni. Mina ülakeha, tema tsükli viimase ringtreeningu. Kohe-kohe suundun jalatrenni, tal on kavas massitsükli esimene trenn rind ja õlg.

Tegin eilsest ka väikse video lamades surumisest. Kõgest hoolimata päris ok tulemus.

Kõigest pikemalt juba hiljem.

Vahi-vahi! Linnamees tuli maale! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervitused.

Eelmisel nädalal sai siis Tartu sõpru-sõbrannasid väisatud. Sinna juurde kuulusid ka kaks trenni Tartu Ülikooli Akadeemilises Spordiklubis. Reedel tegin ülakeha. Päev varem olnud sangpommivõistlus küll õla lihasvalus ei väljendunud, kuid trenniga pihta hakates oli väsimust lihastes tunda. Nii palju energiat siiski oli, et lamades surumises tegin viimasel seerial 4x130 kg.

Ma ei tea, kuidas teistel on, aga mul treeningpaus kohe tingimata jõudu ära ei võta. Küll aga jätkub seda vaid a la iga lihasel üheks max pingutuseks. Nagu väheneks hoopis vastupidavus, üldine töövõime.

Õlale tegin kergelt hantlite tõsteid ette neutraalse haardega 3 seeriat. Võib teha ka althaardega, aga siis tuleb eriti suurt tähelepanu pöörata lihastunnestusele, et mitte biitsa treenida. Viimast tegin ka Fitcampis 2010.

Paras passipilt, kas pole? :D

post-3216-0-92736100-1328436282.jpg

Kuidas seda õigesti teha näeb ka sellest videost alates 2:09

http://www.youtube.com/watch?v=-NlP8_QQTq0

Laupäeval tegin jalga, kasutasin võimalust kasutada TÜASKi jalapressi, mis pole üldse paha. Lisaks hack-trenažöör ja sirutused+tagaosa, säär.

See nädal

möödus alguses teooriaõppega Tallinnas. Nädala teises pooles olin metsas. Kolmapäeval olin vastutegevuses ja kuskil varemete vahel lõket tehes üritasin silmata noorsõdureid, kelle ülesandeks avastamata mind vaadelda. Neljapäeval olin ise vaatluspostil. Ilm oli nii külm, et süües pidin iga liigutuse järel kindad mõneks ajaks kätte panema. Reedel olin ise jaoülem ja eesmärgiks korraldada varitsus. See ei kuku kunagi välja nagu oodatud, sest paberi ideaaltsenaariumit ei anna pea kunagi otse maastikule üle anda. Rääkimata sellest, et sellise külmaga tõrkusid pooled relvad. :P Aga paugutada sai ja põhiline on, et reservini on 111 päeva e 2675 tundi e...

Trenni jõudsin pataljonis vaid korra, tegin ülakeha. Üleeile tegin Tulbis jalga, aga seal andis treeningpaus viimaks tunda. Tegin seega lihtsalt kosmeetilisi pikemaid seeriaid.

Eile tegin ülakeha, lamades surumises otsustasin lõpetada pikema seeriaga, tegin 9x110, 1 oleks veel abiga tulnud.

Rene oli ka trennis ja jooksis mõõdulindiga juurde, et välja selgitada saladus, KUI suur mu käsi ikkagi on. :D Pumbatult oli tulemus 42 cm. Enne kaitseväge sain sama tulemuse ka pumpamata. Paljud imestavad, kui visuaalset efekti sentimeetritega võrdlevad, aga kulturismis ongi ju tähtis väljanägemine ja mis veel olulisem: MILLE arvelt need sentimeetrid tulevad.

Pärast trenni Gmasteri juures massaažis. Selja pingest sain viimati ühe seansiga jagu, eile käisin lihtsalt õlavöötme lõõgastuseks. Sain nõu ka parema õla valu vastu, mis eilses rinnatrennis JÄLLE tunda andis.

Küsimusi on? Tegevus teada: tegutseb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis värvi on armastus?

Mis on elu mõte?

Kuidas moos kommi sisse saab?

Kas Darth Vader on tõesti Luke`i isa?

Aga tubli, saad trenni ka ikka veits teha :)

Kirp on nendele küsimustele kunagi vastanud. Isegi mina mäletan: mis on elu mõte ?- lõbusalt aega veeta. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti on küsimusi!

1. Palju veel teenida on jäänud?

2. Kas kevadel võistlema tuled?

3. Scoutrännakule lähed?

4. Millal Tartus bodypumpi tuled? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×