Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Ma ei ole tähele pannud, kas sa oled siia kirjutanud esimese USA testi tulemusi, aga oleks huvitav teada.

Kas oled kasutanud "slangide" ohjamiseks järgnevat meetodit, luban, et toimib ideaalselt:

kui keegi jääb maha või niisama lihtsalt ei viitsi joosta, siis las teised veavad teda edasi mõnda aega telkmantlil. Luban, et kui see "slang" ei ole just rühma boss, siis järgmine päev jookseb ta rühma ees :rolleyes: (küll teda õhtul nüpeldatakse ja rühma enda poolt edaspidi jooksma sunnitakse)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas vorm on, boss?

Kuule raske öelda. Vahest tundub, et põsed paisuvad aina suuremaks. Samas sooned paistavad veidi rohkem välja ja jalg joonistab veidi rohkem. Kuid ühendades viimase väiksema massi ja toonuseta lihasega muudab adekvaatse hinnangu andmise taaskord raskeks. Esimesel jõusaali trennil siin tegin nt kaldpinnal surumist 100x6 asemel 90x6 e miinus 10 kg jõus kuu ajaga, kükis piirdusin samas trennis vöö ja sidemeteta 130x2ga. Kehakaalu ei oska öelda, siinne kaal valetab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kirp.jpg

Kui palju sul seda kraami on lubatud kapis hoida? :rolleyes:

NATO kehalise võimete testi tulemusi oleks ka huvitav teada muidugi.

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui palju sul seda kraami on lubatud kapis hoida? :rolleyes:

NATO kehalise võimete testi tulemusi oleks ka huvitav teada muidugi.

Paistab, et tänapäeva sõiaväes on veega kitsas, ei saa vahepeal nõusi pesta?

Mina, vaene, ajan läbi ühe shakeriga. Pildil paistab, pea iga aine jaoks eraldi nõu. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt mul kodus ka mingi 4 shakerit. Vahepeal viskasin 3 tükki minema. :rolleyes:

On neid kogunenud igalt poolt aastate jooksul. Mõni oli niivõrd räbal või pesemata nii pikalt, et lihtsam minema visata. Ühe leidsin vanast trennikotist - mingi aasta aega vist seal "elanud". :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehk siis, parim koht jõu ja lihase põletamiseks on Eesti sõjavägi:D

Välistatud. Võime kihla vedada, et Kirp väljub Kaitseväest tugevamana, kui ta sinna läks :rolleyes:.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei ole tähele pannud, kas sa oled siia kirjutanud esimese USA testi tulemusi, aga oleks huvitav teada.

Kas oled kasutanud "slangide" ohjamiseks järgnevat meetodit, luban, et toimib ideaalselt:

kui keegi jääb maha või niisama lihtsalt ei viitsi joosta, siis las teised veavad teda edasi mõnda aega telkmantlil. Luban, et kui see "slang" ei ole just rühma boss, siis järgmine päev jookseb ta rühma ees :rolleyes: (küll teda õhtul nüpeldatakse ja rühma enda poolt edaspidi jooksma sunnitakse)

Njaa, eks analoogseid meetodeid kasutatakse küll. Seekord jäid kõik "vabastatud" õnneks kohe kasarmusse ja seega vähem ettekäändeid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui palju sul seda kraami on lubatud kapis hoida? :rolleyes:

NATO kehalise võimete testi tulemusi oleks ka huvitav teada muidugi.

Testi tulemusi peast ei tea, aga kätekõverdused olid 100, kõhulihased alla saja ja jooks midagi 60-70 vahel vist.

Ei-ei, need pole ainult minu lisandid :P. Mõtlesin ikkagi TOA lisandeid, ehk kõigi toanaabrite omad kokku. Ise hoian kapis ca kuu aja kogust. Seaduse järgi lisanditel koguse piirangut ei ole nagu tavatoidul, kuid "ma ei taha näha mingit 4 kg ämbrit, millesse on kulp sisse löödud" kehtib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ainult vastupidavus paraneb.

Füüsiline jõud kui selline ei saa kindlasti paraneda, niihead need tingimused ka nüüd pole.

3 kuud saab läbi, siis saab ta seal normaalselt trenni teha. Ootame ja vaatame. Ma ei tea veel kedagi (peale tippsportlaste), kes on seda tahtnud ja kes ei ole tulnud ka jõu poolest tugevamana tagasi ja usu, ma olen neid tuhandeid näinud 12-aastase Kaitseväe staazi jooksul. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seal ju valitsevad üpriski kataboolsed tingimused, või mis?

Kulturistile vast jah sealsed valgukogused pole just ideaalsed, kuid kõigile teistele peaks suhteliselt talutav olukord olema arenguks. Suure lihasmassi puhul on kindlasti suurenenud valguvajadus.

Kirbu puhul ei saa kerge olema piisavalt raske koormuse saamisega lihaskasvu eesmärgil. Enamik treeningut toimub siiski keharaskustega ning Kirbu sugusel suurema lihasmassiga isikul ei pruugi see pakkuda see piisavat stiimulit, et lihas oluliselt suuremaks paisuks. Küll aga parandab see vastupidavust, mis võib pikemas perspektiivis anda kulturismiga tegelejale teatud eelise.

Seni kuni toitumine on piisav - ning Kirbu lisandite põhjal võib öelda - et ta seda ka on, toimub halvimal juhul väga väikene lihasmassi kadu ning jõuvarud võivad isegi kasvada teatud lihaste puhul - kuigi arvatavasti toimub väikene langus max. numbrite puhul, kuna puudub võimalus vastavate raskustega seda jõudu üleval hoida. Parimal juhul toimub isegi lihasmassi kasv kuna treening peaks pakkuma üldjoontes väga teistsugust koormust lihastele - ning teistsugune ning harjumatu koormus on just see, mis lihaseid arendab.

Negatiivsena võib mõjuda selline liigne aeroobne koormus, mis "võib" tekitada kehale liigset stressi ja taastusprobleeme, mis ei soodusta just lihasmassi kasvu. Kuid positiivsena peaks üldine vastupidavus kõvasti paranema, mis võib tulevikus kena kasu tuua.

Ma ei oskagi arvata, mis lõpptulemus on. Aga korralikult lisanditega sealset menüüd rikastades ning hiljem linnalubade ajal ka korralikku saalitrenni tehes võib tulemuseks olla suhteliselt samasse auku lihasmass, kuid eeldatavalt kõvasti suurem vastupidavus, kuid miks mitte ka suurem jõud mõnes väiksemas lihases (mis võib panustada ka baasharjutuste puhul tulemuse parandamisse), mis korralikult vatti on saanud keharaskustega.

On tõestatud, et pikas perspektiivis pakub HIIT parimat rasvmassi langust. Seega enamik sõjaväe treeningust peaks olema õigesse auku selle koha pealt. Seega isegi, kui lihasmassi juurde ei tule on lootust, et rasva vähemalt jääb vähemaks. :rolleyes:

post-7558-1313535794_thumb.jpg

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
3 kuud saab läbi, siis saab ta seal normaalselt trenni teha. Ootame ja vaatame. Ma ei tea veel kedagi (peale tippsportlaste), kes on seda tahtnud ja kes ei ole tulnud ka jõu poolest tugevamana tagasi ja usu, ma olen neid tuhandeid näinud 12-aastase Kaitseväe staazi jooksul. :rolleyes:

+1

Ma olen 100% kinel, et ilma 1997 aastal üleelatud raskuste kuulsusrikkas Kuperjanovi pataljonis ei oleks ma hetkel klassikalises kulturismis maailma esikolmikusse jõudnud. Seal oli täiesti tavaline, et kui enam üldse ei jõudnud ja kumm oli täiesti tühi, siis tuli korraldus veel järgmised 24 h midagi põnevat teha. Et siis kui olid kindel, et viimane sooritus oli sinu maksimaalne etteaste ja olid valmis puhkama, siis selgus, et kohe tuleb uus üritus mida peab tegema 2 korda suurema koormusega. Siiani tean, et ma olen palju rohkemaks võimeline, aga ilmselt olen liiga laisk. Olen kindel, et Kirp tuleb ajateenistusest kunagi tagasi kordades tugevamana nii füüsiliselt kui vaimselt! Jätkake!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
3 kuud saab läbi, siis saab ta seal normaalselt trenni teha. Ootame ja vaatame. Ma ei tea veel kedagi (peale tippsportlaste), kes on seda tahtnud ja kes ei ole tulnud ka jõu poolest tugevamana tagasi ja usu, ma olen neid tuhandeid näinud 12-aastase Kaitseväe staazi jooksul. :rolleyes:

Ma panin ka oma lootused alguses selle peale, aga unustasin, et SBK järgsest ajast viidan suure osa metsas, seega pole treeningvõimalused taaskord head. Ma veel mõtlesin, et mina olen optimist, et siin tuuleveskitega võitlen, aga te loodate veel edasiarengutki... :D Vastupidavus võib jh kulturismis kasuks tulla, aga oma alal ma progressi ei eelda, kui treening sama kaootiliseks jääb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võta mõistus pähe mees. Söö need 3 toidukorda seal korralikult ära ja unusta need pulbrid ära.. Keha harjub ära, PEAB harjuma. Jama on selles et jõusaali trenni seal regulaarselt nii või naa teha alguses ei saa- seega suurt vahet ei ole kas sa sööd neid kartuleid või makarone või prode pulbrit oma päevase kalorite vajaduse täitmiseks.

Sa pole üldse hetkel nii kuiv et toitumisele nii palju mõtlema peaksid. Seal on seis niigi sitt, et ülemõtlemisega ja kombineerimise ja jamamisega teed veel sitemaks selle seisu . Tore küll metsas nende pulbripakkidega ja kapslitega jännata. TÕSINE SÕJARD :rolleyes:

Tahaks loota, et mind nüüd kividega surnuks ei loobita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×