Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Kirp on tubli mees ja oleme ausad- silmaring laieneb kosmilise kiirusega. See on reaalsus mida kahjuks Narva mnt ühikas ei õpita. Welcome to the club! <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui trennist rääkida -nii palju, kui rääkida on- siis siin oldud 3,5 nädala jooksul süstemaatilist trenni teinud ei ole. Kui ma ei teaks, et sest võimlemisest suuremat kasu ei ole, siis oleksin ehk kord nädalas pumbates rahul nagu õndsad kaasvõitlejad. Isegi kui aega veidi leiaks, siis pole energiat. Hommikuti on rohkem jõudu, aga siis pole aega. Lõunasöögiga tuleb mõtetult suur süskariannus ja sealtmaalt hakkab väsimus pead tõstma. Eks ma olen ka paras "kõik või mitte midagi tüüp." Hetkel siis pidevad pumbad karistuseks jne. 1-2 x nädalas jooks jms.

Plaan ongi pärast SBKd taas trenni teha, ehk siis sept keskpaigast.

Keharaskusega kava, mida saaks teha.

1. Kätekõverdused

2. Lõuatõmbed

3. Kätelseisus surumised

4. Kitsa althaardega lõuatõmmete ülafaas

5. Tagatoenglamangus surumine

6. Kükk(1 jalal/hack kükk seina vastas)

7. Käärkükk

8.1. jalaga pöia sirutused

9. Alaseljatõsted maas

10. Keretõsted

Harjutusi annab veel välja mõelda. Rööbadpuudel surumist saab teha naride vahel, kerge raskusena saab kasutada kasvõi tooli...

Huvitavatest asjadest rääkides on minu ülevoolavaid andeid märganud ka Eesti Kaitsevägi. Üks seersantidest on ka paras põkk ja Fitshopi pikaajaline klient. Olen rühmale läbi viinud 2 kehalise tundi, viimane neist "jõutreening", kus tegime pm läbi sama kava. "Idabloki" distsiplineerimisega oli raskusi. Tundub, et nende eksimused pole põhjustatud mitte keelebarjäärist, vaid professionaalsest pohhuiismist. Vahest ma ootan, millal on minu kord vastutav olla... distsiplineeriks mehi nii, et ülemus ei paista õhtuks seletuskirjade virna tagant välja.

Reedel saime kehalise raames käia ujumas Läänemeres. Esinesel nädalal tegime kummikantimise võistluse. Ja eile... saime minna jõusaali! Oh seda rõõmu, mis mu südant valdas. Mitte kärbunud lihaseid nähes, vaid trennihigi valades. Ja higi sai valatud kõvasti, sest jõusaali angaar oli pea sama kuum kui pärastine saun. Soolane higi voolas huultele, pärlendas kiilal pealael ja kleepis enda vastu Estonia kirjaga dressid nagu rindelt tulnud sõdur kallima(jah, ma olen viimasel ajal palju ilukirjandust lugenud). Sellisest ebaregulaarsest trennist küll palju kasu pole, but it makes me feel good.

Lõpetame nagu kaitseväes:

"KÜSIMUSI?"

post-3216-1312097181_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui trennist rääkida -nii palju, kui rääkida on- siis siin oldud 3,5 nädala jooksul süstemaatilist trenni teinud ei ole. Kui ma ei teaks, et sest võimlemisest suuremat kasu ei ole, siis oleksin ehk kord nädalas pumbates rahul nagu õndsad kaasvõitlejad. Isegi kui aega veidi leiaks, siis pole energiat. Hommikuti on rohkem jõudu, aga siis pole aega. Lõunasöögiga tuleb mõtetult suur süskariannus ja sealtmaalt hakkab väsimus pead tõstma. Eks ma olen ka paras "kõik või mitte midagi tüüp." Hetkel siis pidevad pumbad karistuseks jne. 1-2 x nädalas jooks jms.

Plaan ongi pärast SBKd taas trenni teha, ehk siis sept keskpaigast.

Keharaskusega kava, mida saaks teha.

1. Kätekõverdused

2. Lõuatõmbed

3. Kätelseisus surumised

4. Kitsa althaardega lõuatõmmete ülafaas

5. Tagatoenglamangus surumine

6. Kükk(1 jalal/hack kükk seina vastas)

7. Käärkükk

8.1. jalaga pöia sirutused

9. Alaseljatõsted maas

10. Keretõsted

Harjutusi annab veel välja mõelda. Rööbadpuudel surumist saab teha naride vahel, kerge raskusena saab kasutada kasvõi tooli...

Huvitavatest asjadest rääkides on minu ülevoolavaid andeid märganud ka Eesti Kaitsevägi. Üks seersantidest on ka paras põkk ja Fitshopi pikaajaline klient. Olen rühmale läbi viinud 2 kehalise tundi, viimane neist "jõutreening", kus tegime pm läbi sama kava. "Idabloki" distsiplineerimisega oli raskusi. Tundub, et nende eksimused pole põhjustatud mitte keelebarjäärist, vaid professionaalsest pohhuiismist. Vahest ma ootan, millal on minu kord vastutav olla... distsiplineeriks mehi nii, et ülemus ei paista õhtuks seletuskirjade virna tagant välja.

Reedel saime kehalise raames käia ujumas Läänemeres. Esinesel nädalal tegime kummikantimise võistluse. Ja eile... saime minna jõusaali! Oh seda rõõmu, mis mu südant vaevas. Mitte kärbunud lihaseid nähes, vaid trennihigi valades. Ja higi sai valatud kõvasti, sest jõusaali angaar oli pea sama kuum kui pärastine saun. Soolane higi voolas huultele, pärlendas kiilal pealael ja kleepis enda vastu Estonia kirjaga dressid nagu rindelt tulnud sõdur kallima(jah, ma olen viimasel ajal palju ilukirjandust lugenud). Sellisest ebaregulaarsest trennist küll palju kasu pole, but it makes me feel good.

Lõpetame nagu kaitseväes:

"KÜSIMUSI?"

Tubli poiss oled Kirp! Kunagine treener tunneb sinu üle ainult uhkust. Sellest raagus pajust, mis mulle toodi on sirgumas võimas tamm! <_< Nii ilusasti ära tehtud voodit ei ole ma sinu esitluses veel näinud.... ainult et pesa on tühi.... :o Meheks sirgud siis kui pesasse emaslnnu tood.... ;)

Edu ja kordaminekuid soovides ja kui jääd päris hätta, siis kasuta võlusõna, et Kiivikas on mu treener! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore näha, et kaitseväes inventari hoitakse ja voodi, tekk, taburet samasugused, nagu ise 13 a tagusest ajast mäletan <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui just s*tta kokku ei keera, siis ei võeta. Kangema elektroonika jaoks on vaja luba.

Kas külastuspäev ka on? Päris karm oleks kui fitnes.ee kogukond tuleb reamees Konsapile külastuspäeval kommi ja jäätist tooma <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas külastuspäev ka on? Päris karm oleks kui fitnes.ee kogukond tuleb reamees Konsapile külastuspäeval kommi ja jäätist tooma <_<

Ikka on. Igal pühapäeval, kui eelpoolmainitud tingimusi täita. 2 tundi sõduri kohta. Sel nvl mul külalisi ei käinud, seega "positsioon aken".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tubli poiss oled Kirp! Kunagine treener tunneb sinu üle ainult uhkust. Sellest raagus pajust, mis mulle toodi on sirgumas võimas tamm! <_< Nii ilusasti ära tehtud voodit ei ole ma sinu esitluses veel näinud.... ainult et pesa on tühi.... :o Meheks sirgud siis kui pesasse emaslnnu tood.... ;)

Edu ja kordaminekuid soovides ja kui jääd päris hätta, siis kasuta võlusõna, et Kiivikas on mu treener! :D

Tänan, Härra Kiivikas. Küll ma pärast ajateenistust selle kanaema ka oma pessa toon, saatjaks Sinu õnnistus. :D

Kui Sinu teenistuskäigust rääkida, siis tõsi ta on, et helgemaid päid ei tasu kahurilihaks saata. Oleks asjalood teisiti läinud, ei ripuks v-o meie pataljoni jõusaalis Fitness.ee-st välja prinditud Ott Kiivikase treeningkavad. Seega võib liialdamata tõdeda, et oled "tagalamehena" oma ülesannete kõrgusel ja Eesti riigi sõdurite tugevus sõltub sõna otseses mõttes Sinust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänan, Härra Kiivikas. Küll ma pärast ajateenistust selle kanaema ka oma pessa toon, saatjaks Sinu õnnistus. :o

Kui Sinu teenistuskäigust rääkida, siis tõsi ta on, et helgemaid päid ei tasu kahurilihaks saata. Oleks asjalood teisiti läinud, ei ripuks v-o meie pataljoni jõusaalis Fitness.ee-st välja prinditud Ott Kiivikase treeningkavad. Seega võib liialdamata tõdeda, et oled "tagalamehena" oma ülesannete kõrgusel ja Eesti riigi sõdurite tugevus sõltub sõna otseses mõttes Sinust.

Kuldsed sõnad!

On niiöelda rindemehi, kes ainult virisevad ning loodavad naiste ja laste kaastundele ning samas on ka tagalamehi, kellega läheks luurele küll...mis siis, et nad sõjandusest väga palju ei tea <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere jälle. Veel üks nädal kaitseväes möödunud. Neid ridu siin laupäeval kirjutades tundub "alles möödunud", kuigi üldiselt läheb siin aeg väga kiiresti. Sõna otseses mõttes "aja teenimine". Tänasega koos KÕIGEST 34 päeva SBK lõpuni. Elame üks tähtaeg korraga. B)

Mingi veider rahu valdab mind viimasel ajal. Võib vist öelda, et olen kaitseväega ära harjunud. Olen siin -oh imet!- tänase seisuga täpselt kuu viibinud. Kui võrrelda, mida ma siia tulles ootasin...

Kindlasti ei ole kaitsevägi füüsiliselt raskem kui kehakultuur dieedi ajal. Võiks lausa rohkem süstemaatilist, EFEKTIIVSET füüsilist olla. Samas viimasel ajal on vähem sumpsi saamist olnud ja seega rohkem vaba aega neile, kes ise trenni teha tahavad. Muidu oli õhtune rutiin pidevalt: 1800 õhtusöök, pärast seda desserdiks sumpsiring, 20.30 õhtune rivistus, seejärek veel õhtuooteks ühekäiguline sumpsiring.

Samuti pole mingit hambaharjaga kempsu nühkimist nagu Terminaatori "Ajateenijas". Sellest laulust meeldib mulle nüüd vaid üks lause, sest lugu ise meenutab mulle järgnenud ööhäiret... :P

Sel nädalal tegin ka veidi keharaskusega trenni. Lasen endale homme ka hantlid tuua, saab veidi võimelda. Söömist olen ka jälginud: hommikuti helbeid ei söö, eelistan aeglast süskarit võimalikult tumedast (seemne)leivast.

Endiselt kasutan lisavalguna 1-2x päevas FASTi Prode90, lisaks FAST creatine monohydrate, õhtuti Olimpi Chela MZB ja FASTI Omega3. Sel kuul tahaks ka FASTi batoone lasta endale saata: Pro fx luxus osutub kindlasti heaks valikuks nii mugavuse poolest kui magusaisu rahuldamiseks.(Janika kui loed, pane üks karp kõrvale :D)

Igal lõunal saab keegi õnnelik mu magustoidu endale, mahla ka enam ei võta. Söön vähem ka kartuleid ja makarone(millest kahjuks menüü enamjaolt koosnebki) ja asendan taaskord leivaga. Samuti katsun endale alati mõne mehe keefiri lisaks sebida.

Eile oli meil esimene 8 km kiirrännak. Iseenesest polnud tegu väga raske asjaga, kuigi esimeste seas ma seda ei lõpetanud. Oleks aeroobne vorm veidi parem, poleks üldse põhjust kurtmiseks.

Järgmisel nädalal on meil aga kullakallis metsalaager! 5 päeva NATO pakke niiet nädala lõpuks pole üldse metsa kaevatud auku vaja kasutada...4 tundi und, Scoutside öine vastutegevus ja katelokitäie veega kogu keha pesemise omandamine. Ah... tunnen end kui Toomas Nipernaadi enne looduse rüppe heitmist. Õnneks pidavat me metsas ka paugutada saama (Y) Osa metsalaagri eesmärgist võtab kokku lause "stressitaluvuse ja juhiomaduste väljaselgitamine".

Aga ok, püsige moodsad.

post-3216-1312654346_thumb.jpg

post-3216-1312654888_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kirp kle mis loo järgi me Spartas ässi võdistamise kogu aeg?? Mul ei tule meelde see O.o :P >< x(

Kirp on paljude lugude järgi ennast igatpidi võdistanud B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna FAST tuleb, ma siis panen kõrvale :D?

MetalPumpi ka soovid ja kas saab saata Sulle joodavat?

Nii tore on vaadata neid pilte, ma tahaks ju kaaa aega minna teenima ! :P

Sina võiksid Kaitseministeeriumiga mingi lepingu teha, kus hakkad miniseelikuga Viru keskuses loodreid Kaitseväkke värbama B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervitused. Lõpuks ometi jälle nädal möödas ja SBK lõpule lähemal. And what a week it was...

Olime metsalaagris. Kõigepealt rändasime "Club Kasarmust" sihtkohta ja lõime "mustlaste laagri" püsti.

Esimene öö tegin telkmantlist traditsioonilise viilkatusega telgi. Teisel päeval lõime meestega "staabi": 4 telkmantlit kokku e Ammende Villa sõduri moodi. Kolp vaia otsa ja asi oleks veel tüünem olnud...

Sai harjutatud laia spektrit metsas vajalikke oskusi. Ühel päeval pidime madalroomama ca 200 m varjatult, auhinnaks öise patrulli vabastus. Tutvusime lõpuks mõistetega "söösta! katan!", õppisime teede ületamist, varjumist ja muidugi saime sinasõbraks täisvarustuses rännakuga. Kokku 4 rännakut, sh 2 öist.

Njaa. Koormuse üle kurta ei saanud.

Eile käisid külas kallid sõbrad, kes lisaks heale tujule võtsid kaasa täiendust valguvarule. Tänks, Ott uute FASTi toodete eest, lähevad kindlasti asja ette.

Kappi lisandus FASTi uus Protein Block, mis on aeglase imendumisega (öine) valk ja seega täpselt, mis vaja.

Kotist leidsin ka Amino Rush aminohapete pulbri. BCAAd läheb ikka vaja, eriti kui vaja vähendada trennijärgset väsimust ja suurendada vastupidavust nagu mul.

Karbike batoone on ka hea valik sõjaväkke, sest alati ei jõua pulbriga mässama hakata+ batoon vähendab magusaisu.

Sain endale ka ühe hantli, millega nüüd veidi "iluvõimlemust" teen. Valku üritan seepärast lisaks tarbida, kuna usun, et optimaalsem toitumine aitab vähendada lihaskadu.

Ja muidugi on taastumist vaja igal alal, ka vastupidavust arendades. Pildil meie toa varud.

"Eesti sõjaline tugevus seisab Fitshopi peal!":rolleyes:

post-3216-1313425951_thumb.jpg

Täna sai läbi viidud järjekordne kehaline, teemaks: üldfüüsiline treening.

Kuna mul endalgi vajaka eelkõige vastupidavusest, tegime:

20 min jooksu+10x10 kosmonauti, 4x1 min planku ja veelkord ca 10 min jooksu. Lõppu venitused. Trenn oli "efektiivne" nagu meil õeldakse ehk võttis läbi küll. Šlange suutsin ohjata, aga seekord oli mõnel probleem, et intensiivsus liiga suur... Selleks me seal olimegi, et töövõimet tõsta. Pärast läks

ka esinene Amino Rushi/ Protein Blocki sheik sisse.

post-3216-1313425869_thumb.jpg

Aga ok, püsige moodsad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×