Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Tänan seniseid õnnitlejaid. Kuigi ma ise kipun teiste sünnipäevad ära unustama, siis ma armastan teid siiski. Ja hindan väga teie õnnitlusi.

Homme siis minu debüüt jõutüstmises, hetkel ootan, millal jõuab minuni härra Renku poolt lahkesti lubatud varustus.

Teine prioriteet täna on laadimine. Peep Päll käskis süsivesikuid laadida. Ma veel vastu, et ehk tõuseb kaal nii üle 93(ehk teise kategooriasse) aga tema seda ei uskunud.

Tõepoolest: täna näitas AURA keskuse täpne kaal taas kuhugi 88,5 juurde. Ega väga ei olegi isu ja järgmisest nädalastki mõtlesingi hakata veits pekki põletama.

Täna on aga laadimimise tõttu kohustuslikus korras sisse läinud paar šokolaadikommi, keefir, üks kursavenna kingitud magus kohupiimatoru ja naabersolli neiu poolt kingitud puuviljakorvikesed.

Ei ole kerge see jõutõstja elu... :)

Et aga täna on sünnipäev, õnnestub laadimine seda paremini. :) Eilse ja tänase veedan aga rahulikult-natukene võiks ikka võistluseks keskenduda. Küll homme tähistada saab.

Sel nädalal panin isegi Chela MZB ja Ultralife vitamiinid uuesti sisse, et võistluseks närvisüsteem valmis ja puhkus korralik oleksid.

Mis siis muud: tänan tähelepanu eest ja materjali juba veidi kulturistlikematest trennidest toon teieni juba uuel nädalal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õnne ja tervist ,

üks pilt ka illustreerimaks , et kui vahest tundub , et probleemid kasvavad üle pea siis on inimesi kellel on palju suuremaid probleeme..

post-11958-1302882158_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis on see küll rusikas silmaauku. Tõlgi mulle, mis seal kirjas?

Pea peal tuleb seista niikaua, kuni targaks saad! :)

Palju õnne!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirp, sul on ikka laadimisest väga vale ettekujutus.

Unusta kiired süsivesikud ja lae ennast riisiga, see on laadimine, mis annab järgmiseks päevaks jõudu. Unustada ei tohi muidugi tavakoguses valku ja rasvu, aga riis on SVga laadimiseks parim.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ok.

Enne veel, kui suundun LEKV kajastama ja maitsvaid FASTi tooteid degusteerima, üks eilne "lavatagune" video. Minuarust on see pool spordist väga huvitav ja loodan, et asjaosalistel midagi selle vastu pole. Küll aga võite mind hiljem tänada, kui sponsorid raha teie suunas pilduma hakkavad. :)

Elar Kraavi viimane tõmme(kõlab nagu Peeter Volkonski viimane suudlus ;))

Kui pärast seda ja LEKV ka motivatsiooni täna kollektiivselt saali tõmmet tegema minna pole, siis mina teid enam aidata ei oska. ;)

Kokkuvõte Üliõpilaste MVst järgneb hiljem, võin aga siiski kiiresti tänada kõiki asjaosalisi: Alessandrot, kes mul sidemeid(loe: tange) sidus ja nõu andis, Marko Mummi, kes nõu andis ja tõstevööd laenas, samuti laenasin ka Elar Kraavi tõstevööd. Tänud sullegi.

Pluss on muidugi veel asjaosalisi, kes mind selles pühas ürituse eeltöö raames aitasid nõu ja jõu ja varustusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok.

Enne veel, kui suundun LEKV kajastama ja maitsvaid FASTi tooteid degusteerima, üks eilne "lavatagune" video. Minuarust on see pool spordist väga huvitav ja loodan, et asjaosalistel midagi selle vastu pole. Küll aga võite mind hiljem tänada, kui sponsorid raha teie suunas pilduma hakkavad. :)

Elar Kraavi viimane tõmme(kõlab nagu Peeter Volkonski viimane suudlus ;))

Kui pärast seda ja LEKV ka motivatsiooni täna kollektiivselt saali tõmmet tegema minna pole, siis mina teid enam aidata ei oska. ;)

Kokkuvõte Üliõpilaste MVst järgneb hiljem, võin aga siiski kiiresti tänada kõiki asjaosalisi: Alessandrot, kes mul sidemeid(loe: tange) sidus ja nõu andis, Marko Mummi, kes nõu andis ja tõstevööd laenas, samuti laenasin ka Elar Kraavi tõstevööd. Tänud sullegi.

Pluss on muidugi veel asjaosalisi, kes mind selles pühas ürituse eeltöö raames aitasid nõu ja jõu ja varustusega.

Elar Kraavi viimane tõmme...

Ei läinud arvesse, eks?

Minu jaoks on alati arusaamatu, et kui kang juba üles tuli...ja siis ikkagi lõpetada ei saanud.

Mulle tundub, et raskeim osa on just algus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Elar Kraavi viimane tõmme...

Ei läinud arvesse, eks?

Minu jaoks on alati arusaamatu, et kui kang juba üles tuli...ja siis ikkagi lõpetada ei saanud.

Mulle tundub, et raskeim osa on just algus.

See katse ei läinud arvesse jah.

Eks inimesed ole erivnevad, mõnedel on just raske alumine osa e. kangi maast lahti saamine. Mõnel on jällegi raske kangi käes hoida niiet näpud vastu peavad.

Aga selle raskuse alistmine pole enam kaugel Elaril :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See katse ei läinud arvesse jah.

Eks inimesed ole erivnevad, mõnedel on just raske alumine osa e. kangi maast lahti saamine. Mõnel on jällegi raske kangi käes hoida niiet näpud vastu peavad.

Aga selle raskuse alistmine pole enam kaugel Elaril ;)

Mul on rottweileri haare :)

Kui saaks alustuse ka selgeks, hakkas jõutõmme ilmet võtma...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rotweileri haare 100kg-ga ?

Jessas, ma olen naisterahvas... ja veel mitte jõutõstmist teinud naine, ütleme...treenimata naine.

Kindlalt haaran paremini, kui ma tõmban.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siikohal tuleb arvestada ka sellega, et trikoo aitab tõmbe esimest osa ikka päris kõvasti. Mis siin muud, kui alaselga suurte raskustega tugevamaks ja küll ta tuleb:) Mitte, et tal alaselg nõrk on aga 350-ne juures peab vist ulme tugev juba olema :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siikohal tuleb arvestada ka sellega, et trikoo aitab tõmbe esimest osa ikka päris kõvasti. Mis siin muud, kui alaselga suurte raskustega tugevamaks ja küll ta tuleb:) Mitte, et tal alaselg nõrk on aga 350-ne juures peab vist ulme tugev juba olema ;)

Väga tubli, loomulikult! ;)

Kas trikoo haarde sissevõtmist ei sega? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on nagu surumises, et kui surumissärk on viimase vindi peal, siis alla 200 kilone kang naljalt rinnale ei tule :)

Vähemalt mina olen näinud küll ja küll, kuidas jõutõstjad ei saa esimese korraga kangi korralikult kätte:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×