Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Kõik mu 3 söögikotti poleks sinna ära mahtunud, aknalaud polnud piisavalt suur. :huh:

Nael - haamer - aknapiit ja probleem lahendatud. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ta ööbis hotellis :blink:

Olge ometigi loovamad - salliga, nööriga, voodilinaga omavahel kokku ja aknataha rippu. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ikka mõelnud, et kuidas ma näitan, et milline inimene on himur? Nüüd lõpuks leidsin pildi Kirbu uuest paarilisest:

post-50-1295193775_thumb.jpg Kas nad pole siis nummid ja himurad? :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lubatud videod:

Heli pole suurem asi -filmitud tavalise digikaga- kuid midagi ikka.

Loodan, et jutul mingi iva ka sees on. Nii palju, kui mul trenni ajal ajusse verd jagus... :huh::blink:

Selle video juhatab hästi sisse Kuulsuse Narride laul "teate mina olen ikka geenius... [---] ...aga minu teel on palju kadedaid..." :huh:

Nimelt suutsin ma oma toakaaslaste peas tekitada mõtte, et hea oleks Konsap kinni siduda, et ta enam nii palju ei möliseks. :) Algul suutsin küll kolm ühe vastu maadluses vastu punnida, kuid lõpuks ammendus ka minu ramm. Appihüüete peale jooksid kohale vastastoa tüdrukud, kes muidugi mind ei aidanud, vaid filmisid kogu seda komöödiat. :) Ähvarduste ja piinamistega(kõditamine ja nibupiiks) üritati teada saada minu kehakultuuri tüdrukute TOP 6, aga mina vastasin kui Braveheart 2:02 kohas: "You can take our lives, but you will never take OUR FREEDOM!" :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline teooria siis. Ise sain küll midagi uut, järgmine seljatrenn proovin lõuatõmbeid nii teha, et proovin abaluid kokku tõmmata, näis kuda on.

Nö alla-kokku siis. Lõuatõmmetel pole ju eesmärgiks ainult lõuga kangile saada ja käsivarsi treenida. Pidepunktiks peaks olema küünarnukid. Põhimõtteliselt on olemas sarnane vahend selja treenimiseks, kus sa tõmbadki õlavartega, mitte käsivartega.

post-3216-1295200811_thumb.jpg

Pluss selg peaks olema nõgus, kui eesmärgiks lailihast treenida. Kui tõmmata kumera seljaga, treenid rohkem trapetsi seljapealset osa, ümarlihaseid jms mis ülaseljal asuvad.

Nagu trosside ristamist rinnale võiks põhimõtteliselt teha ka küünarnukist kipsis(fikseeritult) käega. S.t. käed ei pea mõlema lihase treeningul töö ära tegema, vaid ikkagi treenitav lihas ise.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niiviisi tehes peaks siis saama teres minor, rhomboideus major ja minor ning trapetsi keskmised kiud suurema koormuse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lubatud uuendus. Ma ei tea, kuidas teistega TEAMi liikmetega on, aga ma elan endiselt. Treenin ja jätkub isegi aega blogi täitmiseks. :o

Et kuidas siis üldiselt Kristjan elab.

No ära tasub mainimist see, et astusin ükspäev üle pika aja kaalule. Kaalunumbrid tiksusid ja jooksid tükk aega ning kaal ei uskund ise ka, mida ta mulle näitab, kuid jäid viimaks siiski seisma ja seda ilusa ümmarguse(nagu ma isegi) 90,0 kg peale. Kaalumine oli küll peale trenni, hommikul olen kilokese ikka kergem kui mitte rohkem. Kahtlemata on see aga mu rekordkaal. Eelmine 85 kg on kindlalt ületatud. Üks päev sai ka mõõdulint ümber käe tõmmatud ja üllatuseks oli sinnagi lõpuks paar cm juurde visanud.

Mitte et ma paaniliselt toitu sisse ajan kui näen, et kaal paarsada grammi kukkunud on, aga kõhu söön täis küll. Üks ütlemata tore tegevus.

Ükspäev käis külas ka Hr. Savi, kes siukse jutu peale lausus, et siis peaks sul jõudu olema nagu loomal! No kas nüüd loomal, aga selle nimel ju töö käib. Reedel sai rinnatrennis surutud: 3x117,5 kg, 3x117,5 kg, 2x127,5 kg, 2x127,5 kg, 1x 137,5 kg. Tegu oli harjumuspäratu õhtuse peale tööd trenniga, kuid see on kahtlemata siiani kõige suurem sirgetele kätele surutud raskus.

Sel nädalal sai ka jõutõmmet tehtud. Oleksin pidanud juba eelmisel nädalal tegema, aga nüüd jäi siis 3 nädalat vahele. Panin veits raskust juure taaskord ja tegin siis: 5x115, 5x135, 5x155, 4x175 kg. Viimasel jätsin ühe varuks, ei hakanud laguneva tehnikaga ennast vigastama.

Eelmisel pühapäeval(millest hiljem ka pildid loodan üles panna) tegin Turu tänava jõusaalis jalga. Jõle hea oli teises kohas teha. Kang oli kohe kergem. Kusjuures turu tänaval ongi kangid kergemad, lausa 5 kilo jagu umbes, aga ma võtsin selle arvesse. :P

Sai vist esimest korda peale võistlust kükis 150 kangile pandud. Tegin sellega hetkel 4 poolkükki, umbes 2 balls to the wall kordust jätsin varuks. Täna võtsin endale korralikud FASTi sidemed ka, need peaksid kükis ikka rohkem aitama alt üles saada.

Söömine on nagu ikka: hommikul 4-5 ökomuna praetud kookosrasvaga, salat maheda maitsestamata jogurtiga, 2 seemneleiba juustuga, kohv.

Üldiselt 2x päevas migit liha ca 200g+salatit +süsivesikuallikas 100g(tatar, öko täisterariis).

2x päevas pajumäe talu mahedat kohupiima või mõnikord ka lihtsalt tops kodujuustu+süsivesikuallikas.

Lihale armastan peale panna magushapusid kastmeid, kohupiima segan kakaopulbri, pähklite, puuviljadega...

Proovisin veel üht uut toiduainet: öko tatart. See on siis pruunistamata ja nö purustatud teradega, mis siis keetmisel annavad ühtlase massi, umbes nagu mannapuder vms mitte sõmera lõpptulemuse nagu tavaliselt. Täitsa hea.

Lisanditest hetkel FAST BCAA 3x5 tbl päevas, FAST Creatine 10g päevas, Aminostar Nitric Oxide 6 kps päevas. Mõned päevad tagasi alustasin ka Olimpi Vita-min Multiple Sport ja Olimpi Chela MZB võtmist. Viimane neist, mis mulle küll alati hea sügava une annab, tekitas ka kohe perverssed unenäod, kus kirvenäoga venelased mind lennujaamas mootorsaega taga ajasid. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lubatud pildid eelmise pühapäeva jalatrennist Turu jõusaalis koos Fittesti noorterühma kasvandiku Paul Rosenbergiga. Paul ei valmistu küll 2011 Klassikalise Kulturismi MMiks, kuid sügiseseks EMVks kindlasti.

Sedakorda tegi Paul rinda ja triitsepsit, mina aga jalga. Siiski sain teda julgestada ning ka omajagu õpetussõnu ja nippe jagada. Taaskord loodan, et need aitavad tal paremini oma eesmärgi poole jõuda.

Tegijat tunned varustusest :huh:

post-3216-1295854818_thumb.jpg

Soojenduseks säärte sirutused ette

post-3216-1295854844_thumb.jpg

Käed nagu jalad, jalad nagu talad :o

post-3216-1295854865_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paulil oli varuks terve harjutuste assortii, millega oma rinda halastamatult pommitada: lamades surumine, kaldpinnal hantlitega surumine, kaldpinnal kangiga surumine, lamades hantlitega lendamine, trosside ristamine...

post-3216-1295855048_thumb.jpg

Kirp udus ehk küki sügavus

post-3216-1295855054_thumb.jpg

"Hei, Fitness.ee mees, sul on tõstevöö tagurpidi peal!"

post-3216-1295855061_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas fotograaf tegi tõesti halba tööd või oli tsensuur liiga kõva, aga Paulist on vähe pilte.

Pauli puhul oli see fenomen, et teeb mees soliidse raskusega 10se seeria, paneb 10kg juurde ja jõud on kadunud nagu vits vette. Enda kogemustestki rääkides ütles omal ajal Ottki selle peale, et tegu on liiga tühjade glükogeenivarudega, süsivesikute puudusega. Kui nii poole seeria pealt jõud lihtsalt järsku otsa saab, pole asi õige. Andsin omad soovitused, loodame, et Paul hakkab kasvama nagu pärmi pealt.

post-3216-1295855271_thumb.jpg

See mees ikka veel kükib

post-3216-1295855266_thumb.jpg

Parim jalapress ever :huh:

post-3216-1295855279_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oeh. Oleksid võinud inimesi säästa viimase pildiga. :huh:

Mulle tundub, et see jalapress on kergem. TYASKis küll sellist raskust sa peale ei ladunud, kuigi seal on ka üpris kerge jalapress.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oeh. Oleksid võinud inimesi säästa viimase pildiga. :huh:

Mulle tundub, et see jalapress on kergem. TYASKis küll sellist raskust sa peale ei ladunud, kuigi seal on ka üpris kerge jalapress.

Tore vaadata ju kuidas kirp kasvab mühinal. Fitshopis poleks viimane kord äärepealt äragi tundnud. Aga mind hakkasid need mustad põlvesidemed huvitama - kus selliseid jagatakse?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tore vaadata ju kuidas kirp kasvab mühinal. Fitshopis poleks viimane kord äärepealt äragi tundnud. Aga mind hakkasid need mustad põlvesidemed huvitama - kus selliseid jagatakse?

See on üks enimküsitud küsimusi :huh:

Ostsin need omal ajal, juba õige mitu head aastat tagasi Sportlandist. Sain veel hea hinnaga, sest olid suur number ja mulle ka veidi suured. Nüüd on nad muidugi üpris liibuvad ja annavad ka väikse toe, kuid nende põhieesmärk on siiski põlved soojas hoida. See on end ära tasunud, sest põlveprobleeme mul siiani olnud pole. Ehituse poolest on nad sellised venivad, kummisisaldusega. Tootjaks NIKE, v-o Ott oskab öelda, kas tema sponsorfirma veel midagi sellist teeb? Üldiselt ma ei oska öelda, kust neid tänapäeval saada võiks.

@Sarge

Ya mad ´cause I´m stylin´on ya?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Leiab siiamaani sarnaseid põlvesidemeid sportlandist. Üks põlveside on mul täpselt samasugune, nagu kirbul, ostetud mitmeid aastaid tagasi. Tahtsin siis teist ka, kolasin sportlandis ringi ning leidsin praktiliselt samasuguse, disain veits erineb ainult. Hind oli ka ainult 190 EEK, kui õigesti mäletan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on üks enimküsitud küsimusi :huh:

Ostsin need omal ajal, juba õige mitu head aastat tagasi Sportlandist. Sain veel hea hinnaga, sest olid suur number ja mulle ka veidi suured. Nüüd on nad muidugi üpris liibuvad ja annavad ka väikse toe, kuid nende põhieesmärk on siiski põlved soojas hoida. See on end ära tasunud, sest põlveprobleeme mul siiani olnud pole. Ehituse poolest on nad sellised venivad, kummisisaldusega. Tootjaks NIKE, v-o Ott oskab öelda, kas tema sponsorfirma veel midagi sellist teeb? Üldiselt ma ei oska öelda, kust neid tänapäeval saada võiks.

Nüüd on juba nii liibuvad, et vasaku jala omal on augud sees :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on nii põlve kui küünarnuki omad Nike, siiani hästi vastu pidanud ja eeldan nagu mainitigi, et neid on kas siis Nike esinduspoodides või siis Sportlandites siiani saadaval. Kui ei tee max raskustega, siis need seeriad toetab ära ka sellega, pärast seon sinna sidemed peale. Hindade kohta ärge minult küsige - toetusena saadud.... :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
post-3216-1295856327_thumb.jpg

Lõpetuseks ka üks särgita pilt

post-3216-1295857064_thumb.jpg

Tänan tähelepanu eest.

Mida kuradit sul on jalg jämedam kui torso :huh:

Mitu cm on?

Muudetud kasutaja sass01 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×