Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Selle boldi osa mõtlesid sa ise juurde ;) Pigem mõtlesin nii et selleks et natuke areneda peab kõvasti vaeva nägema treeningu ja toitumisega :P

Aga ben johnson on tõesti hea harjutus, tänan spottimise ja õpetuse eest!

Eino, Herr Gmaster, ärgem nüüd hakakem oma sõnu sööma. Ma olen üpris kindel, et suht nii Sa ütlesid, nii ma aru sain igatahes. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eino, Herr Gmaster, ärgem nüüd hakakem oma sõnu sööma. Ma olen üpris kindel, et suht nii Sa ütlesid, nii ma aru sain igatahes. ;)

Eks see aru saamine ongi igaühe enda teha :P Kunagi said sa väga kindlalt aru et olen täielik lisanditevastane :P

Aga eks ma selleks koolis käingi, et oma väljendusoskust kunagi parandada.

Ehk nagu ütles üks klassik "Jaaa, kindlasti on haridus väga tähtis... et ma leiaks töökoha, mille jaoks on vaja haridust, et ma saaks endale elatist teenida"

176776ebcdeeb00e10d0f85452efbf.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks see aru saamine ongi igaühe enda teha :P Kunagi said sa väga kindlalt aru et olen täielik lisanditevastane :P

Aga eks ma selleks koolis käingi, et oma väljendusoskust kunagi parandada.

Ehk nagu ütles üks klassik "Jaaa, kindlasti on haridus väga tähtis... et ma leiaks töökoha, mille jaoks on vaja haridust, et ma saaks endale elatist teenida"

176776ebcdeeb00e10d0f85452efbf.jpg

Einoh, ma võtsin Teie toonased sagedased foorumipostitused ühte lausesse kokku. V-o natukene parafraseerisin, v-o natukene panin juurde... :P

Aga tõesti: võiksid proovida kuhugi keskkooli, kui kaks algharidust olemas on ja muusikakeskkoolist ka üks haridus. Gustav Adolfisse näiteks. Olen selle lõpetanud ja kiidan heaks. Ütle, et Kirbu soovitusel. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vahva reportaaz, kuid ehk annab järgmine kord midagi fotoaparaadiga teha, et teravamad pildid saab.... :P

Eks siis peab järgmine kord päris fotoaparaadiga tegema, mitte mobiiliga :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vahva reportaaz, kuid ehk annab järgmine kord midagi fotoaparaadiga teha, et teravamad pildid saab.... :P

Kuna tegu oli sellise im promptu fotosessiooniga, siis polnud kasutada muud kui telefoni kaamera. Paremat masinat mul endal ka pole, aga kavas on laenata ka videokaamerat, seega on oodata veelgi vahetumaid seiklusi. Staarkulturisti Kirbuga on avaldanud soovi treenida taaskord Rainer Neemsalu. Väike võimalus on, et sel reedel satub Edward Oksaga koos revalissegi. Pluss trenn Hiiglasega.

Ja veebruari teisel/kolmandal nädalal plaanin tuua teieni trenni ühe oma kursakaaslasega, keda ma ka võistlustele ajan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna tegu oli sellise im promptu fotosessiooniga, siis polnud kasutada muud kui telefoni kaamera. Paremat masinat mul endal ka pole, aga kavas on laenata ka videokaamerat, seega on oodata veelgi vahetumaid seiklusi. Staarkulturisti Kirbuga on avaldanud soovi treenida taaskord Rainer Neemsalu. Väike võimalus on, et sel reedel satub Edward Oksaga koos revalissegi. Pluss trenn Hiiglasega.

Ja veebruari teisel/kolmandal nädalal plaanin tuua teieni trenni ühe oma kursakaaslasega, keda ma ka võistlustele ajan.

Või siis spartasse! eks näe . :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kogu selle ökokülluse juures :P peaksid nüüd ise otsustama, mis sulle paremini sobib.

Tabouleh võid teha ka quinoa ga. Head isu!

Ära kuhja oma päevamenüüd üle. Teame, teame seda üldist soovitust, et ela igat päeva, nagu see oleks sinu viimane, kuid söömise kohta see kindlasti ei käi :P

...ja magusaliini kohta oli mu vanavanaemal üks hea ütlemine " See on nagu lehm, kes annab küll palju piima, kuid lööb alati ämbri ümber."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis siin siis ikka: HEAD UUT AASTAT KÕIGILE!

Enne veel kui põhku keeran, küsimus suurele ringile:

Tartus 1.jaanuaril mõni jõusaal peale Arctic Spordi veel avatud on?

Parim vastaja võidab homme(nüüd juba täna)minu külaskäigu tema pakutud jõusaali.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei. Selle nädala trennid on olnud korralikud. Energiat ja tahtmist rauda tõsta jagus.

Esmaspäevane rinnatrenn oli veidi unine, sest tahtsin jõulude ajal tekkinud unevõlga tagasi magada. Siiski surusin: 5x110, 5x110, 3x120, 3x120, 2x120.

Teisipäevane seljatrenn oli aga korralik, tahtmist raskeid baasharjutui teha jagus.

Õlakehitused õnnestusid hästi, jõutõmme oli samuti parem kui 2 nädalat tagasi. Üritan nüüd viimasel vaikselt, aga see-eest stabiilselt raskuseid suurendada. Tegin tõstevööta. Seekord piirdusin 5x 170ga.

Kolmapäeval oli jalatrenn ja otsustasin üle pika aja ka kükki teha. Nagu ütles mulle Silbaum, ega jalapressid jt harjutused ikka küki jõule juurde ei anna. Seda pidin isegi tõdema, et kui kükki ei tee, siis kükivorm langeb. Vaikselt üritan seda aga nüüd üles tagasi saada, sest peale rinnakava lõppu kuu aja pärast mõtlesin taas Smolovi kükikava teha. Selleks peab aga lihas ja vaim valmis olema. 140ni läksin aga siiski välja. Kuna trenn oli aga hea ja raske, jäin rahule.

Neljapäevasel rinnatrennil pidin jälle raskuseid suurendama. Alguses mõtlesin veidike tagasi hoida kuid lõpus otsustasin endale hinnaalandust siiski mitte teha. Oleksin aga pidanud siiski veidi väiksemad raskused panema, et neid järk-järgult iga järgmise trenniga etteantud numbriteni suurendada. Eks võtan esmaspäeval veidi tagasi ja üritan neljapäeval etteantud numbritega juba abita seeriad teha. Nagu näete tegin esmaspäeval 110/120ga, N hüppasin aga 120/130 peale, mis ei õnnestunud 100%. Muidugi segavad trenni ka pühad, kui pean kõik suured lihasgrupid järjest tegema, et trenni siiski mitte ära jätta.

Eile trenni ei jõudnud, kuna peale tööd lõpetasin veel üht koolitööd ja mõtlesin väsinuna saali mitte minna. Täna aga on pea kõik jõusaalid kinni. Kuigi ettenähtud trenn oli kerge(teine seljatrenn sel nädalal), ei tahtnud ma seda siiski tegemata jätta. Seega improviseerisin. Tegin täna thug workout aka fitness in the streets ehk kasutasin lihastele koormuse andmiseks

käepäraseid vahendeid, mida Tartu linnal pakkuda on. ;)

Erineva haardega lõuatõmbed aitasid hädast välja küll, tugevama seljatrenni teen juba taas teisipäeval.

Ahjaa: eile hakkasin võtma ka Aminostari Nitric Oxide ehk No-toodet, lämmastikoksiidi suurendajat. Parandab verevarustust ja suurendab pump efekti. Eile niisama võttes erilist efekti ei tundnud, aga täna althaardega lõuatõmbeid tehes lõi biitsa nii täis, nagu ripuks kivi käe küljes. :P Pole ammu seda tundnud, sest kõige muu kõrvalt NO toodeteks alati ressurssi ei jätku. Kulub aga marjaks ära, raskused hakkavad ülespoole minema...

Mis muud kui tegelen kooli ja tööasjadega ning rinnakangiga puid ja maid jagatud saab juba esmaspäeval.

Aga teile, mu kallid sõbrad, kaasaelajad, kaassportlased, kolleegid ja kes kõik veel, soovin jätkuvalt kõike head uuel aastal ja seda just sellisel kujul:

Kristjani uusaastatervitus!

Kindlasti ära jäta klikkimata, see ei ole midagi ohtlikku. :P

Pärast võite oma tulemuse siia postitada. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust tegid sa rinnale 5x5 kava vist, aga mida sa praegu soperdad, sellest ma küll aru ei saa. Mitte üldse kohe!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millega sihtida saab ? Viskab kogu aeg ühte nurka.

Sellise, ka teie laia silmaringi jaoks uudse asjaga nagu "hiir". Ei-ei, ärge hakake arvutikuvarit tolle närilise korjusega peksma, vaid teie parema käe juures peaks olema üldjoontes 2 klahvi, 1 rulliku ja vanakooli versioonil ka juhtmega varustatud arvuti riistvara osa.

Renkule: ei, ma ei tee 5x5 kava, vaid üht teist, täiesti must-valgelt netis üleval olnud rinnakava. Ise ei leiutanud midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millega sihtida saab ? Viskab kogu aeg ühte nurka.

Mängu aken peab olema õige suurusega, kui seda suuremaks või väiksemaks zoomida, siis läheb sihik paigast ära :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirp viibib sel nädalal käärikul suusalaagris. Juhtus nii, et sattusin ka mina sinna, lähen siis jõusaali ja vaat, mis vastu vaatab:

29e5ax0.jpg

330ya1t.jpg

Eks igaüks teeb ise järeldused...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kirp viibib sel nädalal käärikul suusalaagris. Juhtus nii, et sattusin ka mina sinna, lähen siis jõusaali ja vaat, mis vastu vaatab:

29e5ax0.jpg

330ya1t.jpg

Eks igaüks teeb ise järeldused...

Ma arvan et rohkem pole vaja midagi öelda, pilt räägib ise!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×