Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Sulle meeldib Kirbu kannatustest mõnu tunda? ;)

Eee... Mitte päris nii :( Kuigi tegelikult on need mustad emotsioonid blogile kõvasti värvi lisanud (seega natuke ikka tunnen ka :D )

Mulle lihtsalt tundub, et ainult "roosades värvides" lugu oleks igav lugeda...

Ja hea teada, et ka võistlevad sportlased on kõigest inimesed :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui te vaid näeks, kuidas Kirp kergejõustikus ja pallimängudes kannatab :(. Laiba nägu on pidevalt ees...

Oleme ausad, kusjuures väga siiras laiba nägu! Nüüd on vähemalt inimese moodi. Muidu on nii, et põsk on kogu aeg saia täis ja nägu on nagu täiskuu :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui te vaid näeks, kuidas Kirp kergejõustikus ja pallimängudes kannatab :(. Laiba nägu on pidevalt ees...

Sellest postitusest õhkub küll puhast mõnutunnet Kirbu kannatustest :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma proovin lihtsalt ennast panna kõrvaltvaataja rolli ja mõelda, et kas ma tahaksin kõike seda ette võtta.....kui see selline kannatuste rada on? Selge on see, et Kirp kirjutabki nii nagu stsenaarium on, ta ei ilusta ega peagi seda tegema, miks ma lisasin seda roosat värvi sinna teksti on sellepärast, et anda mõista, et on olemas ka rõõmsamates toonides ettevalmistusi.... :) Mitte et see elu lust ja lillepidu on, vaid normaalne enesetunne valdava osa ajast dieedil on tagasiside organismi poolt, et kõik füsioloogilised protsessid saavad organismis normaalselt kulgeda...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma proovin lihtsalt ennast panna kõrvaltvaataja rolli ja mõelda, et kas ma tahaksin kõike seda ette võtta.....kui see selline kannatuste rada on? Selge on see, et Kirp kirjutabki nii nagu stsenaarium on, ta ei ilusta ega peagi seda tegema, miks ma lisasin seda roosat värvi sinna teksti on sellepärast, et anda mõista, et on olemas ka rõõmsamates toonides ettevalmistusi.... :( Mitte et see elu lust ja lillepidu on, vaid normaalne enesetunne valdava osa ajast dieedil on tagasiside organismi poolt, et kõik füsioloogilised protsessid saavad organismis normaalselt kulgeda...

Saan aru... Ma tegelikult mõtlesingi pigem seda, et tänu nendele mustadele emotsioonidele on blogi palju vürtsikam ja lugejale huvitavam :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma lihtsalt loen ja imestan ,te valmistute nagu mingile viimsele teekonnale ennast sättima.... :) 10 trennipäevast 9 peab olema hea tunne kui aga on väsimus, tülpimus, kehv enesetunne, siis tehakse midagi viltu - see on minu aastatepikkuse treeningfilosoofia tulemus.... :D

Mis muud - pea vastu sõber, bankett on juba tellitud (lõhepasta, jäätis jne....) ei hakka su tuju täna rohkem rikkuma... :(

...aga nüüd kõige tähtsam küsimus: täidetud munad seekord ikka on!?!? Kulturist jääb ikka kulturistiks... ;)

No eks andetud sportlased peavadki natukene vaeva ka nägema, eriti kui tahetakse areneda, mingit uut taset saavutada.

Vaevalt isegi sellisel andekal mehel nagu Imre Vähi korra päevas süües väga hea enesetunne on. Nagu me teame, siis mingit imedieeti olemas ei ole. Laksa sisse valku või rasva või süsivesikuid, ikka pead kannatama nälga ja muud defitsiidiga kaasnevat.

Aga tänaseks over and out.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ahoi! Kas teeme võistluse särkide asja ära siis? Mõtlen seda, et kiireks läheb ja me peaks koos tüdrukuga kohad ülejäänud rahva juurde võtma, et ikka paigutus õige oleks. On sul inimesed koos? Anna teada!

Praeguseks on minu poolt tulemas 3 inimest.

Muudetud kasutaja rinaldo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma saan aru, et Kirbu fännvlub kogub hoogu.... :(

Ilmselt tuleb sama värk, mis kevadel EM-il kui ühele horvaadile finaalis fännid kaasa elasid ja igal fännil oli särgi peal üks täht ja kui nad rivis seisid, siis moodustasid sportlase nime. Paraku selline kaasaelamine ikkagi ei aidanud sellel mehel absoluudseks euroopa meistriks tulla- teine mees(Oti kategooria võitja) oli parem! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ilmselt tuleb sama värk, mis kevadel EM-il kui ühele horvaadile finaalis fännid kaasa elasid ja igal fännil oli särgi peal üks täht ja kui nad rivis seisid, siis moodustasid sportlase nime. Paraku selline kaasaelamine ikkagi ei aidanud sellel mehel absoluudseks euroopa meistriks tulla- teine mees(Oti kategooria võitja) oli parem! :)

Miski pole võimatu, äkki nüüd aitab!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ilmselt tuleb sama värk, mis kevadel EM-il kui ühele horvaadile finaalis fännid kaasa elasid ja igal fännil oli särgi peal üks täht ja kui nad rivis seisid, siis moodustasid sportlase nime. Paraku selline kaasaelamine ikkagi ei aidanud sellel mehel absoluudseks euroopa meistriks tulla- teine mees(Oti kategooria võitja) oli parem! :)

Jeap. Selline asi ongi plaanis. Ei olegi eesmärgiks selle nipiga Ott kukutada, aga seda 5 minutit, milleni 5 kuud dieeti on viinud, tahaksin ikkagi nautida. Mõni võib seda pidada ülbuseks või milelks iganes. Oma fänne ootan mulle valjuhäälselt kaasa elama.

Samakamehega küll oli kord selline vahejuhtum, et tema valjuhäälse ergutamise peale kostis mingi tädike: "See siin on kultuuriüritus, karjuda võite metsas!" :(

Ma olen ikkagi seisukohal, et tegu on spordiüritusega ja sportlane vajab edukaks esinemiseks tuge ja enesekindlust, mille saab oma toetajatelt. Samuti saavad pealtvaatajad ennast välja elada ja asjaga ehk rohkem seotud olla kui niisama tuimalt etendust vaadates.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

9 päeva veel

Mõtlesin siis natukene konkreetsemaks ka minna. Vorm on põhimõtteliselt käes, nagu praeguses faasis ka olema peaks. Ivo kaasabil värskendan oma poseerimisoskust: mõned nipid olen suutnud ära unustada. Niisama saalis enda biitsepsi imetlemine ja võistlustel poseerimine on ikka erinevad asjad. Korrektne poseerimine on ülimalt väsitav töö. Nagu mul koormus niigi väike oleks :) Olles isegi võistlev sportlane, mõistab Ivo mind ja aitab mul ka vaimset tervist säilitada. Ka suurimad mehemürakad on seda vajanud, nagu selgus... Ükspäev laenas mulle veel beetakat, kui meile uut kaupa veel polnud tulnud jne. :(

Vabakavaga tegelen niisamuti: tegin selle loomiseks koostööd ühe Tartu koreograafiga. Ei tee seal mingeid väga keerulisi elemente: pigem aitas ta mul koostada visuaalselt nauditava teose kui nii võib öelda. ;)

Järgmise nädala trennidega on ka oma loogika. Selge see, et mingeid kükirekordeid enam teha pole mõtet. Eesmärk ikkagi võistluspäeval võimalikult hea välja näha ja kõik selleks ajastada. Mingeid liigseid lollusi ka plaanis ei ole. Siiani olen suutnud nendega vaid vormi halvemaks muuta. :D

Üldiselt käibki meil siin Ivoga väike plaanipidamine. Kuigi enamiku oma võistlusteni viinud toitumis- ja treeningkavast olen ise kokku pannud, siis hetkel ikkagi vahetan temaga mõtteid, et saada saada enda ideedele kinnitust või laitust.

Praeguseid lemmiklisandeid näete minu signatuuris vaheldumas, aga lisaksin siia ka ühe ilusa pildi neist lähemalt:

post-3216-1286470048_thumb.jpg

Tahaksin ka hea meelega anda kohe oma põhjendused, miks ma igatüht neist tarbin, aga hetkel saab aeg otsa.

PS! Õnnestus tabada ka Ivo, kes FASTi toetusest innustatuna vormitegemise raske teekonna kevadeks ette võtab. Tema stackis on suht samad lisandid, lisaks vaid Joint+, mida ma tegelt hea meelega isegi võtaksin. Ehk teengi peale võistlust, puhkuse käigus ka liigestele väikse kuuri läbi. Ei saa liigeseid hooletusse jätta.

post-3216-1286470024_thumb.jpg

Ja kui võtate kõiki samu lisandeid täpselt nii, nagu oma järgmises kirjatükis õpetan, näete saalis kõvasti vaeva ja toitute pedantselt, võite jumala abiga ühel päeval näha välja sama hea kui mina:

post-3216-1286470034_thumb.jpg

Head ööd.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

4 päeva veel

No tere, mu kallid blogijälgijad. Tegemist jätkub mul alati, sest 2 asja, mis maailmast otsa ei lõppe, on töö ja õppimine. Päevakava on tihe nagu ikka, tihti on töölt lahkumise ja magamamineku vahel vaid tunnike vaba aega.

Aga käes on viimane võistluseelne nädal: lausa viimased päevad! Mu higi ja vaeva kulminatsioon on ukse ees. Selgub, kas vanarahval oli õigus väites, et kuidas töö, nõnda palk? Mida külvad, seda lõikad? Need on põhilised küsimused, mis mind vaevavad. Dieeti selleks võistluseks olen ma pidanud tervelt 5 kuud. Olen teinud 2 korda päevas jõusaali. Hommikul enne tööd ujunud, peale tööd läinud koju uinakut tegema, söönud ja siis uuesti jõusaali. Olen investeerinud lisanditesse, massaaži, taastusprotseduuridesse jne. Alla olen võtnud üle 10 kg. Vorm on parim, mis mul siiani olnud. Jne jne jne. Eks näeb, millega elu mind tuleval laupäeval kostitab. Loodetavasti olen teinud piisavalt tööd ja väärin oma unistuste täitumist. Parim mees võitku.

Eelmisel nädalal käisin massaažis, kaks viimast laupäeva olen taas koreograafiga kokku saanud, et vabakavale viimased elemendid lisada(nüüd jääb vaid üle seda harjutada-harjutada-harjutada tiheda päevagraafiku kõrvalt). Ivo Pärlega olen harjutanud poseerimist. Õnneks ei pea mina päris nullist selle õppimist alustama.

Samuti muutis Ivo minu viimase nädala toitumist suht palju. Soovitas mulle erinevaid toiduaineid, mida menüüsse panna, mida ära unustada. Toiduaineid, mis kulturistide praktikas tuleproovid läbinud ja "töötavaks" kuulutatud. Selline maagiline vägi on nendel küljes: "Et söö seda, see laksab!" :D Tegu polegi millegi erilisega: kanafilee jne, aga vaheldusena minu tavapärasele võimalikult säästlikule ja üksluisele menüüle mõjuvad need väga värskendavalt. Maitse üle ei saa ka kurta. :( Samas ei saa väita, et need ei laksaks. Vorm paraneb ja seda just tänu lihaste kosumisele. Lihased on rohkem "täis", jooned on sügavamad. Kuna rasv on põletatud, ongi õige aeg võistlusteks ennast ka veidi lopsakamaks muuta.

Muidugi on viimasel nädalal ka trennid kergemad. Ei ole mingeid rekordeid ja abiga korduseid. Lihas taastub, muutub suuremaks ja ka meeleolu paraneb. ;) Eile ja täna olid jala ja selja trennid, nüüd veel jäänud homne ja ülehomne trenn. Reedel liigun Tallinnasse.

Mis siis veel, enne kui tähelepanu hajub...hommikuti võtan endiselt FASTi PUMP+ 8 kapslit, BURNERIT võtan veel viimaseid päevi ja lausa 9 tk päevas. Samuti on veel sees beeta-alaniin ja muidugi peale trenni BCAA kapslid ja GLUTAMIIN. FASTi BCAA kapsleid võtan ka trenni ajal: ca 5 tk, nt üks peale iga harjutust. dieedi ajal aitab BCAA hästi trenni lõpuni vastu pidada. Olen kasutanud erinevaid BCAAsid: nii pulbri kui kapsli kujul. See on üks põhiainetest, mida usaldan ja aasta ringi tarbin. Glutamiini hakkasin taas kasutama dieedi ajal.

Ja kui need 4 päeva on möödas, saab lõpuks ometi süüa, nautida elu. Tahaks kinno minna koos sinna juurde kuuluva kommikoti ja jäätisega. ;) Vaataks mõnda head filmi, samal ajal jäätist limpsides. Tashaks puhata sellest 5 kuud kestnud 6x nädalas treenimisest. Käia ära mõnes Tartu legendaarses kohvikus ja söögikohas. Loodetavasti saan tunda ülimat rõõmu oma eesmärkide täitumisest. Käin üle pika aja ema juures maakodus, pannkoogid ja vahvlid juba ootavad. :o

Üritan veel enne võistlusi: ehk reede õhtul Tallinnasse maabudes ühe sisestuse teha. Eks siis vaatab, kuidas hetkeseis on.

Olge tublid ja mu fännidega kohtume juba 16.okt. Salmes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui oma kategooriat ei võida siis ma enam fitshopi ei tule <_<

Edu ja hoian pöialt!

No siis oleks viimane aeg Sul EMVle registreeruda. Muidu jääd medalikonkurentsist ilmselgelt välja. :D

Ja täitubki jälle mu unistus olla Krissuga koos samal laval....loodan, et ei pea silmi maha lööma kui vana õpilane vastu tuleb.... :D

No ma loodan ka. Sai ka Sinu soovitusi kuulatud ja kaalunumbreid tublisti langetatud.

Samas üks mure painab mu südant enim. Vorm vormiks, aga kas põsed ikka on piisavalt lohkus, kui Otiga kohtun? :D

Muidu aga tänaõhtune updeit: trenn taaskord tehtud, homme viimane võistluseelne treening: õlg ja biitseps. Viimase nädala trennide loogika on üldjoontes olnud, et suuremad lihasgrupid nädala alguses ja väiksemad, vähem taastumisaega vajavad lõpupoole.

Enesetunne ja vorm paranevad päev-päevalt. Oluline ongi ajastus: mitte vorm, mis täna või eelmine nädal veel peeglist vastu vaatas, vaid vorm, mis avaneb meile laupäeval.

Iga päev vaatan vormi(veel rohkem kui tavaliselt kulturisti kohta), hindan enesetunnet jne. Võistluseelne nädal ongi ühesõnaga üks suur ajastamine.

Hetkel kõik. Püsige lainel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis sul lemmikjäätis on? :D

Ei taha küll taas enda jäätisenarkomaani legendile hoogu juurde puhuda, aga näiteks Ice Dream jäätised, mingid Soome kallimad liitrised jäätised olid vist päris head...üldiselt liitrised ja kallimad, need ka üldjuhul paremad kui tavaline plokk plombiiri.

Mind külmkapis ootavad B&J jäätised napsavad eeldatavasti küll tiitli omale.

Karamell on üks lemmikmaitseid, kui midagi välja tuua. Alati on head jäätised, milell ka mingisugune garneering.

Üldiselt meeldivad mulle rohkem igasugused kastmetega jäätised(šokolaad, karamell jne) kui tükkidega(rosinatega, pähklitega).

Jäätist on lihtsalt hea nautida. Tegelikult on mu vana arm igasugused kondiitritooted. Lihtsalt niisama näiteks kilo kommi ette ei võta ja sisse ei aja. Samamoodi ahvatleb mind rohkem magus kui soolane rämpstoit.

Üldiselt söön alati õigeid asju, toit on karbikestega kaasas, niisama keset päeva šokolaadi vms ei osta. Kui on juba võimalus poodi minna, saab ka vajamineva kodujuustu kätte. Aga kui on endale aeg midagi lubada, siis ega ma sel ainukesel korral nädalas ka kehva maitseelamust taha. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×