Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Korrigeerige kui eksin, aga pildi pealt tundub, et jalapressil tahavad põlved vägisi kokku minna. Ofkoors on raskused suured, aga siiski...

Täiesti võimalik. Pole midagi parata. Rückenbergil hakkasid ka põlved sisse käima kui ta 101 kükki tegi :rolleyes: Aga see pole mingi vabandus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...ja tuhandete fännide soovil ka mõned vormipildid:

Rainer pole kevadest saati "maganud": paisub nagu pärmi pealt

post-3216-1283884689_thumb.jpg

post-3216-1283884696_thumb.jpg

...ja nüüd piilume Kirbu vormi....

Wait for it...

post-3216-1283884681_thumb.jpg

Omapoolsed kommentaarid treenitavate poolt on endiselt oodatud, võite siia ka oma parameetrid ja eesmärgid (sel hooajal) lisada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

JEAP!

Eesmärgid on tõesti seatud sügiseks, ei hakka seda varjama, ning töö käib täies hoos.

Koos Kristjaniga oleme üritanud trenne teha koos juba mõnda aega. Enamasti on see erineva kooliprogrammi ja muu tõttu raskendatud, kuid kui suudame ajakava ühtlustada on alati ka efektiivsed trennid.

Kristjanist... Ta on üts tore valjuhäälne noormees. Ei hoia harjutuse ajal suud kinni. Ikka karjub kui vaja :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirp tuleb nüüd ikka mõni korralik kohustusliku poosi pilt ka või jääbki see kuusehakatis su parimaks etteasteks..... :rolleyes: Tööd on tehtud seda on näha, kuid siit on veel minna (seda selleks, et sa ennast lõdvaks ei laseks... :) )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kirp tuleb nüüd ikka mõni korralik kohustusliku poosi pilt ka või jääbki see kuusehakatis su parimaks etteasteks..... :rolleyes: Tööd on tehtud seda on näha, kuid siit on veel minna (seda selleks, et sa ennast lõdvaks ei laseks... :) )

Kirbu üldvorm on läinud tõesti hämmastavalt paremaks viimase aastaga, aga niikaua kui mehele süüa meeldib, seda õiget teravust ja kuivust ei tule. Alles eile nägin tema ühes tööle kaasavõetud potikeses rohkem toitu kui minu 3 päeva söök kokku... Ja see oli ilmselt üks mitmest potikesest. Kohati on mul küll tunne, et süüakse rohkem sisse kui kulutatakse. Eks igaüks teab, kuidas vormi teeb, aga kui juuniorite tasavägine võistlus peaks minema teravuse peale, siis vähemalt üks Kirbu konkurent oli juba mitu nädalat tagasi teravam kui mees praegu. Ega seda aega ei ole enam väga palju jäänud. Kirp, pinguta rohkem!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelt on hea motiveeriv lugeda/vaadata... ma juba vana miis, aga kadedus on hea ja edasiviiv jõud!

Mis mõttes vana mees? Vaata Taavi Koovitit! Mees oli aastaid eemal ja nüüd 40-dates aastates paugutab järjest suurvõistlustel medaleid, lisaks absoluutne Eesti Karika võitja 2010!

Ajame sinu karvase ihu masinaga paljaks, määrime õliga kokku ja lükkame lavale. Küll tulevad kogemused ja huvi selle spordi vastu :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See vana Ivo pilt on ikka hirmus terav küll. Kahjuks Kirp ei saa endale sellist vormi lubada- muidu ta võidaks kõiki :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kirp tuleb nüüd ikka mõni korralik kohustusliku poosi pilt ka või jääbki see kuusehakatis su parimaks etteasteks..... :) Tööd on tehtud seda on näha, kuid siit on veel minna (seda selleks, et sa ennast lõdvaks ei laseks... ;) )

V-o tuleb, v-o ei tule. Ei saa konkurentidele liialt aimu anda. :D

No kus ma ennast lõdvaks saan lasta kui iga päev tööle tulles Ivo vormi üle vaatab ja nagu kord ja kohus mind masendusse ajada üritab oma nõudmistega.

Internetis ründab Kiivikas, kes on tuntud kui mees, kelle jutule võistlusvormiga minnes Sulle öeldakse, et oleks aeg hakata vormi tegema. :D

Kirbu üldvorm on läinud tõesti hämmastavalt paremaks viimase aastaga, aga niikaua kui mehele süüa meeldib, seda õiget teravust ja kuivust ei tule. Alles eile nägin tema ühes tööle kaasavõetud potikeses rohkem toitu kui minu 3 päeva söök kokku... Ja see oli ilmselt üks mitmest potikesest. Kohati on mul küll tunne, et süüakse rohkem sisse kui kulutatakse. Eks igaüks teab, kuidas vormi teeb, aga kui juuniorite tasavägine võistlus peaks minema teravuse peale, siis vähemalt üks Kirbu konkurent oli juba mitu nädalat tagasi teravam kui mees praegu. Ega seda aega ei ole enam väga palju jäänud. Kirp, pinguta rohkem!

Seda, et Sina süüa ei armasta (või vastupidi massohismi armastad)teame kõik. Ma üritan ikka RASVA põletada ja samal ajal võimalikult palju lihast säilitada. Kui kaal langeb nagu peaks, siis ma ei tea, miks peaksin ma kraanid kinni keerama ja ainevahetuse/keha stressi ajama? Muidu on liiga lihtne?

Eile oli mul 2 füüsilist praktikumi ülikoolis+koheselt järgnes õlatreening. Kaloreid söön täpselt nii palju kui vaja.

Ja ma tean, et iga kulturismitreener armastab hullult oma õpilasi haipida siis olgem ikka realistid: ainult kuivusest või heast raamist või kitsast keskkohast kulturismivõistlusel läbilöömiseks ei piisa. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu õpilastest ei tule Kirbu kategooriasse ilmselt kedagi. Mina pidasin silmas vendade Kuusnõmmede vormi. Nende treeneriks peaks olema hr Koovit. Igal juhul ootan huviga, mis Kirbu kategoorias 16-dal toimuma hakkab :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu õpilastest ei tule Kirbu kategooriasse ilmselt kedagi. Mina pidasin silmas vendade Kuusnõmmede vormi. Nende treeneriks peaks olema hr Koovit. Igal juhul ootan huviga, mis Kirbu kategoorias 16-dal toimuma hakkab :rolleyes:

No Aimaril ONGI koguaeg selline vorm nagu ma aru olen saanud. Andekas, head geenid, kiire ainevahetus või kuidas iganes seda nimetada.

Ma võin ka hetkel teravam olla kui näiteks hooajaväline Lukas Osaldil või kes iganes, see ei tähenda ju, et ma teda võsitlustel võidaks. :)

Tibusid loetakse sügisel ikkagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu õpilastest ei tule Kirbu kategooriasse ilmselt kedagi. Mina pidasin silmas vendade Kuusnõmmede vormi. Nende treeneriks peaks olema hr Koovit. Igal juhul ootan huviga, mis Kirbu kategoorias 16-dal toimuma hakkab :rolleyes:

Mina olen ju Kirbuga samas kategoorias. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olen ju Kirbuga samas kategoorias. :)

Jah, õigus küll. Igal juhul see tuleb minu hinnangul läbi aegade üks põnevamaid võistluseid selles kategoorias! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igatahes mäletan, et Ott isiklikult tuli mulle neid asju sobitama ja kui mees mulle ette astus, et ülemiselt riiulilt tõstevööd leida, avaldas mulle muljet tema läbi liibuva sviitri tungiv ulmeliselt lai selg.

Nii et jõuline mehelik ilu ei ole Kirpu juba varasest noorusest saadik ükskõikseks jätnud :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×