Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Sarge, su hapupiim on mul külmkapis hommikusööki ootamas :unsure:

Aga jah, trenni tegite võimsalt, keep it up (Y)

See tekst oli mõeldud mr815'e poolt. Käisin tema juures fitnessi lehel ja unustasin välja logida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peale kooli ja enne trenni sõin 9 kuud järjest heeringat, sest Amazon.ee artikkel "toidud, mis toimivad nagu toidulisand" väitis, et seal on enim kreatiini. :unsure: Lisaks veel küslauku ja vist ka mingi süsivesik. Tollest heeringast on mul siiani siiber. Kui ikka turult 3 kg heeringat ära ostad, siis kuu lõpuks pead seda juba vägisis sisse ajama. Liigse soola eemaldasin ma sealt leotamisega, saades nii üsna maitsetu tüki.

Mina omal ajal ajasin sisse munavalku ja tuunikala. Siiani on mul külmavärinad, kui poes möödun tuunikala-konservide letist. Lugesin ka mingist artiklist et need toiduained vajalikud. Ja nii mu päevamenüü peaaegu koosneski neist. Saan aru, mis tunne sul :D

Itsitan siin kõvasti kui su postitust lugesin;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pakuks välja, et peaksid ühe raamatu oma sulest välja pigistama sest nii värvikat teksti nagu sa kirjutad on raske leida :unsure:

Ma vaatan ka, et jõle pikaks läheb, samas on kunagi California kuberneriks saades on siit lihtne memuaaridesse copy-paste võtta...

Hommikul kergejõustik, päeval pallimängud, töö + jalatrenn, küll sina ikka jõuad kirp ;).

Eks peab jõudma. Kes palju teeb, see palju jõuab? Loodan, et kõik asjaosalised mõistavad, et mida Johannes ei õpi, seda Juhan(minu isa nimi) ei tea. Üritan oma uue elukorralduse jooksma saada.

Kunas särke saab? :D

Ei ole Kirbul raha, et särke tellida. Kuid kõik mu fänndi on EMVle kaasa elama oodatud. Kui minu kuani sihverplaadiga varustatud T-särk üle jõu käib, võib alati duck tape'iga mu nime särgile kirjutada. :)

Peale seda, kui ma nägin kirbu trennikotis soojaks läinud ja higistavad kohupiimakotti, ei suuda ma sind enam tõsiselt võtta :D :D :P

Kui on söögiaeg, siis on söögiaeg. Ja kui jääb kohupiim pärast kuhugi tenniste ja aluspesu vahele...ega see valku riku. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui on söögiaeg, siis on söögiaeg. Ja kui jääb kohupiim pärast kuhugi tenniste ja aluspesu vahele...ega see valku riku. :unsure:

Ma tahtsin homme veel kohupiima kaasa võtta kooli :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen kähku üles pildid tänasest trennist. Kronoloogiliselt peaksin küll üles panema eilse rinnatrenni pildid Rainer Neemsaluga, kuid ma nautisin Sarge kannatusi nii väga ja täna tuli ka paremat pildimaterjali, et alustan nendest.

PS! Sorry, et ikka nii suured pildid said...

Kõik algas rahulikult uneledes

post-3216-1283800568_thumb.jpg

Soojendus

post-3216-1283800612_thumb.jpg

Oli isegi aega poosetada

post-3216-1283800672_thumb.jpg

Töö

post-3216-1283800685_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Panen kähku üles pildid tänasest trennist. Kronoloogiliselt peaksin küll üles panema eilse rinnatrenni pildid Rainer Neemsaluga, kuid ma nautisin Sarge kannatusi nii väga ja täna tuli ka paremat pildimaterjali, et alustan nendest.

PS! Sorry, et ikka nii suured pildid said...

Kõik algas rahulikult uneledes

post-3216-1283800568_thumb.jpg

Soojendus

post-3216-1283800612_thumb.jpg

Oli isegi aega poosetada

post-3216-1283800672_thumb.jpg

Töö

post-3216-1283800685_thumb.jpg

Kui fotoka kaasa võtad siis tee ikka 130kg ka pilti, muidu rahvas vaatab kirp 68 kg kükib!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina omal ajal ajasin sisse munavalku ja tuunikala. Siiani on mul külmavärinad, kui poes möödun tuunikala-konservide letist. Lugesin ka mingist artiklist et need toiduained vajalikud. Ja nii mu päevamenüü peaaegu koosneski neist. Saan aru, mis tunne sul :D

Itsitan siin kõvasti kui su postitust lugesin;)

Samad tunded on mul seoses hõbeheigiga :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks asi hakkas silma, poistel olid kükid kuidagi kõrged või mu lühinägelik silm nägi valesti..... :rolleyes:

Võimalik. Ma ise proovisin mõned aastad tagasi ka selliste suurte raskustega jalga treenida enne võistluseid ja peab tunnistama, et jalad olid võistluspäevaks nagu pakud all ning poseerimisel puudus igasugune tunnetus. Nüüd teen enne võistluseid iga päev istudes ja kõhuli reie esi- ja tagaosa ning bodypumpis kergete raskustega kükke ja väljaasteid ning joonistab küll. Eks iga mees peab valima, kuidas ta võistlusteks ette valmistab. Sellel aastal üritan paari kerge ja kavala nipiga jalgu veel teravamaks saada kui kevadel.

post-50-1283849403_thumb.jpg Euroopa MV 2010 4. koht

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sarge meenutab oma soenguga kangesti ühte eelmise sajandi ajaloo suurkuju :rolleyes:

post-50-1283849819_thumb.jpg Vuntsid lisatud :D

No tuli ära, ma oleks raudselt hoiatuse saanud "halval juhul", aga kriitikat kindlasti :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks asi hakkas silma, poistel olid kükid kuidagi kõrged või mu lühinägelik silm nägi valesti..... :rolleyes:

Kükid olid ikka õige sügavusega, aga klõpsud on tõusmise või langemise hetkel tehtud.

Imre, sa pole esimene :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×