Jump to content
evelint

Jooksen, aga kaal ei lange.

Recommended Posts

Oioi, tänan vastuste eest :) !

Püüan siis muuta veidi seda toitumist.

Kas keegi annaks täpsemaid näiteid ennem ja pärast trenni toitumise pärast? Nüüd ma aegu tean, aga ei tea eriti, mis toitu oleks parim peale trenni süüa, et keha taastuks..Ehk annate mõne näite toitude kohta :rolleyes:

Tere,

Mina isiklikult söön enne trenni ühe banaani, kuskil 1h ennem ja siis lähen jooksma. Peale trenni pastat ja bolognese kastet või olen valmistanud loomalihast midagi koos kartulite ja salatiga. Loomaliha nagu ka maks on hea raua allikas pluss saad veel valke ka. Kala on kah kasulik, mulle meeldib vägag lõhe,see siin UK suht odav:). Kurgi salati asemel võiksid teha spinati või jääkapsa või lettuce või brokolit vms. Vajadusel ja kui maitseb võid maitsestada oliivi õliga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Mina isiklikult söön enne trenni ühe banaani, kuskil 1h ennem ja siis lähen jooksma. Peale trenni pastat ja bolognese kastet või olen valmistanud loomalihast midagi koos kartulite ja salatiga. Loomaliha nagu ka maks on hea raua allikas pluss saad veel valke ka. Kala on kah kasulik, mulle meeldib vägag lõhe,see siin UK suht odav:). Kurgi salati asemel võiksid teha spinati või jääkapsa või lettuce või brokolit vms. Vajadusel ja kui maitseb võid maitsestada oliivi õliga

selle banaani võiks parem pärast trenni süüa :) kiiresti imenduv süsivesik ju mis taastab kulutatud energiat. enne trenni ise söön pigem valgurikkamalt. näiteks: kohupiim (minu isiklik lemmik), tund pärast trenni siis u korralik valgurohke praad. Lõhe jah üks paremaid asju mida soovitada, endalgi siin soomes lõhevõrgud meres, sest üks lemmik praelisand lisaks sealihale :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
selle banaani võiks parem pärast trenni süüa :) kiiresti imenduv süsivesik ju mis taastab kulutatud energiat. enne trenni ise söön pigem valgurikkamalt. näiteks: kohupiim (minu isiklik lemmik), tund pärast trenni siis u korralik valgurohke praad. Lõhe jah üks paremaid asju mida soovitada, endalgi siin soomes lõhevõrgud meres, sest üks lemmik praelisand lisaks sealihale :rolleyes:

Tavaliselt peale trenni olen mina võtnud apelsini mahla vms. ja viinamarju , kah kiireld imenduvad süsikad mis su veresuhkru kohe taevasse viivad ja siis kuskil tund hiljem midagi sooja süüa

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sääre luuümbrisepõletik on küll paha, nii palju kui ma tean see tuleneb valedest jalanõudest ja ülekoormusest. Samuti võid sa ka ülekoormusest saada mikromõrasid oma sääruluuse.

On need mikromõrad halvad ? Kroonilised on kindlasti, aga lühiajalised peaks just luu tugevust ja kasvu stimuleerima. Pidevalt joostes läheb muidugi krooniliseks.

Mina saan asfaldi peal joostes alati luuümbrisepõletiku... kui jooksen. Eriline jooksja ma pole :rolleyes:

Liiga palju süsivesikuid.Valku ja häid rasvu nagu polegi peale heeringa?

Heik on ka väga hea rasva ja valgu alllikas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On need mikromõrad halvad ? Kroonilised on kindlasti, aga lühiajalised peaks just luu tugevust ja kasvu stimuleerima. Pidevalt joostes läheb muidugi krooniliseks.

Mina saan asfaldi peal joostes alati luuümbrisepõletiku... kui jooksen. Eriline jooksja ma pole :rolleyes:

Heik on ka väga hea rasva ja valgu alllikas.

Huvitav, et jooksen juba märtsi kuust, aga esimest korda mingi viga küljes, väljaarvatud paar villi.. Jooksen ka erinevatel maastikutel, osa ajast asfalt, teine kruus ja ka põlluteed on veidi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii vana teema küll, aga tahtsin oma edasijõudmist teiega jagada, tulemused pole küll tohutud, aga minu jaoks piisavad, et õnnelik olla :)

Nüüd, kui toitumist rohkem jälgin, olen kaotanud pea 3 kg septembri algusest ja kuna pool aastat kaal üldse peaaegu ei langenud , olen selle tulemusega väääääga rahul :D Ilmnes küll toitumisega see probleem, et piimatooted tekitavad gaase, mis paremale valu tekitavad jooksmise ajal, aga sellega hakkan ka nüüd tegelema, kuna tean probleemi põhjust;)

Jalad enam niiväga valu ei tee, teen kauem ennem trenni ja pärast harjutusi ja proovin pehmemalt maanduda, ostsin ka uued jooksutossud.

Ühesõnaga, oli teist väga palju kasu ja ma loodan, et minu kaalu langetamine sujub ka edaspidi, kasvõi nii vaikseltki :) Loodan vaid, et talv mu trenne ei riku väga :)

Olge tublid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×