Jump to content
Margus Silbaum

Eesti jõutõstjad MM-il, Pilzenis - online

Recommended Posts

Nonii, hea töö Ott. Oleme siiski ka ajakirjandusmaastikul olemas- http://sport.postimees.ee/?id=308536

Õhtulehel võtsin kohe varrukast kinni, olid Spartas Krigeri surumist tulnud pildistama ja jäädvustama, ma ütlesin,et mis te siin teete kui mehed laias ilmas maailmarekordeid teevad - võtsime kohe kõne sporditoimetusele ja nad on siit foorumist uudise üles korjanud, loodetavasti saab ka õhtusstes spordiuudistes kuulda...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õhtulehel võtsin kohe varrukast kinni, olid Spartas Krigeri surumist tulnud pildistama ja jäädvustama, ma ütlesin,et mis te siin teete kui mehed laias ilmas maailmarekordeid teevad - võtsime kohe kõne sporditoimetusele ja nad on siit foorumist uudise üles korjanud, loodetavasti saab ka õhtusstes spordiuudistes kuulda...

Hea töö! :unsure:

10-15 minuti pärast alustab Siim. Ühel kutil oli 127 kilosena küki algraskus 405, ulmeee vennad aga ega Siim ka papist poiss pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hea töö! :unsure:

10-15 minuti pärast alustab Siim. Ühel kutil oli 127 kilosena küki algraskus 405, ulmeee vennad aga ega Siim ka papist poiss pole.

Kas siis seda ei näitagi otse? Praegu ju alles kuni 125 kg kükk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Klassid -125 ja 125+ peaksid koos olema, vähemalt enne oli nii märgitud. Nüüd muutus vist midagi, peale -125kg kükki kolmandaid katseid näeb mis edasi saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Klassid -125 ja 125+ peaksid koos olema, vähemalt enne oli nii märgitud. Nüüd muutus vist midagi, peale -125kg kükki kolmandaid katseid näeb mis edasi saab.

Vist läheb lahti jah. Ühel 405 algraskus :-)

Ja nüüd põidlad ja varbad pihku :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle tundus et oli suht piiri peal, olen temaga neid küki trenne teinud küll, aga eks ta hiljem kommib.

Hetkel poiss 6-s, vaadates eesolijate algraskusi, siis sakslasest peaks surumisega mööda minema, aga rohkem püüda pole, seda eeldusel et keegi nulli ei saa

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kõik saavad tulemuse kirja, siis üle 5. koha ei püüa, samas Soomlase surumise algraskus on 335kg, e ikujuta ette mis sealt tulla võib...ei saa ka aru, kas mõni teine mees on vigastatud, sest kui kükid 370kg ja surud 180kg siis on midagi nihu ja tõmme algraskus 250kg, seda võiks isegi tõmmata.. :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mingi tekst käis läbi ,et maailmarekord on 447,5kg, vaadates kuidas 440 tuli oleks võinud ka 450proovida

Kuna tal surumine enam kui 30 kilo konkurentidest nõrgem, siis ei tahtnud kaotada lõpus määravaks minevate kindlate kilodega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×