Jump to content
Margus Silbaum

Eesti jõutõstjad MM-il, Pilzenis - online

Recommended Posts

Ott, laksud hakkavad niisama ka käima :( . Tegelikult on olukord hetkel selline,et pikk autosõit on seljataga, öösel sai korralikult magatud nii umbes 10h kanti, hommikusöök on söödud, Laura ja Kaido läksid linnapeale. Kuna mul endal on veel küllaltki unine tunne, siis vaatan natuke internetis ringi ja üritan veel paar tundi und endale kuskilt leida. Võistlus algab homme umbes 15.30 Eesti aja järgi, seega sinna on veel aega küllalt <_< . Aga esmamulje on asjast positiivne, eile võistlust vaadates oli juba endal tung lavale minna, aga küll ma homme sinna ka saan :P . Kaalunumber tegi rõõmu, olin valmistunud hullemaks ;):D .

Laura lisab kindlasti siia hiljem uuemat materjali,et Fitness.ee kasutajaskonda võistlustega kursis hoida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore, et olukord kontrolli all on ja juba soov ka lavale tormata, lase siis homme loom välja.... :(

Peaasi on katsed kirja saada, küll siis tulemus ka tuleb.

Jääme ootama asjade edasist käiku - pildimaterial on ka väga teretulnud.... <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hoian pöialt!

Kust saaks näha Rausi katseid?

Teema alguses on paar linki, mille kaudu näed Live video ja protokolli

Vabandust, vaatasin valesti. Arvasin, et ta katsed on juba ammu tehtud. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kogusumma tuli tal siis 817,5kg mis on väga kõva tulemus:)

ja kui ma ei eksi siis on kogusumma kuld taskus , lisaks küki kullale , surumise hõbedale ja tõmbes tuli ka ss hõbe või pronks pole tähelepannudki( venelase kats eajal jooksis kokku ja tabelis on andmed uuendamata hetkel)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks ei olnud kodus sel ajal, oleksin väga tahtnud Alexi katseid näha. Kui keegi tegi pilte või videosi tema katsetest ja üleüldse temast, siis vb annate lingi, kus need üleval on. Oleksin väga tänulik! :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×