Jump to content
venno

Rinna trenn

Recommended Posts

Mure siuke et sooviksin rinda suuremaks saada. Seda selle pärast, et rind tundub kuidagi vähema arenenud olevat, seda ka võib olla selle perast, et kui kunagi sai saalis käima hakkatud siis sai trenni tehtud nii kuda tuju oli ja nii kuda mida viitsis ja siis said õlad kudagi rohkem kui muud lihased ... Küsimus siis selle pihta, et kuidas edasi .. kas teha mingi aeg ainult rinda ja jätta kõik muu või lihtsalt lisada üks päev rinda juurde ?!?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On olnud erinevad, enamus kavad M&F st, praegu teen Oti kava järgi, kord nädalas rind. Surumine, kaldpink, lendamine, liblikas. 3x10

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei ole küll ekspert aga ma arvan,et sa peaksid ikka tegema kõiki lihaseid mitte ainult seda mis vajab järgi aitamist:). Teiseks ma arvan,et Ott Kiivikas on piisavalt pädev tegema sulle korraliku kava mis vastab kõigile su nõudmistele. Isiklikult mina pole kunagi oma elus jõukas käinud, teinud koguaeg kodus, hantlid ja kätekõverdused ja toolide vahelt surumised. Jalgade treenimiseks ainult jooks. Seega minu arvamust ei tasu jst arvestada:(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milline su rinnapäev välja näeb ?

machineflyes 3 seeriat ning 10-12 kordust

hantlitega lendamine 3 seeriat 10-12 kordust

hantlitega rinnalt surumine 3 seeriat 10-12

kaldpingil hantlitega rinnalt surumine 3 seeriat 10-12 kordust

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Algaja võiks rinda 2-3 korda nädalas teha.Arvan,et Oti kava on mõeldud tõsistele tegijatele.Ühe korra nädalas ja põhjalikult.Tasakaaluks tuleb ka teistele ülakeha lihastele rõhku panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pööra rinnahajutuste sooritamisele rohkem tähelepanu, et sa ei töötaks harjutust sooritades õla/triitsepsi või mõne teise lihasega. Kasuta raskusi, mida kontrollida suudad, mitte ära põrgata ülejõu käivad raskusi minimaalse amplituudiga.

Teisi lihaseid võid teha veidi vähem, sest eelisarendamist vajav lihas vajab ju rohkem energiat ja tähelepanu.

Võid teha ka 2x nädalas rinda: kõik oleneb, milline kava välja näeb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa räägid, et sul õlad kõige rohkem vatti said siis arvatavasti kasutasid rinna harjutustel liigselt õlga. Kui tiss ei kasva ülejäänud kehaga kaasa siis arvatavasti asi tehnikas. Pead tunnetame, et õige lihas töötaks. Kui eesmärk on lihast kasvatada siis jäta ego lamades surudes koju ja pigem saa enne veidi kergemate raskustega rinna tunnetus kätte :( . 3x nädalas rinnale trenni on ka üle pingutatud, aga eelisarendamiseks on üks raskem ja üks kergem trenn nädalas väga head. See kergem trenn peab tõesti kerge olema, tempokas, kergemate raskustega, tehniliselt ilus. Kui liiga raskelt teed teisel päeval nädalas siis tuleb ületreening ja areng jääb rinnas üldse kinni. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×