Jump to content
MEE

Vin Diesel - steroidid või puhas?

Recommended Posts

Teab keegi kommenteerida selle härrase tulemust=?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma kyll ei leiax et ta kasutax steroide.mehel ju paris normaalne ja treenitud keha.

ise olen tema suur fann. ta on yx parimaid naitlejaid!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

phh steroidid?mix nii arvad? vaatasin kes too jorss on siis mingi naiste lemmik kondikarla pigem, mingi eriline musclimees ta küll ju pole.ei teadnudgi sellist.

parimad näitlejad on peter ja david paul ja arnold

-vot need on näitlejad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei tea millest see markus sogab, sest kont vin diesel kohe kõll pole, aga vaevalt et steroidimees, sest lihase proportsioonid on igati viisakas suuruses, aga usun et korralikku sööki ja trenni peab selle tulemuse jaoks ikka tegema...

kui keegi aga teab et poiss midagi keelatut kasutab võix lisada jah, sest huvitav olex teada, ise usun et ta on puhas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin kah siis seda meest lähemalt. No kui uskuda, et sellise keha treenimiseks on vaja ilmtingimata keemia abi, siis oleks asi ikka väga kurb:( Muidugi puhtuse kohapealt ei tea ma midagi - kui ongi keemik, siis teab ta seda vist ainult üksi. Aga teda "kondikarlaks" tituleerida oleks samuti liiast.

Aga see, et kaksikud Paulid on ülilahedad , sellega 101% nõus:) Muide sul Markus250 on vendade Paulide filmid olemas?! Kui on, siis oleks raskelt huvitatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

üks asi on see mis ta filmis tundub(+pildid) ja teine asi see kui teda päriselus näeks...

minuarust on küll mõnus jurakas ikka,kui arvestada juba fakti:

- Dominicu Mazda RX-7 'le oli algselt plaanitud ka turvapuur,kuid sellest olid sunnitud loobuma ,kuna Vin Diesel ei oleks muidu autosse mahtunud.

(filmi: The Fast And The Furious tegemiselt.) :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei tea, kas on "keemik" või mitte aga kunagi tegi mees kõvasti trenni küll. Nimelt oli Vin enne näitleja palgale asumist hollywoodi suurtes klubides bouncer ehk eesti keeli turvamees.

Oma võhiklikkust ignoreerides sooviks teada, kes on peter ja david paul?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ega ikke ole kyll ;) kust sa tead???akki arvad et ma ka keemik?? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ehh selleks et suur lihas tuleks ei pea tingimata rohmoone sisse s88ma...valke ja v2rke pani niikuinii see on loomulik..samas USA-s on lubatud paljud paljud paljud muud ained kui siin..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi jäi silma kuskilt USa steroidifoorumis oma 8lk thread kus ei usutud et Diesel keemik on ja siis oli seal mingil Dieseli sõbral kasutaja ja väitis kindlalt et Diesel on keemik koos vastavate piltide ja tõestusega.No eks igaüks usub mida tahab.Aga äkki on Diesel härra Susimi sõber et too siin vihastab ja äkki Susim räägiks siis pisut lähemalt Dieseli treeningutest ja "toidulauast".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma poleks lugenud asja kohta ja ei teaks mehe kohta(Diesel) midagi siis ei arvaks tõesti et ta keemik on kuna sellisele tasemel võib jõuda ka puhtalt treenides ja kui kõik on trenni, puhkuse ja toiduga korras..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kunagi jäi silma kuskilt USa steroidifoorumis oma 8lk thread kus ei usutud et Diesel keemik on ja siis oli seal mingil Dieseli sõbral kasutaja ja väitis kindlalt et Diesel on keemik koos vastavate piltide ja tõestusega.No eks igaüks usub mida tahab.Aga äkki on Diesel härra Susimi sõber et too siin vihastab ja äkki Susim räägiks siis pisut lähemalt Dieseli treeningutest ja "toidulauast".

kunagi jäi silma kuskil midagi ;)

ma neid netilehekülgi nüüd küll kõiki tõepähe ei võtaks...eriti vendasi, kes väidavad olevat kellegi sõbrad jne. Pigem on tegemist wannabedega, kellel oma elu ei ole.

Ma ei usu, et Vini sõber hakkaks kusagil avalikult Vini keemikuks tituleerima.

Loogika puudub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×