Jump to content
Bert1

Kakao

Recommended Posts

kuum piim segatuna spl Vilma kakao ja väikse lusikaga suhkrut sekka hea enne magamaminekut juua? mis te arvate? kui kohupiima juhuslikult ei viitsi teha, mõtlen just kataboolse seisundi ära hoidmise pärast. :unsure:

Muudetud kasutaja Bert1 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kiired süsikad enne magama minekut = nono

Pole see midagi niiväga nono. Kõik sõltub asjast. Hea uni tuleb:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuum piim segatuna spl Vilma kakao ja väikse lusikaga suhkrut sekka hea enne magamaminekut juua? mis te arvate? kui kohupiima juhuslikult ei viitsi teha, mõtlen just kataboolse seisundi ära hoidmise pärast. :rolleyes:

Peaksid jooma liitri piima et saada pakis kohupiimas olevad valgud kätte...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna ei raatsi eriti osta erin. toidulisandeid, siis avastasin et kakaopulber sisaldab korralikult nii süsivesikuid kui ka valke.

Kui näiteks lisada 500ml. piimale 50g. kakaopulbrit, siis tuleks jook sisaldusega:

Kaloreid: 450 Kcal

Rasva: 18.5 g.

Valku: 27 g.

Süsivesikuid: 57 g.

Kiudaineid: 5 g.

Kuidas tundub ? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Perf värk. :D

(aint trenni ajal joomine võib natuke raske olla - ma näiteks enne / ajal väga hästi ei kannata)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna ei raatsi eriti osta erin. toidulisandeid, siis avastasin et kakaopulber sisaldab korralikult nii süsivesikuid kui ka valke.

Kui näiteks lisada 500ml. piimale 50g. kakaopulbrit, siis tuleks jook sisaldusega:

Kaloreid: 450 Kcal

Rasva: 18.5 g.

Valku: 27 g.

Süsivesikuid: 57 g.

Kiudaineid: 5 g.

Kuidas tundub ? :D

Kui kallis üks koks tuleb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vabandan enda uudishimu pärast, aga kas sa oled sellist jooki maitsenud ka, kus on 500ml piima ja 50gr kakaod? Kas sa mõtled neid magusaid kakaosid või tavalist (Meie mark, Fazer)??? Ilmselt mõtled magusat kakaod, sest tavalises peaks 100gr-s olema sv ca 30gr.

Kui arvestad magusatatud kakaoga, siis milleks üldse kakao? Pane lihtsalt suhkur ja piim :D ja saad veelrohkem süsivesikuid.

Mulle tundub, et kui sa mõtled tavalist kakaod, et siis see tuleks paras mürk (500ml piim+50gr magustamata kakaud :o )? Lihtsalt mõtlen sellejärgi, et kui ma teen endale näiteks 100gr hapukoort, siis lisan sinna vaid 2 gr kakaod kui rohkem paneks, siis tuleks juba päris kange kraam...

Kes sellise koksi hinda küsis, 150gr kakaod maksab ca 10-15eeku, piima hinda teab igaüks ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kakao on iseenesest väga hea asi, nii et päris hästi sobiks tegelikult trennijärgseks/eelseks:)

Olen ise ka näiteks maitsestamata valgule nesquiki lisanud-saad sv, mineraale, vitamiine - need on sinna lisatud.

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vabandan enda uudishimu pärast, aga kas sa oled sellist jooki maitsenud ka, kus on 500ml piima ja 50gr kakaod?

...

Mulle tundub, et kui sa mõtled tavalist kakaod, et siis see tuleks paras mürk (500ml piim+50gr magustamata kakaud ;) )?

Mul tekkisid samad mõtted/küsimused :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kakao on iseenesest väga hea asi, nii et päris hästi sobiks tegelikult trennijärgseks/eelseks:)

Olen ise ka näiteks maitsestamata valgule nesquiki lisanud-saad sv, mineraale, vitamiine - need on sinna lisatud.

maitsestamata valgupulbrile kakaod juurde panna on päris mõistlik mõte, olen ka sellele mõelnud ;) tulemuseks šok.-maitseline valk! :D

ise eelistan tavalist magustamata kakaod...

Muudetud kasutaja Nony poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vabandan enda uudishimu pärast, aga kas sa oled sellist jooki maitsenud ka, kus on 500ml piima ja 50gr kakaod?

Ma ise umbes nii kangeid teen, mulle meeldib. Mitte taastusjoogiks ja mitte 500 ml, aga kangus on sama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ise umbes nii kangeid teen, mulle meeldib. Mitte taastusjoogiks ja mitte 500 ml, aga kangus on sama.

No tundus kuidagi vääga kange kraam, aga... Ega enne ikka ei tea, kui ise pole proovinud :D , seega läksin kööki ja proovisin järgi. Päris mõnus ja ütleks isegi, et šokolaadine :P . Panin törtsu mett ka (ma ikkagi suur magusasõber ;) ) ja igati ok jook sai.

Seda võiks jahedal sügis(talve)õhtul ka natukese kaneelilisandiga proovida, oleks ilmselt väga nämm :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

päris kakaod küll ei kannata juua, mäletan tegin kunagi maitsestamata kakaot, esimese lonksu järel tuli see kõik tagasi välja

selline tunne oli nagu jooks mingi tabletisheiki :D

aga mulle jääb mõistatuseks see, et kust kohast on taimedel valk

põhimõtteliselt oleks see võimalik, kui see oleks üleüldse teistsuguse ehitusega aine, aga mis meenutab loomse valgu ehitust ning seetõttu võib seda liigitada valkude alla

aga ma küll ei usu, et taimne "valk" kuidagi kasuks tuleb

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
päris kakaod küll ei kannata juua, mäletan tegin kunagi maitsestamata kakaot, esimese lonksu järel tuli see kõik tagasi välja

selline tunne oli nagu jooks mingi tabletisheiki :D

aga mulle jääb mõistatuseks see, et kust kohast on taimedel valk

põhimõtteliselt oleks see võimalik, kui see oleks üleüldse teistsuguse ehitusega aine, aga mis meenutab loomse valgu ehitust ning seetõttu võib seda liigitada valkude alla

aga ma küll ei usu, et taimne "valk" kuidagi kasuks tuleb

Sellist juttu ei hakka kommenteerimagi.

Mõni pole vist bioloogia tunnis üldse midagi tähele pannud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
päris kakaod küll ei kannata juua, mäletan tegin kunagi maitsestamata kakaot, esimese lonksu järel tuli see kõik tagasi välja

selline tunne oli nagu jooks mingi tabletisheiki <_<

aga mulle jääb mõistatuseks see, et kust kohast on taimedel valk

põhimõtteliselt oleks see võimalik, kui see oleks üleüldse teistsuguse ehitusega aine, aga mis meenutab loomse valgu ehitust ning seetõttu võib seda liigitada valkude alla

aga ma küll ei usu, et taimne "valk" kuidagi kasuks tuleb

I.Otsus "Kulturism ja fitness" lk 64:

"Millegipärast kohtab päris tihti väärarusaama, nagu tasuks arvestada vaid loomset päritolu valkude tarbimisega."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See päris väärarusaam ikka pole. Loomne kasvatab lihast palju paremini.

Nesquiki pakk on näiteks ainult 200g.. kui ma ei eksi.

Nesquik pole ju kakao ka... kakaomaitseline suhkrujook hoopis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×