Jump to content
Arnold

NORWAY OPEN 2010

Recommended Posts

Praegu poseerivad.

Jüril on minu hinnangul üks päris tugev vastane, aga usun, et võidab seda tumedat meest ja saab esimeseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru ,mis pull seal käib, päeval vaatsin poseerimist kui Jüri laval oli, vahepeal käisin trennis ja poes 4,5 tundi on sellest möödas, tulen koju ja Jüri teeb alles vabakava..... :huh: Võiks ju kuidagi kompaktsemalt teha, et võistlejad ei peaks 6 -7 tundi lava taga olema....

Vabakava ja poseerimisega peab muidugi kõvasti veel Jurok vaeva nägema, see oli ikka väga poolik asi, kuid loodame kõige paremat ehk päästavad kohustuslikud poosid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nagu pärsielt või :huh:

Ei maksa selles suhtes eriti targutada. Olen käinud viimastel aastatel päris paljudel suurvõistlustel ja eriti Norra võistlustel olen näinud vägagi kummalisi asju, kus neljast mehest kõige nõrgem lambist esimeseks pannakse. Praeguse seisuga oli kuuest mehest 3 tugevalt esikolmikust maas ja kaks nendest meestest olid vist vähemalt 100 aastased. Minu hinnangul on võitleb Jüri praegu 1-2 koha peale. Tema tugev konkurent teeb praegu vabakava ja sellel mehel on klassikalises kulturismis oma trumbid ja tundub, et ka kogemused. Siit arvutist saame mingi ülevaate, aga kõige paremini saavad võrrelda ikkagi kohtunikud lava eest ja nüüd sõltub kõik nendest. Loodan, et tuleb kuld ikka Jürile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel lõppenud kategooriate tulemused:

Athletic Fitness Men ( 180 cm)

1. Sondre Krogh-Bjerke

2. Martin Münz

3. Glenn Agnar Eivindsen

4. Eirik Myhre Sjurseth

5. Henning Skaarud

6. Kristian Gamkinn

Athletic Fitness Men Overall

1. Sondre Krogh-Bjerke

Bodyfitness Women (Debutant)

1. Kriztina Hansen Nordahl

2. Azam Zormand

3. Malin Sofie Nerberg

4. Linda Jensen

5. Therese Økland

6. Marlene Hansson

Bodyfitness Women (-163 cm)

1. Siw-Lisbeth Grov

2. Åsa Hällstorp

3. Christina Marostordai

4. Arti Sharma Lopes

5. Josefa Tariche

6. Marianne Aas Krog

Bodyfitness Women ( 163 cm)

1. Lene Wakefield

2. Solveig Wilhelms

3. Runa Larsen

4. Elisabeth S. N. Hauglum

Bodyfitness Women Overall

1. Siw-Lisbeth Grov

2. Lene Wakefield

3. Kriztina Hansen Nordahl

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa aru ,mis pull seal käib, päeval vaatsin poseerimist kui Jüri laval oli, vahepeal käisin trennis ja poes 4,5 tundi on sellest möödas, tulen koju ja Jüri teeb alles vabakava..... :D Võiks ju kuidagi kompaktsemalt teha, et võistlejad ei peaks 6 -7 tundi lava taga olema....

Vabakava ja poseerimisega peab muidugi kõvasti veel Jurok vaeva nägema, see oli ikka väga poolik asi, kuid loodame kõige paremat ehk päästavad kohustuslikud poosid.

Ma olen 2 või 3 x Norras Oslo GP-l käinud ja siis pidin ka passima pärast esimest etteastet. Esimene kord oli eriti räme- siis oli mul ainult 1 grimm kaasas ja ma pidin need 6-7 tundi seisma ja grimmi hoidma. Kevadel oli seal megakülm ja värisesin nagu orvuke terve see aeg- hea, et haigeks ei jäänud. Hea, et leidsin mingi elektriseadmete kasti, mis küll undas rõvedalt, aga seal lähedal seistes oli soojem :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Classic Bodybuilding Men (-180 cm)

1. Mr. Hassan Mehdinia

2. Szasz Istvan

3. Carl-Erik Gulliksen

4. Mr Reza Tymoorian

Classic Bodybuilding Men ( 180 cm)

1. Jüri Leinvald

2. Chris Harnell

3. John Large

4. Robin Gullberg

5. Frode Johanson

6. Kurt Inge Mella

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×