Jump to content
Arnold

NORWAY OPEN 2010

Recommended Posts

Ma ei tea mis kell see võistlus algas, kuid meeste kulturismi kategooriad on veel tulemata, siis kujutage ennast pealtvaatajana ette sisuliselt kell 12.00 alustati ja tõenäoliselt läheb ikka 21.00 ära - ilus pühapäev.... :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei ole lind ega loom....

post-22-1285517015_thumb.jpg

Ma ei tea nüüd oma rumalust välja näidata, natuke vast siiski peab - on see mees või naine või siiski mõlemat? Ise kahtlustan viimast varianti, kui ma tema kubeme piirkonda vaatan.

Palju õnne jurokile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õnnitlused Jürile :huh: .. fantastiline tulemus :D

Mis puutub linnu/looma pilti, oeh.. "ugly like hell" :P irw

Ma oma hetke pilti siia üles ei riputa, aga just täna hommikul tegin topelt biitsepsi pildi ja kes on huvitatud titeootel kulturisti pildist, siis külastagu mu blogi :D irw

http://gerbelmikk.blogspot.com/

Jätkuvad õnnitlused ja suured tervitused Antwerpenist!

Oktoobris EMV'l kohtume!

Gerbel :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei maksa selles suhtes eriti targutada. Olen käinud viimastel aastatel päris paljudel suurvõistlustel ja eriti Norra võistlustel olen näinud vägagi kummalisi asju, kus neljast mehest kõige nõrgem lambist esimeseks pannakse. Praeguse seisuga oli kuuest mehest 3 tugevalt esikolmikust maas ja kaks nendest meestest olid vist vähemalt 100 aastased. Minu hinnangul on võitleb Jüri praegu 1-2 koha peale. Tema tugev konkurent teeb praegu vabakava ja sellel mehel on klassikalises kulturismis oma trumbid ja tundub, et ka kogemused. Siit arvutist saame mingi ülevaate, aga kõige paremini saavad võrrelda ikkagi kohtunikud lava eest ja nüüd sõltub kõik nendest. Loodan, et tuleb kuld ikka Jürile!

Ega ma Imre Jüri medali saamise peale ei imestanudki, vaid sellele eelneva postituse peale :D

Jüri- palju õnne sulle, väga tubli :huh:

Kui näeme siis pigistan kätt!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küll Eestil läheb ikka hästi viimaselajal fitnessi ja kulturismi maailmas. Tubli töö, palju õnne!

Ja seda tädi ei oska üldse kommenteerida.. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×