Jump to content
batmannu

Kohad TALLINNAS kus saab klassikalist tõstmist teha

Recommended Posts

Tere!

Tegelikult huvitab mind kus veel naiste kang olemas oleks..

aga kui meenub mõni koht, kus norm põrand olemas, siis kirjutage julgelt.

Pirita Majandusgümnaasium, Metsavahi tee 19 (naiste kang on olemas, põrandad ok)

Tallinna Spordihall, Herne 30 www.tsh.ee (naiste kangi pole, põrandad ok)

Spordiklubi Sparta, Pärnu mnt 139C http://www.spartasport.ee/ (naistekangi pole vist)

Revalsport, Aia 20 http://revalsport.ee/ (naistekangi ei leidnud, kuigi väideti et on olemas, 1 päevi näinud põrand)

Tallinna Õismäe Gümnaasium, Õismäe tee 50 http://vog.edu.ee/ (vajaks kommentaare)

Lilleküla gümnaasium, Kuldnoka 24, http://www.lillekyla.edu.ee/

Audentese spordihall, Tondi 84, http://www.audentes.ee/spordikeskus

Muudetud kasutaja batmannu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas see naiste kang välja näeb?

Daah... naiste kang on kergem ja lühem. 2.05 ja 15 kg. Kitsam ka (25 mm).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Daah... naiste kang on kergem ja lühem. 2.05 ja 15 kg. Kitsam ka (25 mm).

Kas klassikalises tõstmises võistlevad naised kergemate kangidega? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lilleküla Gümnaasiumi jõusaali ühes nurgas on kummipõrand ja kang tühikaaluga 10kg. Kettad on 5kg ja 2,5kg. Kuid jõusaal suveks suletud. Septembrist vist avatakse.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas klassikalises tõstmises võistlevad naised kergemate kangidega? ;)

JAH.

Ma arvan, et asi on nii paindes kui ka haarde suuruses?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kangi painduvus ei mängi rolli, ikka haare - naistel on ju veidi väiksemad käed.

Need, kes kangi painduvust ära kasutavad (nii meeste- kui ka naistekang), saavad kohtunikelt punased tuled.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei noh poisid..

naistel pisikesed käed ju.. vaja muidugi nunnuma kangiga treenida ;)

Suurega (loe: tavalise 20kg kangiga) saab ka, lihtsalt valus/ebamugav on osasid asju teha, kuna haare pole piisavalt mehelik :)

Mitte et pirtsakas oleks, aga tõesti nätsa nõmekas on iga teine päev erineva kangiga treenida.. nii et siis keegi ei tea v?

See Lilleküla variant ei sobi, 10kg pole see mida otsin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üleval olevatest variantidest soovitan soojalt Piritat Majandusgümni saali lihtsalt kuna seal ka tegeleb klassikalise tõstmise trenn ja selle tõttu ka varustus olemas, jõusaal just kõige suurem pole, aga asjad saab tehtud vast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üleval olevatest variantidest soovitan soojalt Piritat Majandusgümni saali lihtsalt kuna seal ka tegeleb klassikalise tõstmise trenn ja selle tõttu ka varustus olemas, jõusaal just kõige suurem pole, aga asjad saab tehtud vast.

muidu seal käingi, aga vahest vaja mujal ka käia.

audenteses(kergejõustiku pool) põrand on hea , kangi kohta ei oska öelda

http://www.audentes.ee/spordikeskus/kergej...ejoustikuareen/ - põranda pilt siis seal üleval slideshows

seal naiste kangi pole, juba välja uuritud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhja spordihoone,

http://www.piritaspordikeskus.ee/pohja-spordihoone/kontakt/

asukoht uus-maleva 8, trammipeatus sirbi, fantastiline põrand (uus)!

Konkreetset tõstekangi pole, kuid on tavaline kang (uus) millega saab väga hästi hakkama. On olemas ka kükipuur, kettaid ei ole väga palju (kui oled liiga tugev tõstja, siis jääb võibolla vajakka!).

Samas ruumis ka jalapress ja ja kõhulihaste mingi pink.

E-R: 9.00-21.00

L: 10.00-17.00

P: suletud

Jõusaali kasutamine ilma dushita on 2EUR.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisan omalt poolt veel 2 kohta:

1) Scala Fitness kesklinnas on tõstepõranda ja Eleiko võistluskangiga

2) Gymleco (pole ise käinud kuid tean) TTÜ lähedal on ka tõstepõrandaga

On kahju et tõstepõrandaid peab tikutulega taga otsima. Nad ei ole ju üldsegi nii kallid: ühe keskmise jõusaalimasina hinna eest saab juba 2-3 tõstepõrandat.

Mis täpsemalt minu meelest Eestis puudu on, on strength and conditioning jõusaali formaat kus põhirõhk ongi kükipuuridel ja tõstepõrandatel ning neid pole seal vaid 1-2 vaid lausa 10 või enam tükki. Näiteks USA ülikoolides (kui ka paljudes keskkoolides) on pea kõigis olemas sellised saalid sportlaste jaoks, seda siis lisaks sellistele tavalistele masinasaalidele.

Muudetud kasutaja matjusm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisan omalt poolt veel 2 kohta:

1) Scala Fitness kesklinnas on tõstepõranda ja Eleiko võistluskangiga

2) Gymleco (pole ise käinud kuid tean) TTÜ lähedal on ka tõstepõrandaga

On kahju et tõstepõrandaid peab tikutulega taga otsima. Nad ei ole ju üldsegi nii kallid: ühe keskmise jõusaalimasina hinna eest saab juba 2-3 tõstepõrandat.

Mis täpsemalt minu meelest Eestis puudu on, on strength and conditioning jõusaali formaat kus põhirõhk ongi kükipuuridel ja tõstepõrandatel ning neid pole seal vaid 1-2 vaid lausa 10 või enam tükki. Näiteks USA ülikoolides (kui ka paljudes keskkoolides) on pea kõigis olemas sellised saalid sportlaste jaoks, seda siis lisaks sellistele tavalistele masinasaalidele.

jah sul on õigus, vähe on kohti.. samas on ka vähe tõstjaid..

aga see scalafitnessi põrand ei sobi, sest see on väike (jõutõmbe jaoks) ning seal ei tohi kolistada.. :)

sest kui ikka pauguga kang maha kukub, siis all restoranis krohvi kukub.. Teine halb asi on, et kohe selja taga/ees (oleneb kas sulle meeldib ennast vaadata :rolleyes:) on SUUUUUUUUUUR PEEEEEEEEEEEGEL...

see video on scalas tehtud.

Muudetud kasutaja batmannu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jah sul on õigus, vähe on kohti.. samas on ka vähe tõstjaid..

aga see scalafitnessi põrand ei sobi, sest see on väike (jõutõmbe jaoks) ning seal ei tohi kolistada.. :)

sest kui ikka pauguga kang maha kukub, siis all restoranis krohvi kukub.. Teine halb asi on, et kohe selja taga/ees (oleneb kas sulle meeldib ennast vaadata :rolleyes:) on SUUUUUUUUUUR PEEEEEEEEEEEGEL...

see video on scalas tehtud.

Võibolla on vähe tõstjaid sest pole tõstepõrandaid ja seega keegi ei üritagi nendel midagi teha kui neid pole olemas.....

Kuid saab Scalas visata kangi küll. Käisin seal Andrus Murumetsa käe all natuke klassikat harjutamas ja ta kohe ütles mulle et viska kang maha (kuna olin enne seda vaid ilma põrandata saalis treeninud siis olin harjunud kangi kontrollitult põrandale panema).

See tõstepõrand on seal niikuinii nii kaugel nurgas, ei tea need valvelaua inimesed midagi mis seal toimub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Murumets on ise tõstja ja koha omanik vist ka, nii et seal küll probleeme olla ei tohiks

Seal ta omanik vist pole, küll on ta aga sinna varustust tarninud. Tema jõusaal on Gymleco.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Just, ajasin 2 kohta omavahel sassi. Gymleco on kusjuures päris kiiresti populaarseks saanud

Oh jama, ma just tahtsin hakata seal treenimas käia.

Oskad sa öelda kuidas on seal rahvahulgaga (eriti tõstepõranda ja kükipuuri läheduses) tööpäeva õhtuti kusagil 8-10 vahel?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise käin Spartas, nii et pean sõbralt küsima, aga üldiselt käib seal lisaks tavakülastajatele ka päris palju TTÜ ja, sealsamas asuva, tehnopargi rahvast

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võibolla on vähe tõstjaid sest pole tõstepõrandaid ja seega keegi ei üritagi nendel midagi teha kui neid pole olemas.....

Kuid saab Scalas visata kangi küll. Käisin seal Andrus Murumetsa käe all natuke klassikat harjutamas ja ta kohe ütles mulle et viska kang maha (kuna olin enne seda vaid ilma põrandata saalis treeninud siis olin harjunud kangi kontrollitult põrandale panema).

See tõstepõrand on seal niikuinii nii kaugel nurgas, ei tea need valvelaua inimesed midagi mis seal toimub.

hehe,, ma käisin ka seal 2010 mõned kuud ja konkreetselt oli jutt et ikka ei kolistaks nii hirmsasti, olla kaevatud.

mina seda kohta ei soovita tõstjale

Oh jama, ma just tahtsin hakata seal treenimas käia.

Oskad sa öelda kuidas on seal rahvahulgaga (eriti tõstepõranda ja kükipuuri läheduses) tööpäeva õhtuti kusagil 8-10 vahel?

ma arvan et sellel kellaajal on saali põranda pool ainult sinu päralt :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõstan siin vana teema taas esile kuna tekkis uus küsimus:

Asun järgmine nädal Tapale ajateenistusse ning ma tahaks teada kas seal kandis ehk siis Lääne Virumaal on kusagil tõstesaale koos tõstepõrandatega? Ma tean et sõjaväes pidi jõusaal küll olema kuid tõstepõrandat seal üpris kindlalt pole. Oskab keegi mõnda treeningpaika soovitada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×