Jump to content
martin1333

Kõikvõimas KÜKK

Recommended Posts

Muideks..olen videotest näinud, et mõned professionaalid räägivad, et kellel on pikad jalad siis neile see tavaline kükk eriti massi ei arenda. Keegi oskab kommenteerida?

See on küll jama. On olnud palju väga tugevaid kükkijaid hea lihasarenguga kes on üle 190cm pikad.

Näiteks Behdad Salimi kes on 197 cm pikk on praegune maailmarekordi omanik rebimises ja kükib 360kg:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei sõltu jah jalgade pikkusest. Minul on keskmise suurusega, kuid kasvatada pole kunagi õnnestunud. Ükskõik kuidas proovida, lõpuks tapab lihtsalt jalad ära nii et magada ei saa kuid ei kasva. Ju siis on jooksujalad. See eest käed kasvavad kui tahan.
Kahtlustan, et ehk tegemist ikka lapsepõlvega ka - kui lapsepõlves nt. vähe liikusid, siis verevarustus jalgades ei arenenud ja nüüd on lihtne jalgu üle koormata kuid mitte kasvama saada? See eest maal tööd tehes rippus midagi rasket alati käte otsas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on küll jama. On olnud palju väga tugevaid kükkijaid hea lihasarenguga kes on üle 190cm pikad.

Näiteks Behdad Salimi kes on 197 cm pikk on praegune maailmarekordi omanik rebimises ja kükib 360kg:

Ma arvan, et kükkijatest pole mõtet rääkida, sest nende esimene prioriteet on jõud, mitte lihasmass. Ja see, et keegi on 197 pikk ei tähenda, et tal on kohe pikad jalad. Ma toon ka kohe näite, sina ja su sõber on 180cm pikad aga su sõbral on jalad pikemad(puusad kõrgemal).

Kuulsin sellest esimest korda kui tuntud Venemaa kulturist Stanislav Lindover rääkis sellest.

arnoldleglength.jpg

http://nattyornot.com/long-legs-suck-squatting-sorry-true/

Muudetud kasutaja Potter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõber on 174cm ja mina 181cm. Kui istume sama pingi peal, siis istudes on ta minust pikem. :) Saan julgelt väita, et mul pikad jalad, aga kükk toimib ikka kõigile samamoodi ehk ei ole vahet, kas lühikesed või pikad jalad. Lühemate jalgadega inimestel lihtsalt raskused suure tõenäosusega suuremad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Roll on ka geneetikal. Mul koguneb lihas väga kergelt jalgadesse (kus kogu töö on kuni 5'sed kükiseeriad ja klassikaline tõstmine), samas aga kätesse ei taha seda kohe üldse minna ükskõik kuidas treenin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Roll on ka geneetikal. Mul koguneb lihas väga kergelt jalgadesse (kus kogu töö on kuni 5'sed kükiseeriad ja klassikaline tõstmine), samas aga kätesse ei taha seda kohe üldse minna ükskõik kuidas treenin.

Siis küsiks, et mismoodi treenid käsi vs mismoodi treenid jalgu?? Suur lihasgrupp vs väike lihasgrupp? seeriad kordused? kang raske, kerge? Maht kätele vs maht jalgadele? Tonnaaž jalgadel vs kätel?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahtlustan, et ehk tegemist ikka lapsepõlvega ka - kui lapsepõlves nt. vähe liikusid, siis verevarustus jalgades ei arenenud ja nüüd on lihtne jalgu üle koormata kuid mitte kasvama saada? See eest maal tööd tehes rippus midagi rasket alati käte otsas.

Makes sense, endal on vastupidi, joostud sai korralikult, kogu aeg jalgade peal praktiliselt + 4 aastasest saati sai jalgpalli mangitud. Jalad on korralikud all, ulakeha aga on vaga visa kasvama, eriti kaed

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Roll on ka geneetikal. Mul koguneb lihas väga kergelt jalgadesse (kus kogu töö on kuni 5'sed kükiseeriad ja klassikaline tõstmine), samas aga kätesse ei taha seda kohe üldse minna ükskõik kuidas treenin.

Samalaadne tähelepanek.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna käsin ortopeedi juures ja põhimõtteliselt öeldi, et täiskükk on saatanast. Kõige hullem asi üldse põlvedele.

Ei osanud kohe temaga vaidlema hakata. Otsustasin enne argumente koguda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2 hours ago, rait83 said:

Täna käsin ortopeedi juures ja põhimõtteliselt öeldi, et täiskükk on saatanast. Kõige hullem asi üldse põlvedele.

Ei osanud kohe temaga vaidlema hakata. Otsustasin enne argumente koguda.

 

Kelle juures käisid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On 28.3.2016 at 20:35, rait83 ütles:

Täna käsin ortopeedi juures ja põhimõtteliselt öeldi, et täiskükk on saatanast. Kõige hullem asi üldse põlvedele.

Ei osanud kohe temaga vaidlema hakata. Otsustasin enne argumente koguda.

 

Ma käisin oma selja valuga ortopeedi juures aasta tagasi. Kui tohter kuulis mu spordialast, siis tuli esmalt 5 min demagoogiat, kui halb on sport, mu selgroog on kõver, liigesed läbi, mul on vale kava, olen ületreeningus, treener kehva ja lõppu teatas, et ma olen vana ka! Aga lohutas, et inimene jääb vanaks juba 20selt!?

Pilt näitas, et selgrooga on asi väga hea, imestas olematu kõveruse üle, kuid jäi endiselt seisukoha juurde, et sport on halb!

Pealegi, mingi statistika järgi on arstidel kõige lühem eluiga!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Taiskykk ongi ainuke kykk.

See, mida poolkykiks nimetatakse pole kykk vaid mingi polvekoverdus.

Viimane paneb ka polvedele ebavajalikult suure koormuse, kuna sisuliselt terve harjutuse ajal on surve ainult polevdel, kuna ei kykita nii alla kui voimalik.

Taiskykk (joutreening) teeb just luud, liigesed, sidemed, kohred tugevamaks. Eeldades, et sooritus on korrektse tehnikaga ja ei tehta riskantseid 1RM jms eksperimente.

Ma ei tea, mis ortopeed see selline on.

Muudetud kasutaja SKG poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×