Jump to content
martin1333

Kõikvõimas KÜKK

Recommended Posts

Ära võta kangi kukla peale, vaid võta kang turja peale ehk lase siis natuke kuklast allapoole.

hea tähelepanek, endal kord oli liiga üleval - peale kükiseeriat pead liigutades kael päris vähe korralikult ragises. Hea ära ei vigastand midagi... :SSS

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga meil on jõusaalis mingi spetsiomm pehmendus, mille saad krõpsuga ümber kangi panna...

meil ka kuid too keerleb seal kangi ümber, parem ilma harjutada tegelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga meil on jõusaalis mingi spetsiomm pehmendus, mille saad krõpsuga ümber kangi panna...

Kui vähegi võimalik, siis ära kasuta seda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga meil on jõusaalis mingi spetsiomm pehmendus, mille saad krõpsuga ümber kangi panna...

aka "the pussy-pad"

Parem ilma selleta harjutada jah. Ning kõigile, kellel kannad kükkimise ajal maast lahti tõusevad: googeldage dorsiflexioni harjutusi ja tehke neid venitusi iga

päev, samuti tuleks abiks, kui spetsiaalsed kõrgema kannaga tõstejalanõud osta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nõustun kõigega, hakkan nüüdsest rohkem kükke tegema. Kuid keegi seletage mulle järgnev ära:

Aitäh!

Kükk süstib sinusse palju kasvuhormooni, kuna kükis nii palju lihaseid korraga töös

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga meil on jõusaalis mingi spetsiomm pehmendus, mille saad krõpsuga ümber kangi panna...

Pehmendus on naistele :rolleyes:

Toeta kang trapetsile ja ei ole miskit valu. Lisaks, võtab pehmendus kangi tunnetuse ära. Kui kangi õigesti turjale võtad ei ole sellist tilu-lilu vaja.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole vaja pehmendusi ei eesküki ega tavalise küki jaoks. Puhtalt tehnika küsimus kuidas kangi hoida. Eeskükis muide olen igasugu absurdseid kangi hoidmise viise näinud: näiteks rusikad kõri juures, sõrmed õlgade ja kangi vahel, peopesad sisse pööratud, käed risti rästi jne jne. Pussy pad ka väga tihti eesküki juures kasutusel. Vingutakse et ei saa normaalse asendiga teha, sest käed ei paindu, aga see on jama jutt enamasti on painduvus olemas. Tuleb lihtsalt ühe korra guugeldada ja vaadata kuidas õieti kangi hoitakse, aga seda ilmselt ei viitsita teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kükk süstib sinusse palju kasvuhormooni, kuna kükis nii palju lihaseid korraga töös

Töötab siis kui teha käsi pärast kükki

Just enne ütlesid et kasvukas liha ei kasvata :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai smolovi programm ette võetud, praegu möödas 1.5 nädala jooksul 6 kükitrenni, viimase 3 ajal on hakanud triitsepsi pikk pea valutama, polegi nagu päris valu pigem nagu sureks ära vms. Sama asi annab tunda käe vertikaalsel liigutamisel.

Selles piirkonnas

http://www.upload.ee/image/1782694/Triceps-Muscles-Diagram.jpg

Pole korraliku koormust ka triitsale viimased ~2.5 nädalat andnud õla tõttu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai smolovi programm ette võetud, praegu möödas 1.5 nädala jooksul 6 kükitrenni, viimase 3 ajal on hakanud triitsepsi pikk pea valutama, polegi nagu päris valu pigem nagu sureks ära vms. Sama asi annab tunda käe vertikaalsel liigutamisel.

Selles piirkonnas

http://www.upload.ee...les-Diagram.jpg

Pole korraliku koormust ka triitsale viimased ~2.5 nädalat andnud õla tõttu

Kui lihas kusagilt nö ära sureb, siis tõenäoliselt on kükkides kangi asend selline, mis pigistab mingi närvi kinni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Katsetasin kodus igasugu asendeid, sama jura ikka edasi, harjavarrega ja ilma, mignist punktist alates tõmbab ikka selle imeliku valu sisse, kükkinud koguaeg nö high bar ja pole varem midagi sellist olnud. Küki annab rahus ära teha, aga on paraku käele ebameeldiv,nii et ehk pakutakse veel miskit tervendavat või leevandavat välja?

Muudetud kasutaja musmusmus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Katsetasin kodus igasugu asendeid, sama jura ikka edasi, harjavarrega ja ilma, mignist punktist alates tõmbab ikka selle imeliku valu sisse, kükkinud koguaeg nö high bar ja pole varem midagi sellist olnud. Küki annab rahus ära teha, aga on paraku käele ebameeldiv,nii et ehk pakutakse veel miskit tervendavat või leevandavat välja?

Kükkiga alustasin oli käe ära suremine üks kõige hullemaid asju selle juures, edasised käeharjutused pidin ära jätma kui üks käsi surnud. 3kuud 2x nädalas kükkis piinlesin. Aitas : iga uues trennis võtsin teise asendis ja lõpetasin pehmenduste kasutamise ära. Nii leitsin oma selle arvatava "närvi koha üles". Hetkel kükk on lemmik :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas kükkimine lõhub siis nii meeletult põlvi? Mul nii öelda trennikaaslane ei taha kükke teha kuna ütleb et see retsib liiga hullult põlvi. Ta kükib umbes poolele maale, mitte päris alla, vaid poolele maale et mitte põlvi lõhkuda. Aga kas mitte sa juba sinna poolele maale kükkides oma põlvi ei lõhu? Ma kükin nii et reie tagaosa on vastu pindluud (ma ei oska muud moodi selgitada) ja muretsen ka vaikselt põlvede pärast. Ja see pidi müüt olema et kükk lõhub põlvi? Kas keegi annaks mu tekstile kokkuvõtva vastuse?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu teada alla paralleeli kükkides langeb suurem osa koormusest puusale, samuti rakenduvad rohkem tuhara- ja tagareielihased, mis vähendab koormust põlvedele. Pool- ja veerandkükkijad kipuvad ka liiga suuri raskusi kasutama, värisevate ja kokku vajunud põlvedega kükkimine on kindlasti ohtlikum kui korraliku tehnikaga täiskükk. Kükkimine kui selline peaks tänu liigeseid ümbritsevate lihaste tugevnemisele põlvi stabiliseerima, mis aitab vältida vigastusi ka muid spordialasid harrastades. Samas loomulikult igasugune suur koormus kulutab ka liigest rohkem.

Muudetud kasutaja s4nder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas kükkimine lõhub siis nii meeletult põlvi? Mul nii öelda trennikaaslane ei taha kükke teha kuna ütleb et see retsib liiga hullult põlvi. Ta kükib umbes poolele maale, mitte päris alla, vaid poolele maale et mitte põlvi lõhkuda. Aga kas mitte sa juba sinna poolele maale kükkides oma põlvi ei lõhu? Ma kükin nii et reie tagaosa on vastu pindluud (ma ei oska muud moodi selgitada) ja muretsen ka vaikselt põlvede pärast. Ja see pidi müüt olema et kükk lõhub põlvi? Kas keegi annaks mu tekstile kokkuvõtva vastuse?

Minu teada alla paralleeli kükkides langeb suurem osa koormusest puusale, samuti rakenduvad rohkem tuhara- ja tagareielihased, mis vähendab koormust põlvedele. Pool- ja veerandkükkijad kipuvad ka liiga suuri raskusi kasutama, värisevate ja kokku vajunud põlvedega kükkimine on kindlasti ohtlikum kui korraliku tehnikaga täiskükk. Kükkimine kui selline peaks tänu liigeseid ümbritsevate lihaste tugevnemisele põlvi stabiliseerima, mis aitab vältida vigastusi ka muid spordialasid harrastades. Samas loomulikult igasugune suur koormus kulutab ka liigest rohkem.

Just nii ongi.

Lisaks võiks teha kükki jalad rohkem laiali - väheneb koormus nii põlvedele kui alaseljale, koormust saavad rohkem lihased reie tagaosas ja siseküljel,samuti tuharalihas.Nii et ümberõppimine võtab veidi aega.

Ja "ass to grass" nii muidugi ei küki, B)

Mis puutub poolkükki, siis hullemat põlvelõhkujat mina küll ei ta ..., :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hardcore küki divisjonilt seesugune küsimus et mida peab jälgima põlvesideme kasutamisel?

Millised sidemed on paremad, kas elastsed või jäigad?

ostsin uued sidemed aga need nii jäigad et korralikult fikseerides ebamugav teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×