Jump to content
Ott Kiivikas

FACEBOOKi fännimäng :D

Recommended Posts

www.fitness.ee Tagasi uudise juurde

Viimasest Facebooki fännimängust on möödunud mitmeid nädalaid. Nüüd on taas võimalik fantaasia tööle- ja rasvad põlema panna. Käes on tuliuus http://www.facebook.com/fitness.eeFATBURNERI auhinnamäng! Mängida on lihtne ja võita on veelgi lihtsam!

Kohe kui esimene inimene on kokku kogunud http://www.facebook.com/fitness.ee100 "LIKE" läheb mäng lukku ja siis on ka selge mitu Fatburnerit võidavad teine ning kolmas koht.

Mängimiseks:

? Liitu Facebookis Fitnessi fännilehega.

? Lae fännipildiks ülesse mõni pilt FATBURNERIST.

? Kutsu oma?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kui Sulle meeldib Marko Fatburneri pilt, siis oma Like´i võid panna siia:

Klõpsa siia!

Ok. Uus mäng on alanud. Kui mul idee tekib, võtan ka osa. :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna käis Telliskivi kontoris oma auhinnal 100 pudelit FAT BURNERIT järel Silvia. NB! uus mäng on käimas võida aastaks Fat Burnerit (300 PUDELIT)! ;)

post-22-1281966691_thumb.jpg

post-22-1281966705_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×