Ott Kiivikas 817 Report post Posted August 13, 2010 www.fitness.ee Tagasi uudise juurdeViimasest Facebooki fännimängust on möödunud mitmeid nädalaid. Nüüd on taas võimalik fantaasia tööle- ja rasvad põlema panna. Käes on tuliuus http://www.facebook.com/fitness.eeFATBURNERI auhinnamäng! Mängida on lihtne ja võita on veelgi lihtsam!Kohe kui esimene inimene on kokku kogunud http://www.facebook.com/fitness.ee100 "LIKE" läheb mäng lukku ja siis on ka selge mitu Fatburnerit võidavad teine ning kolmas koht.Mängimiseks: ? Liitu Facebookis Fitnessi fännilehega.? Lae fännipildiks ülesse mõni pilt FATBURNERIST.? Kutsu oma? Share this post Link to post Share on other sites
Ott Kiivikas 817 Report post Posted August 13, 2010 Õnnelik teise koha omanik käis oma 96 pudelil täna järel, emotsioonid olid muidugi ülevoolavad..... kellel ei oleks Share this post Link to post Share on other sites
Arnold 76 Report post Posted August 13, 2010 Keda kõike ei reklaamita Share this post Link to post Share on other sites
Eldest 0 Report post Posted August 13, 2010 KLIKI SIIAKui pilt meeldib siis palun minge lükake LIKE või MEELDIB Share this post Link to post Share on other sites
Sarge 385 Report post Posted August 13, 2010 KLIKI SIIAKui pilt meeldib siis palun minge lükake LIKE või MEELDIB Pükste peal võiks ka pudeli vari olla Share this post Link to post Share on other sites
Eldest 0 Report post Posted August 14, 2010 Pükste peal võiks ka pudeli vari olla Haha jah, sellise lihtsa asja peale ma ei tulnudki Share this post Link to post Share on other sites
Impsik 0 Report post Posted August 14, 2010 Inimesed ikka tegutsevad kiiresti, mäng sai enne läbi, kui ma jõudsin üldse "LIKE" oma pildile koguma hakata. Share this post Link to post Share on other sites
pkwild618 0 Report post Posted August 14, 2010 Sama probleem Share this post Link to post Share on other sites
LauraL 80 Report post Posted August 16, 2010 Kui Sulle meeldib Marko Fatburneri pilt, siis oma Like´i võid panna siia: Klõpsa siia! Share this post Link to post Share on other sites
Impsik 0 Report post Posted August 16, 2010 Kui Sulle meeldib Marko Fatburneri pilt, siis oma Like´i võid panna siia: Klõpsa siia!Ok. Uus mäng on alanud. Kui mul idee tekib, võtan ka osa. Share this post Link to post Share on other sites
Ott Kiivikas 817 Report post Posted August 16, 2010 Täna käis Telliskivi kontoris oma auhinnal 100 pudelit FAT BURNERIT järel Silvia. NB! uus mäng on käimas võida aastaks Fat Burnerit (300 PUDELIT)! Share this post Link to post Share on other sites
Ott Kiivikas 817 Report post Posted August 17, 2010 Järjekordsed Fännimängu võitjad on oma jookidel järel käinud. Alltoodud pildil naudib võidujooki Robert, kes võitis 81 pudelit. Share this post Link to post Share on other sites