Jump to content
Aleg96

kiire kaalukaotus

Recommended Posts

Olen 14 aastat vana,kaalun 55 kilo ja olen 170 cm pikk.Olen teinud umbes kaks kuud korralikult iga päev trenni,trenn on pool aeroobne,30 minutit jooksu,siis tõmban natuke lõuga ja siis teen paar seeriat kätekõverdusi ja istessetõususi.Toitun korralikult,söön tihti toorest tai liha,söön palju piimatooteid,ei söö eriti saia,söön ka muna,eriti omletti kujul.Enesetunne on hea peaaegu iga trenniga on tunda kuidas tulemused kasvavad,näiteks eile tõmbasin 7 korda lõuga ja täna 8.Kõik on täiesti korras aga ei saa ühest asjast aru,ma olen kaotanud viimase kahe kuuga umbes 10 kilo ja viimastel trennidel läheb ültse iga trenn vähemalt 2 kilo.Kust nii suur kaalukaotus ,tahaksin ise ikka kaalu juurde võtta.Lihased mul arenevad korralikult,ennem mul oli üks keha pool ülepinges ja teine täiesti lõtv nii et oli selg kõver aga see probleem hakkab aina rohkem ära kaduma,aga ikkagi ei saa aru miks mul nii palju kaalu kaob kuigi lihased arenevad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Söö rohkem, siis tõuseb ka kaal, sa oled ikkagi väga alatoituvuse küüsis. Muidu see '2 kilo iga trenn' tuleb ilmselt peamiselt vee arvelt, eeldusega, et see sind ikkagi võhmale võtab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen 14 aastat vana,kaalun 55 kilo ja olen 170 cm pikk.Olen teinud umbes kaks kuud korralikult iga päev trenni,trenn on pool aeroobne,30 minutit jooksu,siis tõmban natuke lõuga ja siis teen paar seeriat kätekõverdusi ja istessetõususi.Toitun korralikult,söön tihti toorest tai liha,söön palju piimatooteid,ei söö eriti saia,söön ka muna,eriti omletti kujul.Enesetunne on hea peaaegu iga trenniga on tunda kuidas tulemused kasvavad,näiteks eile tõmbasin 7 korda lõuga ja täna 8.Kõik on täiesti korras aga ei saa ühest asjast aru,ma olen kaotanud viimase kahe kuuga umbes 10 kilo ja viimastel trennidel läheb ültse iga trenn vähemalt 2 kilo.Kust nii suur kaalukaotus ,tahaksin ise ikka kaalu juurde võtta.Lihased mul arenevad korralikult,ennem mul oli üks keha pool ülepinges ja teine täiesti lõtv nii et oli selg kõver aga see probleem hakkab aina rohkem ära kaduma,aga ikkagi ei saa aru miks mul nii palju kaalu kaob kuigi lihased arenevad?

Miks toorelt, kas küpsetada ei viici?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui eesmärgiks on lihasmass, siis võta endale siitsamast fitness.ee lehelt mingi normaalne kava ja järgi seda. Treeni 3-4x nädalas ja korras, keskendu baasharjutustele, tee pausid pikemaks, niisama vehkida pole trennis mõtet. Kui käid iga päev samu lihaseid treenimas, siis arendadki pigem vastupidavust. Samuti võid 30 min asemel joosta lihtsalt 10 min soojenduseks. Kui sul isegi raske piisavalt kaloreid tarbida, siis milleks neid niisama maha joosta. Pluss muidugi kuldne soovitus: söö rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×