Jump to content
vend vähk

LÕUNA-EESTI II LAHTISED KARIKAVÕISTLUSED

Recommended Posts

See, mis ma siin kirjutan, on teinekord jäämäe väike tipukene. Tundub absurdne, aga osad mehed on mind selle nimejama pärast pommitanud küll telefonidele, küll postkastidesse ja kuhu iganes. Mina tõesti trükkisin välja õiged nimed, aga kellegi näpukate pärast pean kannatama. Nimed nimedeks, aga siin on seoses nende võistlustega ikka parajat porri toimunud ja täiesti uskumatu, kui tühised teemad teinekord üles võetakse ja enam hoogu maha ei võeta. Oleks et 1-2 tegelast ajavad jama, aga kui neid on korraga 5-6 tükki, siis ajab küll katuse sõitma. Ott, sa ise ka mäletad kindlasti neid aegu kui Eesti võistlused toimusid vene keeles ning igasugust muud jama. Ma ei ole kindel, et sina või mina oleksime sellel ajal hakanud võistluste korraldajaid pommitama kirjade ja sõnumitega et miks minu nimi on valesti kirjutatud, kes maksab kinni minu võistlusgrimmi, miks ei olnud pärast võistluseid banketti, miks meestel olid väiksemad karikad jne. Teinekord sooviks lihtsalt, et ei oleks olemas ei internetti ega telefone ja elukene oleks palju rahulikum B)

See on õige, olge tänulikud et sellin asi korraldati, mitte ärge vinguge et seal on mõni täht valesti, kas te ise tegite selleks midagi ära, et saate nuriseda, olge tänulikud Imrele et sellise aja ettevõttis ja oma vabast ajast seda korraldas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×