Jump to content
vend vähk

LÕUNA-EESTI II LAHTISED KARIKAVÕISTLUSED

Recommended Posts

Siin läheb asi juba vägisi klounaadiks. See nimede teema on muidugi vahva, aga mis järgmisena? Uskuge mind, ma ei ole olnud mitte ühelgi EM-ile ega MM-il VÄHI, vaid igasugused muud variandid(VAEHI, VAGI, VAHI, VEHI jne) ja ausalt öeldes väga savi. Loen ja imestan, mis mured rahval on. Järgmisena hakatakse valuraha nõudma. Vahel loodan südamest, et tähenärijad mitte kunagi suurvõistlustele ei pääseks kus on teinekord oluliselt suuremat karjuvat ebaõiglust ja kaevata ei ole kuhugi. Kas siiis on suitsiidilaks? Muide, kas panite tähele, et võistluste protokollidesse ei ole lisatud osadele spordiklubi nimetust? Andke nüüd tuld! Kui ma seda jama loen, siis tuleb tahest-tahtmata vahel tugev soov selliste võistluste organiseerimisest loobuda ja rahulikult kodus jäätist süüa. Põhimõtteliselt sööks jäätist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis siis Neeme Järvi peab tegema kui ta nime küll Jarvi ja Yarvi jne. kirjutatakse, hääldusest ei räägigi. Mul on nimi paraku selline, et vahel kõlab lausa ropult aga olen sellest üle saanud. Üks suurmees ütles, et pilkeid taluda aga mitte pilgata. Kes mõtleb saab aru, miks. Väärikas inimene suudab üle olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis siis Neeme Järvi peab tegema kui ta nime küll Jarvi ja Yarvi jne. kirjutatakse, hääldusest ei räägigi. Mul on nimi paraku selline, et vahel kõlab lausa ropult aga olen sellest üle saanud. Üks suurmees ütles, et pilkeid taluda aga mitte pilgata. Kes mõtleb saab aru, miks. Väärikas inimene suudab üle olla.

Mis jutt!!!! Loomulikult, kui võimalik, siis vähemalt Eestis on täiesti normaalne, kui paluda enda nimi ära parandada. Ei ole see mingi suur vaev, vaid korraldajapoolne austus võistleja vastu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on enda kaameraga filmutud video arvutis, kus mingi tüüp karjub posedowni lõpus: pange edasi, pange edasi! Krdi hea oli, naer tuli peale kohe...

Võtan süü omaks ! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui teil videod asjad olemas on siis võiks midagi kuskile ülesse ka panna. Saaks teised ka natuke vaadata mis toimus jms.

Aga vaadaku, et kvaliteet viimase peal on, muidu saab vastu pead B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan ,et Eesti võistlustel võiksid inmesed ikka oma õigete nimedega olla - välisvõistlusel on probleemiks see, et paljude maade klaviatuurides ei ole teadupärast Ü,Ö,Ä,Õ tähti sealt ka nimede ebakorrektsus. Inimesed ju saadavad registreerides oma nimed ja saan aru, et vigu tuleb sisse ja väikseid tähevigasid - ei pääse meie portaalgi sellest (ega me sellepärast ei pahanda inimestega, kes meid parandada proovivad, pigem hindame seda, sest see on ka väike kvaliteedimärk kui suudame vigadeta kirjutada). Imre sul ei ole mõtet küll selle peale ärrituda - inimesed soovivad lihtsalt oma enda õigeid nimesid - eriti kui neid veel ei tunta on see minuarvates oluline, sest kui algul jätta inimese vale nimi meelde, siis pärast on raskem juurutada uut nime kasutama. Kui Kiivikas kirjutatakse Kivikas - ma ei ärritu selle peale, kuid hea oleks ikka oma nime korrektselt lugeda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tglt sa läksid kindla peale välja ju, et kõige emotsionaalsema pealtvaataja tiitel saada, mis sul ka õnnestus B)

Publik oli üleüldiselt ikka väga tagasihoidlik ja seda "tiitlit" polnud raske saada.

Kui mina parasjagu oma sõpradega midagi arutasin, siis oli saalis jälle vaikus. Nii kui midagi julgustavat sai karjutud, siis elavnes ka publik. Terve saali peale oleks võinud selliseid paadunud kaasaelajaid ikka rohkem olla.

Eks kui publik rohkem kaasa elab, siis saab ka kindlasti rohkem showd ja emotsiooni võistlejatelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan ,et Eesti võistlustel võiksid inmesed ikka oma õigete nimedega olla - välisvõistlusel on probleemiks see, et paljude maade klaviatuurides ei ole teadupärast Ü,Ö,Ä,Õ tähti sealt ka nimede ebakorrektsus. Inimesed ju saadavad registreerides oma nimed ja saan aru, et vigu tuleb sisse ja väikseid tähevigasid - ei pääse meie portaalgi sellest (ega me sellepärast ei pahanda inimestega, kes meid parandada proovivad, pigem hindame seda, sest see on ka väike kvaliteedimärk kui suudame vigadeta kirjutada). Imre sul ei ole mõtet küll selle peale ärrituda - inimesed soovivad lihtsalt oma enda õigeid nimesid - eriti kui neid veel ei tunta on see minuarvates oluline, sest kui algul jätta inimese vale nimi meelde, siis pärast on raskem juurutada uut nime kasutama. Kui Kiivikas kirjutatakse Kivikas - ma ei ärritu selle peale, kuid hea oleks ikka oma nime korrektselt lugeda.

See, mis ma siin kirjutan, on teinekord jäämäe väike tipukene. Tundub absurdne, aga osad mehed on mind selle nimejama pärast pommitanud küll telefonidele, küll postkastidesse ja kuhu iganes. Mina tõesti trükkisin välja õiged nimed, aga kellegi näpukate pärast pean kannatama. Nimed nimedeks, aga siin on seoses nende võistlustega ikka parajat porri toimunud ja täiesti uskumatu, kui tühised teemad teinekord üles võetakse ja enam hoogu maha ei võeta. Oleks et 1-2 tegelast ajavad jama, aga kui neid on korraga 5-6 tükki, siis ajab küll katuse sõitma. Ott, sa ise ka mäletad kindlasti neid aegu kui Eesti võistlused toimusid vene keeles ning igasugust muud jama. Ma ei ole kindel, et sina või mina oleksime sellel ajal hakanud võistluste korraldajaid pommitama kirjade ja sõnumitega et miks minu nimi on valesti kirjutatud, kes maksab kinni minu võistlusgrimmi, miks ei olnud pärast võistluseid banketti, miks meestel olid väiksemad karikad jne. Teinekord sooviks lihtsalt, et ei oleks olemas ei internetti ega telefone ja elukene oleks palju rahulikum B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Publik oli üleüldiselt ikka väga tagasihoidlik ja seda "tiitlit" polnud raske saada.

Kui mina parasjagu oma sõpradega midagi arutasin, siis oli saalis jälle vaikus. Nii kui midagi julgustavat sai karjutud, siis elavnes ka publik. Terve saali peale oleks võinud selliseid paadunud kaasaelajaid ikka rohkem olla.

Eks kui publik rohkem kaasa elab, siis saab ka kindlasti rohkem showd ja emotsiooni võistlejatelt.

Kuldsed sõnad!

Kes ise on võistelnud, need teavad kui oluline on publiku positiivne kaasaelamine! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×